فال روزانه امروز پنج شنبه 30 فروردین ماه 1403

  چهارشنبه، 29 فروردین 1403 ID  کد خبر 384507
فال روزانه امروز پنج شنبه 30 فروردین ماه 1403
ساعد نیوز: فال روز و طالع بینی 30 فروردین 1403 را مطالعه می فرمایید.

از دیرباز همواره مردم معتقد بودند که پدیده‌های اخترشناسی روی اتفاقات زندگی آن‌ها اثرگذار است. هنوز هم هستند که براساس نجوم و وضعیت ستارگان در آسمان طالع بینی می‌کنند. برخی از آن‌ها طالع بینی و فال افراد براساس ستارگان آسمان و ماه تولد افراد را در سرتاسر دنیا به صورت آنلاین منتشر می‌کنند. ما هم در پایگاه خبری - تحلیلی ساعدنیوز این مطالب را برای متولدین ماه‌های مختلف از همان منابع معتبر خارجی گردآوری و روزانه به صورت ترجمه شده به فارسی در اختیار شما می‌گذاریم. امید آنکه دنیا به کام شما همواره شیرین و روزگار بر وفق مرادتان باشد. با ما همراه باشید.

فال

استخاره

فال حافظ

برای مشاهده فال روزانه ماه‌های تولد مختلف کلیک کنید


فروردین

اردیبهشت

خرداد

تیر

مرداد

شهریور

مهر

آبان

آذر

دی

بهمن

اسفند

فال روزانه در روز 30 فروردین 1403 برای متولدین فروردین ماه


امروز داری زیر بار یه عالمه مسئولیت و وظیفه خم میشی و مدام به بقیه قول و قرارهایی میدی که فشار زیادی رو بهت آوردن. انقدر سرت شلوغه که یه دقیقه هم برای خودت وقت نداری، حتی غذا خوردنت هم با عجله و زور انجام میشه. مشخصه که تعادل زندگیت به هم ریخته و اصلاً نباید خودتو تو این شرایط قرار میدادی. اینکه انقدر مهربون و با سخاوت هستی واقعاً قابل تحسینه، ولی اگه انقدر خودتو خسته کنی و از پا دربیای، دیگه به درد هیچ کس نمیخوری! یه کم هم به فکر خودت باش و برای زندگی خودت هم وقت بذار. با یه ذره تلاش و کوشش بیشتر می‌تونی به همه نیت‌ها و آرزوهات برسی. تو یه قلب مهربون و صاف داری و همیشه دنبال کمک به بقیه هستی. اما از همین مهربونیت بارها ضربه خوردی، چون بعضی‌ها از خوبی تو سوء استفاده کردن. از گذشته درس بگیر، ولی مهربون بودنت رو ول نکن. اجازه نده کسی تورو دست کم بگیره.

نماد فروردین

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

قوچ

نوزاد طبیعت

من هستم

مارس (مریخ)

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

آهن

یاقوت، الماس قرمز

صورتی روشن

9

سه شنبه

فال روزانه در روز 30 فروردین 1403 برای متولدین اردیبهشت ماه


امروز کسایی که تو رو خوب میشناسن، از دیدن اعتماد به نفس پایینت خیلی تعجب میکنن و گیج میمونن. تو انقدر استعداد و توانایی داری که هر کسی رو به شگفتی وا میداری، ولی خودت داری توانایی‌های خودت رو دست کم می‌گیری. امروز یه فرصت طلایی تو زندگیت پیش میاد که میتونه تورو تو شغلت به اوج برسونه یا زمین بزنه. تصمیم‌گیری در مورد این موقعیت خیلی سخته و کلی تردید و دودلی داری. بهتره با یه نگاه منطقی توانایی‌های خودت رو بسنجی، همه جوانب رو به دقت بررسی کنی و بعد تصمیم نهایی رو بگیری. ازت دعوت شده که تو یه کار خیر شرکت کنی. سزاواره که از این فرصت استفاده کنی و با بودنت بقیه رو شاد کنی. یه اتفاق خیلی خوشایند تو زندگیت میافته و دوباره لبخند به روت میاد و زندگی‌ت از حالت روزمرگی درمیاد و یه عالمه تازگی و طراوت بهش اضافه میشه.

نماد اردیبهشت

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

گاو نر

طفل شیرخوار طبیعت

همه چیز مال من است

ونوس (زهره)

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

مس

یاقوت کبود

آبی آسمانی، صورتی، بنفش

6

جمعه

فال روزانه در روز 30 فروردین 1403 برای متولدین خرداد ماه


امروز یه مکالمه با یکی از دوستای قدیمیت، کلی خاطره‌های خوب گذشته رو تو ذهنت زنده میکنه و غرق تو دنیای رویا و خیال میشی. با فکر کردن به گذشته، ناخودآگاه شروع میکنی به زیر سوال بردن بعضی از تصمیم‌های مهم زندگیت و به این فکر می‌کنی که اگه یه جور دیگه تصمیم می‌گرفتی، چی تو زندگیت عوض میشد و بهتر میشد. ولی این کار هیچ فایده‌ای نداره، چون تو نمی‌تونی گذشته رو تغییر بدی و فقط با این کار امروزت رو خراب می‌کنی. دیگه به “اما” و “اگر” و “ای کاش” فکر نکن و از امروز و زمان حال لذت ببر. به دوست قدیمی‌ت سر بزن و سراغش رو بگیر. قراره یه مدرک یا نامه خیلی خوشحالت کنه. نذرت رو ادا کن. داره یه سری خاطره رو پشت سر میذاری که عبور ازشون برات سخته. اما بهتره چشمت رو به آینده بدوزی. خودتو دست کم نگیر. تو یه آدم خیلی دوست‌داشتنی و ارزشمندی هستی.

نماد خرداد

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

دوقلوها

کودک طبیعت

من فکر می‌کنم

مرکوری (عطارد)

هوا

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

جیوه

زمرد کبود

زرد، سبز، آبی

5

چهارشنبه

فال روزانه در روز 30 فروردین 1403 برای متولدین تیر ماه


امروز یه روز استثناییه! کار، بیرون رفتن و جواب دادن به تلفن رو بذار کنار. تو خونه بمون و تا هر وقت که دلت میخواد توی رختخوابت غرق رویا و استراحت باش. بعدش هم با حوصله ناهار و صبحانه‌ات رو با هم بخور و یه سر به آلبوم‌ها و دفترچه خاطرات قدیمی‌ت بزن و غرق خاطرات خوب گذشته بشو. این آرامش و سکوت حال دلت رو خوب میکنه و خستگی کار و فعالیت رو از تنت بیرون می‌بره. تا شب اگر دیدی حوصله‌ات سر رفته، با یکی از دوستای صمیمی یا عشقت قرار بذار و با هم برید پیاده‌روی. عجله نکن و حرف‌ها رو قورت نده. حتی اگه عصبانی هستی، قبل از حرف زدن یه ذره فکر کن و بعد حرف بزن. از قفسی که برای خودت ساختی بیرون بیا و از زندگی لذت ببر. غم و غصه‌ات رو تبدیل به یه کاری کن که هم به درد خودت میخوره و هم به درد دیگران. گره‌ای که تو کار تو افتاده با کمک یه آدم دیگه حل میشه.

نماد تیر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

خرچنگ

تازه بالغ طبیعت

من احساس می‌کنم

ماه

هوا

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

نقره

مروارید

سایه ای از رنگ‌های خاکستری و آبی و سبز

2

دوشنبه

فال روزانه در روز 30 فروردین 1403 برای متولدین مرداد ماه


امروز ممکنه یهو یه آدمی که اصلاً انتظارش رو نداری، بیاد سراغت و ازت کمک بخواد. طبیعت تو اینجوریه که دوست داری بهش جواب مثبت بدی، ولی به نفعته که قبل از هر کاری خوب فکر کنی. قبول کردن این مسئولیت یه بار سنگین رو دوشت میذاره و مجبور میشی کلی وقت بذاری و انجامش بدی. اگه فکر می‌کنی بعداً حال و حوصله‌ی لازم برای ادامه‌ی این کار رو نداری، همون اولش زیر بارش نرو. اصلاً نگران این که طرف مقابلت چه فکری در موردت میکنه نباش. نذار یه اتفاق کوچیک بین تو و کسی که دوستش داری فاصله بندازه. با حرف زدن کدورت‌ها رو از بین ببر. خستگی مفرط جسمی داری که ممکنه برات دردسر بشه. هر چی زودتر یه کم به خودت استراحت بده و یه کاری برای رفع خستگی‌هات بکن. معطل نکن و دعوتی که شده رو قبول کن.

نماد مرداد

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

شیر

جوان طبیعت

من اراده می‌کنم

خورشید

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

طلا

یاقوت زرد

رنگ‌های غروب خورشید

1

یکشنبه

فال روزانه در روز 30 فروردین 1403 برای متولدین شهریور ماه


امروز صبح که از خواب بیدار میشی، یه حس عجیب داری که میخوای همه چیز رو تمیز و مرتب کنی. شاید خودت هم تعجب کنی که چرا یهو هوس نظافت و گردگیری به سرت زده، ولی این حس رو نادیده نگیر. خونت به یه نظافت اساسی نیاز داره و حالا که آخر هفته هم داره از راه میرسه، احتمال اینکه مهمون ناخونده سر برسه خیلی زیاده. در مورد رابطه‌ی عاطفی‌ت اول خوب فکر کن و بعد حرف بزن. بعداً پشیمونی فایده‌ای نداره و شاید دیگه راه برگشتی هم نباشه. یه سری نقشه تو ذهنت داری که برای عملی کردنشون به زمان بیشتری نیاز داری. پس الکی شتاب‌زده عمل نکن. منتظر یه مهمون ناخونده هم باش، که با خودش شادی رو برات به ارمغان میاره.

نماد شهریور

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

فرشته

بالغ طبیعت

من تجزیه و تحلیل می‌کنم

ولکان و مرکوری

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

پلاتین

عقیق سبز

سایه‌ای از خاکستری، سبز، نقره‌ای

5

چهارشنبه

فال روزانه در روز 30 فروردین 1403 برای متولدین مهر ماه


تو سیاستمداری قهاری هستی که اگه تو زمینه سیاسی فعالیت میکردی تا الان حداقل نماینده مجلس شده بودی. اما متاسفانه تو محل کارت، با وجود همه ی قابلیتی که داری و تلاشی که میکنی، هنوز به اون پیشرفتی که میخوای نرسیدی. بعد از این همه تلاش، یه ترفیع یا یه افزایش حقوق حداقل چیزیه که لیاقتش رو داری. اگه خبری از هیچ کدوم از اینها نیست، خودت برو پیش رئیس یا مافوق‌هات و حقت رو ازشون بخواه. شاید هم دیگه وقتش رسیده که به فکر یه شغل جدید باشی. از معاشرت با آدمای جدید می‌ترسی، در حالی که آشنا شدن با آدمای مختلف می‌تونه فرصت‌های خیلی خوبی برایت ایجاد کنه. خودت رو تغییر بده و با روی باز به استقبال دوستای جدید برو.

نماد مهر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

ترازو

با آرمان ازدواج

من تعادل برقرار می‌کنم

ونوس (زهره)

هو

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

مس درخشان

الماس، اوپال

بژ، قهوه‌ای

6

جمعه

فال روزانه در روز 30 فروردین 1403 برای متولدین آبان ماه


امروز بیشتر وقت رو تو خونه میمونی و به کارهای خونه میرسی. شاید این بهترین راه برای آماده شدن برای تعطیلات آخر هفته نباشه، ولی یه جور خاصی از انجام این کارهای روزمره لذت می‌بری، مخصوصاً وقتی که همه کارها رو تموم کنی و با یه فنجون چای داغ بشینی و به نتیجه‌ی زحماتت نگاه کنی. همسرت و خانواده‌ات هم از زحماتت تشکر میکنن، ولی بهتره که اونا رو هم تو انجام کارها شریک کنی تا بیشتر قدر خونه رو بدونن و تو حفظ نظافت و مرتبی خونه هم بیشتر احساس مسئولیت کنن. امروز یه کار خیر هم می‌کنی. یکی از دوستای قدیمی‌ات سراغتو می‌گیره. یه خبر خوش هم از راه دور می‌شنوی که خیلی خوشحالت میکنه. رفتار یه نفر باعث می‌شه که خندت بیاد و برای یه مدت از فشاری که رو شونه‌هات داری رها شی. اختلافی که با یکی از دوستات داری رو می‌تونی با حرف زدن حل کنی. اونم منتظره که تو اولین قدم رو برداری و بری سراغش.

نماد آبان

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

عقرب

با آرمان ...

من آرزو می‌کنم

پلوتو

آب

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

آهن

سیلیس

قرمز تیره

9

سه شنبه

فال روزانه در روز 30 فروردین 1403 برای متولدین آذر ماه


امروز یه روز شلوغ در پیش داری، ولی از هر لحظه‌ش لذت میبری! تو طول روز با آدمای زیادی حرف میزنی، چه آشنا و چه غریبه، و از حرف زدن باهاشون خیلی کیف میکنی. شاید کارایی پیش بیاد که تو برنامه‌ات نبوده، ولی انجام دادنشون میتونه یه تجربه خیلی جالب باشه، حتی اگه وقت‌گیر باشه یا برنامه‌ریزی‌هات رو بهم بزنه. شاید حس کنی یه دیوار محکم جلوی راهت قرار گرفته و نمیذاره به خواسته‌هات برسی. این دیوار همون محدودیت‌هایی هست که خودت برای خودت ساختی. پس یه جوری خرابش کن و برو جلو. سری که درد نمی‌کنه دستمال نبند. این روزا اضطراب خیلی اذیتت میکنه، یه تلفن میتونه خیلی از اضطرابت رو کم کنه. برای رسیدن به خواسته‌ات حرفی نزن که بعداً پشیمون شی.

نماد آذر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

تیر و کمان

با آرمان کسب اطلاعات

من می‌بینم

ژوپیتر (مشتری)

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

قلع

فیروزه

ارغوانی

3

پنج‌شنبه

فال روزانه در روز 30 فروردین 1403 برای متولدین دی ماه


این مدت خیلی سخت کار کردی و کلی به خودت فشار آوردی. خوشحالم که بالاخره داری نتیجه‌ی زحماتت رو می‌بینی و مورد تشویق و تحسین مافوق‌هات قرار می‌گیری. با توجه به تلاشی که کردی، اگه تا حالا ترفیع، جایزه یا پاداشی نگرفتی، می‌تونی مطمئن باشی که به زودی بهت تعلق می‌گیره. حالا که آخر هفته داره از راه میرسه، یه کم از این موفقیت لذت ببر و با دوست و خانواده‌ات جشن بگیر. اگه فقط به دنیا و مادیات فکر کنی، ضرر میکنی. تو انتخاب دوست خیلی حواست رو جمع کن و با هر کسی صمیمی نشو. یه مسئله کاری یا مالی با سرعت خیلی خوبی پیش می‌ره. یه فرصت عالی برای سرمایه گذاری پیدا میکنی. فعلاً برای گفتن حرف دلت صبر کن.

نماد دی

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

بز

با آرمان تجربه کردن

من به کار می‌گیرم

ساترن (زحل)

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

سرب

عقیق رنگارنگ

سیاه، قهوه‌ای

8

شنبه

فال روزانه در روز 30 فروردین 1403 برای متولدین بهمن ماه


امروز یه روزه که باید تمام توجهت رو به نیازها و خواسته‌های خانواده‌ات بذاری. تو آدمی نیستی که نسبت به وظایف و مسئولیت‌هات بی‌تفاوت باشی و حتماً میدونی که چه مسئولیت‌هایی رو در قبال خانواده‌ات داری و برات خیلی هم مهمه که به وظایفت عمل کنی. تو ذاتاً آدم مهربونی هستی و از توجه و رسیدگی به دیگران لذت می‌بری، اما دوست داری که زحماتت دیده بشه! خوشبختانه امروز عشق و محبتی که به عزیزانت نشون میدی رو به طور کامل درک میکنن. شاید فکر کنی که برای انجام یه کاری دیگه دیر شده و فرصت رو از دست دادی، ولی اشتباه می‌کنی. هنوزم فرصت داری. دلتنگ کسی هستی، این دلتنگی می‌تونه یه کم از دلخوری‌هات کم کنه، ولی حواست به خواسته‌هات هم باشه. رفتن تو افراط و تفریط عاقلانه نیست. معتدل باش و میانه‌روی رو پیشه کن.

نماد بهمن

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

دلو

با آرمان ایده‌آلیستی

من می‌دانم

اورانوس

هو

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

اورانیوم

یاقوت کبود

آبی آسمانی

4

شنبه

فال روزانه در روز 30 فروردین 1403 برای متولدین اسفند ماه


احساس گناه و عذاب وجدان میتونه گاهی به یه نیروی انگیزشی قوی تبدیل بشه، ولی نمیشه گفت که انگیزه‌ای که از این طریق به دست میاریم همیشه از صمیم قلب و خالصانه باشه. امروز حس میکنی که باید به یکی از اعضای خانواده‌ات تو انجام یه کاری کمک کنی که هیچ علاقه‌ای به انجامش نداری. گاهی تو اینجور مواقع حس می‌کنیم که موظفیم عشق به خانواده رو به نیازها و خواسته‌های خودمون ترجیح بدیم، اما باید به یاد داشته باشیم که حتی اگه قلباً میلی به انجام این کار نداریم، این اکراه رو تو رفتارمونه نشون ندیم. مطمئن باش که با این کار در آخر خودمون هم شادتر خواهیم بود. اهدافت رو فراموش نکن و یادت باشه که فرصت خوبی برای رسیدن بهشون داری. مادیات و معنویات باید در کنار هم باشن، نه اینکه یکی فدای دیگری بشه. حواست به خودت باشه تا دیگران هم حواسشون بهت جمع بشه.

نماد اسفند

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

ماهی

با آرمان تفویض

من باور دارم

نپتون

آب

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

تشعشعی از فلزات مصنوعی

زمرد

سایه آبی و سبز دریایی

7

پنج شنبه


فال چیست؟


فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون، هم در معنای خوب و هم در معنای بد. فال گرفتن یعنی اطلاعات از ناشناخته ها؛ و در عربی به فال خوب زدن، «تفأل» و به فال بد زدن «طیره» می گویند. در فارسی، فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» گویند که از دو کلمه «مرغ» و «آوا» تشکیل شده است. ایرانیان با آواز و جهت حرکت پرندگان فال می زده اند؛ مثلاً با دیدن عقاب به عقوبت و هدهد به هدایت پی می برده اند.

فال

فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سرو کار داشتیم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده که : آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ آیا فال علم است یا خرافات ؟ آیا فالگیران شیادند یا عالم به علوم غریبه ؟ شما فال را فقط یک سرگرمی می بینید با به فال اعتقاد راسخ دارید؟ یا اینکه به بعضی فالها اعتقاد دارید؟

این پدیده در اعصار مختلف و اقصی نقاط جهان به گونه های مختلف وجود داشته و دارد. فال بودا درهند، فال ای- چینگ در چین، فال قهوه یا فال ورقهای تاروت در اروپا از جمله فالهای بسیار معتبر جهانی هستند که جزو اسناد تاریخی سرزمینشان بشمار می آیند در کشور ما هم فال حافظ و استخاره با قرآن از احترام و اعتبار ویژه ای برخوردارند.

البته فال های بسیار دیگری هم هستند که در جهان فراوانند مانند فال اعداد، حروف ابجد یا تفال با خوراکیهایی مثل چای ، نخود و …

نظر اسلام در خصوص فال چیست؟


اسلام دینی است که بر فطرت و حقانیت بنا شده است و از هر نوع توهم و ساده‌انگاری دور است. اسلام تلاش و کوشش را برای انسان ضروری می‌داند تا از این طریق زندگی خوبی برای خودش رقم بزند. در مورد فال هم باید دانست که فال بد به شدت از سوی اسلام نهی شده است چون اثر روانی منفی برای فرد به همراه دارد. اما فال خوب که موجب شادی و امید افزایی شود، آن هم با شرایطی که هزینه‌ای در آن وجود ندارد جایزاست.

به عنوان مثال روزی پیامبر اسلام صلی‌الله علیه و آله با جمعی سفر می‌کردند. در میان راه یک سواری را دیدند و حضرت نام او را پرسیدند. آن مرد خودش را «سعد» معرفی کرد. پیامبر صلی‌الله علیه و آله با شنیدن نام او فرمودند: «سعدنا» یعنی خوشبخت شدیم و همین نام را به فال خوب گرفتند که ان‌شاءالله سفر خوب و خوشی خواهیم داشت.

منظور از فال خوب در اسلام این است، نه اینکه افراد با صرف هزینه‌هایی به افرادی مراجعه کنند که هیچ علمی ندارند و مطالبی را عنوان می‌کنند که هیچ بنای عقلی و درستی ندارد. این کار درواقع فریب‌کاری است و اسلام هر نوع فریبکاری را به شدت نفی کرده است.

سخن آخر


در انتهای این بحث بد نیست بدانید نوع دیگری از فالگیران هم هستند که به فالگیران شیاد معروفند و آنها را فال ساز مینامیم. این افراد ابتدا با بدست آوردن اطلاعات شخصی شما بطور مخفیانه و بازگویی همان اطلاعات در حضورتان هنگام فال گرفتن، راستگویی خودشان را در ذهن شما به باور میرسانند و آنگاه شروع میکنند به پیشگویی چیزهایی که خود دلشان میخواهد. به این ترتیب شما پیشگویی های آنها را باور میکنید و البته میدانید این باورها هم موجب میشود این وقایع برای شما رخ بدهند. در این خصوص میخواهم بگویم اگر برای شما باورهای خوبی میسازند مثلا به شما نوید خوشبختی میدهند و ازاین بابت نیز هزینه زیادی از شما نمیگیرند این کار مانند هیپنوتیزم کردن است و باید از ایشان تشکر کنید اما اگر برای شما آرزوهای بدی میکنند یا با بی انصافی پول زیادی میگیرند واقعا شیادند!!!

شما هم اگر تجربه‌ای درخصوص فال‌ها دارید، یا احیاناً گرفتار فالگیرهایی شیاد شده‌اید، یا نظراتی در خصوص فال‌های ساعدنیوز دارید، با ما در قسمت کامنت‌ها در میان بگذارید.

فال حافظ

استخاره


1 دیدگاه
  دیدگاه ها
غزل
1 ماه پیش

عااالییی
پربحث های هفته   
اختصاصی ساعدنیوز: قهرمان عملیات جستجوی هلی‌کوپتر شهیدان خدمت: پهپاد ترکیه‌ای یا موتورسواران تبریزی؟ (6 نظر) گریه های زینب سلیمانی بر سر تابوت ابراهیم رئیسی و همراهانش+عکس/ داغ حاج قاسم تازه شد (2 نظر) واکنش فرزاد حسنی به شهادت شهدای خدمت: درود بر ابراهیم، نیکوکاران را چنین پاداش می دهیم، در حقیقت او از بندگان با ایمان ما بود (2 نظر) بهشت کوچکی که بهنوش طباطبایی برای خود ساخته است/ چه زیبا و دنجه اینجا +عکس (2 نظر) مجری جنجالی صداوسیما برای همیشه از ایران رفت (2 نظر) انا لله و انا الیه راجعون / مرد خدمت آسمانی شد ... (2 نظر) فوری؛ لحظه اعلام خبر شهادت ابراهیم رئیسی در شبکه خبر (2 نظر) تصویری از صندلی خالی شهید امیرعبداللهیان در کلاس درس او در دانشگاه تهران (1 نظر) بیوگرافی و زندگی خصوصی کیوان ساکت اف، تازه داماد سینمای ایران و همسرش+ تصاویر جذاب و دیدنی (1 نظر) استوری حسین کنعانی زادگان در پی شهادت آیت‌الله رئیسی (1 نظر) چهره محزون و ناراحت وحید شمسایی در مراسم تشییع رئیس جمهور شهید و همراهانش+عکس (1 نظر) فیلمی تاریخی و دیده نشده از شهید جمهور / اینجانب سید ابراهیم رئیسی هستم ... (1 نظر) محمدرضا گلزار در استوری قلب عاشقانه نشان داد/ مخاطب این حرکت عاشقانه کیست؟ (1 نظر) انتظار بی پایان محمدرضا گلزار با روتین پوستی خاص روی صورتش!! +عکس (1 نظر) نگاهی به دیدارهای مردمی استاندار جوان و شهید آذربایجان شرقی/ روحشان شاد+ویدیو (1 نظر)
دیگران می‌خوانند   
خداحافظی آخر و احترام نظامی دختر خلبان هلی کوپتر رئیس جمهور شهید و همراهانشان+ویدیو فال قهوه با نشان روز پنجشنبه 3 خرداد ماه 1403 فال انبیاء روزانه پنجشنبه 3 خرداد ماه 1403 حال و هوای غمزده خانه آیت الله آل هاشم در تبریز/ بی تو رنگ یأس دارد منزل و مأوای تو+عکس خاطره دوبلور معروف از سفرِ خاص شهید ابراهیم رئیسی و واکنش ایشان با دیدن تیپ متفاوت جوانان در مسجد استوری اینستاگرامی ملیکا زارعی (خاله شادونه) از مراسم تشییع آیت الله رئیسی+عکس نگاهی به خانه ابدی شهید آیت الله رئیسی / نام نیکت همه جا ورد زبان است هنوز تصاویر کمتر دیده شده از دوران دانشجویی استاندار شهید آذربایجان شرقی تصویر عکاس تبریزی از هلی کوپتر رئیس جمهور شهید بر صفحه اول روزنامه گاردین انگلستان فال ابجد روزانه پنج‌شنبه 3 خرداد 1403 اوخشامای (روضه) ترکی یک مادر عشایر قشلاق حاج ایمان کندی در وصف شهید جمهور+ویدئو فال روزانه امروز پنجشنبه 3 خرداد ماه 1403 فال شمع روزانه امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403 (عکس) ادای احترام استقلالی ها به رئیس جمهور شهید در تمرین امروز این تیم قول شهید امیرعبداللهیان در جلسه هیات امنای دانشگاه صنعتی شریف+ویدئو تعبیر جالب حجت‌الاسلام قرائتی درباره شهادت ابراهیم رئیسی+ویدئو پوشش کامل مراسم ادای احترام سران کشورهای مختلف به پیکر شهید رئیسی و همراهانش روایت احساسی همسر شهید امیرعبداللهیان درباره این شهید+ویدئو /جز خوبی چیزی ندیدم تو زندگی... زندگی خلبان گنبدی پرواز «شهدای خدمت» در کلام بستگان+ویدئو فال حافظ با تفسیر امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403 + فیلم احترام نظامی دختر شهید خلبان سید طاهر مصطفوی به تابوت پدرش / گر پدر نیست، تفنگ پدری هست هنوز اولین عکس از جمیله علم الهدی پس از شهادت سید ابراهیم رییسی +عکس حضور بدون تشریفات سید میثم خامنه‌ای در مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهانش دعایی که رهبر انقلاب برای شهید سیدابراهیم رئیسی خواندند+ فیلم ورود هواپیماهای هیات‌های خارجی به فرودگاه مهرآباد+ویدئو (فیلم) آغوش پدرانه رهبر معظم انقلاب برای نوه‌های دختری شهید رئیسی / تسکینی برای قلب داغدیده دخترانش ... آماده‌سازی خانه ابدی شهید آیت‌الله آل‌هاشم در تبریز +فیلم حال منقلب برادر شهید آیت الله ابراهیم رئیسی در مراسم تشییع+فیلم کدام فرزند رهبر معظم انقلاب در مراسم تشییع رئیس جمهور و همراهانش حضور داشت؟+ عکس جدیدترین تصویر از برادران رئیس جمهور شهید+عکس توصیف حاج منصور ارضی از پیکر شهید رئیسی؛ مثل حضرت علی اکبر شده بود گفتم چجوری تو را بشورم! +ویدئو جواب رئوفانه و قابل تامل ابراهیم رئیسی به اظهارات فردی از مخالفان ایشان+ویدیو/ سعه صدر رو دیدین؟ حضور همسر و خانواده داغدار شهید مالک رحمتی در مراسم تشییع +ویدئو/ عجب رسمیه رسم زمونه... جزئیات تشییع و تدفین پیکر امام جمعه شهید تبریز و استاندار شهید آذربایجان شرقی عکس‌ جالب و کمتر دیده شده از شهید آیت الله آل‌هاشم؛ در حال خرید نان+عکس تصویری تلخ از لباس پرواز سرهنگ بهروز قدیمی از شهدای کادر پروازی+عکس تصویری خاص از وداع یادگار امام سید حسن خمینی با شهید سید ابراهیم رئیسی +عکس خوش‌آمد گویی پیرمرد ترک‌زبان به رئیس‌جمهور+ویدئو/ برای مردم این منطقه دوستی و محبت آوردی (عکس) تصویری تلخ از گریه آجودان مخصوص شهید رئیسی در مراسم تشییع او شعار یک توریست خارجی در مراسم تشییع شهدای خدمت+ویدئو
تیتر امروز   
فال قهوه با نشان روز پنجشنبه 3 خرداد ماه 1403
پوشش کامل مراسم ادای احترام سران کشورهای مختلف به پیکر شهید رئیسی و همراهانش
جزئیات تشییع و تدفین پیکر امام جمعه شهید تبریز و استاندار شهید آذربایجان شرقی
فال روزانه امروز پنجشنبه 3 خرداد ماه 1403
فال شمع روزانه امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403
رهبر انقلاب: شخصیت برجسته‌ای را از دست دادیم/ روبوسی و سر سلامتی و لحظاتی از دیدار نخست وزیر عراق با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای + ویدئو
فال انبیاء روزانه پنجشنبه 3 خرداد ماه 1403
فال ابجد روزانه پنج‌شنبه 3 خرداد 1403
فال حافظ با تفسیر امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403 + فیلم
اطلاعیه مهم ستاد کل نیروهای مسلح درباره عملیات ناموفق پهپاد ترکیه‌ای
واکنش بازیگر سریال گاندو به شهادت رئیس‌جمهور
اولین اظهارات علم الهدی بعد از شهادت دامادش، سیدابراهیم رئیسی؛ چه کنیم، مشیت خداست/یک هفته پیش او را دیدم
اقامه نماز رهبر انقلاب بر پیکر شهید رئیسی و شهدای خدمت + فیلم
خاطره جالب مسعود ده نمکی از صحبتهای آیت الله رئیسی در دادگاه؛ خوشحالم که کم نیاورده ای!
تصویری از لحظه وداع رهبر معظم انقلاب با پیکر رئیس جمهور و شهدای سانحه بالگرد