فال روزانه امروز شنبه 29 اردیبهشت ماه 1403

  جمعه، 28 اردیبهشت 1403 ID  کد خبر 389081
فال روزانه امروز شنبه 29 اردیبهشت ماه 1403
ساعد نیوز: فال روز و طالع بینی 29 اردیبهشت 1403 را مطالعه می فرمایید.

از دیرباز همواره مردم معتقد بودند که پدیده‌های اخترشناسی روی اتفاقات زندگی آن‌ها اثرگذار است. هنوز هم هستند که براساس نجوم و وضعیت ستارگان در آسمان طالع بینی می‌کنند. برخی از آن‌ها طالع بینی و فال افراد براساس ستارگان آسمان و ماه تولد افراد را در سرتاسر دنیا به صورت آنلاین منتشر می‌کنند. ما هم در پایگاه خبری - تحلیلی ساعدنیوز این مطالب را برای متولدین ماه‌های مختلف از همان منابع معتبر خارجی گردآوری و روزانه به صورت ترجمه شده به فارسی در اختیار شما می‌گذاریم. امید آنکه دنیا به کام شما همواره شیرین و روزگار بر وفق مرادتان باشد. با ما همراه باشید.

فال

استخاره

فال حافظ

برای مشاهده فال روزانه ماه‌های تولد مختلف کلیک کنید


فروردین

اردیبهشت

خرداد

تیر

مرداد

شهریور

مهر

آبان

آذر

دی

بهمن

اسفند

فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1403 برای متولدین فروردین ماه


امروز حس ششمت خیلی قویه، انگار که میتونی ذهن بقیه رو بخونی! نترس، دیوونه نشدی، فقط این حس درونیت خیلی قوی‌تر شده و باید ازش به بهترین نحو استفاده کنی. شاید امروز به این فکر کنی که اگه پول وجود نداشت زندگی چقدر خوب و لذت‌بخش میشد، اما خب واقعیت اینه که اینطور نیست. با این حال، خوشبختانه میتونی از انرژی مثبت امروز استفاده کنی و یه کم به مسائل مالیت سر و سامان بدی. تو این روزها یه صحبت‌هایی از وصلت یه نفر تو اطرافت میشه و تو هم تو این قضیه ذی‌نفع هستی. راه مناسبی برای رسیدن به یه هدفی که داری پیدا میکنی. اما تو مورد یه مشکلی که پیش اومده و بحث‌هایی که این روزها داشتی، همه تقصیرها رو گردن بقیه ننداز. تو هم به اندازه خودت مقصری، منصف باش تا زودتر مشکلات حل بشه.

نماد فروردین

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

قوچ

نوزاد طبیعت

من هستم

مارس (مریخ)

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

آهن

یاقوت، الماس قرمز

صورتی روشن

9

سه شنبه

فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1403 برای متولدین اردیبهشت ماه


امروز باید با دوست‌ها و اعضای خونواده‌ات خیلی صریح و صادق باشی. خوشبختانه الان جو جوری هست که بین‌تون یه حس نزدیکی و مودت خیلی قوی وجود داره و هیچ مشکلی پیش نمیاد و هیچ سوءتفاهمی به وجود نمیاد. اگه کسی رو دوست داری اما هنوز تعهدی بین‌تون نیست، امروز خیلی احتمالش هست که احساس خودتو به طور واضح و شفاف بهش بگی و رابطه‌تون رو وارد مرحله جدیدی کنی. تو محل کارت تا جای ممکن سعی کن با همکارات سر مسائل جزئی بحث نکنی و به جای درگیر شدن باهاشون روی کارها و مسئولیت‌های خودت تمرکز کنی. کمتر کسی می‌تونه در کنار وظایفی که بر عهده‌اش گذاشته شده از پس انجام کارهای متفرقه هم بربیاد، برای همین توانایی تو تو مدیریت زمان خیلی تحسین‌برانگیزه.

نماد اردیبهشت

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

گاو نر

طفل شیرخوار طبیعت

همه چیز مال من است

ونوس (زهره)

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

مس

یاقوت کبود

آبی آسمانی، صورتی، بنفش

6

جمعه

فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1403 برای متولدین خرداد ماه


امروز یه روز عالیه که بفهمی نگرش مثبت چه قدر می‌تونه روی خوشبختی و سلامتی جسم و روحت تاثیر بذاره. شاید تا حالا فقط این چیزا رو تو کتاب‌ها خونده باشی، اما امروز می‌تونی به طور ملموس تو زندگیت تجربه کنی و ببینی که داشتن یه تفکر و نگرش مثبت چه نتایج ارزشمندی میتونه داشته باشه. امروز حس می‌کنی خیلی قوی هستی و ذهنت هم خیلی خوب کار میکنه. از این وضعیت خیلی خوب استفاده کن تا خیلی زود نتیجه‌شو تو زندگی شغلی‌ات ببینی. تو یه مسئله کاری یا تحصیلی به خاطر انتخابی که می‌کنی باید به دیگران جواب پس بدی. یه کم‌لطفی از طرف یه نفر تو اطرافت باعث شده که دچار احساسات دوگانه‌ای بشی. امروز آماده‌ای که قواعد بی‌خودی و روزمره‌ی زندگی رو بشکنی و یه کار کاملا متفاوت انجام بدی.

نماد خرداد

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

دوقلوها

کودک طبیعت

من فکر می‌کنم

مرکوری (عطارد)

هوا

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

جیوه

زمرد کبود

زرد، سبز، آبی

5

چهارشنبه

فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1403 برای متولدین تیر ماه


امروز بالاخره تحقیقاتی که برای یکی از پروژه‌هات انجام می‌دادی تموم می‌شن و آماده می‌شی که کارت رو به پایان برسونی. ذهنت الان خیلی خوب کار می‌کنه و این باعث می‌شه که تو موقعیت خیلی خوبی باشی که روی پروژه‌هایی که ارتباط با بقیه رو دارن کار کنی. خوشبختانه روابط عاطفیت هم دارن خیلی خوب پیش می‌رن و یه حس نزدیکی و ارتباط خیلی قوی بین تو و کسی که دوستش داری وجود داره. از این حس نزدیکی خیلی استفاده کن و اگه مشکلی بین‌تون هست که حل نشده مونده، همین امروز به سراغش برو. یه کار مهم بهت سپردن، اون رو طوری انجام بده که هیچ ایرادی نداشته باشه و به بهترین نحو تحویلش بده. مواظب باش که یه شوخی ساده تبدیل به یه دلخوری بزرگ نشه. یکی از دوستات برای انجام یه کاری باهات مشورت می‌کنه، خوب بهش گوش کن تا بتونی یه جواب درست بهش بدی.

نماد تیر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

خرچنگ

تازه بالغ طبیعت

من احساس می‌کنم

ماه

هوا

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

نقره

مروارید

سایه ای از رنگ‌های خاکستری و آبی و سبز

2

دوشنبه

فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1403 برای متولدین مرداد ماه


امروز صبح که از خواب بیدار میشی، تصاویر واضحی از خواب‌های شب گذشته‌ات رو به یاد میاری که انگار نویدبخش آینده‌ای خیلی روشن برای تو و خونواده‌ات هستن. احتمال خیلی زیادی داره که این رویاها تعبیرهای مثبتی داشته باشن، اما بهتره که قبل از هر برداشتی، خوب بهشون فکر کنی و ببینی که چه نشانه‌هایی رو در بر میگیرن و چه معانی نهفته‌ای ممکنه داشته باشن. شاید این خواب‌ها پیام‌هایی در مورد این که تو مسیر رسیدن به آینده‌ای که رویاپردازی می‌کنی چه گام‌هایی باید برداری برای تو به همراه داشته باشن. امروز یه اتفاقی می‌افته، یا یه آدمی رو می‌بینی یا یه فیلمی می‌بینی که باعث میشه یه فکر تازه تو ذهنت بیاد. خودتو تکرار نکن، دنبال این فکر تازه رو بگیر و ببین که کجا می‌تونه ببره. یه گره‌ی مالی تو کارت از جایی که اصلا توقعش رو نداری باز می‌شه، اما خوشحال نشو و عجله نکن، هنوز همه مشکلات حل نشده‌ان.

نماد مرداد

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

شیر

جوان طبیعت

من اراده می‌کنم

خورشید

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

طلا

یاقوت زرد

رنگ‌های غروب خورشید

1

یکشنبه

فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1403 برای متولدین شهریور ماه


امروز شاید تصمیم بگیری تو یه جمع دوستانه یا یه گروهی شرکت کنی که همه آدم‌های اونجا یه جور فکر می‌کنن و یه هدف مشترکی رو دنبال می‌کنن. حضور تو این جمع برای تو یه تجربه خیلی جالبی می‌تونه باشه، چون نه تنها چیزای خیلی جدیدی یاد می‌گیری، بلکه دوست‌های جدیدی هم پیدا می‌کنی که احتمالش خیلی زیاده که تا آخر عمر دوست بمونید. حتما یادت باشه که شماره‌ی این دوست‌های جدید رو بگیری که بعدا گمشون نکنی و بتونی باهاشون در ارتباط باشی. رفتن به این جمع یه عالمه خاطرات خوش گذشته رو برای تو زنده می‌کنه. اگه از بقیه کمک می‌خوای و توقع داری که بیشتر درکت کنن، باید یه تغییر اساسی تو رفتارت ایجاد کنی. اطرافیانت تا یه جایی می‌تونن عصبانیت‌ها و غرغر کردن‌های تو رو تحمل کنن، بهتره که یه کم تو محیط اطرافت و عادت‌هات تغییر ایجاد کنی.

نماد شهریور

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

فرشته

بالغ طبیعت

من تجزیه و تحلیل می‌کنم

ولکان و مرکوری

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

پلاتین

عقیق سبز

سایه‌ای از خاکستری، سبز، نقره‌ای

5

چهارشنبه

فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1403 برای متولدین مهر ماه


امروز بالاخره خیالت راحت می‌شه و به طور قطعی بهت میگن که حقوق و درآمدت بیشتر میشه. شاید حتی از همین ماه این تغییرات رو ببینی. این یه اتفاق خیلی خوبه و حتما باید یه جوری جشنش بگیری. می‌تونی با خونواده‌ات یا با عشقت این اتفاق خوب رو جشن بگیری. خبر خوب دیگه‌ای که برای تو داریم اینه که اگه به همین شکل به تلاش و کوششت ادامه بدی، این خوش‌شانسی‌هات ادامه پیدا می‌کنن. در مورد یه مشکلی که پیش اومده، کمی از موضوع فاصله بگیر و با یه نفر که تو این قضیه نفعی نداره مشورت کن تا بتونی راه درست رو پیدا کنی. امروز بهت پیشنهاد یه کاری رو می‌دن که به نظرت غیرمنطقی می‌اد، اما این کار رو انجام بده چون نتیجه‌اش خیلی تعجبت زده می‌کنه. یه مسئله‌ی مهمی هست که تو ازش بی‌خبری، به زودی ازش باخبر میشی.

نماد مهر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

ترازو

با آرمان ازدواج

من تعادل برقرار می‌کنم

ونوس (زهره)

هو

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

مس درخشان

الماس، اوپال

بژ، قهوه‌ای

6

جمعه

فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1403 برای متولدین آبان ماه


امروز عشق و روابط عاطفیت تو اولویت اولت هستن. شاید الان یه کم نسبت به ثبات و آینده‌ی رابطه‌ات احساس خطر کنی، اما اینطور نیست و فقط داری خودتو با افکار منفی اذیت می‌کنی و وقتتو تلف می‌کنی. اوضاع الان خیلی خوبه و رابطه‌ات آینده‌ی خیلی خوبی داره. از حس ششم خودت استفاده کن تا بتونی خودت رو با ذهن و احساسات طرف مقابلت هماهنگ کنی. میخوای در مورد یه موضوع خیلی مهم با یکی از دوست‌های صمیمی و مورد اعتمادت مشورت کنی، اما یه کم هم به این فکر کن که آیا این دوستت اطلاعات کافی برای مشاوره دادن به تو رو داره یا نه؟! تو یه مراسم مهم یا یه جلسه کاری منتظر شنیدن سوال‌های مهمی هستی، پس تا می‌تونی خودت رو برای جواب دادن به هر سوالی آماده کن. مواظب باش که سفره‌ی دلت رو پیش کسی که تازه باهاش آشنا شدی باز نکنی، چون از نیت آدم‌ها خبر نداری. تو یه مسئله‌ای گیر کردی و نمی‌دونی کدوم راه رو انتخاب کنی.

نماد آبان

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

عقرب

با آرمان ...

من آرزو می‌کنم

پلوتو

آب

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

آهن

سیلیس

قرمز تیره

9

سه شنبه

فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1403 برای متولدین آذر ماه


امروز حس ششم و قدرت خلاقیت تو خیلی قویه. اگه از این خلاقیت تو کارت استفاده کنی، نتایج فوق‌العاده‌ای به دست میاری که خودت هم تعجب می‌کنی. امروز ممکنه یکی از دوست یا آشناهات بیاد سراغت و ازت کمک یا مشورت بخواد. تو نیت خیلی خوبی داری و می‌خوای بهش کمک کنی، اما مواظب باش که حرفی نزنی که بعدا نتونى بهش عمل کنی. با دقت به حرفاش گوش کن و ببین چی می‌خواد، اما فقط برای اینکه راضیش کنی بهش وعده‌ی الکی نده. یکی از اطرافیانت خیلی راحت دروغ می‌گه. دیگه صبر نکن و روبرو بهش بگو و رابطه‌تو باهاش کامل قطع کن، وگرنه ممکنه اتفاقای بدی برات بیفته. دلتنگی برای یه نفر کلافت کرده و داری دیوونه می‌شی. صبور باش، آخه این دلتنگی تموم می‌شه و به زودی دوباره اون آدم رو می‌بینی.

نماد آذر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

تیر و کمان

با آرمان کسب اطلاعات

من می‌بینم

ژوپیتر (مشتری)

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

قلع

فیروزه

ارغوانی

3

پنج‌شنبه

فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1403 برای متولدین دی ماه


امروز کلی تماس تلفنی و پیام از دوستات داری. ارتباط با بقیه امروز خیلی مهمه و کلی خبر داری که می‌خوای به دوستات بگی و از دوستات هم خبرهای جدید می‌گیری. حرف‌هایی که می‌شنوی تو انجام کاری که داری انجامش می‌دی خیلی کمکت می‌کنه، پس خوب به حرفای بقیه گوش کن. تنها مشکل اینه که آخر روز از نظر ذهنی خیلی خسته می‌شی. این روزا سرت خیلی شلوغه، مواظب باش که یه مشکلی پیش نیاد و به کارهات نظم بده. تو یه کاری برای یه نفر انجام دادی، مواظب باش که حرفی نزنی که انگار منت می‌ذاری سرش. تو محیط خانوادگی یه سوتفاهم وجود داره که با صبر بیشتر از جانب طرفین حل می‌شه. سعی کن خودتو کنترل کنی و صبر داشته باشی.

نماد دی

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

بز

با آرمان تجربه کردن

من به کار می‌گیرم

ساترن (زحل)

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

سرب

عقیق رنگارنگ

سیاه، قهوه‌ای

8

شنبه

فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1403 برای متولدین بهمن ماه


امروز از نظر مالی حالت خیلی خوبه و شانس داری. اما کنار اومدن با این شرایط جدید برای تو خیلی سخته و نمی‌تونی عادت‌های قدیمی‌تو به راحتی کنار بذاری. مثلا وقتی می‌خوای چیزی بخری، با اینکه پول کافی داری، باز هم نمی‌تونی هر چی که دلت می‌خواد بخری و همون محدودیت‌های قبلی رو تو خریدهات داری. یه سفر یا ملاقات با یه نفر روحیه‌تو خیلی خوب می‌کنه. این روزا انگار از دستت در رفته و نمی‌تونی اوضاع رو کنترل کنی. یه پیشنهاد بهت می‌شه که خیلی ذوق‌زده‌ت می‌کنه، اما بهتره قبل از اینکه جواب بدی به همه جوانبش فکر کنی، توانایی‌هاتو بسنجی و قول ندی که بعدا پشیمون شی. امروز یه خبری می‌شنوی، بهتره که این خبر رو پیش خودت نگه داری و به بقیه نگی.

نماد بهمن

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

دلو

با آرمان ایده‌آلیستی

من می‌دانم

اورانوس

هو

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

اورانیوم

یاقوت کبود

آبی آسمانی

4

شنبه

فال روزانه در روز 29 اردیبهشت 1403 برای متولدین اسفند ماه


می‌خوای به یه سفر بری یا یه جا دیگه زندگی کنی؟ شاید این کار رو برای ادامه تحصیل انجام میدی؟ دلیل این کار هر چی که باشه و هر چی که می‌خوای به دستش بیاری، باید بهت یه خبر خوب بدم: به همه آرزوهات می‌رسی و حتی چیزای خیلی بهتر از اونا رو هم به دست می‌اری. انقدر اتفاقات مختلف تو زندگیت در حال رخ دادنه که گیج شدی و نمی‌دونی باید چه کار کنی و کدوم راه رو انتخاب کنی. امروز می‌تونی کارای مختلف و زیادی انجام بدی و از انجام همه اونا بدون هیچ استرسی لذت ببری. هنوز بحث یه مسئله‌ی مالی بین تو و یه نفر دیگه ادامه داره. مشکل عاطفی که ذهنت رو مشغول کرده خود به خود حل نمی‌شه. باید گذشته رو با انصاف مرور کنی، یه تصمیم درست بگیری و پای این تصمیم بایستی. تو یه سفر کاری یا تفریحی با یه نفر ملاقات می‌کنی که روی روحیه‌ات تاثیر می‌ذاره. مواظب باش و جانب احتیاط رو رعایت کن.

نماد اسفند

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

ماهی

با آرمان تفویض

من باور دارم

نپتون

آب

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

تشعشعی از فلزات مصنوعی

زمرد

سایه آبی و سبز دریایی

7

پنج شنبه


فال چیست؟


فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون، هم در معنای خوب و هم در معنای بد. فال گرفتن یعنی اطلاعات از ناشناخته ها؛ و در عربی به فال خوب زدن، «تفأل» و به فال بد زدن «طیره» می گویند. در فارسی، فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» گویند که از دو کلمه «مرغ» و «آوا» تشکیل شده است. ایرانیان با آواز و جهت حرکت پرندگان فال می زده اند؛ مثلاً با دیدن عقاب به عقوبت و هدهد به هدایت پی می برده اند.

فال

فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سرو کار داشتیم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده که : آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ آیا فال علم است یا خرافات ؟ آیا فالگیران شیادند یا عالم به علوم غریبه ؟ شما فال را فقط یک سرگرمی می بینید با به فال اعتقاد راسخ دارید؟ یا اینکه به بعضی فالها اعتقاد دارید؟

این پدیده در اعصار مختلف و اقصی نقاط جهان به گونه های مختلف وجود داشته و دارد. فال بودا درهند، فال ای- چینگ در چین، فال قهوه یا فال ورقهای تاروت در اروپا از جمله فالهای بسیار معتبر جهانی هستند که جزو اسناد تاریخی سرزمینشان بشمار می آیند در کشور ما هم فال حافظ و استخاره با قرآن از احترام و اعتبار ویژه ای برخوردارند.

البته فال های بسیار دیگری هم هستند که در جهان فراوانند مانند فال اعداد، حروف ابجد یا تفال با خوراکیهایی مثل چای ، نخود و …

نظر اسلام در خصوص فال چیست؟


اسلام دینی است که بر فطرت و حقانیت بنا شده است و از هر نوع توهم و ساده‌انگاری دور است. اسلام تلاش و کوشش را برای انسان ضروری می‌داند تا از این طریق زندگی خوبی برای خودش رقم بزند. در مورد فال هم باید دانست که فال بد به شدت از سوی اسلام نهی شده است چون اثر روانی منفی برای فرد به همراه دارد. اما فال خوب که موجب شادی و امید افزایی شود، آن هم با شرایطی که هزینه‌ای در آن وجود ندارد جایزاست.

به عنوان مثال روزی پیامبر اسلام صلی‌الله علیه و آله با جمعی سفر می‌کردند. در میان راه یک سواری را دیدند و حضرت نام او را پرسیدند. آن مرد خودش را «سعد» معرفی کرد. پیامبر صلی‌الله علیه و آله با شنیدن نام او فرمودند: «سعدنا» یعنی خوشبخت شدیم و همین نام را به فال خوب گرفتند که ان‌شاءالله سفر خوب و خوشی خواهیم داشت.

منظور از فال خوب در اسلام این است، نه اینکه افراد با صرف هزینه‌هایی به افرادی مراجعه کنند که هیچ علمی ندارند و مطالبی را عنوان می‌کنند که هیچ بنای عقلی و درستی ندارد. این کار درواقع فریب‌کاری است و اسلام هر نوع فریبکاری را به شدت نفی کرده است.

سخن آخر


در انتهای این بحث بد نیست بدانید نوع دیگری از فالگیران هم هستند که به فالگیران شیاد معروفند و آنها را فال ساز مینامیم. این افراد ابتدا با بدست آوردن اطلاعات شخصی شما بطور مخفیانه و بازگویی همان اطلاعات در حضورتان هنگام فال گرفتن، راستگویی خودشان را در ذهن شما به باور میرسانند و آنگاه شروع میکنند به پیشگویی چیزهایی که خود دلشان میخواهد. به این ترتیب شما پیشگویی های آنها را باور میکنید و البته میدانید این باورها هم موجب میشود این وقایع برای شما رخ بدهند. در این خصوص میخواهم بگویم اگر برای شما باورهای خوبی میسازند مثلا به شما نوید خوشبختی میدهند و ازاین بابت نیز هزینه زیادی از شما نمیگیرند این کار مانند هیپنوتیزم کردن است و باید از ایشان تشکر کنید اما اگر برای شما آرزوهای بدی میکنند یا با بی انصافی پول زیادی میگیرند واقعا شیادند!!!

شما هم اگر تجربه‌ای درخصوص فال‌ها دارید، یا احیاناً گرفتار فالگیرهایی شیاد شده‌اید، یا نظراتی در خصوص فال‌های ساعدنیوز دارید، با ما در قسمت کامنت‌ها در میان بگذارید.

فال حافظ

استخاره


دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
محمدباقر قالیباف: من برای دخترم جایی عروسی گرفتم که همه کارمندان شهرداری مراسم می گیرند دو نوع بیشتر غذا سفارش ندادم ... +ویدئو (63 نظر) دورهمی صمیمی شهید رئیسی با سعید جلیلی در اتاق کارش و ناهار ساده آن ها با نان خالی و بیسکوئیت+ویدئو/سفره غذایی که سادگی چاشنی اصلی آن بود... (27 نظر) خلاقیت تحسین برانگیز اوستا بنا برای حفظ پرندگان از گرما و سرما/ اشک تو چشم آدم جمع میشه+ویدئو (23 نظر) خلاقیت منحصربفرد مادر ایرانی برای ترک سیگار فرزندش حماسه آفرید/ دست همه سازمان های ترک اعتیاد رو از پشت بست😂 (22 نظر) خلاقیت های زیبا و رنگارنگ یک مادر ایرانی با قوطی شیرخشک/ هنر نزد ایرانیان است و بس+عکس (22 نظر) آشتی کردن آشا محرابی، فروغ سریال هشت‌ونیم دقیقه با پدرش بعد از 40 سال (18 نظر) کیک تولد باکلاس و 2 بعدی پسر حامد آهنگی برای تولد 10 سالگیش/ مبارکا باشه+ عکس (18 نظر) نگاهی به حلقه ازدواج شلوغ و زیبای آزاده نامداری و همسرش با نگین های ظریف/ چه سلیقه منحصر به فردی+عکس (16 نظر) نگاهی به کیک تولد چند طبقه و هزار رنگ رضا داوودنژاد/ لبخندهای از ته دل آقای بازیگر کنار همسرش غزل بانو (16 نظر) جشن تولد مفصل و شاهانه بهاره رهنما با حضور دختر اروپا نشینش+عکس/ از تدارک کیک به شکل قو تا چیدمان میزها با انواع و اقسام خوردنی ها به شکل سوپرمارکتی😍 (15 نظر) خلاقیت خنده دار پدر ایرانی با پارک زانتیا وسط پذیرایی خانه اش حماسه ساز شد+عکس/ مغز تو رو باید طلا گرفت🤣 (15 نظر) (عکس) ماشین های شیک و باکلاس سهیلا منصوریان، بانوی قهرمان ووشو و دارنده مدال طلای بازیهای آسیایی 2024👌 (13 نظر) دورهمی خانوادگی علی دایی در خانه ابدی پدرش +عکس/ روحش شاد و یادش گرامی (12 نظر) نگاهی به خونه زندگی مجلل کاظم نوربخش، سلمان سریال نون خ+ویدیو/ چه چیدمانی، خوش سلیقگی از در و دیوار میباره (12 نظر) نگاهی به بنفش پوش شدن بازیگران همراه با چهره ای خوشحال در حمایت از حسن روحانی+عکس/ از سحر دولتشاهی و الهام پاوه نژاد تا سروش صحت و امیر جعفری (12 نظر)
پربازدیدترین ویدئوهای روز   
تیتر امروز   
توضیحات اینستاگرامی امیر جعفری درباره رابطه‌اش با بابک زنجانی
فال روزانه امروز دوشنبه 4 تیر ماه 1403
فال شمع روزانه امروز دوشنبه 4 تیر 1403
فال قهوه با نشان روز دوشنبه 4 تیر ماه 1403
عجیب ترین اسامی نوزادان در ثبت احوال/ از قزتمام و شش پر ونارنگی تا گیلاس و عرعر و آبجی مار 😂
فال حافظ با تفسیر امروز دوشنبه 4 تیر 1403+فیلم
فال ابجد روزانه دوشنبه 4 تیر 1403
فال انبیاء روزانه دوشنبه 4 تیر ماه 1403
دانلود آهنگ جدید «خاطره» از مصطفی راغب+فیلم/ خاطرات خوب شمال محاله یادم بره...
وضعیت خانه و زندگی فرزند ارشد رهبر معظم انقلاب در روزهای ابتدایی دامادی
لیستی کامل از بازیگرانی که برای بار دوم ازدواج کرده اند+عکس
گنده لات خیابان پاسداران به آخر خط رسید
طناب پوسیده عاشقی بر گردن زن جوان/مادرشوهرم عکس دختران زیبا را به همسرم نشان می‌دهد و...
ماجرای شناسنامه پاکستانی مصطفی پورمحمدی، کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری چیست؟
ناگفته هایی از سعید جلیلی؛ از پنچر شدن ماشین پراید و نداشتن لاستیک زاپاس تا ناهار خوردن با کارگران و کارکنان اداری