فال روزانه امروز دوجمعه 28 اردیبهشت ماه 1403

  پنجشنبه، 27 اردیبهشت 1403 ID  کد خبر 389002
فال روزانه امروز دوجمعه 28 اردیبهشت ماه 1403
ساعد نیوز: فال روز و طالع بینی 28 اردیبهشت 1403 را مطالعه می فرمایید.

از دیرباز همواره مردم معتقد بودند که پدیده‌های اخترشناسی روی اتفاقات زندگی آن‌ها اثرگذار است. هنوز هم هستند که براساس نجوم و وضعیت ستارگان در آسمان طالع بینی می‌کنند. برخی از آن‌ها طالع بینی و فال افراد براساس ستارگان آسمان و ماه تولد افراد را در سرتاسر دنیا به صورت آنلاین منتشر می‌کنند. ما هم در پایگاه خبری - تحلیلی ساعدنیوز این مطالب را برای متولدین ماه‌های مختلف از همان منابع معتبر خارجی گردآوری و روزانه به صورت ترجمه شده به فارسی در اختیار شما می‌گذاریم. امید آنکه دنیا به کام شما همواره شیرین و روزگار بر وفق مرادتان باشد. با ما همراه باشید.

فال

استخاره

فال حافظ

برای مشاهده فال روزانه ماه‌های تولد مختلف کلیک کنید


فروردین

اردیبهشت

خرداد

تیر

مرداد

شهریور

مهر

آبان

آذر

دی

بهمن

اسفند

فال روزانه در روز 28 اردیبهشت 1403 برای متولدین فروردین ماه


ستاره‌ها خبر از یه روزِ عالی برای رابطه‌ها میدن. چه با شریک عاطفی‌تون و چه با همکارهاتون، می‌تونید یه گفتگویِ صمیمی و دلچسب داشته باشید. دیگه نگرانِ قضاوت شدن نباشید، حرف‌هاتون رو با صداقت کامل به زبان بیارید و از شناختِ بیشتر هم لذت ببرید. هر شراکت و رابطه‌ای که امروز آغاز کنید، پر از موفقیت و سود خواهد بود. روابطِ قدیمی‌تون رو هم یه بار دیگه بررسی کنید، فرصتِ احیایِ یه عشقِ قدیمی یا یه همکاریِ سودمند وجود داره. امروز بهترین زمان برای گفتگو با رئیس یا کارفرما هستش. با اعتماد به نفس حرف بزنید و درخواستِ خودتون رو مطرح کنید. مطمئن باشید که نتیجه‌یِ خوبی می‌گیرید. اگر به فکرِ سفر یا جابجایی هستید، چمدان‌ها رو آماده کنید. به زودی راهیِ یه سفرِ هیجان‌انگیز یا یه محلِ جدید خواهید شد.

نماد فروردین

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

قوچ

نوزاد طبیعت

من هستم

مارس (مریخ)

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

آهن

یاقوت، الماس قرمز

صورتی روشن

9

سه شنبه

فال روزانه در روز 28 اردیبهشت 1403 برای متولدین اردیبهشت ماه


توی این یه سال اخیر، حسابی توی زندگیت بالا و پایین داشتی، چه از نظر کاری، چه عاطفی و چه شخصی. امسال هم این چالش‌ها ادامه دارن، ولی یه فرقی می‌کنه، این دفعه طعم شیرین موفقیت رو بیشتر می‌چشی، به‌خصوص توی کار و بار. اما یه خبر بد هم دارم، باید خودت رو آماده کنی برای یه سری دردسر جدید. نگران نباش، این دردسرها پله‌های ترقی‌ت هستن و تو رو به آرزوهات می‌رسونن. یه مدت طولانی می‌شه که با یکی از عزیزانت قهر هستی، آشتی با اون به نفع هر دوتونه. توی کارت خیلی پشتکار داری و همین باعث شده که پیشرفت کنی، ولی یه عده آدم حسود دور و برت هستن که از پیشرفت تو خوششون نمیاد. به حرف‌هاشون گوش نده و به کارت ادامه بده. یه دوست هم داری که مدام ازت نصیحت می‌خواد، ولی آخرش کار خودشو می‌کنه. سعی کن نصیحتش نکنی، چون فایده‌ای نداره.

نماد اردیبهشت

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

گاو نر

طفل شیرخوار طبیعت

همه چیز مال من است

ونوس (زهره)

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

مس

یاقوت کبود

آبی آسمانی، صورتی، بنفش

6

جمعه

فال روزانه در روز 28 اردیبهشت 1403 برای متولدین خرداد ماه


امروز می‌تونه یه روز خیلی مهم توی زندگیت باشه، به‌خصوص توی کار و بار. زحماتی که توی این مدت کشیدی بالاخره داره نتیجه میده و یه عالمه پیشرفت می‌کنی. کارهات رو عالی انجام میدی و رئیس و همکارات کلی ازت تعریف می‌کنن. فقط یه کم صبر داشته باش و زیاد خودتو درگیر جزئیات نکن، چون بعداً فرصت کافی برای حل مشکلات داری. یه نفر توی زندگیت هست که خیلی دوستش داری و خیلی وقته ندیدیش. امروز بهترین فرصته که بهش زنگ بزنی و باهاش حرف بزنی. مطمئن باش که اون هم دلش برای تو تنگ شده. تو آدم خیلی مهربونی هستی و همیشه به دیگران کمک می‌کنی، ولی یه عده آدم سوءاستفاده‌گر هم دور و برت هستن که از این مهربونی تو سواستفاده می‌کنن. مراقب باش. یه نفر هم توی زندگیت هست که مدام بهت پیشنهادهای عجیب و غریب میده. به حرف‌های این آدم هم گوش نده، چون فقط می‌خواد تو رو توی دردسر بندازه

نماد خرداد

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

دوقلوها

کودک طبیعت

من فکر می‌کنم

مرکوری (عطارد)

هوا

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

جیوه

زمرد کبود

زرد، سبز، آبی

5

چهارشنبه

فال روزانه در روز 28 اردیبهشت 1403 برای متولدین تیر ماه


فکر می‌کنی وقتش رسیده که یه تکونی به زندگیت بدی و یه خونه جدید پیدا کنی یا دکور خونه‌ت رو عوض کنی؟ الان بهترین موقع برای این کاره. پروژه‌های مربوط به نقل مکان، تغییر دکوراسیون و بازسازی خونه توی این شرایط خیلی موفق می‌شن و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد. پس شک و تردید رو بذار کنار و با دقت تمام گزینه‌های پیش روت رو بررسی کن. مزایا و معایب هر کدوم رو بسنج و بعد بدون هیچ استرسی شروع به کار کن. به زودی با یه نفر آشنا می‌شی که می‌تونه مسیر زندگیت رو تغییر بده. اگه خواسته‌های مشترکی داشته باشید، این آشنایی می‌تونه خیلی به نفعت باشه. پس این فرصت رو از دست نده و با ذهنی باز با این شخص دیدار کن. راستی، یادت باشه که این اواخر خیلی خودت رو توی کار غرق کردی و از زندگی و لذت‌هایش دور شدی. یه سفر می‌تونه آرامشی که لازم داری رو بهت هدیه بده.

نماد تیر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

خرچنگ

تازه بالغ طبیعت

من احساس می‌کنم

ماه

هوا

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

نقره

مروارید

سایه ای از رنگ‌های خاکستری و آبی و سبز

2

دوشنبه

فال روزانه در روز 28 اردیبهشت 1403 برای متولدین مرداد ماه


امروز یه روز پرکار و شلوغ در پیش داری. کلی تماس تلفنی داری و باید یه عالمه کار اداری و کاغذبازی انجام بدی. یکی از دوستانت یا همکارت می‌تونه توی این کارها بهت کمک کنه. ازش کمک بخواه تا کارهای نیمه‌تمومت رو تموم کنی. سعی کن هیچ کاری رو نیمه‌کاره رها نکنی، چون بعداً سرت شلوغ‌تر می‌شه و وقت نمی‌کنی انجامشون بدی و این موضوع برایت مشکل‌ساز می‌شه. تو آدم مهربون و ساده‌ای هستی، ولی پشت سر هم اشتباه می‌کنی!! یه کم با خودت خلوت کن و صادقانه رفتارت رو مرور کن و قضاوت کن. اگه اشتباهاتت رو الان بپذیری، هنوز وقت برای جبران داری. یه چیز دیگه هم یادت باشه: به بزرگ‌ترهای خانواده‌ت احترام بیشتری بذار. باور کن که تو دانای کل نیستی و همه گاهی اشتباه می‌کنن. همچنین سعی کن مثبت‌اندیش باشی و به آینده امیدوار باش.

نماد مرداد

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

شیر

جوان طبیعت

من اراده می‌کنم

خورشید

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

طلا

یاقوت زرد

رنگ‌های غروب خورشید

1

یکشنبه

فال روزانه در روز 28 اردیبهشت 1403 برای متولدین شهریور ماه


نگران ولخرجی‌های اخیرت هستی؟ غصه نخور، ستاره‌ها خبرهای خوبی برایت دارن! با توجه به شرایط کیهانی موجود، دیگه نیازی نیست نگران پول باشی. فرصت‌های فوق‌العاده‌ای در راه هستن که بهت اجازه می‌دن با کسب درآمد خیلی بیشتر از قبل، این کمبودهای مالی رو جبران کنی. شاید حتی فرصتی برای شروع یه شغل جدید و یا آغاز فعالیت حرفه‌ای در یه زمینه‌ی کاملاً متفاوت برات فراهم بشه. یه راز توی دلت داری که به شدت وسوسه شدی تا با کسی در میونش بذاری. بهتره عواقب این کار رو با خودت مرور کنی و فعلاً سفره‌ی دلت رو باز نکنی. یه هدیه از طرف کسی که به تازگی باهاش آشنا شدی دریافت می‌کنی. برای دریافت یه مدرک قانونی اقدام کرده بودی که موفق نشدی. ناامید نشو، دوباره اقدام کن. این بار موفقیت از آن توئه.

نماد شهریور

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

فرشته

بالغ طبیعت

من تجزیه و تحلیل می‌کنم

ولکان و مرکوری

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

پلاتین

عقیق سبز

سایه‌ای از خاکستری، سبز، نقره‌ای

5

چهارشنبه

فال روزانه در روز 28 اردیبهشت 1403 برای متولدین مهر ماه


امروز باید خیلی مراقب نحوه‌ی صحبت کردنت با دیگران باشی. رفتار منطقی، عمل‌گرایانه و صراحت کلام تو می‌تونه خیلی تاثیرگذار باشه. همه تو رو به عنوان یه آدم موفق می‌شناسن که وقتی دیگران شکست می‌خورن و تسلیم می‌شن، تو بدون هیچ تردیدی تا زمانی که به هدفت نرسی تلاش می‌کنی. رقبای تو هم می‌دونن که نمی‌تونن به راحتی تو رو از میدان به در کنن. فکر کردن به این واقعیت‌ها بهت انرژی و اعتماد به نفس لازم برای دنبال کردن اهدافت رو میده. یه خبر ناخوشایند به گوشت می‌رسه که تاثیری روی زندگیت نداره. تو مدام در حال تحقق علایق خودت هستی، ولی بهتره خواست‌های عزیزانت رو هم در نظر بگیری. اگه این کار رو نکنی، یه روز به خودت می‌آی و می‌بینی که یه نفر رو به شدت رنجاندی و از خودت دور کردی.

نماد مهر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

ترازو

با آرمان ازدواج

من تعادل برقرار می‌کنم

ونوس (زهره)

هو

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

مس درخشان

الماس، اوپال

بژ، قهوه‌ای

6

جمعه

فال روزانه در روز 28 اردیبهشت 1403 برای متولدین آبان ماه


همکارات پریدن و رفتن دنبال یه کار دیگه، تو هم موندی تو فکر که چی شده؟ نکنه اونا یه چیزی میدونن که تو نمیدونی؟ نکنه باید تو هم قید این شغلو بزنی و دنبال یه چیز بهتر بری؟ هول نشو! یادت باشه همیشه رفتن بهترین راه حل نیست. فقط چون بقیه یه کاریو میکنن، دلیل نمیشه که واسه تو هم خوب باشه. دلت یه ذره شور میزنه؟ نگران نباش! یه آدم خیلی مهم تو زندگیت هست که یه مدته ازش دور افتادی. غصه نخور، این دوری خیلی طول نمیکشه و به زودی دوباره همدیگرو میبینید. یه خبر خوب هم دارم! یه کار قانونی در انتظارت هست که باید واسش یه سفری هم بری. نگران نباش، از این سفر دست پر برمیگردی. در آخر، به خودت ایمان داشته باش و قوی باش. تو می‌تونی از پس همه چی بربیای و به آرزوهات برسی. فقط کافیه که بخوای!

نماد آبان

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

عقرب

با آرمان ...

من آرزو می‌کنم

پلوتو

آب

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

آهن

سیلیس

قرمز تیره

9

سه شنبه

فال روزانه در روز 28 اردیبهشت 1403 برای متولدین آذر ماه


گوشیتو بچسبون به گوشت! یه تماس داری که می‌تونه زندگیتو عوض کنه. دوستات یه پیشنهاد کاری برات دارن که شاید خیلی وسوسه‌انگیز باشه. تو این زمینه آدم‌های موفق زیادی می‌شناسی و شاید دلت بخواد این فرصتو امتحان کنی. اما هول نشو! قبل از هر کاری خوب فکر کن و همه جوانب قضیه رو بسنج. یادت باشه که همه آدم‌ها مثل هم نیستن و یه کاری که برای یکی خوبه، ممکنه برای تو خوب نباشه. عجله نکن و با دقت تصمیم بگیر. تو به تازگی به یه رابطه قدیمی برگشتی. این بار با یه دید جدید و پخته‌تر به این رابطه نگاه می‌کنی و می‌تونی یه شروعه تازه داشته باشی. تو حرف زدنت مراقب باش! یهو یه چیزی می‌گی که بعدش پشیمون می‌شی. یه هدیه هم یادت رفته بخری! زودتر جبرانش کن.

نماد آذر

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

تیر و کمان

با آرمان کسب اطلاعات

من می‌بینم

ژوپیتر (مشتری)

آتش

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

قلع

فیروزه

ارغوانی

3

پنج‌شنبه

فال روزانه در روز 28 اردیبهشت 1403 برای متولدین دی ماه


امروز باید حسابی با بقیه حرف بزنی! یه کار مهم داری که باید با همکاری بقیه انجامش بدی. شاید هم یه سوءتفاهمی بین تو و یکی از دوستات یا اعضای خانوادت پیش اومده که باید حلش کنی. خلاصه که باید یه عالمه تلفن بزنی و پیام بفرستی. این کارا ممکنه یه ذره استرس‌زا باشه، ولی چاره‌ای نیست! منتظر یه تماس تلفنی هستی. این تماس به زودی اتفاق می‌افته و خبرهای خوبی برات داره. امشب زودتر بخواب و یه کم استراحت کن. اینطوری می‌تونی خستگی امروزتو در کنی و برای فردا آماده بشی. یه خبر خوب هم دارم! یه مسافر از راه دور به زودی می‌رسه و دل تو رو شاد می‌کنه. از بودن باهاش لذت ببر و یه ذره مشکلاتتو فراموش کن. یه مشکل حقوقی هم داری که به نفع تو حل می‌شه. فقط مراقب باش و با کسی دعوا نکن!

نماد دی

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

بز

با آرمان تجربه کردن

من به کار می‌گیرم

ساترن (زحل)

خاک

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

سرب

عقیق رنگارنگ

سیاه، قهوه‌ای

8

شنبه

فال روزانه در روز 28 اردیبهشت 1403 برای متولدین بهمن ماه


امروز یه روز پرانرژی و پرهیجان در پیش داری! ذهنت پر از ایده‌های خلاقانه‌ست و می‌تونی با منطق و عملگرایی، اونا رو به واقعیت تبدیل کنی. تو می‌تونی با همکارات و حتی رئیس‌ت به راحتی صحبت کنی و حرف‌هاتو بهشون بزنی. اونا به تو اعتماد دارن و به حرف‌هات گوش می‌کنن. خانواده‌ات به تو تکیه می‌کنن. مراقب خودت باش تا بتونی همیشه حامی اونا باشی. یه هدیه معنوی خیلی قشنگ هم دریافت می‌کنی که خیلی خوشحالت می‌کنه. تو این اواخر تو کار یه سری مشکل داشتی، ممکنه این مشکلات کاری مربوط به یه رقیب جدید باشه، ولی نگران نباش. به خودت و قلب مهربونت اعتماد کن. تو می‌تونی از پس همه چی بربیای. تو یه جمع یه اتفاقی می‌افته که اعصابت رو خورد می‌کنه. سعی کن به خودت مسلط باشی و چیزی نگی که بعداً پشیمون بشی.

نماد بهمن

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

دلو

با آرمان ایده‌آلیستی

من می‌دانم

اورانوس

هو

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

اورانیوم

یاقوت کبود

آبی آسمانی

4

شنبه

فال روزانه در روز 28 اردیبهشت 1403 برای متولدین اسفند ماه


امروز باید حسابی کار کنی! یه عالمه کار اداری داری که باید انجامشون بدی. تو برنامه‌ریزی دقیقی برای امروز داری و می‌خوای همه کاراتو به موقع انجام بدی. ولی یه جاهایی ممکنه به مشکل بربخوری، چون بقیه مثل تو به کار اهمیت نمی‌دن. تو می‌دونی چی‌کار می‌کنی، فقط کافیه که جدیتتو حفظ کنی و همه چیزو زیر نظر داشته باشی. اینطوری می‌تونی به بهترین شکل ممکن کاراتو انجام بدی. از گذشته درس بگیر و دوباره اشتباهاتتو تکرار نکن. با یه آدم منطقی باید با منطق حرف بزنی. حواست به یکی از اعضای خانوادت بیشتر باشه. یه مشکل مالی هم داری که به سادگی حل می‌شه. فقط کافیه با یه مشاور حقوقی مشورت کنی. این که با چه کسایی دوست باشی به خودت مربوطه. اگه می‌خوای یه سری آدم رو از زندگیت حذف کنی، مختاری. ولی یادت باشه که ساختن یه رابطه، هرچند سخت‌تر باشه، ولی لذت‌بخش‌تر از خراب کردنشه.

نماد اسفند

سمبل

معروف به

شعار

ستاره حاکم

عنصر وجود

ماهی

با آرمان تفویض

من باور دارم

نپتون

آب

فلز وجود

سنگ خوش یمن

رنگ محبوب

عدد خوش یمن

روز مبارک

تشعشعی از فلزات مصنوعی

زمرد

سایه آبی و سبز دریایی

7

پنج شنبه


فال چیست؟


فال در لغت به معنای طالع، بخت و نیز پیشگویی و عاقبت بینی است. کلمه ای عربی است و در فارسی یعنی شگون، هم در معنای خوب و هم در معنای بد. فال گرفتن یعنی اطلاعات از ناشناخته ها؛ و در عربی به فال خوب زدن، «تفأل» و به فال بد زدن «طیره» می گویند. در فارسی، فال خوب زدن را «مروا» و فال بد زدن را «مرغوا» گویند که از دو کلمه «مرغ» و «آوا» تشکیل شده است. ایرانیان با آواز و جهت حرکت پرندگان فال می زده اند؛ مثلاً با دیدن عقاب به عقوبت و هدهد به هدایت پی می برده اند.

فال

فال و فالگیری موضوعی است که همه ما کم و بیش با آن سرو کار داشتیم و این سوال همیشه بی پاسخ باقی مانده که : آیا شما واقعا به فال اعتقاد دارید یا خیر؟ آیا فال علم است یا خرافات ؟ آیا فالگیران شیادند یا عالم به علوم غریبه ؟ شما فال را فقط یک سرگرمی می بینید با به فال اعتقاد راسخ دارید؟ یا اینکه به بعضی فالها اعتقاد دارید؟

این پدیده در اعصار مختلف و اقصی نقاط جهان به گونه های مختلف وجود داشته و دارد. فال بودا درهند، فال ای- چینگ در چین، فال قهوه یا فال ورقهای تاروت در اروپا از جمله فالهای بسیار معتبر جهانی هستند که جزو اسناد تاریخی سرزمینشان بشمار می آیند در کشور ما هم فال حافظ و استخاره با قرآن از احترام و اعتبار ویژه ای برخوردارند.

البته فال های بسیار دیگری هم هستند که در جهان فراوانند مانند فال اعداد، حروف ابجد یا تفال با خوراکیهایی مثل چای ، نخود و …

نظر اسلام در خصوص فال چیست؟


اسلام دینی است که بر فطرت و حقانیت بنا شده است و از هر نوع توهم و ساده‌انگاری دور است. اسلام تلاش و کوشش را برای انسان ضروری می‌داند تا از این طریق زندگی خوبی برای خودش رقم بزند. در مورد فال هم باید دانست که فال بد به شدت از سوی اسلام نهی شده است چون اثر روانی منفی برای فرد به همراه دارد. اما فال خوب که موجب شادی و امید افزایی شود، آن هم با شرایطی که هزینه‌ای در آن وجود ندارد جایزاست.

به عنوان مثال روزی پیامبر اسلام صلی‌الله علیه و آله با جمعی سفر می‌کردند. در میان راه یک سواری را دیدند و حضرت نام او را پرسیدند. آن مرد خودش را «سعد» معرفی کرد. پیامبر صلی‌الله علیه و آله با شنیدن نام او فرمودند: «سعدنا» یعنی خوشبخت شدیم و همین نام را به فال خوب گرفتند که ان‌شاءالله سفر خوب و خوشی خواهیم داشت.

منظور از فال خوب در اسلام این است، نه اینکه افراد با صرف هزینه‌هایی به افرادی مراجعه کنند که هیچ علمی ندارند و مطالبی را عنوان می‌کنند که هیچ بنای عقلی و درستی ندارد. این کار درواقع فریب‌کاری است و اسلام هر نوع فریبکاری را به شدت نفی کرده است.

سخن آخر


در انتهای این بحث بد نیست بدانید نوع دیگری از فالگیران هم هستند که به فالگیران شیاد معروفند و آنها را فال ساز مینامیم. این افراد ابتدا با بدست آوردن اطلاعات شخصی شما بطور مخفیانه و بازگویی همان اطلاعات در حضورتان هنگام فال گرفتن، راستگویی خودشان را در ذهن شما به باور میرسانند و آنگاه شروع میکنند به پیشگویی چیزهایی که خود دلشان میخواهد. به این ترتیب شما پیشگویی های آنها را باور میکنید و البته میدانید این باورها هم موجب میشود این وقایع برای شما رخ بدهند. در این خصوص میخواهم بگویم اگر برای شما باورهای خوبی میسازند مثلا به شما نوید خوشبختی میدهند و ازاین بابت نیز هزینه زیادی از شما نمیگیرند این کار مانند هیپنوتیزم کردن است و باید از ایشان تشکر کنید اما اگر برای شما آرزوهای بدی میکنند یا با بی انصافی پول زیادی میگیرند واقعا شیادند!!!

شما هم اگر تجربه‌ای درخصوص فال‌ها دارید، یا احیاناً گرفتار فالگیرهایی شیاد شده‌اید، یا نظراتی در خصوص فال‌های ساعدنیوز دارید، با ما در قسمت کامنت‌ها در میان بگذارید.

فال حافظ

استخاره


دیدگاه ها
  دیدگاه ها
پربحث های هفته   
مراسم تشییع پدر علی دایی، با حضور چهره های سرشناس و فوتبالی +عکس/ روحش شاد و یادش گرامی (49 نظر) نگاهی به دکوراسیون شیک و اروپایی مراسم سومین سالگرد ازدواج سوگل طهماسبی با رونمایی از تم آبی رنگِ خاصِ جشن+عکس/ مثل همیشه متین و باوقار (36 نظر) پذیرایی صمیمانه و ساده رهبر معظم انقلاب از محمود پاک نیت و هنرمندان دیگر ایرانی با شیرینی و چایی در فنجان عینکی+عکس (24 نظر) ناگفته های رهبر معظم انقلاب از کودکی و پدر و مادرشان/ از شعر و قرآن خوانی تا خاطره روز اول مدرسه و والیبال بازی کردن در کوچه (20 نظر) (عکس) آخرین عاشقانه پدرانه حسام محمودی، هادی سریال "گرگ و میش"، برای تولد دختر زیبایش، هانا/ آدم دلش آتیش میگیره واقعا (14 نظر) باقالی قاتوق پختن به سبک مینا مختاری، همسر باسلیقه و کدبانوی بهرام رادان+ویدیو/ با یه بچه کوچیک همچین غذایی رو پختن احسنت داره (12 نظر) آشپزی سرصبحی مینا مختاری همسر کدبانو و شیک بهرام رادان/ ماشاءالله با یه بچه کوچیک غذاهای جورباجور هم میپزه+عکس (11 نظر) (ویدئو) یادی بکنیم از شوخ بمب خنده ی علی انصاریان با حامد آهنگی 🤣/ بالاخره یکی ام سربه سر حامد گذاشت (10 نظر) کیک تولد باکلاس و 2 بعدی احسان علیخانی برای تولد 37 سالگیش/ مبارکا باشه+ عکس (10 نظر) حضور علیرضا بیرانوند در جشن عروسی جگرگوشه اش از آرایشگاه تا مراسم عروس برون خواهر خانم/ رونمایی از شاه داماد خانواده بیرانوند+عکس (9 نظر) کیک تولد خاص و چند بعدی آیسان آقاخانی برای تولد آقا رضا گلزار/ خوشمزه به نظر میرسه+عکس (9 نظر) سلفی زیبای حسام محمودی، هادی سریال لحظه گرگ و میش با دختر ناز و بانمکش/ چقدرم شبیه هم هستن+عکس (7 نظر) صحبت های خنده دار آقای قرائتی: گاهی وقتا حرفمون خوبه اما بد تحویل میدیم مثل شربتی که بکنیم تو آفتابه +ویدئو😂👌 (7 نظر) جشن تولد ساده و شلوغ 54 سالگی علی دایی کنار مادر و برادراش با یک کیک زیبا به شکل رز زرد/ چه خونه شیک و جذابی+عکس (6 نظر) نگاهی به حلقه ازدواج شلوغ و زیبای آزاده نامداری و همسرش با نگین های ظریف/ چه سلیقه منحصر به فردی+عکس (6 نظر)
تیتر امروز   
زنان برای زنان طرحی برای رهایی زنان از زندان
دختر قالیباف: ترکیه رفتم ولی سیسمونی نخریدم + فیلم
فال قهوه با نشان روز چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403
فال حافظ با تفسیر امروز چهارشنبه 30 خرداد 1403+فیلم
فال ابجد روزانه چهارشنبه 30 خرداد 1403
فال روزانه امروز چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403
فال شمع روزانه امروز چهارشنبه 30 خرداد 1403
عکسی از سفر به یادماندنی علی دایی همراه خانواده پرجمعیتش در زمان کودکی/ پدر و مادرشون چقدر جوون بودن +عکس
بیوگرافی و زندگی خصوصی سحر گلدوست، ثریای سریال انتهای شب و همسرش+تصاویر جذاب و دیدنی
دانلود آهنگ جدید "قطب شمال" فرزاد فرزین/ حیف من و تو حیف از این عشق که این شهر حسود اونو ندیدش... +فیلم
نگاهی به زندگی نامه شخصی و سیاسی کاندید ریاست جمهوری/شغل همسر سعید جلیلی چیست؟
پرسه‌های مرد متاهل با دختران خیابانی / عشق زنم را نمی‌دیدم و آزارش می‌دادم
فال انبیاء روزانه چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403
اولین ماشین علی دایی قبل از ثروتمند شدنش/ اسطوره فوتبال اصالت را معنا کرد
تذکر جدی دفتر مقام معظم رهبری درباره برخی نقل قول‌های غیر مستند از رهبر انقلاب و مسئولان دفتر ایشان