دسته بندی ها

سیاست
جامعه
حوادث
اقتصاد
ورزش
دانشگاه
موسیقی
هنر و رسانه
علم و فناوری
بازار
مجله خانواده
ویدیو
عکس

جستجو در ساعدنیوز

بازار / رپورتاژ آگهی /

تدریس خصوصی زبان 

یکشنبه، 18 اردیبهشت 1401
کد خبر: 204369
ساعدنیوز : تدریس خصوصی زبان .امروزه الزام یادگیری زبان دوم امری اجتناب ناپذیر است. حتی گاهی نیاز به یادگیری زبان سوم نیز با توجه به شرایط تحصیلی یا کاری نیز احساس می‌شود. با گسترش دنیای ارتباطات، تجارت، روابط بین‌الملل، اینترنت، برای دیدن فیلم‌ها و شنیدن موزیک به زبان دوم نیازمندیم.

تدریس خصوصی زبان

امروزه الزام یادگیری زبان دوم امری اجتناب ناپذیر است. حتی گاهی نیاز به یادگیری زبان سوم نیز با توجه به شرایط تحصیلی یا کاری نیز احساس می شود. با گسترش دنیای ارتباطات، تجارت، روابط بین الملل، اینترنت، برای دیدن فیلم ها و شنیدن موزیک به زبان دوم نیازمندیم. همچنین متقاضیان شرکت در کلاس های خصوصی زبان روز به روز افزایش می یابد. زبان آموزان با انگیزه های متعدد به حای شرکت در کلاس های عمومی و یا حضوری، بیشتر علاقه به یادگیری در کلاس های خصوصی یا آنلاین دارند. این کلاس ها متناسب افرادی است که تمایل به انتخاب استاد یا کلاس ها مناسب افرادی می باشد که تمایل به انتخاب استاد یا زمان کلاس براساس زمان و نیازهای خود دارند یا نیاز فوری به مدرکی معتبردر زبان جهت مهاجرت، تحصیل یا ارتقاء شغلی دارند. یادگیری اصولی و حرفه ای زبان برای همه امکان پذیر نیست؛ حتی ممکن است به دلیل مشغله زیاد یا نداشتن زمان کافی برای شرکت در کلاس های عمومی وجود نداشته باشد، بنابراین انتخاب آموزشگاهی که مسیر یادگیری را هموار سازد، بسیار حائز اهمیت است. از ویژگی های استاد خصوصی زبان می توان به تسلط کافی او به متد تدریس و به روز بودن متد او اشاره کرد که یکی از موثرترین موارد برای تصمین یادگیری زبان آموز می باشد.

در کلاس های خصوصی آموزش زبان برنامه ریزی درسی زبان آموز کاملا اعطاف پذیر خواهد بود؛ یعنی برنامه ریزی مطابق با اهداف و شرایط وی تنظیم می شود. همچنین تمرکز اصلی بر روی آموزش تکنیک های سریع یادگیری زبان به ویژه در بخش مکالمه مطابق علم و مراجع روز دنیا خواهد بود.

تدریس خصوصی زبان عربی

زبان عربی همواره نقش مهمی در ادبیات و زبان فارسی داشته است. از تاثیر آن بر زبان فارسی و ادغام آن تا روابط سیاسی و مذهبی و در نهایت وجود ایران در منطقه خاورمیانه، زبان عربی را بسیار پرکاربرد می کند. زبان عربی دارای بیش از ۳۰ گویش مختلف است زیرا کشورهای زیادی به این زبان صحبت می کنند و صرفا به کشور عربستان ختم نمی شود. این زبان، زبان رسمی این کشورهاست و در چند دهه اخیر مدرنیته شده است و به دو صورت عامیانه و نوشتاری تقسیم می شود.

زبان عربی عامیانه در هر منطقه و کشور از دنیای عرب با کشورهای دیگر در لحجه و تلفظ کلمات تفاوت دارد.؛ برای مثال دو عرب زبان از کشورهای مصر و مراکش در فهم سخنان یکدیگر دچار مشکل خواهند شد. شاخه های گفتاری عربی مدرن عبارتند از:

 • مصری
 • مراکشی
 • بین النهرینی
 • شرقی
 • غربی
 • نواحی خلیج فارس

در شکل نوشتاری، تمامی کشورهای عرب زبان یکسان عمل می کنند. زیرا پایه و اساس زبان عربی بر اساس کتاب آسمانی دینی آنها “قرآن” است و این دستوز زبان برگرفته از این کتاب در تمام دنیا استاندارد بوده و مسلمانان از قوائد مبتنی بر این کتاب پیروی می کنند. در روند یادگیری زبان عربی ابتدا باید به کلمات و دستور زبان تسلط پیدا کنید. اما به طور کل زبان عربی در چهار سطح آموزش داده می شود.:

 • بنیادین
 • مقدماتی
 • میانی
 • پیشرفته

در کلاس های خصوصی زبان عربی پس از مشاوره و انتخاب استاد، می توانید از بهترین منابع تدریس برای تحصیل خود انتخاب کرده و از هر سطحی که هستید، به یادگیری این زبان بپردازید.

تدریس خصوصی زبان کره ای

زبان کره ای هفدهمین زبان پرطرفدار جهان است و تقریبا ۸۰ میلیون نفر به این زبان صحبت می کنند. همچنین کره سیزدهمین اقتصاد بزرگ جهان و کشوری بسیار زیباست. زبان کره ای نسبت به زبان های دیگر آسیا آسان تر است؛ درست است که این زبان ریشه چینی دارد اما سیستم نوشتاری بسیار ساده تری دارد که داری ۲۸ حرف است و به آن hangul می گویند. امروزه کره به دلیل محبوبیت فراوان در فیلم، سریال و موزیک بسیار پرطرفدار است. زبان کره ای دارای شش سطح متفاوت است و آزمون بین المللی آن تاپیک نام دارد که کوتاه شده عبارت test of proficiency in Korean می باشد. کلاس های خصوصی زبان کره ای می توانند با توجه به وقت بالای زبان آموز، درکوتاه ترین زمان بیشترین بازدهی را برای زبان آموز مهیا سازد.

تدریس خصوصی زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی در کنار زبان انگلیسی و چینی جزء سه زبان برتر دنیا هستند. اسپانیا به دلیل تاریخ استعمارگر خود، نه تنها زبان رسمی کشور اسپانیا بلکه زبان رسمی و مرسوم ۲۰ کشور از جمله بیشتر بخش های آمریکای مرکزی و جنوبی است. اسپانیایی که بکی از زبان های رسمی سازمان ملل متحد است، در تجارت بین الملل نیز زبان بسیار مهمی به شمار می آید. آزمون های این زبان شامل SIELE، CELU و DELE است که در شش سطح برگزار می گردد و در کلاس های خصوصی تدریس زبان اسپانیایی با بهره گیری از بهترین منابع تدریس و برنامه ریزی موثر برای زبان آموز برای یادگیری گرامر و کلاس های مکالمه پیشرفته برای بالا بردن سطح مهارت مکالمه، در کوتاه ترین زمان بیشترین بازده برای زبان آموز به ارمغان می آورد.

تدریس خصوصی زبان ایتالیایی

زبان ایتالیایی زبان رومی تبار بوده و زبان رسمی ایتالیا، سان ماریو و واتیکان می باشد. زبان ایتالیایی در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تدریس می شود که هر سطح دارای دو بخش بوده که در مجموع شش بخش به زبان آموز آموزش داده خواهد شد. این شش بخش به موارد زیر تقسیم می شوند:

 • سطح A1: افرادی که به ساده ترین شکل می توانند تعامل داشته باشند.
 • سطحA2: افرادی که قابلیت برقراری مکالمه ساده و روتین در مورد مسائل مختلف را دارند.
 • سطح B1: افرادی که قابلیت نوشتن یک متن ساده را دارند.
 • سطح B2: افرادی که می توانند درمورد مسائل مختلف به صورت خودجوش و با تسلط کافی صحبت کنند.
 • سطح C1: افرادی که کاملا به صورت روان صحبت می کنند.
 • سطح C2: افرادی که دقیق و روان صحبت می کنند و حتی پیچیدگی معانی را نیز درک می کنند.

این زبان شباهت زیادی به زبان اسپانیایی و فرانسوی دارد. تدریس خصوصی زبان ایتالیایی این امکان را به شما می دهد که چهارمهارت اصلی خود را تقویت کرده و مدرسانی عالی رتبه در اختیار شما قرار خواهند گرفت و نتیجه بسیار درخشانی با هر هدفی که از یادگیری این زبان دارید، خواهید گرفت. یادگیری یک زبان اروپایی مانند انگلیسی، فرانسه، اسپانیایی یا ایتالیایی برای مهاجرت به اروپا ضروری است.

موسسه آموزشی تهران زبان

موسسه تهران زبان یکی از موسسه های آموزش و یادگیری زبان در کمترین زمان و با مجرب ترین مدرسان است که با چندین سال تجربه آماده آموزش زبان های خارجه از سطح مبتدی تا پیشرفته است. تدریس خصوصی زبان در این آموزشگاه نیز بسیار انعطاف پذیر بوده و با حضور مدریسن حرفه ای و مراجع معتبر در خدمت زبان آموزان گرامی می باشد. در صورت داشتن هرگونه سوال یا مشاوره درباره نحوه تدریس و دیگر مزایای موسسه تهران زبان با شماره های درج شده تماس گرفته یا به وب سایت tehranzaban.com مراجعه نمایید.


پسندیدم دیدگاه ها

استخاره آنلاین
فال حافظ آنلاین
فال امروز دوشنبه 03 اردیبهشت
از سراسر وب
دیدگاه خود را ثبت نمایید
نحوه محاسبه هزینه چاپ یک کتاب
هزینه تبدیل پایان نامه به کتاب
پذیرش تضمینی مقاله علمی پژوهشی
اکسپت فوری مقاله برای دوره دکتری
هندی حرف زدن محمدرضا گلزار در آنتن تلویزیون/ آیسان خانوم باید به این همه استعداد افتخار کنه +فیلم
آموزش گام به گام نحوه سابمیت مقاله در مجلات ISI (آی اس آی)
تبدیل پایان نامه به مقاله آی اس آی
تعرفه نگارش مقاله از پایان نامه
محاسبه آنلاین هزینه چاپ کتاب در چند ثانیه
پذیرش و چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی