تدریس خصوصی زبان

  یکشنبه، 18 اردیبهشت 1401 ID  کد خبر 204369
تدریس خصوصی زبان
ساعدنیوز : تدریس خصوصی زبان .امروزه الزام یادگیری زبان دوم امری اجتناب ناپذیر است. حتی گاهی نیاز به یادگیری زبان سوم نیز با توجه به شرایط تحصیلی یا کاری نیز احساس می‌شود. با گسترش دنیای ارتباطات، تجارت، روابط بین‌الملل، اینترنت، برای دیدن فیلم‌ها و شنیدن موزیک به زبان دوم نیازمندیم.

تدریس خصوصی زبان

امروزه الزام یادگیری زبان دوم امری اجتناب ناپذیر است. حتی گاهی نیاز به یادگیری زبان سوم نیز با توجه به شرایط تحصیلی یا کاری نیز احساس می شود. با گسترش دنیای ارتباطات، تجارت، روابط بین الملل، اینترنت، برای دیدن فیلم ها و شنیدن موزیک به زبان دوم نیازمندیم. همچنین متقاضیان شرکت در کلاس های خصوصی زبان روز به روز افزایش می یابد. زبان آموزان با انگیزه های متعدد به حای شرکت در کلاس های عمومی و یا حضوری، بیشتر علاقه به یادگیری در کلاس های خصوصی یا آنلاین دارند. این کلاس ها متناسب افرادی است که تمایل به انتخاب استاد یا کلاس ها مناسب افرادی می باشد که تمایل به انتخاب استاد یا زمان کلاس براساس زمان و نیازهای خود دارند یا نیاز فوری به مدرکی معتبردر زبان جهت مهاجرت، تحصیل یا ارتقاء شغلی دارند. یادگیری اصولی و حرفه ای زبان برای همه امکان پذیر نیست؛ حتی ممکن است به دلیل مشغله زیاد یا نداشتن زمان کافی برای شرکت در کلاس های عمومی وجود نداشته باشد، بنابراین انتخاب آموزشگاهی که مسیر یادگیری را هموار سازد، بسیار حائز اهمیت است. از ویژگی های استاد خصوصی زبان می توان به تسلط کافی او به متد تدریس و به روز بودن متد او اشاره کرد که یکی از موثرترین موارد برای تصمین یادگیری زبان آموز می باشد.

در کلاس های خصوصی آموزش زبان برنامه ریزی درسی زبان آموز کاملا اعطاف پذیر خواهد بود؛ یعنی برنامه ریزی مطابق با اهداف و شرایط وی تنظیم می شود. همچنین تمرکز اصلی بر روی آموزش تکنیک های سریع یادگیری زبان به ویژه در بخش مکالمه مطابق علم و مراجع روز دنیا خواهد بود.

تصویر

تدریس خصوصی زبان عربی

زبان عربی همواره نقش مهمی در ادبیات و زبان فارسی داشته است. از تاثیر آن بر زبان فارسی و ادغام آن تا روابط سیاسی و مذهبی و در نهایت وجود ایران در منطقه خاورمیانه، زبان عربی را بسیار پرکاربرد می کند. زبان عربی دارای بیش از ۳۰ گویش مختلف است زیرا کشورهای زیادی به این زبان صحبت می کنند و صرفا به کشور عربستان ختم نمی شود. این زبان، زبان رسمی این کشورهاست و در چند دهه اخیر مدرنیته شده است و به دو صورت عامیانه و نوشتاری تقسیم می شود.

زبان عربی عامیانه در هر منطقه و کشور از دنیای عرب با کشورهای دیگر در لحجه و تلفظ کلمات تفاوت دارد.؛ برای مثال دو عرب زبان از کشورهای مصر و مراکش در فهم سخنان یکدیگر دچار مشکل خواهند شد. شاخه های گفتاری عربی مدرن عبارتند از:

 • مصری
 • مراکشی
 • بین النهرینی
 • شرقی
 • غربی
 • نواحی خلیج فارس

در شکل نوشتاری، تمامی کشورهای عرب زبان یکسان عمل می کنند. زیرا پایه و اساس زبان عربی بر اساس کتاب آسمانی دینی آنها “قرآن” است و این دستوز زبان برگرفته از این کتاب در تمام دنیا استاندارد بوده و مسلمانان از قوائد مبتنی بر این کتاب پیروی می کنند. در روند یادگیری زبان عربی ابتدا باید به کلمات و دستور زبان تسلط پیدا کنید. اما به طور کل زبان عربی در چهار سطح آموزش داده می شود.:

 • بنیادین
 • مقدماتی
 • میانی
 • پیشرفته

در کلاس های خصوصی زبان عربی پس از مشاوره و انتخاب استاد، می توانید از بهترین منابع تدریس برای تحصیل خود انتخاب کرده و از هر سطحی که هستید، به یادگیری این زبان بپردازید.

تدریس خصوصی زبان کره ای

زبان کره ای هفدهمین زبان پرطرفدار جهان است و تقریبا ۸۰ میلیون نفر به این زبان صحبت می کنند. همچنین کره سیزدهمین اقتصاد بزرگ جهان و کشوری بسیار زیباست. زبان کره ای نسبت به زبان های دیگر آسیا آسان تر است؛ درست است که این زبان ریشه چینی دارد اما سیستم نوشتاری بسیار ساده تری دارد که داری ۲۸ حرف است و به آن hangul می گویند. امروزه کره به دلیل محبوبیت فراوان در فیلم، سریال و موزیک بسیار پرطرفدار است. زبان کره ای دارای شش سطح متفاوت است و آزمون بین المللی آن تاپیک نام دارد که کوتاه شده عبارت test of proficiency in Korean می باشد. کلاس های خصوصی زبان کره ای می توانند با توجه به وقت بالای زبان آموز، درکوتاه ترین زمان بیشترین بازدهی را برای زبان آموز مهیا سازد.

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی در کنار زبان انگلیسی و چینی جزء سه زبان برتر دنیا هستند. اسپانیا به دلیل تاریخ استعمارگر خود، نه تنها زبان رسمی کشور اسپانیا بلکه زبان رسمی و مرسوم ۲۰ کشور از جمله بیشتر بخش های آمریکای مرکزی و جنوبی است. اسپانیایی که بکی از زبان های رسمی سازمان ملل متحد است، در تجارت بین الملل نیز زبان بسیار مهمی به شمار می آید. آزمون های این زبان شامل SIELE، CELU و DELE است که در شش سطح برگزار می گردد و در کلاس های خصوصی تدریس زبان اسپانیایی با بهره گیری از بهترین منابع تدریس و برنامه ریزی موثر برای زبان آموز برای یادگیری گرامر و کلاس های مکالمه پیشرفته برای بالا بردن سطح مهارت مکالمه، در کوتاه ترین زمان بیشترین بازده برای زبان آموز به ارمغان می آورد.

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی زبان رومی تبار بوده و زبان رسمی ایتالیا، سان ماریو و واتیکان می باشد. زبان ایتالیایی در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تدریس می شود که هر سطح دارای دو بخش بوده که در مجموع شش بخش به زبان آموز آموزش داده خواهد شد. این شش بخش به موارد زیر تقسیم می شوند:

 • سطح A1: افرادی که به ساده ترین شکل می توانند تعامل داشته باشند.
 • سطحA2: افرادی که قابلیت برقراری مکالمه ساده و روتین در مورد مسائل مختلف را دارند.
 • سطح B1: افرادی که قابلیت نوشتن یک متن ساده را دارند.
 • سطح B2: افرادی که می توانند درمورد مسائل مختلف به صورت خودجوش و با تسلط کافی صحبت کنند.
 • سطح C1: افرادی که کاملا به صورت روان صحبت می کنند.
 • سطح C2: افرادی که دقیق و روان صحبت می کنند و حتی پیچیدگی معانی را نیز درک می کنند.

این زبان شباهت زیادی به زبان اسپانیایی و فرانسوی دارد. تدریس خصوصی زبان ایتالیایی این امکان را به شما می دهد که چهارمهارت اصلی خود را تقویت کرده و مدرسانی عالی رتبه در اختیار شما قرار خواهند گرفت و نتیجه بسیار درخشانی با هر هدفی که از یادگیری این زبان دارید، خواهید گرفت. یادگیری یک زبان اروپایی مانند انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی یا ایتالیایی برای مهاجرت به اروپا ضروری است.

موسسه آموزشی تهران زبان

موسسه تهران زبان یکی از موسسه های آموزش و یادگیری زبان در کمترین زمان و با مجرب ترین مدرسان است که با چندین سال تجربه آماده آموزش زبان های خارجه از سطح مبتدی تا پیشرفته است. تدریس خصوصی زبان در این آموزشگاه نیز بسیار انعطاف پذیر بوده و با حضور مدریسن حرفه ای و مراجع معتبر در خدمت زبان آموزان گرامی می باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشاوره درباره نحوه تدریس و دیگر مزایای موسسه تهران زبان با شماره های درج شده تماس گرفته یا به وب سایت tehranzaban.com مراجعه نمایید.


دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
اختصاصی ساعدنیوز: قهرمان عملیات جستجوی هلی‌کوپتر شهیدان خدمت: پهپاد ترکیه‌ای یا موتورسواران تبریزی؟ (6 نظر) گریه های زینب سلیمانی بر سر تابوت ابراهیم رئیسی و همراهانش+عکس/ داغ حاج قاسم تازه شد (2 نظر) واکنش فرزاد حسنی به شهادت شهدای خدمت: درود بر ابراهیم، نیکوکاران را چنین پاداش می دهیم، در حقیقت او از بندگان با ایمان ما بود (2 نظر) بهشت کوچکی که بهنوش طباطبایی برای خود ساخته است/ چه زیبا و دنجه اینجا +عکس (2 نظر) مجری جنجالی صداوسیما برای همیشه از ایران رفت (2 نظر) انا لله و انا الیه راجعون / مرد خدمت آسمانی شد ... (2 نظر) فوری؛ لحظه اعلام خبر شهادت ابراهیم رئیسی در شبکه خبر (2 نظر) تصویری از صندلی خالی شهید امیرعبداللهیان در کلاس درس او در دانشگاه تهران (1 نظر) بیوگرافی و زندگی خصوصی کیوان ساکت اف، تازه داماد سینمای ایران و همسرش+ تصاویر جذاب و دیدنی (1 نظر) استوری حسین کنعانی زادگان در پی شهادت آیت‌الله رئیسی (1 نظر) چهره محزون و ناراحت وحید شمسایی در مراسم تشییع رئیس جمهور شهید و همراهانش+عکس (1 نظر) فیلمی تاریخی و دیده نشده از شهید جمهور / اینجانب سید ابراهیم رئیسی هستم ... (1 نظر) محمدرضا گلزار در استوری قلب عاشقانه نشان داد/ مخاطب این حرکت عاشقانه کیست؟ (1 نظر) انتظار بی پایان محمدرضا گلزار با روتین پوستی خاص روی صورتش!! +عکس (1 نظر) نگاهی به دیدارهای مردمی استاندار جوان و شهید آذربایجان شرقی/ روحشان شاد+ویدیو (1 نظر)
دیگران می‌خوانند   
حال و هوای غمزده خانه آیت الله آل هاشم در تبریز/ بی تو رنگ یأس دارد منزل و مأوای تو+عکس خاطره دوبلور معروف از سفرِ خاص شهید ابراهیم رئیسی و واکنش ایشان با دیدن تیپ متفاوت جوانان در مسجد استوری اینستاگرامی ملیکا زارعی (خاله شادونه) از مراسم تشییع آیت الله رئیسی+عکس نگاهی به خانه ابدی شهید آیت الله رئیسی / نام نیکت همه جا ورد زبان است هنوز تصاویر کمتر دیده شده از دوران دانشجویی استاندار شهید آذربایجان شرقی تصویر عکاس تبریزی از هلی کوپتر رئیس جمهور شهید بر صفحه اول روزنامه گاردین انگلستان فال ابجد روزانه پنج‌شنبه 3 خرداد 1403 اوخشامای (روضه) ترکی یک مادر عشایر قشلاق حاج ایمان کندی در وصف شهید جمهور+ویدئو فال روزانه امروز پنجشنبه 3 خرداد ماه 1403 فال شمع روزانه امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403 (عکس) ادای احترام استقلالی ها به رئیس جمهور شهید در تمرین امروز این تیم قول شهید امیرعبداللهیان در جلسه هیات امنای دانشگاه صنعتی شریف+ویدئو تعبیر جالب حجت‌الاسلام قرائتی درباره شهادت ابراهیم رئیسی+ویدئو پوشش کامل مراسم ادای احترام سران کشورهای مختلف به پیکر شهید رئیسی و همراهانش روایت احساسی همسر شهید امیرعبداللهیان درباره این شهید+ویدئو /جز خوبی چیزی ندیدم تو زندگی... زندگی خلبان گنبدی پرواز «شهدای خدمت» در کلام بستگان+ویدئو فال حافظ با تفسیر امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403 + فیلم احترام نظامی دختر شهید خلبان سید طاهر مصطفوی به تابوت پدرش / گر پدر نیست، تفنگ پدری هست هنوز اولین عکس از جمیله علم الهدی پس از شهادت سید ابراهیم رییسی +عکس حضور بدون تشریفات سید میثم خامنه‌ای در مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهانش دعایی که رهبر انقلاب برای شهید سیدابراهیم رئیسی خواندند+ فیلم ورود هواپیماهای هیات‌های خارجی به فرودگاه مهرآباد+ویدئو (فیلم) آغوش پدرانه رهبر معظم انقلاب برای نوه‌های دختری شهید رئیسی / تسکینی برای قلب داغدیده دخترانش ... آماده‌سازی خانه ابدی شهید آیت‌الله آل‌هاشم در تبریز +فیلم حال منقلب برادر شهید آیت الله ابراهیم رئیسی در مراسم تشییع+فیلم کدام فرزند رهبر معظم انقلاب در مراسم تشییع رئیس جمهور و همراهانش حضور داشت؟+ عکس جدیدترین تصویر از برادران رئیس جمهور شهید+عکس توصیف حاج منصور ارضی از پیکر شهید رئیسی؛ مثل حضرت علی اکبر شده بود گفتم چجوری تو را بشورم! +ویدئو جواب رئوفانه و قابل تامل ابراهیم رئیسی به اظهارات فردی از مخالفان ایشان+ویدیو/ سعه صدر رو دیدین؟ حضور همسر و خانواده داغدار شهید مالک رحمتی در مراسم تشییع +ویدئو/ عجب رسمیه رسم زمونه... جزئیات تشییع و تدفین پیکر امام جمعه شهید تبریز و استاندار شهید آذربایجان شرقی عکس‌ جالب و کمتر دیده شده از شهید آیت الله آل‌هاشم؛ در حال خرید نان+عکس تصویری تلخ از لباس پرواز سرهنگ بهروز قدیمی از شهدای کادر پروازی+عکس تصویری خاص از وداع یادگار امام سید حسن خمینی با شهید سید ابراهیم رئیسی +عکس خوش‌آمد گویی پیرمرد ترک‌زبان به رئیس‌جمهور+ویدئو/ برای مردم این منطقه دوستی و محبت آوردی (عکس) تصویری تلخ از گریه آجودان مخصوص شهید رئیسی در مراسم تشییع او شعار یک توریست خارجی در مراسم تشییع شهدای خدمت+ویدئو عکس قدیمی و کمتر دیده شده از خوش و بش شهید رئیسی و مرحوم هاشمی رفسنجانی دست‌نوشته جالب یکی تهرانی در وصف شهید رئیسی در مراسم تشییع: خیلی سوختیم که چرا...؟ فیلمی تاریخی و دیده نشده از شهید جمهور / اینجانب سید ابراهیم رئیسی هستم ...
تیتر امروز   
پوشش کامل مراسم ادای احترام سران کشورهای مختلف به پیکر شهید رئیسی و همراهانش
جزئیات تشییع و تدفین پیکر امام جمعه شهید تبریز و استاندار شهید آذربایجان شرقی
فال روزانه امروز پنجشنبه 3 خرداد ماه 1403
فال شمع روزانه امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403
رهبر انقلاب: شخصیت برجسته‌ای را از دست دادیم/ روبوسی و سر سلامتی و لحظاتی از دیدار نخست وزیر عراق با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای + ویدئو
فال ابجد روزانه پنج‌شنبه 3 خرداد 1403
فال حافظ با تفسیر امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403 + فیلم
اطلاعیه مهم ستاد کل نیروهای مسلح درباره عملیات ناموفق پهپاد ترکیه‌ای
واکنش بازیگر سریال گاندو به شهادت رئیس‌جمهور
اولین اظهارات علم الهدی بعد از شهادت دامادش، سیدابراهیم رئیسی؛ چه کنیم، مشیت خداست/یک هفته پیش او را دیدم
اقامه نماز رهبر انقلاب بر پیکر شهید رئیسی و شهدای خدمت + فیلم
خاطره جالب مسعود ده نمکی از صحبتهای آیت الله رئیسی در دادگاه؛ خوشحالم که کم نیاورده ای!
تصویری از لحظه وداع رهبر معظم انقلاب با پیکر رئیس جمهور و شهدای سانحه بالگرد
توصیف و تعریف و تمجید سیدابراهیم رئیسی از زبان ولادیمیر پوتین/پیام ویژه کرملین به تهران
نگاهی به ویژگی‌های شهید جمهور؛ از تواضع و بی‌تکلف بودن تا دلدادگی اهل بیت (ع)