فال روزانه امروز سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1403

  دوشنبه، 24 اردیبهشت 1403 ID  کد خبر 388557
فال روزانه امروز سه شنبه 25 اردیبهشت ماه 1403
ساعد نیوز: فال روز و طالع بینی 25 اردیبهشت 1403 را مطالعه می فرمایید.

از دیرباز همواره مردم معتقد بودند که پدیده‌های اخترشناسی روی اتفاقات زندگی آن‌ها اثرگذار است. هنوز هم هستند که براساس نجوم و وضعیت ستارگان در آسمان طالع بینی می‌کنند. برخی از آن‌ها طالع بینی و فال افراد براساس ستارگان آسمان و ماه تولد افراد را در سرتاسر دنیا به صورت آنلاین منتشر می‌کنند. ما هم در پایگاه خبری - تحلیلی ساعدنیوز این مطالب را برای متولدین ماه‌های مختلف از همان منابع معتبر خارجی گردآوری و روزانه به صورت ترجمه شده به فارسی در اختیار شما می‌گذاریم. امید آنکه دنیا به کام شما همواره شیرین و روزگار بر وفق مرادتان باشد. با ما همراه باشید.

فال

استخاره

فال حافظ

برای مشاهده فال روزانه ماه‌های تولد مختلف کلیک کنید


فروردین

اردیبهشت

خرداد

تیر

مرداد

شهریور

مهر

آبان

آذر

دی

بهمن

اسفند

فال روزانه در روز 25 اردیبهشت 1403 برای متولدین فروردین ماه


صبح که چشماتو باز می‌کنی، یه عالمه استرس داری. مدام توی ذهنت می‌گی: “اَی وای! نکنه دیر بشه!” آخه یه قرار مهم داری و باید خودت رو حسابی جمع و جور کنی. نگران نباش همه چی طبق برنامه پیش میره. خاطرات گذشته ول کنت نیست و گاهی سر و کله‌اش پیدا میشه. اما حواست باشه که دیگه وقتش رسیده پرونده خاطرات قدیمی رو ببندی. وگرنه هی پاتو می‌گیره و نمیذاره بری جلو. امروز یه کم حواست به حرف زدنت با همسرت باشه. یه سوءتفاهمی ممکنه پیش بیاد که حسابی اوضاع قاراشمیش بشه. پس بهتره قبل از حرف زدن یه کم فکر کنی و با ملایمت حرفتو بزنی. دوستات شاید گاهی اشتباه‌هایی بکنن، اما زیاد بهشون گیر نده. یادت باشه که همه ما آدمیم و ممکنه خطا کنیم. با بزرگواری ازشون بگذر، وگرنه یه وقت می‌بینی که تنها شدی! راستی یادت نره که سلامتی‌ت از همه چی مهمتره. یه کم به خودت برس و مواظب خودت باش.

نماد فروردین

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

قوچ

نوزاد طبیعت

من هستم

مارس (مریخ)

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

آهن

یاقوت، الماس قرمز

صورتی روشن

9

سه شنبه

فال روزانه در روز 25 اردیبهشت 1402 برای متولدین اردیبهشت ماه


امروز انگار یه صدایی هی بهت میگه “وقتشه یه تکونی به خودت بدی!” یهو حس می‌کنی دلت می‌خواد خونه رو یه جور دیگه بچینی، یا شاید یه تصمیم مهم برای آینده‌ات بگیری. هر چی که هست، مطمئن باش که این تغییرات کلی حال خوب و اتفاقای مثبت به همراه داره. راستی، یه ذره هم در مورد عشقت نگران نباش. می‌دونم یه چیزی توی دلت شور انداخته، اما الکی خودتو اذیت نکن. همه چی درست میشه، فقط بذار یه کم زمان بگذره. خبر خوب بعدی اینکه یه پیشنهاد شغلی تو راهه که حسابی خوشحالت می‌کنه. یه فرصت عالی که نباید از دستش بدی! اما یادت باشه که هیچ چیز تو این دنیا مفت به دست نمیاد. اگه می‌خوای به خواسته‌هات برسی، باید یه کم تلاش کنی و به قول و وعده‌هات عمل کنی. اینجوری بقیه هم بیشتر بهت اعتماد می‌کنن و می‌دونن که می‌تونی کاراتو درست انجام بدی. فقط یه ذره از تنبلی در بیا و یه تکونی به خودت بده. مطمئنم که می‌تونی به همه آرزوهات برسی، فقط کافیه که شروع کنی!هیچ وقت توقع نداشته باش که همه چی یه شبه اتفاق بیفته. صبور باش و تلاش کن، بالاخره یه روزی به همه آرزوهات می‌رسی.

نماد اردیبهشت

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

گاو نر

طفل شیرخوار طبیعت

همه چیز مال من است

ونوس (زهره)

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

مس

یاقوت کبود

آبی آسمانی، صورتی، بنفش

6

جمعه

فال روزانه در روز 25 اردیبهشت 1403 برای متولدین خرداد ماه


امروز انگار قراره همه چی طبق برنامه پیش بره، حتی بهتر از چیزی که فکرشو می‌کنی! یه عالمه اتفاقای خوب منتظرته. شاید یه کم توی محل کار یا خونه اذیت بشی، اما نگران نباش که زود تموم میشه. سعی کن زیاد به این چیزای کوچیک گیر ندی و فقط رو چیزای خوب تمرکز کنی. راستی، امروز ممکنه عشقت یه جور رفتار کنه که تعجب کنی. شاید یه کم اخمو یا عصبی باشه، اما زیاد بهش فکر نکن. یه کم بهش وقت بده و بذار آروم بشه. مطمئنم که دوباره مثل قبل میشه. یه حس و حال خوب توی خونه‌تون موج میزنه. از این انرژی مثبت استفاده کن و سعی کن با اعضای خانواده‌ت در مورد مشکلاتی که داری حرف بزنی. مطمئنم که اونا می‌تونن کمکت کنن تا یه راه حل خوب پیدا کنی. شاید یه مدتیه که حس می‌کنی یه چیزی کم داری و نمی‌دونی چی میخوای تو زندگی. غصه نخور، این حال طبیعیه. یه ذره شور و شوق و انگیزه به خودت بده و مطمئن باش که به هر چی که بخوای می‌رسی.

نماد خرداد

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

دوقلوها

کودک طبیعت

من فکر می‌کنم

مرکوری (عطارد)

هوا

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

جیوه

زمرد کبود

زرد، سبز، آبی

5

چهارشنبه

فال روزانه در روز 25 اردیبهشت 1403 برای متولدین تیر ماه


امروز یه روز عالیه که بشینی یه کم فکر کنی و ببینی واقعا تو زندگیت چی میخوای. شاید یه سری از چیزایی که قبلا برات مهم بودن، دیگه مثل قبل واست اهمیت نداشته باشن. این یه چیز کاملا طبیعیه و نشون میده که داری رشد می‌کنی و به یه آدم بالغ‌تر تبدیل می‌شی. اما یادت باشه که نباید از آرزوهات دست بکشی. فقط کافیه که یه ذره با شرایط جدید کنار بیای و یه راه جدید برای رسیدن به اهدافت پیدا کنی. امروز یه روز رمانتیک و عاشقانه هم میتونه باشه. اگه یه عشق تو زندگیت داری، یه فرصت عالیه که باهاش وقت بگذرونی و یه ذره هم در مورد مشکلاتی که اخیرا داشتین حرف بزنید. اینجوری می‌تونید یه دل سیر با هم حرف بزنید و همه چیز رو حل کنید. یه هدیه کوچولو دریافت میکنی که حسابی خوشحالت می‌کنه! در ضمن، یه خبر خیلی خوب دیگه هم دارم: جواب یه پیغامی که خیلی منتظرش بودی، دقیقا همون چیزیه که می‌خواستی! هیچ وقت خواسته‌های قدیمیت رو فراموش نکن. شاید یه روزی بتونی دوباره بهشون برسی.

نماد تیر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

خرچنگ

تازه بالغ طبیعت

من احساس می‌کنم

ماه

هوا

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

نقره

مروارید

سایه ای از رنگ‌های خاکستری و آبی و سبز

2

دوشنبه

فال روزانه در روز 25 اردیبهشت 1403 برای متولدین مرداد ماه


امروز یه روز عالیه که بری خرید و هر چی که دلت می‌خواد بگیری! دیگه به حرف بقیه گوش نده و فقط به خودت فکر کن. مهم اینه که تو از چیزی که داری لذت ببری، نه بقیه. راستی در مورد رابطه‌ات با عشقت، انگار یه چیزی تو دلت شور انداخته و حس می‌کنی همه چی خوب پیش نمیره. نگران نباش، چون شما دو تا آدم منطقی هستین و می‌تونین با هم حرف بزنید و یه راه حل خوب پیدا کنین. مطمئنم که هر دوتون از نتیجه راضی می‌شین. یه چیز دیگه هم یادت باشه: اگه برای انجام کاری انگیزه کافی نداری، بهش “بله” نگو. وگرنه فقط خودت رو اذیت می‌کنی و از چاله می‌افتی تو چاه. حواست باشه که ناخواسته وارد حریم شخصی بقیه نشو و برا خودت دشمن درست نکنی. به جای این کار، بیشتر به فکر زندگی خودت باش و سعی کن ازش لذت ببری. یه دوست قدیمی به زودی به دیدنت میاد و حسابی خوشحالت می‌کنه!

نماد مرداد

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

شیر

جوان طبیعت

من اراده می‌کنم

خورشید

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

طلا

یاقوت زرد

رنگ‌های غروب خورشید

1

یکشنبه

فال روزانه در روز 25 اردیبهشت 1403 برای متولدین شهریور ماه


امروز یه روز عالیه که یه چیز جدید یاد بگیری! شاید مدتیه که به فکر ادامه تحصیل یا یادگیری یه حرفه جدید هستی، اما تا حالا هیچ کاری نکردی. امروز اما وقتشه که دست به کار بشی و قدم اول رو برداری. مطمئنم که پشیمون نمی‌شی. راستی، نگران موانعی که تو ذهنت هستی هم نباش. یهو می‌بینی که همه چی خیلی راحت‌تر از چیزی که فکر می‌کردی پیش میره. فقط یه ذره حواست باشه که با آدمای لجبازی که دور و برت هستن چطور رفتار می‌کنی. سعی کن با سیاست باهاشون برخورد کنی و از دعوا و بحث کردن خودداری کن. یادته که یه حرفی به یه نفر زدی و حسابی دلش رو شکستی؟ امروز یه فرصت عالیه که بری باهاش حرف بزنی و ازش دلجویی کنی. مطمئنم که اگه یه ذره باهاش صحبت کنی، همه چی حل میشه. یه پیشنهاد کاری هم بهت شده که شاید یه کم تردید داری که قبولش کنی یا نه. با خودت رو راست باش و ببین واقعا چی میخوای.

نماد شهریور

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

فرشته

بالغ طبیعت

من تجزیه و تحلیل می‌کنم

ولکان و مرکوری

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

پلاتین

عقیق سبز

سایه‌ای از خاکستری، سبز، نقره‌ای

5

چهارشنبه

فال روزانه در روز 25 اردیبهشت 1403 برای متولدین مهر ماه


یه مدتیه نمی دونی چی می خوای و چی نمی خوای. یهو ازش خوشت میاد، یهو ازش بدت میاد، یهو می خوای باهاش باشی، یهو می خوای ازش دور باشی. امروز وقتشه که یه کم بشینی فکر کنی، با خودت خلوت کنی و ببینی واقعا دلت چی میخواد. از خودت بپرس “واقعا چی از این رابطه می خوام؟” “آیا این آدم همونیه که دنبالش می گردم؟” “آیا می تونم باهاش خوشبخت بشم؟” بعد از اینکه به یه جواب درست و حسابی رسیدی، برو و با طرف مقابلت حرف بزن. همه چیزو صادقانه بهش بگو، از احساساتت، از تردیدات، از آرزوها و توقعاتت. مطمئن باش که این کار نه تنها باعث ناراحتیش نمی شه، بلکه باعث میشه رابطه تون قوی تر و صمیمی تر از قبل بشه. نذار کسی باهات مثل عروسک بازی کنه. یه رفیق واقعی پیدا کن، یکی که تو خوشی و ناخوشی کنارت باشه، نه اینکه فقط یه وقتایی پیداش بشه. یه خبر خوب هم دارم: اون سرمایه گذاری کوچولویی که کردی بالاخره داره جواب میده، یه پولی بهت می رسه که حسابی حالتو خوب می کنه. فقط یه چیز دیگه: حواست باشه کسی رو از نون خوردن نیندازی، زمین گرده، یه روزی ممکنه خودت هم توی شرایط مشابهی قرار بگیری.

نماد مهر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

ترازو

با آرمان ازدواج

من تعادل برقرار می‌کنم

ونوس (زهره)

هو

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

مس درخشان

الماس، اوپال

بژ، قهوه‌ای

6

جمعه

فال روزانه در روز 25 اردیبهشت 1403 برای متولدین آبان ماه


دلت می خواد رها باشی، مثل پرنده تو آسمون پرواز کنی، اما انگار همه منتظرن یه اشتباهی ازت سر بزنه و شروع کنن به نق زدن. یه ذره به حرفاشون گوش بده، شاید یه چیز درست حسابی توش باشه، اما آخرش کار خودتو بکن. الان وقت ناز و عشوه نیست، با همسرت یا عشقت یکم خلوت کن و حرف دلت رو بهش بگو، یه عالمه حرف توی دلت مونده که داره اذیتت می کنه، یه ذره که از این غصه ها کم بشه زندگیتون هم گل و بلبل میشه. نبوغتو بکار ببند! تو همه چی رو داری که یه عالمه پیشرفت کنی، فقط یه ذره همت کن و از جات بلند شو. یه کاری رو ول کردی و هی داری عقبش میندازی، اینطوری فقط داری اعصاب همه رو خورد می کنی. یه ذره به فکر بقیه هم باش. یه آدم دور و برت هست که از خوشبختی تو حرص می خوره، مواظب باش یهو یه خنجر از پشت نخوری! رازاتو به هر کسی نگو و یه ذره احتیاط کن.

نماد آبان

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

عقرب

با آرمان ...

من آرزو می‌کنم

پلوتو

آب

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

آهن

سیلیس

قرمز تیره

9

سه شنبه

فال روزانه در روز 25 اردیبهشت 1403 برای متولدین آذر ماه


آره، سختی زیاد کشیدی تا به اینجا رسیدی، حق داری هم به خودت افتخار کنی! ولی یادت نره که سلامتی از همه چی مهمتره، مواظب خودت باش، مریض نشی یه وقت! امروز یه روز عالیه برای حرف زدن با عشقت، چون امروز مهربونتر از بقیه روزاست!!، مطمئن باش که حرفاتو می‌فهمه و همراهت میشه. امروز مراقب باش با آدمای حساس و زود رنج سرو کله نزنی، که فقط اعصابت رو خورد می کنن. یه کاری رو شروع کردی یا می خوای شروع کنی که خیلی نگرانی و از عواقبش می ترسی. یه ذره صبر کن، به همه چی فکر کن، بعد با خیال راحت برو جلو. یه مجوز ساده یا اجازه فردی رو لازم داری که گرفتنش خیلی اذیتت می کنه، هر روز باید این ور و اون ور بری. یه ذره هم صبر کن، بالاخره درست میشه. یه خبر خوش از یه آدم دور و عزیز بهت میرسه که کلی ذوق میکنی! یه نذری داری که باید ادا کنی، به خدا توکل کن و مطمئن باش که همه چیز درست میشه.

نماد آذر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

تیر و کمان

با آرمان کسب اطلاعات

من می‌بینم

ژوپیتر (مشتری)

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

قلع

فیروزه

ارغوانی

3

پنج‌شنبه

فال روزانه در روز 25 اردیبهشت 1403 برای متولدین دی ماه


همیشه همه رو نجات دادی، اما الان انگار خودت گیر افتادی! یه ذره از این غرور کم کن و از بقیه کمک بخواه. تنهایی نمیتونی همه چی رو به دوش بکشی. با یه آدم باتجربه و مطمئن مشورت کن، یه ذره وظایف رو تقسیم کن، حالت خیلی بهتر میشه. مواظب حرف زدنت با عشقت باش، یه وقت یه چیزی نگی که ازش برداشت دیگه ای که منظورت نبوده بکنه. یه ذره واضح تر حرف بزن، همه چی رو کامل توضیح بده تا یهو دعوا راه نیفته. دست رو دست نذار و فقط به بدبختی هات فکر نکن. یه ذره تلاش کن، یه تکونی به خودت بده، مطمئن باش که میتونی همه چی رو درست کنی. یه پولی بهت میرسه که اصلا توقعش رو نداشتی! خوشبحالت!!. یه سفری که برنامه ریزی کرده بودی بهم می خوره، یه ذره ناراحت میشی ولی غصه نخور، یه سفر دیگه جور میشه. یه کار مهمی رو بهت می سپارن، یه ذره استرس داری ولی مطمئنم که از پسش میای.

نماد دی

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

بز

با آرمان تجربه کردن

من به کار می‌گیرم

ساترن (زحل)

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

سرب

عقیق رنگارنگ

سیاه، قهوه‌ای

8

شنبه

فال روزانه در روز 25 اردیبهشت 1403 برای متولدین بهمن ماه


تو عاشق ثبات هستی، اما یه وقتایی باید یه ذره از این دایره امنت بیای بیرون و یه چیزای جدید رو امتحان کنی. از تغییر نترس، مطمئن باش که به نفعت میشه. یه ذره شجاعت به خرج بده و برو دنبال چیزای جدید، ببین چی میشه! خیلی وقته که به خودت و سلامتیت بی توجه بودی. یه ذره به خودت برس! یه برنامه ریزی درست و حسابی برای سلامتیت بریز. برو دکتر، آزمایش بده، یه رژیم غذایی سالم بگیر، ورزش کن. یه ذره به خودت برس، حالت خیلی بهتر میشه. یه کاری کن که حالت خوب بشه! یه لباس نو بخر، موهاتو کوتاه کن، یه مدل موی جدید امتحان کن. یه ذره تغییر توی ظاهرت میتونه کلی توی روحیه ات تاثیر بذاره. یه ذره استرست رو کم کن، انقدر به یه چیز فکر نکن! اینطوری فقط گیج میشی و یه تصمیم اشتباه میگیری. یه نفس عمیق بکش، آروم باش، بعد با خیال راحت تصمیم بگیر. تو یه چیزی رو تجربه کردی و ازش درس گرفتی. حالا قوی تر شدی و میتونی خیلی بهتر از قبل عمل کنی. به خودت ایمان داشته باش، مطمئن باش که میتونی هر روز یه قدم به جلو برداری و به آرزوهات برسی.

نماد بهمن

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

دلو

با آرمان ایده‌آلیستی

من می‌دانم

اورانوس

هو

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

اورانیوم

یاقوت کبود

آبی آسمانی

4

شنبه

فال روزانه در روز 25 اردیبهشت 1403 برای متولدین اسفند ماه


امروز یهو حالت خوبه، یهو حالت بد میشه، چیزی تو دلته ولی نمیخوای به کسی چیزی بگی، فقط میخوای تنها باشی و یه ذره استراحت کنی. یه کم از این آدم ها و این شلوغی ها دور شو، حالت خیلی بهتر میشه. راستی اشکالی نداره که گاهی اوقات دلتنگ بشی، اما نذار که این دلتنگی بهت غلبه کنه و یه عالمه حس منفی بهت بده. اولویت های زندگیت رو ول کردی و چسبیدی به یه چیزای الکی! یه ذره به خودت بیا، ببین چی مهمه، چی مهم نیست. یه برنامه ریزی درست و حسابی برای زندگیت بریز، بعدا پشیمون نمیشی. انقدر داری زحمت میکشی که داری از پا میوفتی! یه ذره از این کار و این زحمت فاصله بگیر، ببین چی به چیه. ببین داری چی کار میکنی، اصلا به نفعت هست یا نه. یه آدمایی تو زندگیت هستن که خیلی دوستت دارن و خیلی به دردت میخورن. قدرشون رو بدون، بیشتر باهاشون وقت بگذرون، تنهاشون نذار.

نماد اسفند

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

ماهی

با آرمان تفویض

من باور دارم

نپتون

آب

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

تشعشعی از فلزات مصنوعی

زمرد

سایه آبی و سبز دریایی

7

پنج شنبه


فال چیست؟


فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون، هم در معنای خوب و هم در معنای بد. فال گرفتن یعنی اطلاعات از ناشناخته ها؛ و در عربی به فال خوب زدن، «تفأل» و به فال بد زدن «طیره» می گویند. در فارسی، فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» گویند که از دو کلمه «مرغ» و «آوا» تشکیل شده است. ایرانیان با آواز و جهت حرکت پرندگان فال می زده اند؛ مثلاً با دیدن عقاب به عقوبت و هدهد به هدایت پی می برده اند.

فال

فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سرو کار داشتیم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده که : آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ آیا فال علم است یا خرافات ؟ آیا فالگیران شیادند یا عالم به علوم غریبه ؟ شما فال را فقط یک سرگرمی می بینید با به فال اعتقاد راسخ دارید؟ یا اینکه به بعضی فالها اعتقاد دارید؟

این پدیده در اعصار مختلف و اقصی نقاط جهان به گونه های مختلف وجود داشته و دارد. فال بودا درهند، فال ای- چینگ در چین، فال قهوه یا فال ورقهای تاروت در اروپا از جمله فالهای بسیار معتبر جهانی هستند که جزو اسناد تاریخی سرزمینشان بشمار می آیند در کشور ما هم فال حافظ و استخاره با قرآن از احترام و اعتبار ویژه ای برخوردارند.

البته فال های بسیار دیگری هم هستند که در جهان فراوانند مانند فال اعداد، حروف ابجد یا تفال با خوراکیهایی مثل چای ، نخود و …

نظر اسلام در خصوص فال چیست؟


اسلام دینی است که بر فطرت و حقانیت بنا شده است و از هر نوع توهم و ساده‌انگاری دور است. اسلام تلاش و کوشش را برای انسان ضروری می‌داند تا از این طریق زندگی خوبی برای خودش رقم بزند. در مورد فال هم باید دانست که فال بد به شدت از سوی اسلام نهی شده است چون اثر روانی منفی برای فرد به همراه دارد. اما فال خوب که موجب شادی و امید افزایی شود، آن هم با شرایطی که هزینه‌ای در آن وجود ندارد جایزاست.

به عنوان مثال روزی پیامبر اسلام صلی‌الله علیه و آله با جمعی سفر می‌کردند. در میان راه یک سواری را دیدند و حضرت نام او را پرسیدند. آن مرد خودش را «سعد» معرفی کرد. پیامبر صلی‌الله علیه و آله با شنیدن نام او فرمودند: «سعدنا» یعنی خوشبخت شدیم و همین نام را به فال خوب گرفتند که ان‌شاءالله سفر خوب و خوشی خواهیم داشت.

منظور از فال خوب در اسلام این است، نه اینکه افراد با صرف هزینه‌هایی به افرادی مراجعه کنند که هیچ علمی ندارند و مطالبی را عنوان می‌کنند که هیچ بنای عقلی و درستی ندارد. این کار درواقع فریب‌کاری است و اسلام هر نوع فریبکاری را به شدت نفی کرده است.

سخن آخر


در انتهای این بحث بد نیست بدانید نوع دیگری از فالگیران هم هستند که به فالگیران شیاد معروفند و آنها را فال ساز مینامیم. این افراد ابتدا با بدست آوردن اطلاعات شخصی شما بطور مخفیانه و بازگویی همان اطلاعات در حضورتان هنگام فال گرفتن، راستگویی خودشان را در ذهن شما به باور میرسانند و آنگاه شروع میکنند به پیشگویی چیزهایی که خود دلشان میخواهد. به این ترتیب شما پیشگویی های آنها را باور میکنید و البته میدانید این باورها هم موجب میشود این وقایع برای شما رخ بدهند. در این خصوص میخواهم بگویم اگر برای شما باورهای خوبی میسازند مثلا به شما نوید خوشبختی میدهند و ازاین بابت نیز هزینه زیادی از شما نمیگیرند این کار مانند هیپنوتیزم کردن است و باید از ایشان تشکر کنید اما اگر برای شما آرزوهای بدی میکنند یا با بی انصافی پول زیادی میگیرند واقعا شیادند!!!

شما هم اگر تجربه‌ای درخصوص فال‌ها دارید، یا احیاناً گرفتار فالگیرهایی شیاد شده‌اید، یا نظراتی در خصوص فال‌های ساعدنیوز دارید، با ما در قسمت کامنت‌ها در میان بگذارید.

فال حافظ

استخاره


دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
مراسم تشییع پدر علی دایی، با حضور چهره های سرشناس و فوتبالی +عکس/ روحش شاد و یادش گرامی (49 نظر) نگاهی به دکوراسیون شیک و اروپایی مراسم سومین سالگرد ازدواج سوگل طهماسبی با رونمایی از تم آبی رنگِ خاصِ جشن+عکس/ مثل همیشه متین و باوقار (36 نظر) پذیرایی صمیمانه و ساده رهبر معظم انقلاب از محمود پاک نیت و هنرمندان دیگر ایرانی با شیرینی و چایی در فنجان عینکی+عکس (24 نظر) ناگفته های رهبر معظم انقلاب از کودکی و پدر و مادرشان/ از شعر و قرآن خوانی تا خاطره روز اول مدرسه و والیبال بازی کردن در کوچه (20 نظر) (عکس) آخرین عاشقانه پدرانه حسام محمودی، هادی سریال "گرگ و میش"، برای تولد دختر زیبایش، هانا/ آدم دلش آتیش میگیره واقعا (14 نظر) آشپزی سرصبحی مینا مختاری همسر کدبانو و شیک بهرام رادان/ ماشاءالله با یه بچه کوچیک غذاهای جورباجور هم میپزه+عکس (13 نظر) باقالی قاتوق پختن به سبک مینا مختاری، همسر باسلیقه و کدبانوی بهرام رادان+ویدیو/ با یه بچه کوچیک همچین غذایی رو پختن احسنت داره (12 نظر) (ویدئو) یادی بکنیم از شوخ بمب خنده ی علی انصاریان با حامد آهنگی 🤣/ بالاخره یکی ام سربه سر حامد گذاشت (10 نظر) کیک تولد باکلاس و 2 بعدی احسان علیخانی برای تولد 37 سالگیش/ مبارکا باشه+ عکس (10 نظر) حضور علیرضا بیرانوند در جشن عروسی جگرگوشه اش از آرایشگاه تا مراسم عروس برون خواهر خانم/ رونمایی از شاه داماد خانواده بیرانوند+عکس (9 نظر) کیک تولد خاص و چند بعدی آیسان آقاخانی برای تولد آقا رضا گلزار/ خوشمزه به نظر میرسه+عکس (9 نظر) اجرای معرکه بهرام افشاری، بهتاش سریال پایتخت با آهنگ جدید+ویدئو /بابا ایول به این صدا! (8 نظر) سلفی زیبای حسام محمودی، هادی سریال لحظه گرگ و میش با دختر ناز و بانمکش/ چقدرم شبیه هم هستن+عکس (7 نظر) (عکس) ماشین های شیک و باکلاس سهیلا منصوریان، بانوی قهرمان ووشو و دارنده مدال طلای بازیهای آسیایی 2024👌 (10 نظر) صحبت های خنده دار آقای قرائتی: گاهی وقتا حرفمون خوبه اما بد تحویل میدیم مثل شربتی که بکنیم تو آفتابه +ویدئو😂👌 (7 نظر)
تیتر امروز   
بازداشت دانشجوی ترکیه‌ای به خاطر تقلب با هوش مصنوعی
کشف قارۀ آمریکا 150 سال زودتر از کریستف کلمب
روسیه مستعمره چین است اما ...
گفتگو با قاتل افغانی که نامزد این زن را جلوی چشمانش به قتل رساندند + فیلم / بازخوانی پرونده قتل پارک نهج البلاغه
بیرانوند علیرغم دریافت مطالبات مالی اش باز شاکی است! چرا پاداش واریز نشده است؟/ سنگربان تیم قهرمان لیگ برتر ایران مطالبات حقوقی اش را در کف فضای مجازی دنبال می کند
از جشن عروسی مجلل تا ماجرای سیسمونی و بارداری سخت دختر قالیباف در حواشی داغ امروز چهارشنبه 29 خرداد 1403
زمان مراسم اربعین شهید رئیسی با پیش بینی 3 برنامه مشخص شد
دردسرهای ازدواج سلبریتی‌ها برای نوجوانان / بدون گلزار نمی‌توانم نفس بکشم
زنان برای زنان طرحی برای رهایی زنان از زندان
دختر قالیباف: ترکیه رفتم ولی سیسمونی نخریدم + فیلم
فال قهوه با نشان روز چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403
فال حافظ با تفسیر امروز چهارشنبه 30 خرداد 1403+فیلم
فال ابجد روزانه چهارشنبه 30 خرداد 1403
فال روزانه امروز چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403
فال شمع روزانه امروز چهارشنبه 30 خرداد 1403