فال روزانه امروز پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه 1403

  چهارشنبه، 26 اردیبهشت 1403 ID  کد خبر 388892
فال روزانه امروز پنجشنبه  27 اردیبهشت ماه 1403
ساعد نیوز: فال روز و طالع بینی 27 اردیبهشت 1403 را مطالعه می فرمایید.

از دیرباز همواره مردم معتقد بودند که پدیده‌های اخترشناسی روی اتفاقات زندگی آن‌ها اثرگذار است. هنوز هم هستند که براساس نجوم و وضعیت ستارگان در آسمان طالع بینی می‌کنند. برخی از آن‌ها طالع بینی و فال افراد براساس ستارگان آسمان و ماه تولد افراد را در سرتاسر دنیا به صورت آنلاین منتشر می‌کنند. ما هم در پایگاه خبری - تحلیلی ساعدنیوز این مطالب را برای متولدین ماه‌های مختلف از همان منابع معتبر خارجی گردآوری و روزانه به صورت ترجمه شده به فارسی در اختیار شما می‌گذاریم. امید آنکه دنیا به کام شما همواره شیرین و روزگار بر وفق مرادتان باشد. با ما همراه باشید.

فال

استخاره

فال حافظ

برای مشاهده فال روزانه ماه‌های تولد مختلف کلیک کنید


فروردین

اردیبهشت

خرداد

تیر

مرداد

شهریور

مهر

آبان

آذر

دی

بهمن

اسفند

فال روزانه در روز 27 اردیبهشت 1403 برای متولدین فروردین ماه


امروز انگار یه عالمه احساسات تو وجودت موج میزنه، ولی مشکل اینه که نمی‌تونی درست و حسابی این احساسات رو بروز بدی. سعی کن بیشتر با آدم‌هایی باشی که دوستت دارن و ازت حمایت می‌کنن. از کسایی که ممکنه بهت حس بدی بدن دوری کن. یه مهمونی هم دعوت شدی: یکی از دوستات امروز یه مهمونی گذاشته و تو هم دعوت شدی. ولی شاید بعد از یه روز پر از فشار و استرس، حوصله‌ی رفتن به مهمونی رو نداشته باشی. یه خبر بد: ممکنه یه جواب منفی بشنوی که حساب و کتاب‌هات رو به هم بریزه. اما ناامید نشو! انقدر به درهای بسته زل نزن. یه کم فکر کن و یه راه حل جدید پیدا کن. یه رویایی توی ذهنت داری که خیلی دوست داری دنبالش کنی، اما یه جورایی می‌ترسی و حقم داری!!. الان وقتش نیست که فقط بر اساس تصورات و غریزه خودت عمل کنی. سعی کن که یه کم منطقی‌تر فکر کنی و با برنامه‌ریزی و خلاقیت پیش بری.

نماد فروردین

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

قوچ

نوزاد طبیعت

من هستم

مارس (مریخ)

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

آهن

یاقوت، الماس قرمز

صورتی روشن

9

سه شنبه

فال روزانه در روز 27 اردیبهشت 1402 برای متولدین اردیبهشت ماه


امروز حواست باشه که زیادی تحت تاثیر احساساتت قرار نگیری، ولی در عین حال هم بهشون توجه کن. احساسات و افکارت رو صادقانه به دیگران بگو، ولی زیادی هم غلو نکن. امروز یه کم حواست به دوستات و عزیزانت باشه، وقتی باهاشون دور هم جمع می‌شید، شاید حس کنی که حال و روز خوبی ندارن، حتی اگه خودشون هیچی نگن. بهتره که زیاد اصرار نکنی و بپرسی که چی شده، بذار تو خودشون باشن و اگه لازم شد بعدا در موردش حرف بزنید. این اواخر خیلی سرت تو کار خودت بوده و از بقیه غافل شدی:ف یه کم بیشتر به اطرافیانت توجه کن و باهاشون وقت بگذرون. اگه صبور باشی و از عقلت استفاده کنی، به آرزوهات میرسی، فقط کافیه تلاش کنی و دست از تلاش برنداری. یه گفتگو و مشورت با یه آدم عاقل و کاربلد، درهای جدیدی رو به روی تو باز می‌کنه. فقط یه چیزی، سعی کن افکارت رو جمع و جور کنی و یه نظم و ترتیبی بهشون بدی.

نماد اردیبهشت

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

گاو نر

طفل شیرخوار طبیعت

همه چیز مال من است

ونوس (زهره)

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

مس

یاقوت کبود

آبی آسمانی، صورتی، بنفش

6

جمعه

فال روزانه در روز 27 اردیبهشت 1403 برای متولدین خرداد ماه


امروز انگار یه عالمه حرف تو دلت داری، ولی نمی‌تونی درست و حسابی بیانشون کنی. احساساتت خیلی شدیدن و یه کم رو رفتارت تاثیر گذاشتن. یه جورایی یه حس آشفتگی و سردرگمی توی خونه و محل کارت داری. انگار یه سری مشکلات و پیچیدگی‌ها وجود داره که نمی‌تونی از پسشون بربیای. تا وقتی که هدف جدیدت رو مشخص نکنی و با اطرافیانت در موردش صحبت نکنی، این مشکلات حل نخواهند شد. سعی کن که با لحنی واضح و شفاف صحبت کنی و منظورت رو به درستی به بقیه بفهمونی. الان بهترین کار اینه که در مورد چیزهایی که از حقیقتشون مطمئن نیستی، هیچ قضاوتی نکنی. این روزها وقت مناسبی برای تکرار تجربیات گذشته‌ات نیست!! گذشته رو فراموش کن و به آینده فکر کن. از اشتباهات گذشته درس بگیر و سعی کن که دیگه اونها رو تکرار نکنی. به نظر می‌رسه که به زودی می‌تونی مشکلات مالی‌ات رو حل کنی و با خیال راحت‌تر به برنامه‌ها و اهداف زندگی‌ات برسی.

نماد خرداد

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

دوقلوها

کودک طبیعت

من فکر می‌کنم

مرکوری (عطارد)

هوا

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

جیوه

زمرد کبود

زرد، سبز، آبی

5

چهارشنبه

فال روزانه در روز 27 اردیبهشت 1403 برای متولدین تیر ماه


امروز دلت می‌خواد که یه ریسک بزرگ بکنی و یه کاری رو انجام بدی که شاید عواقبش رو کامل در نظر نگرفتی. مراقب باش که توی هیجان و شور و اشتیاق غرق نشی و قبل از اینکه هر کاری رو شروع کنی، یه کم بیشتر فکر کن و ببین که واقعاً می‌تونی از پسش بربیای یا نه. شاید یه جورایی حس کنی که باید خودت مسئولیت زندگیت رو به عهده بگیری و دیگه به کسی اتکا نکنی. این حس استقلال و خوداتکفایی یه چیز خیلی خوبه، اما مراقب باش که یه جورایی لجباز و یکدنده نشی و به حرف و نظر دیگران هم گوش کنی. تو همیشه آدمی مسئولیت‌پذیری بودی و هیچوقت از زیر بار وظایفت شانه خالی نکردی. این یه ویژگی خیلی خوبه که باید بهش افتخار کنی. اما یادت باشه که همیشه یه حدی داره. مراقب باش که یه جورایی خودت رو تحت فشار زیادی قرار ندی و یه کم به خودت هم فرصت استراحت و تفریح بدی. به زودی یه سفر خیلی خوب در انتظارت هست. این سفر از نظر روحی و عاطفی بهت آرامش و شادابی می‌بخشه. پس حسابی از این سفر لذت ببر.

نماد تیر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

خرچنگ

تازه بالغ طبیعت

من احساس می‌کنم

ماه

هوا

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

نقره

مروارید

سایه ای از رنگ‌های خاکستری و آبی و سبز

2

دوشنبه

فال روزانه در روز 27 اردیبهشت 1403 برای متولدین مرداد ماه


تو و یکی از نزدیک‌ترین آدم‌های زندگیت اولویت‌های متفاوتی دارید و این موضوع باعث شده که یه سری اختلاف نظر و بحث و جدل بینتون به وجود بیاد. سعی کنید که با هم حرف بزنید و به یه درک متقابل از هم برسید. یادت باشه که همیشه لازمه توی یه رابطه دو نفره به نظرات و خواسته‌های هم احترام بذاریم. اگه یه تعهد مالی جدید قبول کردی، یه کم بیشتر فکر کن و ببین که آیا واقعا می‌تونی از پسش بربیای یا نه. شاید یه جورایی عجولانه تصمیم گرفته باشی و الان پشیمون شده باشی. اگه اینجوریه، بهتره که همین الان از این تعهد کنار بکشی تا بیشتر از این ضرر نکنی. اگه توی رابطه‌ عاطفی با یه نفر یه جورایی بلاتکلیفی و نمی‌دونی که چی در انتظارته، یه کم باهاش حرف بزن و ازش بپرس که چی توی ذهنشه. اینجوری می‌تونی یه کم از سردرگمی و اضطراب خودت کم کنی و یه تصمیم درست بگیری. یه نامه یا یه پیامی داری که هنوز بهش جواب ندادی. بهتره که هرچه زودتر جوابشو بدی تا از فکرش خلاص بشی.

نماد مرداد

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

شیر

جوان طبیعت

من اراده می‌کنم

خورشید

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

طلا

یاقوت زرد

رنگ‌های غروب خورشید

1

یکشنبه

فال روزانه در روز 27 اردیبهشت 1403 برای متولدین شهریور ماه


می‌دونم که امروز صبح با یه عالمه چالش و سختی از خواب بیدار شدی. انگار هر چی تلاش می‌کنی، انگار هیچ فایده‌ای نداره. شاید حس کنی که داری توی تاریکی دست و پا می‌زنی و راه رو گم کردی. نگران نباش، این فقط حس و حال امروزه و همه ما یه جورایی اینجوری هستیم. امروز باید قوی باشی و از پا نشینی. به ندای قلبت گوش بده و اگه لازم شد از اطرافیانت کمک بخواه. ممکنه امروز یه خبری از یکی از دوست یا همکارت بشنوی که یه جورایی شوکه‌ت کنه. شاید باعث بشه که یه سری از باورهات که تا حالا بهشون اعتقاد داشتی زیر سوال بره. اما هول نشو! قبل از اینکه بخوای یه کار جدید رو شروع کنی، اول تکلیفت رو با کارهای نیمه‌تموم قبلی مشخص کن. تو داری برای کسی یه کاری انجام میدی، ولی توقع برخوردی که باهات میکنه رو نداری. یادت باشه که هر کاری می‌کنی، برای رضایت خودت انجام بده، نه برای دیگران. نگرانی رو از خودت دور کن. این نگرانی ها فقط ذهنت رو مغشوش میکنه و نمیذاره که تصمیمات درست رو بگیری.

نماد شهریور

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

فرشته

بالغ طبیعت

من تجزیه و تحلیل می‌کنم

ولکان و مرکوری

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

پلاتین

عقیق سبز

سایه‌ای از خاکستری، سبز، نقره‌ای

5

چهارشنبه

فال روزانه در روز 27 اردیبهشت 1403 برای متولدین مهر ماه


امروز حس می‌کنی که هیچ چیز طبق برنامه پیش نمیره. شاید یه سری از نقشه‌ها و برنامه‌هایی که برای امروز داشتی به مشکل خورده باشه. مغزت یه چیز میگه و دلت یه چیز دیگه. انگار یه کشمکش و تناقض بین عقل و احساست وجود داره. شاید یه نیاز عاطفی داری که تا حالا بهش توجه نکردی و همین موضوع باعث شده که تمرکزت رو از دست بدی و همه چیز به هم بریزه. بهترین کار اینه که فعلا از تصمیم‌گیری‌های مهم دست بکشی. امروز ممکنه با شریک عاطفیت یه سری جر و بحث و مشکل پیدا کنی. این وضعیت یه جورایی تحت تاثیر شرایط کیهانی امروزه و خیلی‌ها رو تحت تاثیر قرار داده. به جای اینکه فقط به بقیه فکر کنی، یه کم هم به خودت و دلت برس. یه کاری برای خودت انجام بده که حالت رو خوب کنه. مراقب خودت باش و زیاد غرق در افکار منفی نشو. یادت باشه که همه چیز موقتیه و یه روز اوضاع بهتر میشه.

نماد مهر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

ترازو

با آرمان ازدواج

من تعادل برقرار می‌کنم

ونوس (زهره)

هو

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

مس درخشان

الماس، اوپال

بژ، قهوه‌ای

6

جمعه

فال روزانه در روز 27 اردیبهشت 1403 برای متولدین آبان ماه


هیچوقت سعی نکن با گفتن حرفای تند و گزنده، یه چیزی رو به بقیه ثابت کنی. این کار فقط باعث میشه که اوضاع بدتر بشه و همه بیشتر عصبی بشن. به جای اینکه دنبال یه دعوا و بحث بیخود باشی، سعی کن حرفاتو با آرامش و منطق به بقیه بفهمونی. مطمئن باش که اینجوری بیشتر به نتیجه می‌رسی. امروز ممکنه یه جورایی توی یه محیط پر استرس و شلوغ قرار بگیری. شاید سر یه کار مهم خیلی سرت شلوغ باشه و فرصت زیادی برای استراحت نداشته باشی. اما سعی کن که خودت رو آروم نگه داری و هول نکنی. یه نفس عمیق بکش و به خودت بگو که می‌تونی از پس این کارها بربیای. قراره توی یه کار خیر و خداپسندانه شرکت کنی و نقش مهمی توی اون داشته باشی. این فرصتیه که ازش استفاده کنی و یه کار خوب انجام بدی. راستی، یه کم هم به خوابت برس. خواب کافی باعث می‌شه که ذهنت آروم بشه و بتونی بهتر فکر کنی.

نماد آبان

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

عقرب

با آرمان ...

من آرزو می‌کنم

پلوتو

آب

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

آهن

سیلیس

قرمز تیره

9

سه شنبه

فال روزانه در روز 27 اردیبهشت 1403 برای متولدین آذر ماه


امروز یه روز فوق‌العاده منتظرته! انگار همه چیز داره به نفع تو پیش میره و همه چی طبق برنامه پیش میره. مراقب باش که تحت تاثیر حرفای منفی و نگران‌کننده بقیه قرار نگیری. یه سری آدم هستن که فقط بلدن یه عالمه حرف بی‌مورد و چرت و پرت به بقیه بگن و فقط باعث نگرانی و اضطراب میشن. به حرفای اینجور آدم‌ها گوش نده و بذار اونا توی دنیای خودشون غرق بشن. تو فقط روی کار خودت تمرکز کن و به هدفت ایمان داشته باش. امروز ممکنه یه جورایی بین تو و عشقت سر تصمیمی اختلاف نظر پیش بیاد. شاید هردوتون یه روز سخت و پرمشغله رو پشت سر گذاشته باشید و به یه کم استراحت و آرامش نیاز داشته باشید. اما سعی کنید که با هم صحبت کنید و به یه توافق مشترک برسید. یادت باشه که دعوا و بحث هیچوقت راه حل نیست. خبر خوب اینه که کم کم اوضاع داره بهتر میشه و آرامش به زندگیت برمی‌گرده. روزهای شلوغ و پر استرس رو پشت سر گذاشتی و حالا وقتشه که از زندگیت لذت ببری.

نماد آذر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

تیر و کمان

با آرمان کسب اطلاعات

من می‌بینم

ژوپیتر (مشتری)

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

قلع

فیروزه

ارغوانی

3

پنج‌شنبه

فال روزانه در روز 27 اردیبهشت 1403 برای متولدین دی ماه


امروز حال و حوصله نداری و یه کم تنبلی می‌کنی. شاید یه سری افکار و احساسات توی ذهنت داری که باعث شده تمرکزت رو از دست بدی و تصمیم‌گیری برات سخت شده باشه. مراقب باش که تحت تاثیر احساساتت قرار نگیری و با عقل و منطق فکر کنی. یادت باشه که همیشه بهترین راه حل، راه حلی هست که با عقل و منطق سازگار باشه. امروز یه جورایی توی مود عاشقانه و احساسی هستی. شاید یه خبری بهت برسه که حالت رو خوب کنه و یه عالمه ذوق و شوق توی دلت ایجاد کنه. شاید دلت بخواد که یه روز آروم و ساکت رو توی خونه بمونی و استراحت کنی. اما ممکنه که یه سری از همکاران یا دوستانت ازت بخوان که توی یه برنامه یا مراسمی شرکت کنی. قراره یه کاری رو انجام بدی که هیچ علاقه‌ای بهش نداری، سعی کن که یه راهی پیدا کنی که این کار رو سریع‌تر تموم کنی و از دستش خلاص بشی. غر زدن و حرص خوردن فقط اوضاع رو بدتر می‌کنه.

نماد دی

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

بز

با آرمان تجربه کردن

من به کار می‌گیرم

ساترن (زحل)

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

سرب

عقیق رنگارنگ

سیاه، قهوه‌ای

8

شنبه

فال روزانه در روز 27 اردیبهشت 1403 برای متولدین بهمن ماه


امروز یه جورایی یه حس ناامنی و بی‌اعتمادی توی رابطه‌ات با عشقت داری. شاید یه سری رفتارها یا حرف‌هایی از طرف اون دیده یا شنیدی که باعث شده یه کم شک و تردید توی دلت به وجود بیاد. این موضوع باعث شده که شور و سرزندگی‌ات رو از دست بدی و یه جورایی توی خودت فرو بری. لازمه توی یه رابطه دو نفره به هم اعتماد داشته باشیم و به حرف‌ها و احساسات هم احترام بذاریم. خوشبختانه تو توی گذشته یه سری تصمیمات درست و منطقی گرفتی که باعث شده زندگیت یه جورایی متحول بشه. حالا وقتشه که از این تجربیات استفاده کنی و یه قدم دیگه توی مسیر پیشرفت و ترقی برداری. نذار که این افکار و احساسات منفی جلوی پیشرفت تو رو بگیرن. اگه مجردی امروز یه نفر بهت توجه نشون میده و یه حس علاقه و تمایل نسبت به اون شخص پیدا میکنی. مراقب باشن که توی خیالات خودت غرق نشی و قبل از اینکه هر تصمیمی بگیری، یه کم بیشتر فکر کن و ببین که واقعاً چی توی دلت هست.

نماد بهمن

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

دلو

با آرمان ایده‌آلیستی

من می‌دانم

اورانوس

هو

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

اورانیوم

یاقوت کبود

آبی آسمانی

4

شنبه

فال روزانه در روز 27 اردیبهشت 1403 برای متولدین اسفند ماه


امروز ممکنه یه سری بحث و تنش بین تو و شریک زندگیت به وجود بیاد. شاید سر یه موضوع مالی با هم اختلاف نظر داشته باشید و هرکدومتون یه نظری داره. تو فکر می‌کنی که این خرج الان ضرورتی نداره، اما طرف مقابلتون اصرار داره که باید این کار رو انجام بدید. متاسفانه به نظر میرسه که امروز رسیدن به یه توافق مشترک خیلی سخت باشه و هیچکدومتون از موضع خودتون کوتاه نیاین. سعی کنید با هم حرف بزنید و به یه راه حل منطقی برسید. برای مجردها: خبر خوب اینه که به زودی یه آدم جدید وارد زندگیت می‌شه. این آدم یه جورایی با بقیه فرق داره و همین موضوع باعث می‌شه که یه حس خاص نسبت بهش داشته باشی. این روزها یه کم سرعت زندگیت بالا رفته و شاید یه جورایی حس کنی که داری از همه چیز عقب می‌مونی. اما سعی کن که زیاد به خودت فشار نیاری و آهسته و پیوسته راهی رو که در پیش گرفتی دنبال کنی.

نماد اسفند

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

ماهی

با آرمان تفویض

من باور دارم

نپتون

آب

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

تشعشعی از فلزات مصنوعی

زمرد

سایه آبی و سبز دریایی

7

پنج شنبه


فال چیست؟


فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون، هم در معنای خوب و هم در معنای بد. فال گرفتن یعنی اطلاعات از ناشناخته ها؛ و در عربی به فال خوب زدن، «تفأل» و به فال بد زدن «طیره» می گویند. در فارسی، فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» گویند که از دو کلمه «مرغ» و «آوا» تشکیل شده است. ایرانیان با آواز و جهت حرکت پرندگان فال می زده اند؛ مثلاً با دیدن عقاب به عقوبت و هدهد به هدایت پی می برده اند.

فال

فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سرو کار داشتیم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده که : آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ آیا فال علم است یا خرافات ؟ آیا فالگیران شیادند یا عالم به علوم غریبه ؟ شما فال را فقط یک سرگرمی می بینید با به فال اعتقاد راسخ دارید؟ یا اینکه به بعضی فالها اعتقاد دارید؟

این پدیده در اعصار مختلف و اقصی نقاط جهان به گونه های مختلف وجود داشته و دارد. فال بودا درهند، فال ای- چینگ در چین، فال قهوه یا فال ورقهای تاروت در اروپا از جمله فالهای بسیار معتبر جهانی هستند که جزو اسناد تاریخی سرزمینشان بشمار می آیند در کشور ما هم فال حافظ و استخاره با قرآن از احترام و اعتبار ویژه ای برخوردارند.

البته فال های بسیار دیگری هم هستند که در جهان فراوانند مانند فال اعداد، حروف ابجد یا تفال با خوراکیهایی مثل چای ، نخود و …

نظر اسلام در خصوص فال چیست؟


اسلام دینی است که بر فطرت و حقانیت بنا شده است و از هر نوع توهم و ساده‌انگاری دور است. اسلام تلاش و کوشش را برای انسان ضروری می‌داند تا از این طریق زندگی خوبی برای خودش رقم بزند. در مورد فال هم باید دانست که فال بد به شدت از سوی اسلام نهی شده است چون اثر روانی منفی برای فرد به همراه دارد. اما فال خوب که موجب شادی و امید افزایی شود، آن هم با شرایطی که هزینه‌ای در آن وجود ندارد جایزاست.

به عنوان مثال روزی پیامبر اسلام صلی‌الله علیه و آله با جمعی سفر می‌کردند. در میان راه یک سواری را دیدند و حضرت نام او را پرسیدند. آن مرد خودش را «سعد» معرفی کرد. پیامبر صلی‌الله علیه و آله با شنیدن نام او فرمودند: «سعدنا» یعنی خوشبخت شدیم و همین نام را به فال خوب گرفتند که ان‌شاءالله سفر خوب و خوشی خواهیم داشت.

منظور از فال خوب در اسلام این است، نه اینکه افراد با صرف هزینه‌هایی به افرادی مراجعه کنند که هیچ علمی ندارند و مطالبی را عنوان می‌کنند که هیچ بنای عقلی و درستی ندارد. این کار درواقع فریب‌کاری است و اسلام هر نوع فریبکاری را به شدت نفی کرده است.

سخن آخر


در انتهای این بحث بد نیست بدانید نوع دیگری از فالگیران هم هستند که به فالگیران شیاد معروفند و آنها را فال ساز مینامیم. این افراد ابتدا با بدست آوردن اطلاعات شخصی شما بطور مخفیانه و بازگویی همان اطلاعات در حضورتان هنگام فال گرفتن، راستگویی خودشان را در ذهن شما به باور میرسانند و آنگاه شروع میکنند به پیشگویی چیزهایی که خود دلشان میخواهد. به این ترتیب شما پیشگویی های آنها را باور میکنید و البته میدانید این باورها هم موجب میشود این وقایع برای شما رخ بدهند. در این خصوص میخواهم بگویم اگر برای شما باورهای خوبی میسازند مثلا به شما نوید خوشبختی میدهند و ازاین بابت نیز هزینه زیادی از شما نمیگیرند این کار مانند هیپنوتیزم کردن است و باید از ایشان تشکر کنید اما اگر برای شما آرزوهای بدی میکنند یا با بی انصافی پول زیادی میگیرند واقعا شیادند!!!

شما هم اگر تجربه‌ای درخصوص فال‌ها دارید، یا احیاناً گرفتار فالگیرهایی شیاد شده‌اید، یا نظراتی در خصوص فال‌های ساعدنیوز دارید، با ما در قسمت کامنت‌ها در میان بگذارید.

فال حافظ

استخاره


دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
محمدباقر قالیباف: من برای دخترم جایی عروسی گرفتم که همه کارمندان شهرداری مراسم می گیرند دو نوع بیشتر غذا سفارش ندادم ... +ویدئو (61 نظر) دورهمی صمیمی شهید رئیسی با سعید جلیلی در اتاق کارش و ناهار ساده آن ها با نان خالی و بیسکوئیت+ویدئو/سفره غذایی که سادگی چاشنی اصلی آن بود... (26 نظر) خلاقیت تحسین برانگیز اوستا بنا برای حفظ پرندگان از گرما و سرما/ اشک تو چشم آدم جمع میشه+ویدئو (23 نظر) خلاقیت منحصربفرد مادر ایرانی برای ترک سیگار فرزندش حماسه آفرید/ دست همه سازمان های ترک اعتیاد رو از پشت بست😂 (22 نظر) خلاقیت های زیبا و رنگارنگ یک مادر ایرانی با قوطی شیرخشک/ هنر نزد ایرانیان است و بس+عکس (22 نظر) آشتی کردن آشا محرابی، فروغ سریال هشت‌ونیم دقیقه با پدرش بعد از 40 سال (18 نظر) کیک تولد باکلاس و 2 بعدی پسر حامد آهنگی برای تولد 10 سالگیش/ مبارکا باشه+ عکس (18 نظر) نگاهی به حلقه ازدواج شلوغ و زیبای آزاده نامداری و همسرش با نگین های ظریف/ چه سلیقه منحصر به فردی+عکس (16 نظر) جشن تولد مفصل و شاهانه بهاره رهنما با حضور دختر اروپا نشینش+عکس/ از تدارک کیک به شکل قو تا چیدمان میزها با انواع و اقسام خوردنی ها به شکل سوپرمارکتی😍 (15 نظر) نگاهی به کیک تولد چند طبقه و هزار رنگ رضا داوودنژاد/ لبخندهای از ته دل آقای بازیگر کنار همسرش غزل بانو (15 نظر) خلاقیت خنده دار پدر ایرانی با پارک زانتیا وسط پذیرایی خانه اش حماسه ساز شد+عکس/ مغز تو رو باید طلا گرفت🤣 (15 نظر) (عکس) ماشین های شیک و باکلاس سهیلا منصوریان، بانوی قهرمان ووشو و دارنده مدال طلای بازیهای آسیایی 2024👌 (13 نظر) دورهمی خانوادگی علی دایی در خانه ابدی پدرش +عکس/ روحش شاد و یادش گرامی (12 نظر) نگاهی به خونه زندگی مجلل کاظم نوربخش، سلمان سریال نون خ+ویدیو/ چه چیدمانی، خوش سلیقگی از در و دیوار میباره (11 نظر) رونمایی از خواهر باکلاس فاطمه گودرزی، توران سریال لحظه گرگ و میش/ مگه داریم انقد شباهت+عکس (10 نظر)
پربازدیدترین ویدئوهای روز   
تیتر امروز   
توضیحات اینستاگرامی امیر جعفری درباره رابطه‌اش با بابک زنجانی
فال روزانه امروز دوشنبه 4 تیر ماه 1403
فال شمع روزانه امروز دوشنبه 4 تیر 1403
فال قهوه با نشان روز دوشنبه 4 تیر ماه 1403
عجیب ترین اسامی نوزادان در ثبت احوال/ از قزتمام و شش پر ونارنگی تا گیلاس و عرعر و آبجی مار 😂
فال حافظ با تفسیر امروز دوشنبه 4 تیر 1403+فیلم
فال ابجد روزانه دوشنبه 4 تیر 1403
فال انبیاء روزانه دوشنبه 4 تیر ماه 1403
دانلود آهنگ جدید «خاطره» از مصطفی راغب+فیلم/ خاطرات خوب شمال محاله یادم بره...
وضعیت خانه و زندگی فرزند ارشد رهبر معظم انقلاب در روزهای ابتدایی دامادی
لیستی کامل از بازیگرانی که برای بار دوم ازدواج کرده اند+عکس
گنده لات خیابان پاسداران به آخر خط رسید
طناب پوسیده عاشقی بر گردن زن جوان/مادرشوهرم عکس دختران زیبا را به همسرم نشان می‌دهد و...
ماجرای شناسنامه پاکستانی مصطفی پورمحمدی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری چیست؟
ناگفته هایی از سعید جلیلی؛ از پنچر شدن ماشین پراید و نداشتن لاستیک زاپاس تا ناهار خوردن با کارگران و کارکنان اداری