فال روزانه امروز پنجشنبه 6 اردیبهشت ماه 1403

  چهارشنبه، 05 اردیبهشت 1403 ID  کد خبر 385486
فال روزانه امروز پنجشنبه 6 اردیبهشت ماه 1403
ساعد نیوز: فال روز و طالع بینی 6 اردیبهشت 1403 را مطالعه می فرمایید.

از دیرباز همواره مردم معتقد بودند که پدیده‌های اخترشناسی روی اتفاقات زندگی آن‌ها اثرگذار است. هنوز هم هستند که براساس نجوم و وضعیت ستارگان در آسمان طالع بینی می‌کنند. برخی از آن‌ها طالع بینی و فال افراد براساس ستارگان آسمان و ماه تولد افراد را در سرتاسر دنیا به صورت آنلاین منتشر می‌کنند. ما هم در پایگاه خبری - تحلیلی ساعدنیوز این مطالب را برای متولدین ماه‌های مختلف از همان منابع معتبر خارجی گردآوری و روزانه به صورت ترجمه شده به فارسی در اختیار شما می‌گذاریم. امید آنکه دنیا به کام شما همواره شیرین و روزگار بر وفق مرادتان باشد. با ما همراه باشید.

فال

استخاره

فال حافظ

برای مشاهده فال روزانه ماه‌های تولد مختلف کلیک کنید


فروردین

اردیبهشت

خرداد

تیر

مرداد

شهریور

مهر

آبان

آذر

دی

بهمن

اسفند

فال روزانه در روز 6 اردیبهشت 1403 برای متولدین فروردین ماه


امروز یه روز عجیب و غریبه! یه حسی داری که انگار همه چی و همه کس دور و اطرافت عوض شده. انگار یه دفعه همه اعتماد به نفسشون رفته بالا و راحت‌تر حرف میزنن و احساساتشون رو بروز میدن. اما یه لحظه صبر کن… نکنه این خود تویی که عوض شدی؟ نکنه یه ذره گوشه‌گیر و منزوی شدی و از بقیه فاصله گرفتی؟ به هر حال، امروز یه روز عالیه برای تغییر کردن! اگه می‌خوای یه کم تو ظاهرت یا اندامت تغییر ایجاد کنی، همین الان بهترین موقعشه. پاشو یه تکون به خودت بده، برو باشگاه ثبت نام کن یا یه برنامه ریزی درست و حسابی برای ورزش کردن تو خونه بریز. امروزم یه فرصت عالیه که حرفتو رک و پوست‌کنده به طرف مقابلت بزنی. تعارف رو بذار کنار و حرفتو بزن. یه چیز دیگم هست: یه عادت بد داری که باید همین الان بذاریش کنار. یه نفر تو اطرافت یه اشتباهی کرده و تو داری تاوانشو میدی. عصبانی نشو، اون خودش به اندازه کافی شرمنده هست.

نماد فروردین

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

قوچ

نوزاد طبیعت

من هستم

مارس (مریخ)

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

آهن

یاقوت، الماس قرمز

صورتی روشن

9

سه شنبه

فال روزانه در روز 6 اردیبهشت 1403 برای متولدین اردیبهشت ماه


امروز یه روز عالیه که یه نفس عمیق بکشی و بذاری ذهنت یه ذره استراحت کنه. با توجه به شرایط کیهانی، امروز بهترین موقعیه که آماده شی تا بری سراغ مشکلاتی که تا حالا فقط ازشون می‌ترسیدی و هیچ کاری براشون انجام نداده بودی. اگه امروز فکرت خوب کار می‌کنه، به خاطر اینه که بالاخره شجاعت رو پیدا کردی و با مشکلاتت روبرو شدی. دیگه از هیچی نمی‌ترسی و می‌تونی راحت بری سراغ حلشون. حالا که اعتماد به نفست رو دوباره به دست آوردی، یه فرصت عالیه که با یه نفر که خیلی دوستش داری بری درد دل کنی و همه حرفاتو بهش بزنی. فقط یه ذره مراقب باش که از اتفاقات خوب هم برداشت بد نکنی. یه وقت فکر بد به سرت نزن و شادیت رو خراب نکن. یادتم باشه که هیچ کاری رو مخفیانه انجام نده. بالاخره یه روزی همه چی لو میره. پس بهتره که از اول با صداقت و روراستی پیش بری.

نماد اردیبهشت

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

گاو نر

طفل شیرخوار طبیعت

همه چیز مال من است

ونوس (زهره)

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

مس

یاقوت کبود

آبی آسمانی، صورتی، بنفش

6

جمعه

فال روزانه در روز 6 اردیبهشت 1403 برای متولدین خرداد ماه


امروز یه روز عالیه که یه ذره به خودت و رفتارت دقت کنی. ببین چجوری به اتفاقات و آدمای اطرافت واکنش نشون میدی. یه ذره وقت بذار و ببین تو زندگی شخصی و خانوادگیت تا حالا چه کارای خوبی کردی و چه اشتباهاتی داشتی. معلومه که تو هم مثل همه آدمای دیگه اشتباه‌هایی تو زندگیت داشتی، ولی این دلیل نمیشه که همه کاراتو زیر سوال ببری. یادت باشه که هر انسانی جایز الخطاست. خبر خوب اینه که اوضاع داره خیلی بهتر میشه و طی چند روز آینده همه چی به سمت مثبت پیش میره. یه چیز دیگه: لازم نیست جواب همه رو بدی! یه وقت زیادی به حرفای بقیه گوش نده و فقط رو خودت و زندگیت تمرکز کن. یه ملاقات ساده می‌تونه خیلی روت تاثیر بذاره و دیدگاهتو نسبت به یه موضوع خاص تغییر بده. پس از ارتباط با بقیه فرار نکن و سعی کن باهاشون در ارتباط باشی. تنهایی به هیچ دردت نمی‌خوره. امروز یه موضوعی هست که باید یه تصمیم مهم در موردش بگیری. معطل نکن و همین الان یه کاری بکن که بعدا پشیمون نشی.

نماد خرداد

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

دوقلوها

کودک طبیعت

من فکر می‌کنم

مرکوری (عطارد)

هوا

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

جیوه

زمرد کبود

زرد، سبز، آبی

5

چهارشنبه

فال روزانه در روز 6 اردیبهشت 1403 برای متولدین تیر ماه


امروز یه روز فوق‌العاده‌ست برای عاشق شدن! یه عالمه اتفاقای قشنگ و غیرمنتظره در انتظارت هستن. احتمال داره با یه آدم خیلی خاص آشنا شی که عاشق شدن رو بهت یاد بده و تو روزای سخت و تنهایی، سنگ صبورت باشه. فقط یه ذره شجاعت به خرج بده و تمام ترس‌ها و تردیدهاتو کنار بذار. یه وقتایی تو زندگی باید یه ذره دیوونه بازی درآورد و از ریسک کردن نترسید. یادش بخیر قدیما که خیلی شجاع‌تر بودی و کارایی می‌کردی که الان دیگه جراتشو نداری. امروز یه نفر می‌خواد تحت فشارت بذاره که یه تصمیم مهم بگیری یا یه کاری رو انجام بدی. عجله نکن و صبور باش. اول تمام شرایط رو کامل بفهم و بعد تصمیم بگیر. یه نصیحت دیگم برات دارم: اصلا وارد بحثی که هیچ فایده‌ای برای تو نداره نشو.

نماد تیر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

خرچنگ

تازه بالغ طبیعت

من احساس می‌کنم

ماه

هوا

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

نقره

مروارید

سایه ای از رنگ‌های خاکستری و آبی و سبز

2

دوشنبه

فال روزانه در روز 6 اردیبهشت 1403 برای متولدین مرداد ماه


امروز یه روز عالیه که تو مرکز توجه همه قرار بگیری و از این فرصت استفاده کنی تا یه تصویر درست از خودت به بقیه نشون بدی و بفهمی که چقدر بینشون محبوب و دوست‌داشتنی هستی. تو یه آدم فوق‌العاده با انرژی هستی که میتونی خیلی راحت بقیه رو جذب خودت کنی. به خودت افتخار کن و از اینکه دیگران تلاش‌ها و زحمات تو رو می‌بینن و قدرشون رو می‌دونن لذت ببر. اگه دنبال یه شغل بهتر هستی، الان بهترین موقعیه که رزومه‌تو به روز کنی و بری دنبالش. فقط یه ذره به تعادل بین کار و زندگی‌ت هم توجه کن. این روزا انگار یه ذره تعادل زندگیت بهم ریخته. یه نفر از نزدیکانت هست که تو مدام داری نصیحتش می‌کنی، ولی خودت هم مدام داری اشتباه می‌کنی. یه کم دست از سر این آدم بردار و بیشتر به رفتار خودت فکر کن.

نماد مرداد

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

شیر

جوان طبیعت

من اراده می‌کنم

خورشید

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

طلا

یاقوت زرد

رنگ‌های غروب خورشید

1

یکشنبه

فال روزانه در روز 6 اردیبهشت 1403 برای متولدین شهریور ماه


اگر یه ذره احساس ناراحتی و افسردگی داری، نگران نباش! شرایط امروز جوری هست که حالت خیلی بهتر میشه. تا چند روز دیگه پر از انرژی میشی و میتونی بری سراغ کارایی که نیمه‌کاره رهاشون کردی. یه عالمه تغییر تو زندگیت در حال اتفاق افتادنه. انگیزه‌هات دارن عوض میشن و شاید هم اهدافت یه جهت جدید پیدا کنن. امروز اگه در مورد چیزایی که برات جالب هستن با بقیه حرف بزنی، شاید یه ذره ناامید شی. چون شاید بقیه حرفاتو نفهمن و نتونن شور و اشتیاق تو رو درک کنن. با یه آدم خودخواه که فقط به فکر خودش هست و به بقیه اهمیت نمیده مشورت نکن. به سلامتیت هم بیشتر اهمیت بده. یه کار خوب دیگه که می‌تونی امروز انجام بدی اینه که با یه آدم از نزدیکانت که از دستت دلخوره تماس بگیری و آشتی کنید.

نماد شهریور

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

فرشته

بالغ طبیعت

من تجزیه و تحلیل می‌کنم

ولکان و مرکوری

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

پلاتین

عقیق سبز

سایه‌ای از خاکستری، سبز، نقره‌ای

5

چهارشنبه

فال روزانه در روز 6 اردیبهشت 1403 برای متولدین مهر ماه


امروز هم مثل چند روز گذشته یه روز پر از احساسات داری. تو آدمی هستی که معمولاً احساساتتو درون خودت نگه می‌داری و به راحتی بروزشون نمیدی، ولی طی چند روز آینده یه ذره تغییر می‌کنی و بیشتر از حالت عادی احساسی میشی. انگار داری از اون لاک تنهایی که دور خودت کشیدی بیرون میای. امروز بهتره سکوت نکنی و حرفاتو به زبون بیاری. نظرات و ایده‌هاتو در مورد شرایط فعلی بگو. الان وقت ناز و ادا نیست، پس خیلی راحت و صریح حرفتو بزن. شاید یه عده باهات مخالفت کنن، ولی اگه بتونی از حرفات دفاع کنی و درست بودنشون رو ثابت کنی، می‌تونی حمایت بقیه رو جلب کنی. از امروز شروع کن به تحقیق کردن. در برابر هر مانع و مخالفتی که سر راهت قرار می‌گیره، مخصوصاً تو مسائل اعتقادی، کوتاه نیا و محکم وایسا. تو روزای آینده شور و شوق زیادی برای انجام کارات داری و می‌تونی خیلی راحت از پسشون بربیای.

نماد مهر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

ترازو

با آرمان ازدواج

من تعادل برقرار می‌کنم

ونوس (زهره)

هو

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

مس درخشان

الماس، اوپال

بژ، قهوه‌ای

6

جمعه

فال روزانه در روز 6 اردیبهشت 1403 برای متولدین آبان ماه


امروز اگه یه آدم عجیب و غریب دیدی، به جای اینکه ازش فرار کنی، برو باهاش حرف بزن و بیشتر بشناشش. چون صحبت با این آدم می‌تونه چیزای خیلی جالبی بهت یاد بده و باعث بشه یه عالمه چیزای جدید در مورد خودت بفهمی. حرف زدن با این آدم کمک می‌کنه تا ببینی چقدر تو آدم خلاق و نوآوری هستی و چه ویژگی‌های خارق‌العاده‌ای داری. شاید یه ذره حسادت تو دلت باشه نسبت به یه دوست یا یکی از نزدیکانت که همه تحسینش می‌کنن و فکر کنی که حق تو رو خورده. ولی حتی اگه فکر کنی که داری منصفانه قضاوت می‌کنی، بازم یه ذره تعصب و یه سری افکار منفی هستن که دارن قدرت تشخیص تو رو کم می‌کنن. سعی کن کارای امروزتو به فردا نسپاری، چون یهو به خودت می‌آی و می‌بینی که یه عالمه کار مونده و دیگه وقت تموم شده.

نماد آبان

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

عقرب

با آرمان ...

من آرزو می‌کنم

پلوتو

آب

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

آهن

سیلیس

قرمز تیره

9

سه شنبه

فال روزانه در روز 6 اردیبهشت 1403 برای متولدین آذر ماه


امروز یه روز عالیه که یه ذره به خودت و اطرافت دقت کنی. اگه جزو آدمایی هستی که همیشه دنبال کمک کردن به بقیه هستی و یا شغلت طورییه که باید به بقیه کمک کنی، امروز یه چیزایی در مورد خودت می‌فهمی. باید یاد بگیری که بیشتر به خودت اهمیت بدی و یه کم وقت برای خودت بذاری. اگه این کارو نکنی، دیگه هیچ انرژی‌ای برای کمک کردن به بقیه برات نمی‌مونه. به این موضوع یه کم جدی‌تر فکر کن و دیگه بهونه نیار و خودتو اذیت نکن. اگه یه کار تخصصی داری، بده دست آدمای کاربلد. وقت طلاست و حیف که هدر بره. برای اینکه توی خونه یا محل کارت یه حس آرامش داشته باشی، یه گل و گیاه بخر و ازش مراقبت کن. تو گذشته یه اشتباهی کردی، قبولش کن و ازش بگذر. یه سفر کوتاه هم می‌تونه خستگی رو از تنت بیرون کنه و حالت رو خوب کنه.

نماد آذر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

تیر و کمان

با آرمان کسب اطلاعات

من می‌بینم

ژوپیتر (مشتری)

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

قلع

فیروزه

ارغوانی

3

پنج‌شنبه

فال روزانه در روز 6 اردیبهشت 1403 برای متولدین دی ماه


تو آدمی هستی که همیشه می‌تونی راحت در مورد احساساتت تصمیم بگیری. عاشق پیشه‌ای هستی و به عشق در نگاه اول اعتقاد داری. شاید بشه گفت که تو توی عاشقی یه چیز منحصربفرد هستی که هیچ کس دیگه مثل تو نیست. به جز اینا، داری وارد یه دوره‌ای میشی که احساساتت توش خیلی بیشتر از قبل میشن. پس اگه تنها هستی، خودتو برای عاشق شدن آماده کن! امروز دنبال یه راه حل برای مشکلات حل نشده‌ت هستی، ولی حرف زدن در موردشون اونجوری که فکر می‌کنی پیش نمیره. شاید بهتر باشه که هیچی نگی و خودت دست به کار شی و مشکلات رو حل کنی. امروز تو محل کار با یه آدم جدید آشنا میشی که یه حس نزدیکی خیلی خاصی نسبت بهش داری. رفتن به یه مکان جدید یا حضور تو یه جمع میتونه باعث بشه که یه ذره از دنیای اطرافت جدا شی.

نماد دی

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

بز

با آرمان تجربه کردن

من به کار می‌گیرم

ساترن (زحل)

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

سرب

عقیق رنگارنگ

سیاه، قهوه‌ای

8

شنبه

فال روزانه در روز 6 اردیبهشت 1403 برای متولدین بهمن ماه


امروز بالاخره نتیجه‌ی اون همه تلاش و برنامه‌ریزی که تو این چند هفته کردی مشخص میشه، ولی یه مرحله‌ی جدی و شاید هم بحرانی تو مسیر پیشرفتت قرار داره. امروز صبرت خیلی کمه و هر لحظه ممکنه از کوره در بری. پس بهتره حواست به رفتارت باشه و کاری نکنی که بعداً پشیمون شی. تو خیلی شور و اشتیاق داری که به اهداف و خواسته‌هات برسی، ولی یه ذره نگرانی تو دلت داری که نکنه لقمه‌ی بزرگ‌تر از دهنت برداشتی باشی. اصلاً نگران نباش! الان هیچ چیز به جز خودت نمی‌تونه جلوی پیشرفتتو بگیره و باید تا جایی که می‌تونی به بلندپروازی‌هات اهمیت بدی. یه خبر یا مجوز مهم هم تو راهه که به زودی به دستت میرسه. زمان برای تو خیلی مهم و حیاتیه، پس بهتره یه ذره تندتر کار کنی. یه تصمیم مهم هم داری که نباید بر اساس نظر بقیه بگیریش. خودت دست به کار شو و یه ذره تحقیق کن.

نماد بهمن

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

دلو

با آرمان ایده‌آلیستی

من می‌دانم

اورانوس

هو

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

اورانیوم

یاقوت کبود

آبی آسمانی

4

شنبه

فال روزانه در روز 6 اردیبهشت 1403 برای متولدین اسفند ماه


تو می‌دونی که آزادی یه چیز یهویی نیست و باید کم‌کم و قدم به قدم به دستش بیاری. شاید این چند وقت یه ذره از نداشتن آزادی اذیت شدی، ولی تو چند روز آینده یه سری فرصت پیش میاد که می‌تونی از طریقشون یه حس رهایی واقعی رو تجربه کنی. یادت نره که عشق بزرگترین آزادی هست و شاید دیگه وقتش رسیده که یه جای توی زندگیت برای این حس قشنگ باز کنی. اگه یه کار جدید می‌خوای شروع کنی، خیلی حواست باشه و با احتیاط پیش برو که ضرر نکنی. تو رابطه‌ات هم بهتره چشماتو رو واقعیت نبندی. یه بحث الکی رو شروع نکن، یه ذره سکوت کن و نشنیده بگیر، می‌بینی که خیلی زود از عصبانیتت کم میشه. یه خبر مهم هم تو راهه که به زودی بهت میرسه. فقط حواست باشه که با این خبر درست برخورد کنی.

نماد اسفند

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

ماهی

با آرمان تفویض

من باور دارم

نپتون

آب

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

تشعشعی از فلزات مصنوعی

زمرد

سایه آبی و سبز دریایی

7

پنج شنبه


فال چیست؟


فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون، هم در معنای خوب و هم در معنای بد. فال گرفتن یعنی اطلاعات از ناشناخته ها؛ و در عربی به فال خوب زدن، «تفأل» و به فال بد زدن «طیره» می گویند. در فارسی، فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» گویند که از دو کلمه «مرغ» و «آوا» تشکیل شده است. ایرانیان با آواز و جهت حرکت پرندگان فال می زده اند؛ مثلاً با دیدن عقاب به عقوبت و هدهد به هدایت پی می برده اند.

فال

فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سرو کار داشتیم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده که : آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ آیا فال علم است یا خرافات ؟ آیا فالگیران شیادند یا عالم به علوم غریبه ؟ شما فال را فقط یک سرگرمی می بینید با به فال اعتقاد راسخ دارید؟ یا اینکه به بعضی فالها اعتقاد دارید؟

این پدیده در اعصار مختلف و اقصی نقاط جهان به گونه های مختلف وجود داشته و دارد. فال بودا درهند، فال ای- چینگ در چین، فال قهوه یا فال ورقهای تاروت در اروپا از جمله فالهای بسیار معتبر جهانی هستند که جزو اسناد تاریخی سرزمینشان بشمار می آیند در کشور ما هم فال حافظ و استخاره با قرآن از احترام و اعتبار ویژه ای برخوردارند.

البته فال های بسیار دیگری هم هستند که در جهان فراوانند مانند فال اعداد، حروف ابجد یا تفال با خوراکیهایی مثل چای ، نخود و …

نظر اسلام در خصوص فال چیست؟


اسلام دینی است که بر فطرت و حقانیت بنا شده است و از هر نوع توهم و ساده‌انگاری دور است. اسلام تلاش و کوشش را برای انسان ضروری می‌داند تا از این طریق زندگی خوبی برای خودش رقم بزند. در مورد فال هم باید دانست که فال بد به شدت از سوی اسلام نهی شده است چون اثر روانی منفی برای فرد به همراه دارد. اما فال خوب که موجب شادی و امید افزایی شود، آن هم با شرایطی که هزینه‌ای در آن وجود ندارد جایزاست.

به عنوان مثال روزی پیامبر اسلام صلی‌الله علیه و آله با جمعی سفر می‌کردند. در میان راه یک سواری را دیدند و حضرت نام او را پرسیدند. آن مرد خودش را «سعد» معرفی کرد. پیامبر صلی‌الله علیه و آله با شنیدن نام او فرمودند: «سعدنا» یعنی خوشبخت شدیم و همین نام را به فال خوب گرفتند که ان‌شاءالله سفر خوب و خوشی خواهیم داشت.

منظور از فال خوب در اسلام این است، نه اینکه افراد با صرف هزینه‌هایی به افرادی مراجعه کنند که هیچ علمی ندارند و مطالبی را عنوان می‌کنند که هیچ بنای عقلی و درستی ندارد. این کار درواقع فریب‌کاری است و اسلام هر نوع فریبکاری را به شدت نفی کرده است.

سخن آخر


در انتهای این بحث بد نیست بدانید نوع دیگری از فالگیران هم هستند که به فالگیران شیاد معروفند و آنها را فال ساز مینامیم. این افراد ابتدا با بدست آوردن اطلاعات شخصی شما بطور مخفیانه و بازگویی همان اطلاعات در حضورتان هنگام فال گرفتن، راستگویی خودشان را در ذهن شما به باور میرسانند و آنگاه شروع میکنند به پیشگویی چیزهایی که خود دلشان میخواهد. به این ترتیب شما پیشگویی های آنها را باور میکنید و البته میدانید این باورها هم موجب میشود این وقایع برای شما رخ بدهند. در این خصوص میخواهم بگویم اگر برای شما باورهای خوبی میسازند مثلا به شما نوید خوشبختی میدهند و ازاین بابت نیز هزینه زیادی از شما نمیگیرند این کار مانند هیپنوتیزم کردن است و باید از ایشان تشکر کنید اما اگر برای شما آرزوهای بدی میکنند یا با بی انصافی پول زیادی میگیرند واقعا شیادند!!!

شما هم اگر تجربه‌ای درخصوص فال‌ها دارید، یا احیاناً گرفتار فالگیرهایی شیاد شده‌اید، یا نظراتی در خصوص فال‌های ساعدنیوز دارید، با ما در قسمت کامنت‌ها در میان بگذارید.

فال حافظ

استخاره


دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
ناگفته هایی از ساده زیستی سیدابراهیم رئیسی؛ رئیس‌‌جمهوری که سال‌ها اجاره‌نشین بود! (181 نظر) رونالدو کچل کرد ؛ چهره ابرستاره فوتبال جذاب‌تر شد (95 نظر) نگاهی به خانه ساده و بدون تجملات شهید آیت الله آل هاشم+عکس/ساده زیستی و مظلومیت پدر معنوی آذربایجان... (77 نظر) زیباترین اسم های فرزندان بازیگران ایرانی همراه با معنا/ از محسن تنابنده تا شهاب حسینی و ... (45 نظر) نگاهی به حیاط باصفا و دلباز ویلای زیبای بیرانوند و اکرم بانو با نگهبان مجهز +عکس/ دارندگی و برازندگی یعنی این! (32 نظر) دیدار خصوصی خانواده ابراهیم رئیسی، امیرعبداللهیان، آل هاشم و دیگر شهدای خدمت با رهبر انقلاب+عکس/ چهره غمگین پسران وزیر امورخارجه و امام جمعه شهید (11 نظر) دانلود آهنگ جدید "خداحافظ" عرفان طهماسبی/ در سکوت شب خانه زد فریاد اما تو نشنیدی...+فیلم (10 نظر) یک روایت تاریخی : 70 سال پیش، ملاقات خصوصی آقا تختی و شاه مخلوع در رامسر (8 نظر) چهره های غمگین دختر سیدابراهیم رئیسی و پسر حسین امیرعبداللهیان در مراسم بزرگداشت پدرشان در دانشگاه+عکس (8 نظر) نگاهی به عروسک بامزه و گوگولی پسر مینا مختاری و بهرام رادان/ الهی چه لُپی داره آقا پسر+ عکس (7 نظر) واکنش بسیار جالب نوازنده خیابانی به حضور عادل فردوسی پور در میان مردم عادی/آهنگو کوبید از نو ساخت+ فیلم (7 نظر) صدای بهشتی پسر معلول با آهنگ کردی محلی +ویدئو/چه خوب میخونه... (7 نظر) مات و مبهوت ماندن داوران صداتو از اجرای بی نظیر هندونه فروش دوره گرد/ دیشب با دلم خلوتی داشتم... چه خوش احوالی داشتم+فیلم (6 نظر) خلاقیت باحال بهرنگ علوی برای تبریک گفتن تولد بهرام افشاری/ اگه فرانسه به ایفل می‌نازه و ...+عکس (6 نظر) جسد سید محرومان غرق در طلا و مرمر! تحمیق کاربران فضای مجازی به شیوه اینترنشنال (5 نظر)
دیگران می‌خوانند   
شام ساده و بدون تجملات شهید رئیسی درمیان دانشجویان ایرانی و دیدار صمیمی با آنها+عکس عکس بسیار کمیاب از دوران کودکی «جومونگ» در کنار خانواده‌اش پربازدید شد! ابتکار جالب شهید آل هاشم برای رسیدگی به کار مردم تبریز که تا ابد ماندگار شد+عکس تصاویری از حضور فرمانده کل سپاه در منزل پدری سرتیم حفاظت رئیس جمهور شهید+ویدئو فال انبیاء روزانه پنجشنبه 10 خرداد 1403 نگاهی به ویلای اعیانی با معماریِ رومی جواد نکونام در شمال+عکس/ چه حیاط باصفایی هم داره روایت همراه با حیرت ایمان صفا از جبران سریع دادن هزینه سفر مکه پدر و مادرش توسط آقای بازیگر+ویدیو همه چیز درباره گرفتن نفخ حبوبات با خیار میز ناهار خوشمزه سپیده خداوردی بازیگر “آوای باران” برای پسرش سانیار / مادر و پسر چه ست زیبایی زدن... آماده شدن برای یک پیاده روی مادر و پسری به سبک مینا مختاری همسر بهرام رادان+عکس/ و مامانی که قرار نیست چهره پسرشو نشون بده شوخی جالب سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور شهید ایران با محافظی که لباس محلی پوشیده بود/ بهت میاد+ویدیو خانه ابدی مادر شهید آل هاشم، امام جمعه محبوب تبریز و چهره غمزده ایشان/ وای از آن دل که در آن غم مادر باشد+عکس تولد شاعرانه و رمانتیک فرزاد حسنی با چیدمان شمع و گل+عکس/ و مدل مویی که اصلا به آقای مجری نمیاد! تولد 68 سالگی ناهید مسلمی کنار دخترش شیدا خلیق تازه عروس سینمای ایران +عکس / چه کیک شکلاتی خوشمزه ای کوکو سبزی خوشمزه مینا مختاری با گردو و زرشک برای همسرش بهرام رادان/ کدبانو و باسلیقه+ویدیو درخواست جالب یک پسر جوان ایرانی برای بردن انگشتر رهبر انقلاب به مراسم خواستگاری‌اش+ویدیو میز عصرانه متفاوت و عجیب مژده لواسانی در اصفهان با این ترکیب شور و شیرین+عکس/ آخه گوشفیل با دوغ!! اولین روز تولد سام پسر کوچولوی بهنام صفوی، خواننده محبوب ایرانی/ حیف جوونیش+عکس لحظه خنده دار و بامزه رضا گلزار وسط اجرای مسابقه/ من عطسه هم نمیتونم بکنم؟+ویدیو نسخه خونین مرد رمال برای زندگی نوعروس سلیقه تحسین برانگیز همسر و دختران سید ابراهیم رئیسی در چیدن میزعزای رئیس جمهور شهید با عکسی مشهور از ایشان در سازمان ملل + عکس فال قهوه با نشان روز پنجشنبه 10 خرداد ماه 1403 فال حافظ با تفسیر امروز پنج شنبه 10 خرداد 1403 + فیلم فال روزانه امروز پنجشنبه 10 خرداد ماه 1403 رحل قرآن و ترمه اصیل اصفهان روی میز عزای سیاه شهید امیر عبداللهیان در جوار مزارشان+عکس و ویدئو فال شمع روزانه امروز پنجشنبه 10 خرداد 1403 لاغری شوکه کننده رابعه اسکویی با عمل بای پس معده/ الان میگن چرا دماغتو کوچیک نمیکنی!+فیلم اولین تصاویر از محل خودکشی پدر پس از قتل اعضای خانواده‌اش در تبریز+ویدیو اولتیماتوم وزارت بهداشت: پزشکان عمومی تیغ زیبایی را غلاف کنند! عاشقانه‌ جذاب شهاب حسینی برای هانده ارچل، بازیگر خوش چهره سریال مست عشق +ویدئو/ عاشقانه هاشون ارزش صد بار دیدن رو داره... مراعات همسر به سبک رئیس جمهور شهید؛ از عدم مخالفت با تغییر رشته جمیله علم الهدی از مامایی به علوم انسانی تا کنار آمدن با روزهایی که غذایی در خانه پخته نمیشد+ویدیو پیام جگرسوز دختر شهید مصطفوی، خلبان بالگرد رئیس‌جمهور برای پدرش💔+ویدئو ماجرای تلخ پدری که کودک سربریده اش را در آغوش گرفته بود... تصویری سیاه و سفید که سپیده بزمی پور با انتشار آن برای اولین بار خبر بارداریش رو داد+عکس/ چقد کوچولوئه خدااا😍 دانلود آهنگ جدید "تو کجایی عشق زیبا" گرشا رضایی+فیلم/ جاده و بارون و دریا تو کجایی عشق زیبا ... فال ابجد روزانه پنج‌شنبه 10 خرداد 1403 تصاویری دیدنی از گشت‌وگذار خرس قهوه‌ای در ارتفاعات البرز بهترین کشورهای انگلیسی‌زبان برای مهاجرت را بشناسید1 تقلید صدای شخصیت مهدی فخیم زاده ،محمدرضا فروتن و فریبرز عرب نیا به سبک اعجوبه طنز پرداز کشور+فیلم نمایندگی H&M در قشم؛ بهترین فروشگاه برای خرید لباس با تور قشم
تیتر امروز   
فال قهوه با نشان روز پنجشنبه 10 خرداد ماه 1403
فال حافظ با تفسیر امروز پنج شنبه 10 خرداد 1403 + فیلم
فال روزانه امروز پنجشنبه 10 خرداد ماه 1403
فال شمع روزانه امروز پنجشنبه 10 خرداد 1403
اولتیماتوم وزارت بهداشت: پزشکان عمومی تیغ زیبایی را غلاف کنند!
همه چیز درباره گرفتن نفخ حبوبات با خیار
دانلود آهنگ جدید "تو کجایی عشق زیبا" گرشا رضایی+فیلم/ جاده و بارون و دریا تو کجایی عشق زیبا ...
فال ابجد روزانه پنج‌شنبه 10 خرداد 1403
فال انبیاء روزانه پنجشنبه 10 خرداد 1403
ماجرای تلخ پدری که کودک سربریده اش را در آغوش گرفته بود...
حضور دونفره حامد بهداد و لیلا حاتمی در کشور رومانی+عکس
محمود احمدی نژاد قول کاندیداتوری داد؟ /یک قطره از اقیانوسم /قطعا کوتاهی نمی کنم /کسی بر دیگری برتری ندارد و نباید داشته باشد
جواد خیابانی خودروی شخصی خود را لو داد/ ماشین مجری جنجالی چیست؟
حامیم محتاج دعای مردم شد! تصادف نگران کننده حامیم خواننده محبوب ایرانی
نسخه خونین مرد رمال برای زندگی نوعروس
منتخب روز   
سلیقه تحسین برانگیز همسر و دختران سید ابراهیم رئیسی در چیدن میزعزای رئیس جمهور شهید با عکسی مشهور از ایشان در سازمان ملل + عکس مراعات همسر به سبک رئیس جمهور شهید؛ از عدم مخالفت با تغییر رشته جمیله علم الهدی از مامایی به علوم انسانی تا کنار آمدن با روزهایی که غذایی در خانه پخته نمیشد+ویدیو سینه زنی شهید آیت الله آل هاشم در مراسم شاخسی (عزاداری شاه حسین گویان)+ویدئو/ لحظات تکان‌دهنده وداع پدر شهید مالک رحمتی با پسرش ... +ویدئو شهید آل هاشم، امام‌ شنبه تا جمعه!+ویدئو/پدر معنوی آذربایجان... حیات وحش بدون سانسور/ ترس، دلهره + فیلم تصاویر باورنکردنی از دوقلوهایی با سه پا و چهار دست مداحی شهید مالک رحمتی در مراسم پیاده روی اربعین در کربلا+ویدیو نگاهی به خانه ساده و بدون تجملات شهید آیت الله آل هاشم+عکس/ساده زیستی و مظلومیت پدر معنوی آذربایجان... دروغ مصلحتی حاج آقا دانشمند به همسرش که 30 سال سر به مهر ماند و اکنون فاش شده است/ خانومم ناراحت شد و گریه کرد+ فیلم تولد 5 قلوهای یک مادر 30 ساله در تبریز+عکس حضور شهید مالک رحمتی در مراسم شاخسی (عزاداری شاه حسین گویان)+ویدئو