ساعدنیوز
ساعدنیوز

راهنمای ست کردن پافر های شیک/ پاییز و زمستان امسال از پوشیدن این مدل پافر ها غافل نشوید!

  شنبه، 14 آبان 1401   زمان مطالعه 8 دقیقه
راهنمای ست کردن پافر های شیک/ پاییز و زمستان امسال از پوشیدن این مدل پافر ها غافل نشوید!
ساعدنیوز: پافر ها بمب ترند امسال هستند که نباید از آنها غافل شویم.در ادامه به نحوه ست کردن این لباس گرم می پردازیم با ساعدنیوز همراه باشید.

با ایده و طرح های طراحان انواع مدل پافرهای کوتاه و بلند، با کلاه و بی کلاه در دنیای مد و فشن جهان جا باز کرد و طرفداران زیادی دارد. اصلی ترین دلیل تنوع در پافر مدل دوختی است که روی این جنس کاپشن ارائه و دوخته می شود. به دلیل این که پر یا پشم و شیشه داخل پافر در اثر پوشیدن و شست و شو تکان نخورد و فیکس بماند اصلی ترین کار این است که رو دوزی شود. به همین دلیل طرح های ارائه شده و دوخت شده روی پارچه های مخصوص پافر تنوع این پوشاک را بسیار زیاد و همه پسند کرده است.

در این بخش با توجه به تصاویر می توانید نحوه ی ست کردن پافر بلند یا کوتاه را با دیگر لباس های گرم ست کنید.

ژاکت های پافر نیز به طور معمول زیپ دار هستند. زیر پافر می توانید یقه اسکی و هودی بپوشید و برای کفش هم می توانید سراغ کتونی و نیم بوت بروید تا ترکیب جذابی برای استایل خود بسازید.

پافر چیست؟

پافر، یک کاپشن بادی بدون آستین است که در قد کوتاه و قد بلند دوخته میشه. استایل با پافر کوتاه بسیار شیک و جذاب است و مورد استقبال خانم های جوان و شیک پوش قرار گرفته است. پافر ها پف پفی هستند و از چند لایه دوخته میشوند. لایه اول جنس ضد آب دارد.لایه وسطی از پشم شیشه پر میشود که در زمستان گرم بمانید و لایه اخر هم آستر کار می شود. اخیرا پافر های دورو هم روی کار آمده اند که می توانید از دو طرف پافر که در دو رنگ مجزا هستند استفاده کنید و انگار دوتا پافر دارید.

استایل با پافر

لباس مناسب برای زیر پافر

یکی از استایل های شیک زمستانی دخترانه، ست کردن شلوار بگ با پافر است. حال شلوار بگ لی از مدل های محبوب شلوار بگ زنانه است که ست کردن پافر با شلوار بگ لی از استایل های شیک زنانه در زمستان است. در ادامه این ست پوشیدن نیم بوت به همراه هودی استایل تان را شیک تر می کند.

پافر ها طرح خاصی ندارند و بصورت ساده هستند اما نوع دوختی که خیاط روی پافر میزند بصورت لوزی، مربعی، عمودی و یا افقی ان ها را متفاوت از یکدیگر می کند.

مناسب ترین رنگ پافر

رنگ هایی خنثی معمولا راحت تر ست می شوند و خب کاربردشان بیشتر است. رنگ های خنثی عبارتند از؛ مشکی، سفید، طوسی، کرم،شتری، سورمه ای و حتی قهوه ای. این رنگ ها را می توانید انتخاب کنید.

رنگ هایی مثل: صورتی، قرمز، آبی لیمویی، بنفش اینها رنگهای جیغ و شادتری هستند که زیبایی خودشان را دارد .در جواب به سوال تان با پافر چی بپوشم، طبق لباس هایی که میخواهید با پافرتان ست کنید رنگ مناسب را انتخاب کنید. در ادامه چند استایل با پافر در اختیارتان قرار می دهیم.

استایل خیابانی

اصول ست کردن با پافر

با پافر چه شلواری بپوشیم ؟ هیچ قانونی برای ست کردن پافر با سایر لباس ها وجود ندارد و شما می توانید با لبااس هایی که در کمدتان دارید را با پافر ست کنید. مثلا ست کردن پافر با هودی و سیوشرت، یا پافر با شلوار بگ از ست های جذاب زمستانی است.

می توانید شلوار بگ با پافر بلند بپوشید و استایل اسپرت داشته باشید. شلوار بگ ذغالی استایل تان را پافر کوتاه جذاب و شیک می کند. در ادامه ست های جذابی را با پافرمعرفی می کنیم.

ست پافر با پیراهن دورس و شلوار ست

یکی دیگر از استایل های جذاب زنانه در زمستان، ست پافر با پیراهن شلوار ست دورس است. رنگ طوسی ملانژ در استایل با پافر کوتاه و یا بلند بسیار شیک و جذاب است. البته باید به رنگ پافر که خریداری کرده اید هم دقت کنید. بهترین رنگ ها؛ اناری، سفید، قهوه ای، کرم، شتری و سرمه ای است.

پافر و جین

از آن جایی که پافر نسبت به ژاکت و پالتو و کت استایلی غیر رسمی و کژوال دارد، می توانید با شلوار جین ست بکنید. فرقی هم نمی کند که از کدام نوع جین باشد.پافر ها تنخور بسیار راحت دارند و در طول روز میتوانید احساس راحتی داشته باشید و تایم زیادی ان را به تن داشته باشید. پیشنهاد ما پافر با شلوار بگ است که بسیار شیک و مُد است.

استایل با پافری

استایل با پافر و یقه اسکی

یکی دیگر از انواع تیپ با پافر، استفاده از یقه اسکی به همراه استایل با پافر کوتاه است. این استایل هم برای زمستان مناسب و گرم است و هم تنخور شیکی به شما می دهد. در این استایل می توانید از لگ چرم براق یا مات فرقی نمی کند در استایل تان استفاده کنید و شاهد استایل شیک تان باشید.

استایل زمستانه

ست کردن پافر با شلوار مام استایل و بلوز بافت

زیر پافر می توانید بلوز بافت بپوشید، بلوز بافت تنوع زیادی دارد و می توانید زیر پافر یک بلوز بافت بپوشید. بلوز بافتتان باید کمی آزاد باشه. در کنار پافر و بافت می توانید شلوار مام استایل بپوشید تا استایل تان را تکمیل کند. توجه کنید که مام استایل تان نباید خیلی بلند باشد. در این ست می توانید از نیم بوت یا کتونی استفاده کنید.

استریت استایل

پافر با لگ چرم و شلوارهای جذب

پافر ها را می توانید با لگ معمولی ، شلوار جین جذب و لگ چرم استایل کنید. شلوار های جذب انتخابی راحت و مناسب با پافر هستند،همچنین شلوار چرم با پافر یکی از ست های جذاب درر فصل زمستان است که، استایل تان را گرم نگه می دارند و ترکیب خوبی با پافر میسازند. اگر شلوار جین جذب تصمیم داشتید با پافر بپوشید از شلوار جین ذغالی، مشکی و سورمه ای استفاده کنید.

لگ چرم باید جنس کشی داشته باشد، به اصطلاح باید دوبرکش باشد تا تنخور خوبی داشته باشد. شلوار جین جذب و لگ چرم را می توانید با بوت، نیم بوت و کتانی ست کنید.

استایل شیک

ست کردن پافر با هودی و شلوار جاگر

فرقی نمی کند شما به باشگاه می روید یا به پیاده روی و یا برای خرید، شما می توانید شلوار اسلش دخترانه با پافر بلند یا کوتاه بپوشید. این شلوار ها بسیار راحت و گرم هستند، کمرکشی هستند و تو کرکی و استایل گرم و راحتی می توانید در زمستان تجربه کنید

از آن جایی که پافر بدون آستین است، می توانید از هودی های ضخیم و بلند استفاده کنید که استایل تان کاملا گرم شود. در ادامه این ترکیب می توانید در کنار شلوار اسلش از کتانی یا نیم بوت استفاده کنید.

استایل اسپرت

پافر و چند لایه لباس

پافر کاپشن پفی راحت و سبک هست، به همین دلیل میتوانید با آیتم های دیگری از لباس های پاییزی و زمستانی ست کنید. استفاده از هودی، ژاکت،کت های پشمی در کنار پافر استایل گرم و لذت بخشی را به شما می دهد

فرقی نمی کند استایل با پافر کوتاه داشته باشید یا پافر بلند. می توانید از این ترکیب چند لایه استفاده کنید.

ست کردن پافر با شلوار بگ و چرم

یکی دیگر از لباس هایی که زیر پافر می توانید بپوشید دورس است، دورس جنس گرمی دارد که تو کرکی می باشد. شلوار بگ دورس انتخابی مناسب با پافر است و کاملا گرم و راحت در زمستان است. می توانید از کفش نیم بوت در این استایل استفاده کنید.

ست کردن پافر با اکسسوری یا لوازم جانبی عالی و مناسب

از دیگر موارد تکمیل کننده استایل زمستانی زنانه با پافر، استفاده از اکسسوری در استایل تان است. می توانید از کلاه، عینک دودی، دست کش، هتبند،شال گردن با پافر استفاده کنید تا چند درجه جذابیت استایل تان را ارتقا دهد.

ست کردن پافر کوتاه

ممکن است شما پافر کوتاه داشته باشید و این سوال برای تان پیش آمده باشد که زیر پافر کوتاه چی بپوشیم، خب شما می توانید از ست هودی با شلوار اسلش دورس استفاده کنید، یا پافر با شلوار بگ بپوشید. این ست خیلی گرم و مناسبی با پافر کوتاه است که ترکیب اسپرت و جذابی میشود.

همچنین می توانید پافر کوتاه با شلوار بگ را هم تست کنید قطعا یکی از استایل های زمستانی محبوب تان خواهد شد.

استایل با وست

ست پافر دو نفره

اگر علاقه دارید با همسرتان یا پارتنر تان ست دو نفره زمستانی بزنید می توانید از پافر کوتاه با هودی و شلوار اسلش استفاده کنید. می توانید رنگ پافرها را شبیه به هم انتخاب کنید و یا پافر و هودی و اسلش رنگ ها را قرینه انتخاب کنید با همسرتان.

ست کردن پافر با بوت و اسنیکرز

برای ست کردن پافر می توانید از کفش کتانی، اسنیکرز، بوت و نیم بوت استفاده کنید. مثلا؛ لگ چرم با پافر و بوت یا نیم بوت ترکیب خوشگلی می شود. همچنین ست هودی با پافر و شلوار اسلش با کتونی و اسنیکرز استایل شیک و راحتی میسازد.

نکته: با پافر کفش پاشنه بلند اصلا نپوشید

استایل دخترانه

ست کردن پافر با بادی

اگر برای رفتن به یک مهمانی نمی دانید زیر پافر چی بپوشیم، می توانید زیر پافر از بادی آستین دار استفاده کنید. بادی انتخابی مناسب برای رفتن به مهمانی در زیر پافر است. می توانید در این استایل از نیم بوت یا بوت به همراه شلوار جین ذغالی جذب و یا لگ چرم استفاده کنید.

ست کردن پافر با شال گردن و کلاه

با پافر بهتر است از کلاه بافتنی و شال گردن استفاده کنید. کلاه و شال گردن های هم رنگ و ست، با پافر ترکیب زیبایی می شود. شال گردن را دور گردن گره بزنید و هم چنین می توانید از دستکش چرمی یا پشمی استفاده کنید. این اکسسوری ها استایل زمستانی تان را با نشاط تر می کند.

استایل پاییزی

بخش فرهنگ و هنر ساعد نیوز یک پلتفرم برای افزایش آگاهی و اطلاعات شما در زمینه مد و فشن است ما در کنار شما هستیم تا بهترین ها را با یکدیگر تجربه کنیم. برای پیگیری جدید ترین اخبار، ترند های مد و فشن و تحلیل استایل سلبریتی ها با بخش فرهنگ و هنر ساعد نیوز همراه باشید.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

1 دیدگاه
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
نیایش
6 ماه پیش

وااای اولی چق پافرش خوشگله قشنگ مثل مال منه همین رنگ💚😃
پربحث های هفته   
5 مَردی که یک زن مشترک دارند+عکس تاسف آور (256 نظر) غرفه عجیب تبلیغ نوار بهداشتی یک شرکت خاص در بام لند تهران +تصاویر (69 نظر) ازدواج پیرمرد با دختر 9 ساله با لبخند رضایت ! (56 نظر) روزی که شاه در برابر تختی تحقیر شد+عکس غرور آفرین تختی (23 نظر) گفتگو با بامزه‌ترین سارق تهران! (16 نظر) ورود یک مرد مست به داخل قفس شیر در هند +فیلم (16 نظر) تغییر قیافه هانده ارچل بعد از لاغری زیاد (12 نظر) نماز خواندن یک ورزشکار خانم ایرانی وسط یک سالن ورزشی در قرقیزستان +فیلم (12 نظر) این خانم فرانسوی زیبا دست در دست همایون شجریان برای ایران سنگ تمام گذاشت +فیلم (10 نظر) توضیح میرسلیم درباره ساعت 30 میلیاردی اش در صحن مجلس!+عکس (9 نظر) ذوق عجیب یک راننده اسنپ از دیدن عموپورنگ (9 نظر) دست گل جدید آرتام/ گوشی چند میلیونی دنیا جهانبخت رو ترکوند! (6 نظر) پولدارترین مَرد ایرانی کل ثروتش را وقف کرد+فیلم (6 نظر) تیپ کیوت و بامزه آرتام، پسر دنیا جهانبخت و خنده با نمکش (5 نظر) مقایسه جنجالی لباس فاخر همراهان سلطان عمان با تیپ شنبه چهارشنبه مسئولان ایرانی +عکس (5 نظر)