ساعدنیوز
ساعدنیوز

همه چیز در مورد حساب وکالتی مدیران خودرو

  سه شنبه، 02 خرداد 1402   زمان مطالعه 11 دقیقه
همه چیز در مورد حساب وکالتی مدیران خودرو
شرکت مدیران خودرو در طی سال و در مقاطع گوناگون سال اقدام به عرضه محصولات خود مینماید. این شرکت در اقدامی جدید یکی از شرایط ثبت نام را علاوه بر شرایط عمومی، مانند دارا بودن حداقل 18 سال سن، افتتاح حساب وکالتی در بانک های عامل معرفی کرده است. در ادامه ساعدنیوز به هر آنچه که باید در مورد افتتاح حساب وکالتی بهمن موتور بدانیم ارائه خواهد داد.

تمام افرادی که قصد خرید و ثبت نام در سایت شرکت مدیران خودرو را دارند، ناگزیر باید، اقدام به افتتاح حساب وکالتی نمایند. از آنجا که این شرط جز شروط جدید شرکت مدیران خودرو، برای ثبت نام می باشد، لازم است افراد، با نحوه ثبت نام و افتتاح حساب وکالتی مدیران خودرو آشنا شده تا در هنگام خرید خودرو، با مشکلی مواجه نشوند. به جهت اهمیت این موضوع، در این مقاله دینا، ابتدا حساب وکالتی مدیران خودرو توضیح داده خواهد شد و سپس، بانک های عامل افتتاح حساب وکالتی، مهلت افتتاح حساب، شرایط، چگونگی ثبت نام، مبلغ لازم و نحوه استعلام و تمدید حساب وکالتی مدیران خودرو شرح داده خواهد شد.

حساب وکالتی مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو در اقدامی جدید تصمیم گرفته است که برخی از محصولات خود را از طریق ثبت نام در طرح پیش خرید خودرو با افتتاح حساب وکالتی، عرضه نماید. دلیل این امر نیز روشن است، در گذشته هر کسی با توجه به شرایطی این امکان را داشت، تا بتواند در قرعه کشی خودرو های داخلی شرکت کرده و در صورتی که در این قرعه کشی برنده می شد، امتیاز خود را به دیگری واگذار کند اما با ورود سامانه یکپارچه عرضه خودرو و لزوم افتتاح حساب وکالتی، انتقال امتیاز غیر ممکن است.

 • این راه دستاویزی برای واسطه گری معاملات خودرو و افزایش قیمت آن شده بود. حساب وکالتی کمک می کند، تا افرادی که واقعا نیازمند خرید خودرو هستند، آن را خریداری نمایند و به نوعی اضافه شدن حساب وکالتی به شرایط ثبت نام مدیران خودرو راهی برای کوتاه شدن دست واسطه ها است. در حساب وکالتی مدیران خودرو متقاضی می تواند به تمام بانک های عامل به صورت حضوری یا غیرحضوری مراجعه کرده و نسبت به افتتاح حساب وکالتی یا وکالتی نمودن حساب فعلی خود اقدام نماید.

 • در حساب وکالتی مدیران خودرو، شخص با سپردن مبلغ مشخصی در حساب، این امکان را به شرکت مدیران خودرو می دهد، تا در صورت وجود شرایط لازم، شخص را در لیست نوبت دهی تحویل خودرو قرار دهد. در واقع حساب وکالتی لازمه ثبت نام در پیش خرید مدیران خودرو است. آنچه مسلم است باید از این پس، افتتاح حساب وکالتی مدیران خودرو را جزو شرایط اصلی برای خرید و استفاده از محصولات این شرکت دانست.

بانک های حساب وکالتی مدیران خودرو

با توضیحات ارائه شده مشخص شد، افرادی که قصد خرید محصولات شرکت مدیران خودرو را دارند، باید اقدام به افتتاح حساب وکالتی مدیران خودرو نمایند. ولی آیا شخص می تواند برای انجام این کار به هر بانکی که تمایل داشت مراجعه نماید؟ شرکت مدیران خودرو و یا سایر شرکت های خودرو سازی افتتاح حساب در بانک های عامل خاصی را قبول دارند. حال سوال اینجاست، بانک های حساب وکالتی مدیران خودرو کدامند؟

 • در پاسخ به این پرسش باید گفت اقدام به افتتاح حساب وکالتی مدیران خودرو از طریق بانک های عامل مشخص شده از سوی این شرکت مانند گردشگری، سپه، صادرات، تجارت امکان پذیر است که البته ممکن است باز هم به تعداد این بانک ها افزوده شود چرا که در حال حاضر لیست بانک های عامل مورد قبول شرکت های ارائه دهنده خودرو تکمیل نشده است.

 • برخی از این بانک ها، به صورت، حضوری و برخی دیگر هم به شکل غیر حضوری اقدام به افتتاح حساب وکالتی مشتریان خود می نمایند. متقاضیان می توانند در صورت تمایل، به سایت اختصاصی هر بانک مراجعه کرده و از چگونگی و مراحل افتتاح حساب وکالتی هر بانک اطلاع یابند.

مهلت افتتاح حساب وکالتی مدیران خودرو

معمولا برای انجام هر ثبت نامی مهلتی تعیین می شود و افرادی که متقاضی ثبت نام در طرحی هستند، همواره به دنبال یافتن این پرسش هستند که، مهلت ثبت نام تا چه زمانی ادامه دارد، تا از این طرح جا نمانند. برای متقاضیان خرید محصولات مدیران خودرو نیز، این پرسش مطرح است که، مهلت افتتاح حساب وکالتی مدیران خودرو تا چه زمانی است؟ یا برای افتتاح حساب وکالتی مدیران خودرو مهلتی مشخص شده است؟

 • از آنجا که ارسال اطلاعات از بانک به مدیران خودرو مقداری زمان لازم دارد، افرادی که قصد ثبت نام دارند، باید به این نکته توجه داشته و زمان مقرر را در این مورد رعایت کنند تا امکان شرکت در این طرح را از دست ندهند. ناگفته نماند، افراد پس از افتتاح حساب وکالتی، اگر می خواهند، با این حساب وکالتی، معاملاتی نیز در بورس کالا انجام دهند، باید دارای کد بورسی و ثبت نام در کارگزاری بوده و پس از آن نیز، وارد سامانه ebgo شده و نسبت به تکمیل اطلاعات حساب خود در این سامانه اقدام نمایند.

 • بدیهی است، در صورتی که متقاضی در زمان مقرر نتواند نسبت به تامین مبلغ مورد نظر در حساب خود، اقدام کند، یا اگر فاصله زمانی لازم برای افتتاح حساب تا زمان ثبت نام را رعایت ننماید، نمی تواند، در طرح خرید محصولات مدیران خودرو شرکت نماید.

شرایط افتتاح حساب وکالتی مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو یکی از شرکت هایی بوده که در راستای ارائه محصولات خود طرح پیش فروش خودرو را در نظر گرفته است. افراد برای این افتتاح حساب وکالتی نیاز به شرایط مرتبط داشته که بایستی از آن اطلاع یابند. یکی از شرایط افتتاح حساب وکالتی مدیران خودرو عدم داشتن چک برگشتی بوده که در غیر این صورت فرد شرایط این افتتاح حساب را نخواهد داشت. سایر شرایط لازم جهت وکالتی کردن حساب مدیران خودرو در ادامه ارائه شده است.

 • هر کد ملی مجاز به خرید یک دستگاه خودرو از مجموع شرکت های خودروساز داخلی می باشد.

 • حداقل سن مجاز متقاضیان خرید خودرو داخلی 18 سال می باشد.

 • دارا بودن گواهینامه رانندگی برای متقاضیان خرید ماشین داخلی الزامی است.

 • متقاضیانی که طی 48 ماهه گذشته در شرکت های ایران خودرو و سایپا و طی 24 ماهه گذشته از سایر شرکت های خودروسازی نسبت به ثبت نام و یا صدور فاکتور (تمامی روش های فروش سامانه خودروسازان، خرید خودرو از بورس کالا و ...) اقدام نموده اند، امکان ثبت نام و خرید خودرو را ندارند.

 • متقاضیانی که دارای پلاک انتظامی فعال هستند، امکان ثبت نام و خرید خودرو داخلی را ندارند.

 • انتقال امتیاز و حقوق ناشی از خرید خودرو به اشخاص (حتی به صورت وکالتی) و نیز فروش حواله خودرو به صورت وکالتی ممنوع است.

 • امکان صلح خودرو خریداری شده به غیر وجود ندارد.

 • شرکت های خودروسازی موظف اند روش های بازدارنده برای جلوگیری از انتقال سند حداقل به مدت یک سال، از جمله رهن گرفتن سند خودرو را اتخاذ و اجرا کند.

 • امکان ثبت نام و خرید خودرو برای اشخاص حقوقی وجود ندارد.

 • در صورتی که در هریک از مراحل و فرآیند ثبت نام مشخص شود که متقاضی حائز شرایط ثبت نام نمی باشد، ثبت نام وی کان لم یکن تلقی و وجه واریزی (بدون پرداخت سود مشارکت و ...) عودت خواهد شد.

 • در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، خسارت جبران تاخیر در تحویل مطابق آیین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو و ابلاغیه های مرتبط که متعاقبا از طریق بخشنامه های فروش اطالع رسانی می گردد پرداخت خواهد شد.

 • سایر موارد و شرایط بر اساس بخشنامه های صادره توسط شرکت های خودروسازی و قرارداد منعقده فی مابین با مشتریان خواهد بود.

مدارک لازم افتتاح حساب وکالتی مدیران خودرو

افتتاح حساب وکالتی مدیران خودرو سبب شده تا تقاضاهای کاذب حذف شده و شفافیت بیشتری در روند فروش محصولات مدیران خودرو در طرح های پیش فروش ایجاد شود. از همین رو افراد جهت شرکت در این طرح نیاز به وکالتی کردن حساب خود داشته که به شرایط و مدارک مرتبط نیاز دارد. شرایط مورد نیاز که در قبل به آن اشاره شد و از مدارک لازم افتتاح حساب وکالتی مدیران خودرو می توان به مدارک لازم برای بارگذاری در سایت بورس و مدارک لازم برای بانک های عامل اشاره کرد. مدارک لازم برای دریافت کد بورسی موارد زیر بوده که بایستی مورد توجه مشتری قرار گیرد.

 • اصل فرم درخواست کد حقیقی ایرانی

 • کپی از کارت ملی و شناسنامه

 • سایر موارد در صورت نیاز

 • همچنین مدارک مورد نیاز جهت افتتاح حساب وکالتی در بانک های عامل شامل کارت ملی بوده که مورد توجه مشتری قبل از اقدام قرار خواهد گرفت. همچنین یکی دیگر از موارد، دریافت نامه درخواست از یکی از کارگزاری های معتبر بوده که مورد نیاز مشتری قرار می گیرد. از همین رو فرد جهت وکالتی کردن حساب خود از طریق یکی از بانک ها از جمله بانک صادرات اقدام به انجام این کار خواهد کرد.

 • افراد با وکالتی کردن حساب خود شرایط را برای شرکت در طرح پیش فروش مدیران خودرو محیا نموده و در صورت برنده شدن حساب آن ها بلوکه خواهد شد. با توجه به موارد گفته شده وکالتی کردن حساب بدین معنی بوده که مشتری به شرکت مدیران خودرو این اجازه را می دهد تا از حساب فرد برداشت وجه نماید.

ثبت نام حساب وکالتی مدیران خودرو

با توجه به توضیحات داده شده در قسمت های گذشته مشخص شد که، برای ثبت نام در طرح مدیران خودرو، افتتاح حساب وکالتی از الزامات می باشد. سوالی که ممکن است در ذهن بسیاری از متقاضیان ثبت نام حساب وکالتی مدیران خودرو شکل بگیرد این است، که چگونه می توان ثبت نام حساب وکالتی مدیران خودرو را انجام داد؟ برای پاسخ به این پرسش باید گفت، افتتاح حساب وکالتی کار بسیار ساده ای است و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

 • کافی است شخص در یکی از بانک های عامل، دارای حساب باشد، در این شرایط شخص می تواند با ورود به سایت بانک عامل، نسبت به وکالتی کردن حساب خود اقدام کند. ممکن است برخی بانک های عامل، سامانه اینترنتی برای افتتاح حساب وکالتی نداشته باشند، در این حالت نیز شخص می تواند با مراجعه حضوری به بانک مربوطه، نسبت به وکالتی کردن حساب خود یا افتتاح حساب وکالتی، اقدام کند.

 • پس از گذشت زمان مورد نظر از افتتاح حساب وکالتی و استعلام حساب از سوی بانک های عامل، شخص می تواند نسبت به ثبت نام در طرح خرید خودرو، اقدام نماید. لازم به ذکر است، اگر شخص قصد خرید خودرو در بورس کالا را داشته باشد، باید دارای کد بورسی بوده و در یک کارگزاری مانند کارگزاری آگاه نیز ثبت نام داشته باشد.

مبلغ حساب وکالتی مدیران خودرو

پس از افتتاح حساب وکالتی و دارا بودن شرایط لازم، شخص می تواند، اقدام به ثبت نام کند. اصلی ترین شرط برای انجام این کار، دارا بودن مبلغ مورد نظر، در حساب وکالتی در زمان ثبت نام می باشد. بنابراین اگر متقاضی حائز تمام شرایط باشد، ولی در زمان ثبت نام و اعلام نتایج نوبت دهی، مبلغ لازم را، در حساب خود نداشته باشد، به ثبت نام اولیه وی، ترتیب اثر داده نخواهد شد. حال سوال اینجاست، مبلغ حساب وکالتی مدیران خودرو چقدر است؟

 • پاسخ به این پرسش، با مراجعه به سامانه esalecar.ir و مد نظر قرار دادن آخرین اطلاعیه ای است که در این سایت قرار داده شده و جزئیات دوره دوم طرح یکپارچه عرضه، برمبنای فرآیند نوبت دهی برای محصولات خودروسازان داخلی را معرفی می نماید.

 • با توجه به آخرین اطلاعیه در خصوص جزئیات دوره دوم طرح یکپارچه عرضه، برمبنای فرآیند نوبت دهی برای محصولات خودروسازان داخلی، اگر شخص بخواهد در طرح خرید محصولات شرکت مدیران خودرو شرکت کند، باید، حداقل مبلغ 100 میلیون تومان در حساب وکالتی خود داشته باشد.

 • ناگفته نماند، شخص صرفا می تواند به بانک های عاملی که، شرکت مدیران خودرو اعلام کرده است، جهت وکالتی نمودن حساب مراجعه کند و حساب وکالتی سایر بانک ها، به غیر از لیست اعلامی این شرکت، فاقد اعتبار می باشد.

استعلام حساب وکالتی مدیران خودرو

ممکن است بسیاری از افراد، اقدام به افتتاح حساب وکالتی کنند، ولی ندانند در زمان ثبت نام، آیا مبلغ لازم برای ثبت نام در حساب دارند یا خیر، یا حتی از اینکه حساب آنها وکالتی شده یا خیر و یا اینکه در گذشته اقدام به افتتاح حساب وکالتی نموده اند، تردید داشته باشند. در این شرایط است، که متقاضی به دنبال راهی برای استعلام حساب وکالتی است، اما آیا راهی برای استعلام حساب وکالتی مدیران خودرو، وجود دارد.

برای استعلام حساب وکالتی شخص می تواند، به سایت بانکی که برای افتتاح حساب وکالتی به آن مراجعه کرده بود، رفته و اطلاعات حساب خود را مشاهده کند. به هر حال اگر شخص، در زمان افتتاح حساب، با پیام بانک در خصوص موفقیت آمیز بودن عملیات مواجه شده و از طرف بانک عامل پیامی با این مضمون به شماره تلفن همراه وی، ارسال شده است، می تواند از وکالتی بودن حساب خود اطمینان داشته باشد. اگر استعلام به این شکل میسر نبود، شخص می تواند، به صورت حضوری به بانک مراجعه نماید.

تمدید حساب وکالتی مدیران خودرو

هر گاه صحبت از ثبت نام طرحی می شود به خصوص در طرح های پرطرفدار با متقاضیان زیاد، سوالات بسیاری را در ذهن مخاطبان ایجاد می کند. شرکت مدیران خودرو نیز، که همواره طرح های فروش آن با استقبال همراه بوده است، در طرح فروش خود با الزامی کردن افتتاح حساب وکالتی، سوالات بسیاری را در ذهن مخاطب ایجاد کرده است.

 • ممکن است شخصی که، پیش از این اقدام به افتتاح حساب وکالتی برای شرکت مدیران خودرو کرده باشد، با این سوال مواجه شود که، آیا امکان ثبت نام با همان حساب وکالتی پیشین، میسر است یا خیر، به عبارتی، تمدید حساب وکالتی مدیران خودرو امکان پذیر است؟ در پاسخ باید گفت، افرادی که از قبل، اقدام به افتتاح حساب وکالتی برای شرکت مدیران خودرو کرده اند، می توانند از همان حساب وکالتی برای ثبت نام خرید خودرو از این شرکت استفاده کنند و نیازی به افتتاح حساب مجدد ندارند.

 • البته ناگفته نماند، حساب وکالتی مورد نظر در صورتی در این طرح قابل استفاده می باشد، که در بانک های عاملی که شرکت مدیران خودرو آن ها را معرفی کرده اند، افتتاح شده باشد. چرا که اطلاعات حساب باید از طرف بانک های عامل، برای شرکت مدیران خودرو، ارسال شده و به تایید این شرکت برسد.

سخن پایانی

بنابراین اشخاصی که قصد معامله در بازار بورس کالا و ثبت نام ایران خودرو و سایپا را دارند، باید نسبت به افتتاح آنلاین حساب وکالتی اقدام نمایند. این حساب، متصل به کارگزاری های بورس خواهد بود و امکان برداشت وجه مورد نیاز برای انجام معامله در بازار بورس کالا را از حساب مشتری برای کارگزاری فراهم می کند. همچنین برای مشاهده ی مطالب مرتبط دیگر میتوانید به بخش آموزش ساعدنیوز مراجعه نمایید. از همراهی شما بسیار سپاسگزارم.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
عاشقانه های جذاب سید احمد خمینی و زیباترین دختر ایران زمین «ایران خانوم»/ الهیی چقدر نازه+عکس (795 نظر) سبک زندگی مقام معظم رهبری از زبان همسر ایشان/ ما در خانه‌مان دکوراسیون به معنای متداول آن،فرش و پرده‌های قیمتی و مبلمان نداریم (523 نظر) خلاقیت منحصر به فرد شهرداری تبریز برای حفظ پرندگان از سرما/ دست مریزاد واقعا+عکس (515 نظر) حال خوشِ رهبر معظم انقلاب در کوهنوردی با حاج قاسم سلیمانی و چیدن گلهای زرد رنگ از کوه+عکس/ سرداری که هیچ جا رهبری رو تنها نمیذاشتن (497 نظر) مبلی که رهبر معظم انقلاب 20 سال است روی آن می نشینند+عکس/ دکوراسیونی که هیچوقت تغییر نمیکند! (339 نظر) خلاقیت منحصر به فرد شهرداری اهواز برای رنگ آمیزی سطل های زباله/ دست مریزاد واقعا+عکس (276 نظر) تصویری از خانه ابدی پدر رهبر معظم انقلاب/ روحش شاد و یادش گرامی (244 نظر) رهبر معظم انقلاب در حال دروی گندم با داس در مزارع کشاورزی روستای فردو (234 نظر) خلاقیت خنده دار مسافر کش موتوری برای راحتی مسافرش مرز های انسانیت را جا به جا کرد/ هزارماشالله به این ذهن خلاق+ عکس (209 نظر) خلاقیت تاریخی مهندس ایرانی در نصب دوربین مداربسته به دیوار حماسه آفرید+ عکس/ اینو به دانشگاه هاروارد نشون بده درجا بهش دکترای افتخاری میدن😂 (197 نظر) خواستگاری متفاوت و حساب شده همسر مقام معظم رهبری برای پسرشان+ویدئو/ برای آقا مجتبی که خیلی شبیه رهبری هستن (181 نظر) روستایی که شاه قاجار در آن عاشق شد/ تصویر دختری که دل ناصرالدین شاه را برد (170 نظر) خلاقیت منحصر به فرد شهرداری اردبیل برای حمایت از حیوانات+عکس/ واقعا دست مریزاد داره! (162 نظر) سفری شیرین به گذشته ها، زندگی تو دهه 60 این مدلی بود/ حس زندگی رو آدم قشنگ میگیره + فیلم (143 نظر) (عکس) گریه های تلخ همسر پردیس افکاری در روز تشییع پیکرش/ روحش شاد و یادش گرامی (142 نظر)
دیگران می‌خوانند   
گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! +ویدئو عکس حاج قاسم سلیمانی روی پیراهن زن فمینیست! وقتی حامد آهنگی خیلی خوب ادای انگلیسی زبان ها رو درمیاره+ویدئو/ این بشر استعدادش توی خندوندن بی نظیره😂 اختلاف سنی 32 ساله پوتین با عشق چشم رنگی و 39 ساله‌اش+عکس/علاقه آقای رئیس جمهور به زنان باربی‌گونه! فال انبیاء روزانه پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 شهاب حسینی باعث جدایی این کارگردان از نامزدش شد+ویدئو/ پاسخ آقای بازیگر به این ادعا! (فیلم) جملات قصار امیرعلی نبویان درباره سوسی و مورچه/ تو این زمینه امیرعلی بهترینه و رو دستش نمیاد طالع بینی: یک کلید انتخاب کنید و ببینید برای رسیدن به عشقت چه چیزی را از دست می دهید؟ آیا می دانستید مصرف چای روند پیری را به تاخیر می اندازد؟! / فواید جالب چای تصاویر خنده دار و دیدنی از جنگ جهانی / جنگ بود یا سیرک؟!!🤣 قیمه نثار پختن به سبک علیرضا جانبخش، ستاره تیم ملی+عکس/ با این مقدار خورشت میشه یه غذای یه شهر رو تامین کرد🤣 حضور یکتا ناصر و سوفیا، دختر منوچهر هادی در پشت صحنه سریال دلدادگان+عکس/ سوفیا بغل فرزانه ست دیدین؟ سرانجام زن روسی که ادعا می کرد همسر سردار آزمون است و از او یک دختر دارد چه شد؟ ایده ی عجیب و خلاقانه شهرداری؛ اینترنت رایگان در ازای دریافت مدفوع سگ+ویدئو/ به حق چیزای ندیده🙄 رختکن پرسپولیس در محاصره طلسم و جادو+ عکس/ پیدا کردن دست نوشته های عجیب و غریب توسط بازیکنان خلاقیت جالب و منحصربفرد یک رستوران در سرگرم کردن مشتریان تا آماده شدن غذا+ویدئو/یعنی ذهن خلاق سازنده این رو باید طلا گرفت👌 ویدئو قدیمی و دیده نشده از حدیث میرامینی، روشنک "دلنوازان" و زانیار خسروی/ مطمئنم قبلا هیچوقت ندیدینش دیگه موقع شستن ظروف این اشتباها را انجام نده آریا آرسی، فروشگاه تخصصی تجهیزات پرواز و سرگرمی فال شمع پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 فال روزانه امروز پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 خلاقیت عجیب و خنده دار یک خانواده ایرانی در جمع شدن بر سر قبر عزیزشان+عکس/ معلوم نیست مزاره یا میدون تره بار فال قهوه با نشان روز پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 صفر تا صد مهاجرت تحصیلی/ شناخت بهترین کشورهای مقصد فال حافظ با تفسیر پنجشنبه 10 اسفند 1402 + فیلم کشف شی مار مانند عجیب و مرموز در ساحل مصر+عکس تمام بازیگران فوت شده سریال دلنوازان که خیلی زود از دنیا رفتند/ علت مرگشان چه بود؟+عکس سکانس خنده دار برنامه جوکر: وقتی مهران غفوریان از حامد آهنگی میپرسه چرا به جوراب سه ربع نمیگن جوراب 45 دیقه🤣+ویدیو/فقط جوابش! فال ابجد روزانه پنجشنبه 10 اسفند 1402 پیروانی در بیمارستان بستری شد فداکاری بامزه و تحسین برانگیز پسر جوان ایرانی حین برف بازی با برادر کوچکترش/ چه کیفی میکنه+ویدیو (ویدئو) جشن تولد فوق العاده لاکچری و مجلل بازیکن ملی پوش و قهرمان استقلال،مهدی قائدی برای همسرش/ سورپرایز کردن به این میگن😍 ایده شیک و منحصر به فرد شهرداری قزوین در نصب المان های نوروزی/ این منظره زیبا فقط متعلق به ایرانه+عکس بیوگرافی و زندگی خصوصی روزبه چشمی زننده و همسرش سوپر گل استقلال+ فیلم و تصاویر دیدنی ترفندی شگفت انگیز و آسان برای سم زدایی از بدن فقط در عرض 2 روز+ویدئو/ این روش امتحانشو پس داده👌 خلاقیت جالب روحانی مسجد برای گیرانداختن دزدهای محله/ چرا «شیخ علی» با ابوعلی سینا مقایسه شد؟+عکس (ویدئو) پشت صحنه اولین اجرای شهاب حسینی، حامد تهرانی "گناه فرشته"، 25 سال قبل/ میخواین بدونین چی شد که مجری شد؟ صورت شفاف و صاف با پوست پرتقال/ تا زمستون تموم نشده این راهکار رو انجام بده! (عکس) گریه های تلخ همسر کم سن و سال حسن جوهرچی در روز تشییع پیکرش/ روحش شاد و یادش گرامی خراب کاری بامزه و لاک زدن خنده دار پسر کوچولوی محسن تنابنده، نقی معمولی سریال پایتخت/ چقدر گوگولی و نازه😍
تیتر امروز   
طالع بینی: یک کلید انتخاب کنید و ببینید برای رسیدن به عشقت چه چیزی را از دست می دهید؟ آیا می دانستید مصرف چای روند پیری را به تاخیر می اندازد؟! / فواید جالب چای عکس حاج قاسم سلیمانی روی پیراهن زن فمینیست! اختلاف سنی 32 ساله پوتین با عشق چشم رنگی و 39 ساله‌اش+عکس/علاقه آقای رئیس جمهور به زنان باربی‌گونه! سرانجام زن روسی که ادعا می کرد همسر سردار آزمون است و از او یک دختر دارد چه شد؟ فال شمع پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 فال روزانه امروز پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 فال قهوه با نشان روز پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 صفر تا صد مهاجرت تحصیلی/ شناخت بهترین کشورهای مقصد فال حافظ با تفسیر پنجشنبه 10 اسفند 1402 + فیلم فال انبیاء روزانه پنجشنبه 10 اسفند ماه 1402 فال ابجد روزانه پنجشنبه 10 اسفند 1402 پیروانی در بیمارستان بستری شد صورت شفاف و صاف با پوست پرتقال/ تا زمستون تموم نشده این راهکار رو انجام بده! خلاقیت جالب روحانی مسجد برای گیرانداختن دزدهای محله/ چرا «شیخ علی» با ابوعلی سینا مقایسه شد؟+عکس