راهنمای ست کردن اکسسوری ها و جواهرات اسپرت و شیک؛ محبوب ترین ترند اکسسوری امسال را بشناسید!

  یکشنبه، 15 آبان 1401   زمان مطالعه 10 دقیقه
راهنمای ست کردن اکسسوری ها و جواهرات اسپرت و شیک؛ محبوب ترین ترند اکسسوری امسال را بشناسید!
ساعدنیوز: آیا می دانستید اکسسوری ها امضای استایل هر شخصی است؟ تیپ شما تنها با لباس زیبا و گران قیمت تاثیر گذار نخواهد بود بلکه با اکسسوری ها می توانید چشم نواز و جذاب به نظر برسید. ما در ادامه راهنمای ست کردن جواهرات دخترانه را قرار داده ایم. همراه ما باشید.

آیا برایتان دشوار است که بفهمید چگونه جواهراتتان را با لباس هایتان ست کنید؟ چه چیز میتواند خسته کننده تر از انتخاب لباس مناسب باشد؟ یا سعی در انتخاب جواهراتی که با آن ست شود.
خیلی خوب است که حق انتخاب داشته باشیم، اما اگر از حد بگذرد، می تواند لباس پوشیدن را تبدیل به امری دلهره آور کند. اگر این حس برایتان آشناست حتی یک لحظه هم فکر نکنید که تنها هستید! زنان در سراسر جهان، اگر هر روز با این مشکل مواجه نباشند، حداقل هفته ای یک بار مواجه هستند. در واقع زنان به طور متوسط 90 دقیقه در هفته را در کمد لباسشان صرف می کنند، تا انتخاب کنند که چه بپوشند. جواهرات جز اصلی یک ست لباس هستند. پس چرا در هنگام آراستن خود آنها را آگاهانه انتخاب نکنیم؟

اکسسوری ها باعث می شوند که ظاهر یک فرد عالی به نظر بیاید. این وسایل می توانند ظاهر فرد را کاملا شلوغ کنند یا اینکه به فرد ظاهری کاملا رسمی بدهند.می توانید به کمد لباس خود با جواهرات و اکسسوری ها جلوه ببخشید. از جواهراتتان لذت ببرید و اجازه دهید که آنها نقشی در استایلتان داشته باشند.

مدل زن با اکسسوری

اکسسوری ها مخصوص مناسبت ها

جواهرات شما باید برای جایی که می روید مناسب باشد. آیا می خواهید جواهراتی رابرای رفتن به سرکار بپوشید؟ پس باید در استفاده از اکسسوری ها کاملا محافظه کارانه عمل کنید. آیا قصد دارید برای یک رویداد رسمی آماده شوید؟ اگر چنین است، درنظر داشته باشید که باید از جواهرات و سنگ های قیمتی شیک تر استفاده کنید. آیا می خواهید به دیدن دوستانتان بروید یا اینکه می خواهید به یک مهمانی بروید؟ پس ظاهر شما باید جذاب، شاداب و البته جالب باشد.جواهرات کوچک و دلپذیر برای کار بهتر هستند.
گوشواره های میخی به جای گوشواره های آویز، مناسب تر می باشند.جواهرات شما در محل کار نباید باعث حواس پرتی شوند.
اگر مطمئن نیستید که چه چیزی مناسب محل کار است، می توانید به دیگر خانم هادر محل کار نگاه کنید و ببینید که آنها چه چیزی استفاده می کنند و شما نیز سبک آنها را دنبال کنید.

استایل روزانه

برای ست کردن لباس با جواهرات ،همه گزینه های خود را بررسی کنید

وقتی که پای جواهرات به میان می آید، گزینه های زیادی برای انتخاب دارید. دستبند، گردنبند،گوشواره، ساعت و حلقه؛ همه اینها در دسترس هستند. تمام این جواهرات، اشکال، طول ،عرض و مواد متفاوتی دارند. فرقی ندارد که کدام یک را انتخاب می کنید، فقط باید بر اساس سبک و استایل شخصی شما باشد. اگر تازه می خواهید از اکسسوری ها استفاده کنید، پس با یک جفت گوشواره میخی شروع کنید. گوشواره های میخی برای همه مناسبت ها مناسب هستند و با همه انواع جواهرات دیگر نیز قابل پوشیدن هستند.

استایل زنانه

فکری به حال دور یقه خود بکنید

گردنبند باید لبه ی خط گردن لباس را بپوشاند. گردنبند باید کاملا نمایان باشد اما نباید با لباس شما به رقابت بپردازد و جلوه ی بیشتری داشته باشد. یک گردنبند مناسب می تواند لباس شما را بهتر نشان دهد و برجسته تر کند. از سوی دیگر، پوشیدن گردنبند نامناسب می تواند حواس افراد را از چیزی که پوشیده اید، پرت و دور کند.

 • اگر که لباسی با یقه ی هفت شکل پوشیده اید،گردنبندی بلند را امتحان کنید.
  گردنبند باید درست درشکاف لباس و یقه ی آن قرار بگیرد.
 • برای یقه های قلبی شکل، استفاده از گردنبند های کوتاه و برجسته بسیار مناسب می باشد.
 • برای لباس هایی با یقه ی ملوانی نیز استفاده از گردنبند های لابه ای و برجسته بسیار عالی می باشد
گردنبند

هنگام ست کردن لباس با جواهرات ، یک قطعه ی مرکزی انتخاب کنید

یک راه آسان برای استفاده از اکسسوری ها، ساخت یک جواهر مثل گردنبند، دستبند و حلقه بزرگ می باشد. به گونه ای که تمرکز اصلی لباس ما بر روی این قطعه باشد و سپس تمرکز بر روی دیگر قطعات به حداقل می رسد. مثلا وقتی شما یک گوشواره را به عنوان نقطه ی تمرکز می پوشید، باید به همراه آن از یک حلقه ی ساده به روی انگشتتان و یک گردنبند خوش ریخت استفاده کنید.

 • اگر قطعه ی مرکزی شما گردنبند می باشد، پس به همراه آن از گوشواره های میخی، دستبند و حلقه ی کوچک استفاده کنید.
 • ساعت و دستبند نیز می تواند به عنوان نقطه ی کانونی قرار بگیرید.
  در چنین مواردی، نباید گوشواره یا گردنبندی بپوشید که با جواهرات مچ دست شما رقابت کند و جلوه ی بیشتری داشته باشد.
مدل میکاپ و زیر آلات در استایل مجلسی

گوشواره هایی را انتخاب کنید که با شکل چهره ی شما متناسب است

از گوشواره هایی جلوه کننده برای برجسته سازی چهره استفاده کنید. ممکن است نوع لباس پوشیدن شما مرسوم باشد، اما اگر میخواهید چهره تان مرکز توجه باشد، از گوشوارهایی جلوه کننده استفاده کنید. شما گوشواره های درخشان و پرتلالو که چشم هایتان را درخشان تر می کند را می شناسید. به نوع چهره خود و اینکه چه جفت گوشواره ای باعث می شود ویژگی های شاخص چهره شما بیشتر نمایان شود توجه کنید. استایل های مختلف گوشواره ها وابسته به شکل صورت شما، برجسته تر می شوند و به صورت شما شکل می بخشند. اگر صورت شما کشیده و بیضی شکل است، پس از گوشواره های میخی و کوتاه و مثلثی استفاده کنید تا استخوان گونه تان خودنمایی کند. اگر صورت مربعی و یا گرد دارید،گوشواره های آویز مناسب می باشند. گوشواره های حلقه ای نیز به همه ی شکل های صورت می آید. خانم هایی که چهره قلبی شکل دارند، باید از گوشواره های آویزان استفاده کنند و از گوشواره هایی که قسمت پایینی مخروطی شکل دارند پرهیزکنند. گزینه های مختلفی برای پوشیدن گوشواره وجود دارد .
در پایان روز، گوشواره هایی را بپوشید که دوست دارید و البته به شما احساس اعتماد به نفس می دهند.

مدل اکسسوری دختر

حلقه هایی بپوشید که دست شما را زیبنده سازند

این روز های انگشتر ها بخش بزرگی از دنیای مد زیورآلات را تشکیل می دهد. محدودیتی در تعداد انگشتر های مورد استفاده وجود ندارد. شما می توانید 2 با 3 انگشتر را روی یک انگشت و یا انگشتر های ساده و کوچک را روی تمام انگشتان خود استفاده کنید. فقط توجه داشته باشید که انگشتر های مورد استفاده تمام انگشت شما را پوشش ندهد.

حلقه ها وانگشتر ها، عالی ترین اکسسوری ها می باشند.برای اینکه انگشتانتان بلند تر به نظر بیاید، از حلقه های باریک استفاده کنید. اگر که انگشتان شما لاغر می باشند، پس باید از حلقه های پهن استفاده کنید.
البته به یاد داشته باشید؛ که دست چپ به عنوان یک تعهد برای جواهرات ازدواج، حلقه ی نامزدی و نشان های خانوادگی استفاده می شود.دست راست نیز بیشتر برای سرگرمی و حقله های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

انگشتر به دست

برای درست ست کردن لباس با جواهرات ، به ست لباس های خود دقت کنید

اگر که شما لباسی شلوغ و پر زرق و برق پوشیده اید، جواهرات شما نیز باید کاملا مقهور کننده باشند و جواهراتتان سنگین و ساده باشند. اگر که لباس ساده ای پوشیده اید، باید از جواهرات خلاقانه تری برای جلوه بخشیدن به لباستان استفاده کنید. حتما به خاطر بسپارید که جواهرات باید لباس شما را کامل کنند، نه اینکه به رقابت با لباستان بپردازند.

 • اگر که لباس شما دارای تزییناتی از جواهر می باشد، پس گردنبند نپوشید و تنها دو گوشواره ساده استفاده کنید
 • جواهرات شما همچنین می تواند برای ترکیب کردن لباس هایتان با هم استفاده شود.
  مثلا اگر که لباس شما مشکی باشد و کفش هایتان به رنگ قرمز، پس باید گوشواره هایی به رنگ قرمز استفاده کنید تا مجموعه ی لباستان کامل شود.
 • مثلا شما نباید یک گردنبند بزرگ و برجسته را با یک تاپ که نقش پلنگ دارد، بپوشید.
  درواقع شما با پوشیدن یک تی شرت یا بلوز سفید ساده همراه با این گردنبند، بسیار جسور تر به نظر خواهید آمد.
استایل زمستانی با اکسسوری زنجیری

چارچوب تیپ خود را برای ست کردن لباس با جواهرات کامل کنید

جواهرات، بسته به قد، شکل بدن و اندازه ی لباس هایی که پوشیده اید، متفاوت می باشند و انواع مختلف دارند. اگر که سایز بدن شما کوچک است، طلاو جواهرات نازک و ظریف مناسب تر خواهند بود. با این حال، جواهرات ظریف برای فردی با شکل و سایز بزرگ مناسب نمی باشد. اگر که بدن و شکل بزرگتری دارید، از جواهرات شلوغ تر و بزرگتری استفاده کنید.

 • اگر قد شما 165 سانتی متر یا کوتاهتر میباشد، به سراغ گردنبند هایی بروید که زیر یا روی استخوان ترقوه قرار می گیرند.
 • اگر که قد بلندی دارید یا چهارشانه هستید، استفاده از گردنبند های بلند، معمول تر است.
  به یاد داشته باشید که گردنبند هایی که طول کمتری دارند، احتمالا جلوه ای نخواهند داشت.
 • هرچه اندازه ی گردن کوتاه تر باشد، گردنبند نیز باید باریکتر باشد.
  مثلا برای فردی که گردن کوتاهی دارد، گردنبند های قلاده شکل مناسب نمی باشند
استایل دخترانه و اسپرت

هنگام ست کردن لباس با جواهرات ،جواهرات با مناسبت ها مطابقت داده می شوند

جواهراتی که روی مچ دست آویزان می شوند، در مواقعی که با صفحه کلید کامپیوتر کار میکنید، زیبا به نظر نمی آیند. اگر قصد دارید برای محل کار لباس بپوشید ( و تصمیم به تایپ زیاد در محل کارتان دارید) ممکن است بخواهید النگوهایتان را به صدا در آورید و دستبند آویزان کنید. امیدوارم جواهری که برای مراسم مذهبی انتخاب میکنید همان انتخاب شما برای باشگاه عصرتان نباشد. مطمئن شوید جایی که می خواهید بروید، کاری که میخواهید انجام دهید و چگونگی برون نمایی جواهرتان در نگاه بینندگان را مورد توجه قرار داده اید. چیزی تحت عنوان جواهر اشتباه برای یک موقعیت وجود دارد.

استایل شیک زنانه

اصول ترکیب بندی فلز ها را یاد بگیرید

قبلا استفاده از طلا، نقره، مس، طلای رزگلد و موارد دیگر شاید جالب نبود. با این حال، اکنون دیگر چنین چیزی وجود ندارد. بنابراین آزادید که این فلز ها را با هم ترکیب کنید و بپوشید. راه دیگری که می توانید برای ترکیب کردن و استفاده ی جواهرات به کار ببرید، تغییر سایز، عرض و بافت می باشد.دست بند هایی با عرض مختلف و گرندنبند هایی با طول متفاوت بپوشید.

 • البته شما می توانید پوشیدن حلقه ها را نیز امتحان کنید.
  می توانید حلقه و پشت حلقه بپوشید یا حتی یک انگشتر معمولی را امتحان کنید
  یا اینکه انگشترهای را بر روی بند انگشتان امتحان کنید.
 • از گردنبند و مچ بندها (مثل دستبند،النگو،ساعت و غیره)نیز می توانید استفاده کنید.

اکسسوری های زنجیری

الگوهای شلوغ و جواهرات ساده با هم جلوه بهتری دارند

جواهرات پرسرو صدا و پرجلوه فارغ از قیمتی بودنش، می تواند یک ظاهر شلوغ را پریشان تر کند. ظاهر شلوغ و جواهرات با تم حیات وحش می تواند زود جلف شود. به جای زیورآلات پرجلوه از النگوها، ساعت ها و گوشواره های توپر و محکم استفاده کنید. حتی جنس لباس هم باید حائز اهمیت است.
اگر البسه شما دارای وصله های زیاد و پارچه چروکیده است، جواهرات باعث جلوه شلوغ تری میشود.

استایل تینیجری با اکسسوری

خوش ذوق باشید

کلید اصلی در ترکیب و ست کردن جواهرات با یکدیگر خوش ذوق بودن شما خواهد بود. ست کردن زیورآلات را می توان به آشپزی تشبیه کرد و غذای شما با افزودن فلفل و نمک به اندازه های مختلف می تواند طعم متفاوتی داشته باشد. همیشه مطمئن باشید که زیورآلاتی که استفاده می کنید با روپوش شما همخوانی داشته باشد و زیورآلاتی که در اداره یا محل کارتان استفاده میکنید با زیورآلاتی که موقع دیدار با دوستان استفاده میکنید فرق داشته باشد.

ترند عینک های پلنگی

عینک هایی که فریمی با طرح پلنگی دارند نیز از دیگر عینک هایی هستند که ترند بهار و تابستان امسال می باشند. این مدل از عینک ها نیز معمولا برای تمام افراد با تمام استایل ها انتخاب مناسبی هستند و به همین خاطر نیز مدل های مختلفی از آن توسط برندهای مختلف ساخته شده اند.

عینک افتابی

به سبک یک زینت دهنده ماهر عمل کنید!

در این نوشتار، دانش و بینش زیادی برای ست کردن جواهرات به سبک یک شخص مشهور وجود دارد. خوشبختانه شما اکنون راهنمایی های واقعی خودمانی را دارید تا برخی از زمان لباس پوشیدن خود را به بهتر کردن ظاهر و اصلاح خود بپردازید.

مدل میکاپ و اکسسوری
بخش فرهنگ و هنر ساعد نیوز یک پلتفرم برای افزایش آگاهی و اطلاعات شما در زمینه مد و فشن است ما در کنار شما هستیم تا بهترین ها را با یکدیگر تجربه کنیم. برای پیگیری جدید ترین اخبار، ترند های مد و فشن و تحلیل استایل سلبریتی ها با بخش فرهنگ و هنر ساعد نیوز همراه باشید.

1 دیدگاه
  دیدگاه ها
نیایش
1 سال پیش

سومی هم خودش خوشگله هم لباسش ک رنگ موردعلاقه ی منه😍
پربحث های هفته   
اختصاصی ساعدنیوز: قهرمان عملیات جستجوی هلی‌کوپتر شهیدان خدمت: پهپاد ترکیه‌ای یا موتورسواران تبریزی؟ (6 نظر) گریه های زینب سلیمانی بر سر تابوت ابراهیم رئیسی و همراهانش+عکس/ داغ حاج قاسم تازه شد (2 نظر) واکنش فرزاد حسنی به شهادت شهدای خدمت: درود بر ابراهیم، نیکوکاران را چنین پاداش می دهیم، در حقیقت او از بندگان با ایمان ما بود (2 نظر) بهشت کوچکی که بهنوش طباطبایی برای خود ساخته است/ چه زیبا و دنجه اینجا +عکس (2 نظر) مجری جنجالی صداوسیما برای همیشه از ایران رفت (2 نظر) انا لله و انا الیه راجعون / مرد خدمت آسمانی شد ... (2 نظر) فوری؛ لحظه اعلام خبر شهادت ابراهیم رئیسی در شبکه خبر (2 نظر) تصویری از صندلی خالی شهید امیرعبداللهیان در کلاس درس او در دانشگاه تهران (1 نظر) بیوگرافی و زندگی خصوصی کیوان ساکت اف، تازه داماد سینمای ایران و همسرش+ تصاویر جذاب و دیدنی (1 نظر) استوری حسین کنعانی زادگان در پی شهادت آیت‌الله رئیسی (1 نظر) چهره محزون و ناراحت وحید شمسایی در مراسم تشییع رئیس جمهور شهید و همراهانش+عکس (1 نظر) فیلمی تاریخی و دیده نشده از شهید جمهور / اینجانب سید ابراهیم رئیسی هستم ... (1 نظر) محمدرضا گلزار در استوری قلب عاشقانه نشان داد/ مخاطب این حرکت عاشقانه کیست؟ (1 نظر) انتظار بی پایان محمدرضا گلزار با روتین پوستی خاص روی صورتش!! +عکس (1 نظر) نگاهی به دیدارهای مردمی استاندار جوان و شهید آذربایجان شرقی/ روحشان شاد+ویدیو (1 نظر)
دیگران می‌خوانند   
حال و هوای غمزده خانه آیت الله آل هاشم در تبریز/ بی تو رنگ یأس دارد منزل و مأوای تو+عکس خاطره دوبلور معروف از سفرِ خاص شهید ابراهیم رئیسی و واکنش ایشان با دیدن تیپ متفاوت جوانان در مسجد استوری اینستاگرامی ملیکا زارعی (خاله شادونه) از مراسم تشییع آیت الله رئیسی+عکس نگاهی به خانه ابدی شهید آیت الله رئیسی / نام نیکت همه جا ورد زبان است هنوز تصاویر کمتر دیده شده از دوران دانشجویی استاندار شهید آذربایجان شرقی تصویر عکاس تبریزی از هلی کوپتر رئیس جمهور شهید بر صفحه اول روزنامه گاردین انگلستان فال ابجد روزانه پنج‌شنبه 3 خرداد 1403 اوخشامای (روضه) ترکی یک مادر عشایر قشلاق حاج ایمان کندی در وصف شهید جمهور+ویدئو فال روزانه امروز پنجشنبه 3 خرداد ماه 1403 فال شمع روزانه امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403 (عکس) ادای احترام استقلالی ها به رئیس جمهور شهید در تمرین امروز این تیم قول شهید امیرعبداللهیان در جلسه هیات امنای دانشگاه صنعتی شریف+ویدئو تعبیر جالب حجت‌الاسلام قرائتی درباره شهادت ابراهیم رئیسی+ویدئو پوشش کامل مراسم ادای احترام سران کشورهای مختلف به پیکر شهید رئیسی و همراهانش روایت احساسی همسر شهید امیرعبداللهیان درباره این شهید+ویدئو /جز خوبی چیزی ندیدم تو زندگی... زندگی خلبان گنبدی پرواز «شهدای خدمت» در کلام بستگان+ویدئو فال حافظ با تفسیر امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403 + فیلم احترام نظامی دختر شهید خلبان سید طاهر مصطفوی به تابوت پدرش / گر پدر نیست، تفنگ پدری هست هنوز اولین عکس از جمیله علم الهدی پس از شهادت سید ابراهیم رییسی +عکس حضور بدون تشریفات سید میثم خامنه‌ای در مراسم تشییع پیکر رئیس جمهور شهید و همراهانش دعایی که رهبر انقلاب برای شهید سیدابراهیم رئیسی خواندند+ فیلم ورود هواپیماهای هیات‌های خارجی به فرودگاه مهرآباد+ویدئو (فیلم) آغوش پدرانه رهبر معظم انقلاب برای نوه‌های دختری شهید رئیسی / تسکینی برای قلب داغدیده دخترانش ... آماده‌سازی خانه ابدی شهید آیت‌الله آل‌هاشم در تبریز +فیلم حال منقلب برادر شهید آیت الله ابراهیم رئیسی در مراسم تشییع+فیلم کدام فرزند رهبر معظم انقلاب در مراسم تشییع رئیس جمهور و همراهانش حضور داشت؟+ عکس جدیدترین تصویر از برادران رئیس جمهور شهید+عکس توصیف حاج منصور ارضی از پیکر شهید رئیسی؛ مثل حضرت علی اکبر شده بود گفتم چجوری تو را بشورم! +ویدئو جواب رئوفانه و قابل تامل ابراهیم رئیسی به اظهارات فردی از مخالفان ایشان+ویدیو/ سعه صدر رو دیدین؟ حضور همسر و خانواده داغدار شهید مالک رحمتی در مراسم تشییع +ویدئو/ عجب رسمیه رسم زمونه... جزئیات تشییع و تدفین پیکر امام جمعه شهید تبریز و استاندار شهید آذربایجان شرقی عکس‌ جالب و کمتر دیده شده از شهید آیت الله آل‌هاشم؛ در حال خرید نان+عکس تصویری تلخ از لباس پرواز سرهنگ بهروز قدیمی از شهدای کادر پروازی+عکس تصویری خاص از وداع یادگار امام سید حسن خمینی با شهید سید ابراهیم رئیسی +عکس خوش‌آمد گویی پیرمرد ترک‌زبان به رئیس‌جمهور+ویدئو/ برای مردم این منطقه دوستی و محبت آوردی (عکس) تصویری تلخ از گریه آجودان مخصوص شهید رئیسی در مراسم تشییع او شعار یک توریست خارجی در مراسم تشییع شهدای خدمت+ویدئو عکس قدیمی و کمتر دیده شده از خوش و بش شهید رئیسی و مرحوم هاشمی رفسنجانی دست‌نوشته جالب یکی تهرانی در وصف شهید رئیسی در مراسم تشییع: خیلی سوختیم که چرا...؟ فیلمی تاریخی و دیده نشده از شهید جمهور / اینجانب سید ابراهیم رئیسی هستم ...
تیتر امروز   
پوشش کامل مراسم ادای احترام سران کشورهای مختلف به پیکر شهید رئیسی و همراهانش
جزئیات تشییع و تدفین پیکر امام جمعه شهید تبریز و استاندار شهید آذربایجان شرقی
فال روزانه امروز پنجشنبه 3 خرداد ماه 1403
فال شمع روزانه امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403
رهبر انقلاب: شخصیت برجسته‌ای را از دست دادیم/ روبوسی و سر سلامتی و لحظاتی از دیدار نخست وزیر عراق با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای + ویدئو
فال ابجد روزانه پنج‌شنبه 3 خرداد 1403
فال حافظ با تفسیر امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403 + فیلم
اطلاعیه مهم ستاد کل نیروهای مسلح درباره عملیات ناموفق پهپاد ترکیه‌ای
واکنش بازیگر سریال گاندو به شهادت رئیس‌جمهور
اولین اظهارات علم الهدی بعد از شهادت دامادش، سیدابراهیم رئیسی؛ چه کنیم، مشیت خداست/یک هفته پیش او را دیدم
اقامه نماز رهبر انقلاب بر پیکر شهید رئیسی و شهدای خدمت + فیلم
خاطره جالب مسعود ده نمکی از صحبتهای آیت الله رئیسی در دادگاه؛ خوشحالم که کم نیاورده ای!
تصویری از لحظه وداع رهبر معظم انقلاب با پیکر رئیس جمهور و شهدای سانحه بالگرد
توصیف و تعریف و تمجید سیدابراهیم رئیسی از زبان ولادیمیر پوتین/پیام ویژه کرملین به تهران
نگاهی به ویژگی‌های شهید جمهور؛ از تواضع و بی‌تکلف بودن تا دلدادگی اهل بیت (ع)