فال روزانه امروز شنبه 25 فروردین ماه 1403

  جمعه، 24 فروردین 1403 ID  کد خبر 383675
فال روزانه امروز شنبه 25 فروردین ماه 1403
ساعد نیوز: فال روز و طالع بینی 25 فروردین 1403 را مطالعه می فرمایید.

از دیرباز همواره مردم معتقد بودند که پدیده‌های اخترشناسی روی اتفاقات زندگی آن‌ها اثرگذار است. هنوز هم هستند که براساس نجوم و وضعیت ستارگان در آسمان طالع بینی می‌کنند. برخی از آن‌ها طالع بینی و فال افراد براساس ستارگان آسمان و ماه تولد افراد را در سرتاسر دنیا به صورت آنلاین منتشر می‌کنند. ما هم در پایگاه خبری - تحلیلی ساعدنیوز این مطالب را برای متولدین ماه‌های مختلف از همان منابع معتبر خارجی گردآوری و روزانه به صورت ترجمه شده به فارسی در اختیار شما می‌گذاریم. امید آنکه دنیا به کام شما همواره شیرین و روزگار بر وفق مرادتان باشد. با ما همراه باشید.

فال

استخاره

فال حافظ

برای مشاهده فال روزانه ماه‌های تولد مختلف کلیک کنید


فروردین

اردیبهشت

خرداد

تیر

مرداد

شهریور

مهر

آبان

آذر

دی

بهمن

اسفند

فال روزانه در روز 25 فروردین 1403 برای متولدین فروردین ماه


روز پیش رو، علی‌رغم ظاهر عادی، حامل غافلگیری خوشایندی از سوی فردی خواهد بود. این اتفاق، فرصتی برای آغاز یا تعمیق یک رابطه ارزشمند را به ارمغان می‌آورد. خبری که در طول روز دریافت خواهید کرد، دریچه‌ای از آگاهی را به روی شما خواهد گشود. دانشی که در این خبر نهفته است، مسیر پیشرفت و تعالی شما را روشن‌تر خواهد ساخت. فعلاً زمان مناسب برای به اشتراک گذاشتن ایده‌های نوآورانه شما فرا نرسیده است. صبر پیشه کنید و اجازه دهید تا طرح‌هایتان در ذهنتان قوام یابند. اگر در جستجوی نیمه گمشده خود هستید، لازم است زاویه دیدتان را کمی تغییر دهید. شاید عشق در جایی منتظر شما باشد که انتظارش را ندارید. حساسیت بیش از حد شما می‌تواند مانعی در مسیر برقراری ارتباطات عمیق و پایدار با دیگران باشد. سعی کنید با تعدیل این حس، روابط خود را تقویت کنید.

نماد فروردین

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

قوچ

نوزاد طبیعت

من هستم

مارس (مریخ)

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

آهن

یاقوت، الماس قرمز

صورتی روشن

9

سه شنبه

فال روزانه در روز 25 فروردین 1403 برای متولدین اردیبهشت ماه


تمرکز شما در روز پیش رو ممکن است تحت تاثیر نوسانات ذهنی قرار گیرد و به سرعت از موضوعی به موضوع دیگر جابجا شوید. امروز زمان مناسبی برای یافتن پاسخ نهایی و حل مسائل پیچیده نیست. از جستجوی بی‌وقفه، پرسش‌های پیاپی و تحت فشار قرار دادن اطرافیان برای دریافت پاسخ‌های فوری خودداری کنید. صبر و حوصله پیشه کنید و اجازه دهید تا ذهن شما به آرامش برسد و در فرصتی مناسب‌تر به دنبال راه حل‌های مناسب باشید. سعی کنید انرژی و فعالیت خود را برای روزهای دیگر ذخیره کنید و از فرسودگی ذهنی و جسمی خود جلوگیری کنید. اگر مجرد هستید، احتمال ملاقات با فردی در روز پیش رو وجود دارد که شاید در نگاه اول جذابیت ظاهری برای شما نداشته باشد، اما با برقراری ارتباط و شناخت بیشتر، رابطه‌ای عاطفی و عاشقانه بین شما شکل خواهد گرفت. زوج‌های متاهل می‌توانند منتظر سفری هیجان‌انگیز و خاطره‌انگیز در آینده نزدیک باشند.

نماد اردیبهشت

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

گاو نر

طفل شیرخوار طبیعت

همه چیز مال من است

ونوس (زهره)

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

مس

یاقوت کبود

آبی آسمانی، صورتی، بنفش

6

جمعه

فال روزانه در روز 25 فروردین 1403 برای متولدین خرداد ماه


در روز پیش رو، لازم است که با عقل و منطق پیش بروید و اجازه ندهید که احساسات و عواطف شما بر تصمیم‌گیری‌هایتان غلبه کند. اتکا به منطق و خرد، شما را از پشیمانی در آینده مصون خواهد داشت. انزوا و دوری از دیگران در حال حاضر به نفع شما نیست. سعی کنید با حفظ ارتباطات و تعاملات خود با اطرافیان، شرایط روحی و روانی خود را ارتقا دهید. قبل از اینکه مشکلات و مسائل خود را با دوستان مطرح کنید، آنها را با اعضای خانواده خود در میان بگذارید و از راهنمایی و حمایت آنها بهره‌مند شوید. بی‌تابی و اضطراب شما نگرانی اطرافیانتان را برانگیخته است. سعی کنید با صبر و حوصله بیشتر با چالش‌ها و مشکلات پیش رو مواجه شوید. نگاهی به گذشته و تجارب دشوار و طاقت‌فرسایی که پشت سر گذاشته‌اید، می‌تواند به شما در عبور از شرایط فعلی کمک کند. به یاد داشته باشید که این نیز بگذرد و شما از این سختی‌ها نیز عبور خواهید کرد.

نماد خرداد

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

دوقلوها

کودک طبیعت

من فکر می‌کنم

مرکوری (عطارد)

هوا

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

جیوه

زمرد کبود

زرد، سبز، آبی

5

چهارشنبه

فال روزانه در روز 25 فروردین 1403 برای متولدین تیر ماه


در روز پیش رو، ممکن است احساس تنهایی و انزوا به شما غلبه کند. اگر خواهان تجربه عشق و محبت بیشتر در زندگی خود هستید، لازم است با شجاعت و جسارت بیشتری در اجتماع حاضر شوید و خودتان را به دیگران نشان دهید. از بیان نظرات، عقاید و توانایی‌های خود برای دیگران نهراسید. این امر شما را به دنیای اطراف و به خصوص به عشق زندگی‌تان مرتبط خواهد کرد. به زودی از طرف یکی از نزدیکانتان پیشنهادی دریافت خواهید کرد که بررسی و قبول آن می‌تواند به نفع شما باشد. جسارت و شجاعت کلید موفقیت شما در روزهای پیش رو خواهد بود. با اعتماد به نفس و اتکا به توانایی‌های خود، گام‌های بلندی در مسیر پیشرفت بردارید. در آینده نزدیک، دوستی جدید به زندگی شما وارد خواهد شد که می‌تواند منشأ شادی و خوشبختی باشد. علاقه شما به ورزش و قدم زدن در طبیعت، روح و روان شما را شاداب و سرزنده خواهد کرد.

نماد تیر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

خرچنگ

تازه بالغ طبیعت

من احساس می‌کنم

ماه

هوا

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

نقره

مروارید

سایه ای از رنگ‌های خاکستری و آبی و سبز

2

دوشنبه

فال روزانه در روز 25 فروردین 1403 برای متولدین مرداد ماه


علی‌رغم غلبه منطق در شخصیت شما، در روز پیش رو، توجه به ندای درونی و احساساتتان ضرورت دارد. رها کردن موقت کنترل امور و سپردن خود به جریان زندگی، شما را به سمت تجارب جدید و مثبتی رهنمون خواهد کرد. به کشف و درک عمیق‌تر احساسات خود بپردازید و از آنها برای برقراری ارتباطی عمیق‌تر با دیگران و تاثیرگذاری بر آنها استفاده کنید. امروز زمان مناسبی برای تصمیم‌گیری‌های انفرادی نیست. با تبادل نظر و همفکری با دیگران، به راه‌حل‌های مناسب برای مسائل خود دست پیدا کنید. از محدود کردن خود به یک شیوه تفکر خاص خودداری کنید. گشودگی ذهنی و انعطاف‌پذیری در برابر ایده‌ها و دیدگاه‌های جدید، دریچه‌های نوینی را به سوی شما خواهد گشود. نگرش منفی و نگرانی‌های دائمی، مشکلات را حل نخواهد کرد. با اتکا به قدرت و توانایی‌های خود، با چالش‌ها و سختی‌ها روبرو شوید و از بروز ضعف و ناتوانی در برابر دیگران خودداری کنید.

نماد مرداد

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

شیر

جوان طبیعت

من اراده می‌کنم

خورشید

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

طلا

یاقوت زرد

رنگ‌های غروب خورشید

1

یکشنبه

فال روزانه در روز 25 فروردین 1403 برای متولدین شهریور ماه


در روز پیش رو، فرصتی برای گسترش ارتباطات و تعاملات شما با دیگران فراهم خواهد شد. از طریق گفتگو، تبادل اطلاعات و ایده‌ها با افراد مختلف، می‌توانید دانش و آگاهی خود را ارتقا دهید و به درک عمیق‌تری از دنیای اطراف خود دست پیدا کنید. شما برخلاف بسیاری از افراد، قادر هستید به طور همزمان دو جنبه مختلف یک موضوع را ببینید و تحلیل کنید. اما این توانایی در مواقعی می‌تواند با چالشی به نام عدم انتخاب و تردید در تصمیم‌گیری همراه باشد. لازم است با اتکا به قدرت اراده و قاطعیت خود، از میان گزینه‌های موجود، یک راه را انتخاب کنید و با عزمی راسخ، آن را دنبال کنید. ممکن است در روز پیش رو، در مورد مسائل عاطفی دچار گیجی و ابهام شوید. گفتگو با یار و همدمتان می‌تواند راهگشای این ابهامات باشد و صمیمیت و عشق بین شما را افزایش دهد. در برخورد با فردی که در گذشته برایتان عزیز بوده، از بیان کلمات و جملات آزاردهنده خودداری کنید.

نماد شهریور

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

فرشته

بالغ طبیعت

من تجزیه و تحلیل می‌کنم

ولکان و مرکوری

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

پلاتین

عقیق سبز

سایه‌ای از خاکستری، سبز، نقره‌ای

5

چهارشنبه

فال روزانه در روز 25 فروردین 1403 برای متولدین مهر ماه


شما از قدرت نفوذ و تاثیرگذاری بالایی بر اطرافیان خود برخوردار هستید، اما گاه از به کارگیری این توانایی خودداری می‌کنید. در روز پیش رو، شجاعت و جسارت لازم برای ابراز وجود و بیان نظرات خود را داشته باشید و از تحت تاثیر قرار گرفتن نظرات دیگران بپرهیزید. آغاز روز با حرکات ورزشی و پیاده‌روی، می‌تواند انرژی و شادابی را به شما هدیه دهد و روحیه شما را برای ادامه روز ارتقا بخشد. اگر از تنهایی خسته شده‌اید، به زودی و در زمانی که انتظارش را ندارید، عشق و محبت را تجربه خواهید کرد و لبخند رضایت بر لبانتان نقش خواهد بست. نگرانی شما در مورد وقوع اتفاقی خاص، بی‌دلیل و غیرمنطقی است. سعی کنید با آرامش و خونسردی به مسائل نگاه کنید و از پیش‌داوری و اضطراب خودداری کنید. از پرسیدن سوالاتی که می‌دانید پاسخ منفی به دنبال خواهند داشت، خودداری کنید. مگر اینکه از شنیدن پاسخ منفی و پذیرش آن آمادگی داشته باشید.

نماد مهر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

ترازو

با آرمان ازدواج

من تعادل برقرار می‌کنم

ونوس (زهره)

هو

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

مس درخشان

الماس، اوپال

بژ، قهوه‌ای

6

جمعه

فال روزانه در روز 25 فروردین 1403 برای متولدین آبان ماه


زمان استراحت و تنبلی به پایان رسیده است. با انرژی و انگیزه از جای خود بلند شوید و کارهایتان را با جدیت و پشتکار دنبال کنید. شما به تنهایی از پس انجام وظایف خود برمی‌آیید، اما مشورت و تبادل نظر با دیگران می‌تواند ایده‌ها و فرصت‌های جدیدی را پیش روی شما قرار دهد. اگر از رابطه عاطفی خود رضایت ندارید، نگران نباشید. به زودی تغییراتی در زندگی شما رخ خواهد داد که در بهبود و ارتقای کیفیت رابطه شما نیز موثر خواهد بود. در اواسط روز، توجه خود را به اطراف تان بیشتر معطوف کنید. نشانه‌هایی دریافت خواهید کرد که زاویه دید شما را نسبت به فردی خاص تغییر خواهد داد. وضعیت مالی فعلی شما، نتیجه انتخاب‌ها و تصمیمات خودتان است. به جای فرافکنی و سرزنش دیگران، مسئولیت شرایط خود را بر عهده بگیرید و برای بهبود آن تلاش کنید. با فردی که به او علاقه‌مند هستید، عهد و پیمان خود را محکم‌تر کنید. این تعهد و وفاداری، انسجام و صمیمیت را در رابطه شما افزایش خواهد داد و شما را در برابر چالش‌ها و مشکلات قوی‌تر خواهد کرد.

نماد آبان

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

عقرب

با آرمان ...

من آرزو می‌کنم

پلوتو

آب

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

آهن

سیلیس

قرمز تیره

9

سه شنبه

فال روزانه در روز 25 فروردین 1403 برای متولدین آذر ماه


در حال حاضر در اتخاذ تصمیمی مهم دچار تردید و دودلی هستید. تمایل به تکیه بر دیگران دارید، اما این امر می‌تواند شما را در نظر دیگران ضعیف و بی‌اراده جلوه دهد. لازم است با تقویت اعتماد به نفس خود، از تمام توانایی‌ها و استعدادهایتان برای حل مشکلات و عبور از چالش‌ها استفاده کنید. خاطرات گذشته مانعی در مسیر پیشرفت شما هستند. با رها کردن آنها و تمرکز بر حال و آینده، فضای زندگی خود را برای تجارب و اتفاقات خوشایند باز کنید. از فردی که ریاکار است و نمی‌توان به او اعتماد کرد، دوری کنید. اعتماد به چنین شخصی، شما را در معرض آسیب و ضربه قرار خواهد داد. با توجه به شرایط فعلی، توقعات و آرزوهای خود را واقع‌بینانه تنظیم کنید. بلندپروازی‌های مالی در این زمان می‌تواند شما را دچار دردسر و مشکل کند. کسب ثروت و درآمد امری نیکو است، اما به شرطی که از راه درست و مشروع به دست آید. در انتخاب مسیر شغلی خود دقت کنید و به دنبال راه‌هایی برای کسب روزی حلال باشید.

نماد آذر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

تیر و کمان

با آرمان کسب اطلاعات

من می‌بینم

ژوپیتر (مشتری)

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

قلع

فیروزه

ارغوانی

3

پنج‌شنبه

فال روزانه در روز 25 فروردین 1403 برای متولدین دی ماه


با وجود هوای بهاری، بهترین فرصت برای برقراری ارتباط عمیق‌تر با طبیعت فراهم شده است. نفسی عمیق بکشید و ریه‌های خود را با انرژی‌های حیات‌بخش طبیعت پر کنید. موضوعاتی که ذهن شما را درگیر کرده است را رها کنید و یاد بگیرید که در زمان حال زندگی کنید و از تک تک لحظات زندگی خود لذت ببرید. اگر مجرد هستید، به زودی فردی که مدتی است با او آشنا شده‌اید، به شما نزدیک‌تر خواهد شد و زندگی شما را سرشار از عشق و محبت خواهد کرد. شما دارای اندیشه‌ای پاک و بی‌آلایش هستید و همیشه به فکر دیگران هستید. اما این روزها نسبت به شخصی دچار شک و تردید هستید. بهتر است هرچه زودتر تکلیفتان را با این موضوع روشن کنید، زیرا بلاتکلیفی مانع از تصمیم‌گیری درست شما خواهد شد. از زیاده‌طلبی و توقعات غیرمنطقی خودداری کنید و قناعت را پیشه خود سازید. شرایط فعلی زمان مناسبی برای بذل و بخشش و تجملات نیست.

نماد دی

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

بز

با آرمان تجربه کردن

من به کار می‌گیرم

ساترن (زحل)

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

سرب

عقیق رنگارنگ

سیاه، قهوه‌ای

8

شنبه

فال روزانه در روز 25 فروردین 1403 برای متولدین بهمن ماه


خودتان را از قفس محدودیت‌ها رها کنید و با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنید. امروز روزی برای عمل کردن به برنامه‌ها و اهداف شماست. به ندای قلب خود گوش فرا دهید و با اتکا به قدرت آن، در مسیر برنامه‌هایتان گام بردارید. شاید تا به حال تصور می‌کردید که قلبتان آسیب‌پذیر و حساس است، اما امروز زمان آن است که به قدرت و توانایی آن اعتماد کنید. اگر در خانواده یا در رابطه عاطفی خود احساس می‌کنید که آزادی عمل لازم را ندارید، زمان آن است که سکوت را بشکنید و برای رهایی از این محدودیت‌ها تلاش کنید. خودتان را دست کم نگیرید. هر کس نتیجه تلاش و نیت پاک خود را خواهد دید. مهم این است که شما با خودتان صادق باشید و تکلیفتان با خودتان روشن باشد. اوضاع مالی شما به زودی تغییر خواهد کرد. مراقب باشید که به وسوسه‌ها گرفتار نشوید و آنچه را که با تلاش و سختی به دست آورده‌اید، حفظ کنید.

نماد بهمن

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

دلو

با آرمان ایده‌آلیستی

من می‌دانم

اورانوس

هو

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

اورانیوم

یاقوت کبود

آبی آسمانی

4

شنبه

فال روزانه در روز 25 فروردین 1403 برای متولدین اسفند ماه


در روز پیش رو، بیش از هر زمان دیگری مراقب سخنان خود باشید. کلمات شما قدرت و تاثیر زیادی بر اطرافیانتان خواهد داشت. به خاطر داشته باشید که گوش‌های زیادی، حتی بیش از آنچه تصور می‌کنید، شنونده سخنان شما هستند. پس مراقب باشید که از زبان شما کلماتی که باعث رنجش و آزردگی خاطر دیگران می‌شود، جاری نشود. فردی از دور شما را زیر نظر دارد و حتی در مواقعی که خودتان هم متوجه نیستید، از شما حمایت و پشتیبانی می‌کند. اگر دقتتان را به محیط اطراف خود بیشتر کنید، حتماً به وجود او پی خواهید برد. به سر و وضع خود بیشتر توجه کنید. اولین چیزی که افراد از شما می‌بینند، ظاهر شماست و بعد از آن فرصت صحبت کردن به شما می‌دهند. در مورد مسئله‌ای که نگران و پریشان احوالتان کرده، بیش از این مضطرب نباشید. آنچه از آن می‌ترسید، اتفاق نخواهد افتاد.

نماد اسفند

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

ماهی

با آرمان تفویض

من باور دارم

نپتون

آب

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

تشعشعی از فلزات مصنوعی

زمرد

سایه آبی و سبز دریایی

7

پنج شنبه


فال چیست؟


فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون، هم در معنای خوب و هم در معنای بد. فال گرفتن یعنی اطلاعات از ناشناخته ها؛ و در عربی به فال خوب زدن، «تفأل» و به فال بد زدن «طیره» می گویند. در فارسی، فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» گویند که از دو کلمه «مرغ» و «آوا» تشکیل شده است. ایرانیان با آواز و جهت حرکت پرندگان فال می زده اند؛ مثلاً با دیدن عقاب به عقوبت و هدهد به هدایت پی می برده اند.

فال

فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سرو کار داشتیم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده که : آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ آیا فال علم است یا خرافات ؟ آیا فالگیران شیادند یا عالم به علوم غریبه ؟ شما فال را فقط یک سرگرمی می بینید با به فال اعتقاد راسخ دارید؟ یا اینکه به بعضی فالها اعتقاد دارید؟

این پدیده در اعصار مختلف و اقصی نقاط جهان به گونه های مختلف وجود داشته و دارد. فال بودا درهند، فال ای- چینگ در چین، فال قهوه یا فال ورقهای تاروت در اروپا از جمله فالهای بسیار معتبر جهانی هستند که جزو اسناد تاریخی سرزمینشان بشمار می آیند در کشور ما هم فال حافظ و استخاره با قرآن از احترام و اعتبار ویژه ای برخوردارند.

البته فال های بسیار دیگری هم هستند که در جهان فراوانند مانند فال اعداد، حروف ابجد یا تفال با خوراکیهایی مثل چای ، نخود و …

نظر اسلام در خصوص فال چیست؟


اسلام دینی است که بر فطرت و حقانیت بنا شده است و از هر نوع توهم و ساده‌انگاری دور است. اسلام تلاش و کوشش را برای انسان ضروری می‌داند تا از این طریق زندگی خوبی برای خودش رقم بزند. در مورد فال هم باید دانست که فال بد به شدت از سوی اسلام نهی شده است چون اثر روانی منفی برای فرد به همراه دارد. اما فال خوب که موجب شادی و امید افزایی شود، آن هم با شرایطی که هزینه‌ای در آن وجود ندارد جایزاست.

به عنوان مثال روزی پیامبر اسلام صلی‌الله علیه و آله با جمعی سفر می‌کردند. در میان راه یک سواری را دیدند و حضرت نام او را پرسیدند. آن مرد خودش را «سعد» معرفی کرد. پیامبر صلی‌الله علیه و آله با شنیدن نام او فرمودند: «سعدنا» یعنی خوشبخت شدیم و همین نام را به فال خوب گرفتند که ان‌شاءالله سفر خوب و خوشی خواهیم داشت.

منظور از فال خوب در اسلام این است، نه اینکه افراد با صرف هزینه‌هایی به افرادی مراجعه کنند که هیچ علمی ندارند و مطالبی را عنوان می‌کنند که هیچ بنای عقلی و درستی ندارد. این کار درواقع فریب‌کاری است و اسلام هر نوع فریبکاری را به شدت نفی کرده است.

سخن آخر


در انتهای این بحث بد نیست بدانید نوع دیگری از فالگیران هم هستند که به فالگیران شیاد معروفند و آنها را فال ساز مینامیم. این افراد ابتدا با بدست آوردن اطلاعات شخصی شما بطور مخفیانه و بازگویی همان اطلاعات در حضورتان هنگام فال گرفتن، راستگویی خودشان را در ذهن شما به باور میرسانند و آنگاه شروع میکنند به پیشگویی چیزهایی که خود دلشان میخواهد. به این ترتیب شما پیشگویی های آنها را باور میکنید و البته میدانید این باورها هم موجب میشود این وقایع برای شما رخ بدهند. در این خصوص میخواهم بگویم اگر برای شما باورهای خوبی میسازند مثلا به شما نوید خوشبختی میدهند و ازاین بابت نیز هزینه زیادی از شما نمیگیرند این کار مانند هیپنوتیزم کردن است و باید از ایشان تشکر کنید اما اگر برای شما آرزوهای بدی میکنند یا با بی انصافی پول زیادی میگیرند واقعا شیادند!!!

شما هم اگر تجربه‌ای درخصوص فال‌ها دارید، یا احیاناً گرفتار فالگیرهایی شیاد شده‌اید، یا نظراتی در خصوص فال‌های ساعدنیوز دارید، با ما در قسمت کامنت‌ها در میان بگذارید.

فال حافظ

استخاره


دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
فوری؛ لحظه اعلام خبر شهادت ابراهیم رئیسی در شبکه خبر (2 نظر) اعتراف چندش و عجیب اهالی قبیله آدم‌خوارها: من گوشت یک مرد و یک زن را خورده‌ام!+ویدیو (1 نظر) واکنش فرزاد حسنی به شهادت شهدای خدمت: درود بر ابراهیم، نیکوکاران را چنین پاداش می دهیم، در حقیقت او از بندگان با ایمان ما بود (1 نظر) محمدرضا گلزار در استوری قلب عاشقانه نشان داد/ مخاطب این حرکت عاشقانه کیست؟ (1 نظر) ایرانی ربوده شده توسط امریکایی ها در عراق به حبس ابد محکوم شد! + فیلم (1 نظر) لوازم آرایش یک خانم شاغل که همیشه باید با خود داشته باشد (1 نظر) فرح پهلوی در چه شرایطی برای سگ سالومه مجری منوتو گریست؟ + ویدئو (1 نظر) کیک تولد شیک و باکلاس 43 سالگی بهنوش طباطبایی با قلب های صورتی/مبارکا باشه +عکس (1 نظر) واکنش ها به شهادت آیت الله رئیسی و همراهان/رهبر معظم انقلاب: اینجانب پنج روز عزای عمومی اعلام می‌کنم (1 نظر) فیلمی پربازدید از رئیسی: من زندگی خودم را مرهون حضرت رضا علیه‌السلام می‌دانم... (1 نظر) (فیلم) روضه خوانی سید ابراهیم رئیسی در شب قدر ؛ همه کاره در دو عالم حسین است / الهی بالحسین .... (1 نظر) انا لله و انا الیه راجعون / مرد خدمت آسمانی شد ... (1 نظر) شهید آیت الله آل هاشم: تنها شهری که دو امام جمعه سید شهید داره تبریزه، ان شاءالله سومی هم به اونها ملحق بشه +ویدئو (1 نظر) لحظه باورنکردنی شکار یک عقاب توسط خرس گرسنه در نوک درخت!+ فیلم پرچم گنبد حرم رضوی به رنگ سیاه درآمد+عکس
دیگران می‌خوانند   
خاطره دردناک و شنیدنی احمد نجفی از سیدابراهیم رئیسی فال انبیاء روزانه سه شنبه 1 خرداد 1403 دوئل عشقی دو مرد بر سر زن صیغه‌ای/ قتل مرد 40 ساله با شلیک 2 گلوله ترکی صحبت کردن جالب سیدابراهیم رئیسی با لهجه ای شیرین و دلنشین در بین مردم اردبیل+ویدیو پوشش متفاوت و رسمی ابراهیم رئیسی در دوران جوانی+عکس کدام دولتمردان بزرگ جهان با سانحه هوایی درگذشتند؟+عکس کشف راز قدیمی‌ترین تتوی جهان روی بدن «اوتسی مرد یخی» آخرین دیدار سید ابراهیم رئیسی با پهلوان مازندرانی پیش از شهادت+عکس نگاهی به دیدارهای مردمی استاندار جوان و شهید آذربایجان شرقی/ روحشان شاد+ویدیو عرض ارادت سرتیم حفاظت سیدابراهیم رئیسی به رهبر معظم انقلاب+عکس/ بادیگاردی که تا آخرین لحظه کنار رئیس جمهوری بود! لحظه اعلام خبر شهادت سید ابراهیم رئیسی توسط المیرا شریفی‌مقدم/ رئیس جمهموری که با شهادت ماندگار شد+ویدیو تصویری جگرخراش از فرزند سردار شهید موسوی، سرتیم حفاظت رئیس جمهور+عکس بغض برادر شهید آل هاشم؛ امام جمعه تبریز روی آنتن زنده شبکه سه +ویدئو برف روبی مخلصانه و بدون ریای سیدابراهیم رئیسی در حرم امام رضا(ع)+عکس فال روزانه امروز سه شنبه 1 خرداد ماه 1403 فال شمع روزانه امروز سه شنبه 1 خرداد 1403 مصاحبه اختصاصی ساعدنیوز با علیرضا منادی: دو سید بزرگوار در قلب مردم جای داشتند+ویدیو حضور بی نظیر و خودجوش مردم انقلابی تبریز در شام غریبان شهدای خدمت به شکل دسته های عزاداری فال قهوه با نشان روز سه شنبه 1 خرداد ماه 1403 گفتگو با سردار عباسقلیزاده فرمانده سپاه عاشورا در شام غریبان شهدای خدمت/ اندوه و ناراحتی فرمانده و بغض صدایش دلگیر است+ فیلم فال حافظ با تفسیر امروز سه شنبه 1 خرداد 1403+فیلم گفتگو اختصاصی ساعدنیوز با سید محمد حسن آل هاشم برادر امام جمعه شهید تبریز در شام غریبان شهدای خدمت +ویدئو میز عزای ساده و بدون تجملات شهدای خدمت در تبریز+عکس/روحشان شاد و یادشان گرامی... عزاداری شام غریبان شهدای خدمت در مصلی تبریز +ویدئو فال ابجد روزانه سه‌شنبه 1 خرداد 1403 تسلیت متفاوت المیرا شریفی مقدم پس از شهادت رئیس جمهور و همراهانشان+عکس تصاویری از آخرین حضور شهید رئیسی در جمع مردم، سی دقیقه پیش از شهادت +ویدئو معرفی مهمترین تکنیک ها و تمرین های افزایش خلاقیت خرید عمده لوازم آرایشی ارزان گفتگو با نماینده رهبر انقلاب در سپاه عاشورا: مردم عاشق بودند دلباخته شهید آیت الله آل هاشم بودند...+ویدئو زندگی شخصی و خصوصی مالک رحمتی استاندار شهید آذربایجان شرقی + فیلم سخنرانی و شعر ترکی ایشان آغاز مراسم شام غریبان شهدای خدمت در تبریز+ویدئو رمزگشایی از موفقیت "تجارتخانه" در بازارهای صادراتی نگاهی به خانه پدری ساده و بدون تجملات آیت الله آل هاشم امام جمعه محبوب تبریز+عکس تشییع پیکر مطهر شهید آیت‌الله رئیسی فردا در قم عرض ارادت مردم به مالک رحمتی استاندار محبوب و جوان تبریز در راهپیمایی خانوادگی این شهید راه خدمت+ ویدیو خاطره متفاوت یک استاد از امام جمعه شهید تبریز/ راز محبوبیتش در تبریز را من به خوبی می‌فهمم+عکس بغض‌ها و گریه‌های خسروپناه روی آنتن زنده؛ بعدا می‌فهمیم چه کسی را از دست دادیم شهید حسین امیرعبداللهیان: زرنگی نکنید، صف را رعایت کنید، شهادت نوبت ماست +عکس بخش‌هایی از سخنان منتشرنشدۀ شهید آیت‌الله آل‌هاشم در حضور رهبر انقلاب/سلام اولسون سنه ای سرویلردن باش اولان رهبر...
تیتر امروز   
دوئل عشقی دو مرد بر سر زن صیغه‌ای/ قتل مرد 40 ساله با شلیک 2 گلوله
فال روزانه امروز سه شنبه 1 خرداد ماه 1403
فال شمع روزانه امروز سه شنبه 1 خرداد 1403
فال قهوه با نشان روز سه شنبه 1 خرداد ماه 1403
فال حافظ با تفسیر امروز سه شنبه 1 خرداد 1403+فیلم
خاطره دردناک و شنیدنی احمد نجفی از سیدابراهیم رئیسی
کشف راز قدیمی‌ترین تتوی جهان روی بدن «اوتسی مرد یخی»
فال انبیاء روزانه سه شنبه 1 خرداد 1403
فال ابجد روزانه سه‌شنبه 1 خرداد 1403
تشییع پیکر مطهر شهید آیت‌الله رئیسی فردا در قم
خاطره متفاوت یک استاد از امام جمعه شهید تبریز/ راز محبوبیتش در تبریز را من به خوبی می‌فهمم+عکس
واکنش وحید شمسایی به خبر شهادت رئیس جمهور و همراهانشان
پیشنهاد خاکسپاری خادم الرضا(ع) در جوار حرم امام رضا(ع) +عکس/گلستان را به آتش می کشد داغ تو ابراهیم...
شهادت یک ورزشکار در حادثه بالگرد رئیس جمهور
زندگی شخصی و خصوصی مالک رحمتی استاندار شهید آذربایجان شرقی + فیلم سخنرانی و شعر ترکی ایشان