ساعدنیوز
ساعدنیوز

10 خواسته ای که مردان از همسرشان دارند!

  دوشنبه، 23 تیر 1399   زمان مطالعه 7 دقیقه
10 خواسته ای که مردان از همسرشان دارند!
ساعد نیوز : مردها همیشه هم انتظاراتی که از همسر خود دارند را به زبان نمی‌آورند اما دلیل نمی‌شود این توقعات و خواسته‌ها را در دلشان هم نگه ندارند. در این مقاله قصد داریم این خواسته ها را به شما بگوییم.

آقایان از همسر خود چه می خواهند

شک نداریم که رابطه جنسی برای مردها فوق العاده مهم است. بیشتر وقتها مردها خودشان هم تائید می کنند که رابطه جنسی در صدر لیست چیزهایی است که از ازدواج می خواهند. اما همین آقایان نیازهای عاطفی دیگری نیز دارند. مردها همیشه هم انتظاراتی که از همسر خود دارند را به زبان نمی آورند اما دلیل نمی شود این توقعات و خواسته ها را در دلشان هم نگه ندارند.

مثلا بعضی از مردها در مورد حمایت مالی از همسر خود احساس مسئولیت می کنند ولی به زبان نمی آورند، حتی اگر درآمد همسرشان بیشتر باشد و نیازی هم نداشته باشد. فکر و احساسی که در وجود یک مرد نهفته است می تواند روی رابطه تاثیر بگذارد، بنابراین فهم دنیای درون یک مرد، دریچه ای به سمت فرصتها و دریافتها برایتان خواهد گشود.

تصویر

محبت کنید

با وجود اینکه رابطه جنسی برای بیشتر مردها خیلی اهیمت دارد اما محبت هم برایشان واقعا مهم است. این محبت چه به صورت گرفتن دست او در میان جمع باشد، گذاشتن یک پیام عاشقانه و یا ماساژ دادن شانه هایش بعد از یک روز کاری، به هر حال نشان دادن اینکه با محبت و علاقه مراقبش هستید، دل همسرتان را نرم خواهد کرد.

برای ابراز علاقه و محبت تان راههای مختلف را امتحان کنید. نیازی نیست روش تان پیچیده باشد؛ گفتن ِ اینکه چقدر دوستش دارید، تشویق کردن او و دلگرم کردنش هنگامی که ناامید است، یک بوسه ی غافلگیر کننده و کمی گپ دوستانه، راههای بسیار ساده ای هستند که تاثیرات شگرفی دارند.

توانانمندی هایش را باور داشته باشید

آقایان معمولا فکر می کنند خیلی مهم است که آنهایی که دوست شان دارند را حمایت و تامین کنند. بگذارید همسرتان بداند تواناییها و مهارتهایش را باور دارید و می دانید که پشتیبان شماست.

تشویق و تحسین شما که همسرش هستید برای او معانی زیادی دارد. مهمترین کاری که می توانید بکنید این است که جوری رفتار کنید که همسرتان احساس کند «یک مرد» است نه یک «پسربچه»! مثلا این بار که به رستوران رفتید بگذارید او غذا را انتخاب کند، کارهای کوچکی مانند این، اعتماد بین تان را محکم تر کرده و به او احساس مسئولیت در رابطه را می دهد.

تصویر

درکش کنید

مرد شما باید بداند که شما او را درک می کنید. مردها اغلب منطقی ترند و دوست دارند مسائل را حل کنند. این ویژگی ارزش دارد و بین او و شما که به عنوان یک زن معمولا احساسی ترید تعادل برقرار می کند. یکی از راههایی که هر دو شما می توانید به هم نشان بدهید همدیگر را درک می کنید این است که قرار بگذارید هر روز چند دقیقه با هم حرف بزنید.

می توانید مثلا برای خودتان یک تمرین 20 دقیقه ای روزانه در نظر بگیرید و سوالهای مثبت از هم بپرسید، مثلا کدام کارهای هم را می پسندید و ...

تحسین و تائیدش کنید

بیشتر مردها دوست دارند روی شانه شان بزنند و بگویند: آفرین! یکی از راههای انجام این خواسته ی آنها این است که اغلب همسرتان را تحسین کنید. مراقب باشید زیاد این کار را نکنید که عادت کند و بیفایده شود. در طول هفته هوشمندانه و انتخابگر، موقعیت های تحسین او را پیدا کنید. مثلا بگذارید بداند ارزش سختکوشی او را می دانید، بابت حمایتش از خانواده از او تشکر کنید، به او بگویید تیشرت جدیدش چقدر به او می آید و او را ببوسید و اعتراف کنید چقدر به عنوان یک مرد، برازنده است.

تصویر

او را همانطوری که هست بپذیرید

همه ی ما دوست داریم اطرافیانمان، ما را همانطوری که هستیم قبول داشته باشند و سعی نکنند تغییرمان دهند. زنی که سعی می کند همسر خود را تغییر دهد او را آزرده و عصبانی می کند. اگر نگرانی شما و تلاش تان برای تغییر، مربوط به سلامت و امنیت او باشد قابل درک است اما ویژگیهای شخصیتی او را نمی توانید تغییر دهید. با روش های زیر می توانید به همسرتان نشان دهید چقدر او را می پذیرید: عیبهایش را ببینید اما باز هم او را دوست داشته باشید. یاد بگیرید اول خودتان را بپذیرید تا بتوانید شوهرتان را نیز همانگونه که هست بپذیرید.

درمورد تفاوتهای تان سخت گیری نکنید. با هم قرار بگذارید که گاهی در بگومگوهایتان، با عدم توافق هم کنار بیایید. قبول کنید که قرار نیست در همه چیز اتفاق نظرو سلیقه داشته باشید.

اینقدر زیاد و پشت سرهم حرف نزنید

اگر همسرتان خسته است، ذهنش درگیر کارش است و یا فقط حوصله ی گفتگو ندارد، مجبورش نکنید به حرفهایتان گوش بدهد. خانمها گاهی واقعا زیاد حرف می زنند، اما لازم است شرایط را بسنجند و اگر مناسب نبود، گفتگو را به زمان دیگری موکول کنند. اگر دلتان از دست همکاران پُر است به جای همسرتان می توانید یکی از دوستان یا اعضای خانواده را برای غُر زدن و درد دل کردن انتخاب کنید، یا می توانید همه چیز را روی کاغذ بنویسید تا آرام شوید.

مطمئنا گفتگو کردن یکی از مهمترین و باارزش ترین جنبه های یک رابطه است اما زمانی که هر دوی شما واقعا آن را بخواهید و آماده باشید، پس اول ببینید مردتان آماده ی شنیدن غرولندهای شما هست؟

تصویر

احترام بگذارید

یک زندگی مشترک عاشقانه و صمیمی، بدون احترام ممکن نیست. یکی از بهترین راههایی که یک خانم می تواند به همسرش نشان بدهد عاشق اوست این است که با گوش سپردن به او هنگام گفتگو، احترامش را ابراز کند، نه اینکه وسط حرفش بپرد و کلام او را قطع کند. می توانید احترام خود را از راههای زیر نشان دهید:

در مورد افکار و عقایدش، نظر منفی ندهید.

در مورد برنامه ریزیهایش با ملاحظه باشید.

وقتی با او موافق نیستید، رویتان را برنگردانید.

به طور کل، مثبت، قدردان و متوجه نیازها و خواسته هایش باشید.

گاهی او را به حال خودش بگذارید

چه کسی هست که دوست نداشته باشد گاهی با خودش خلوت کند و تنها باشد؟ همه ی ما به اوقاتی نیاز داریم که به حال خودمان باشیم و برای ارتباط مجدد با دیگران، انرژی بگیریم. وقتی همسر شما تازه از سر کار به خانه برمی گردد، اجازه دهید بدون هیچ حرف و صحبتی مدتی به حال خودش باشد.

یا روزهایی که تعطیل است، با پُر کردن تمام اوقاتش با برنامه های خودتان، فرصت استراحت و پرداختن به علاقه مندیهایش را از او نگیرید. اگر واقعا دوست دارید یک روز تعطیل با همسرتان جایی بروید یا کار خاصی انجام دهید، حتما از قبل با او مشورت کنید و اگر مایل نبود به زمان دیگری موکولش کنید.

تصویر

اعتماد داشته باشید

اعتماد، لازمه ی موفقیت در زندگی زناشویی است. همسران با اطمینان متقابل می توانند رابطه ای سالم میان خود ایجاد کنند، ارتباط موثر داشته باشند و یاد بگیرند چگونه منصفانه با هم بحث کنند. ایجاد اطمینان، زمانبر است و طی سالها شما می توانید یاد بگیرید چگونه به عهدهایتان وفادار بمانید، خود واقعی تان باشید و به هم ابراز عشق و محبت کنید.

اگر موردی در همسرتان وجود دارد که تردید شما را برانگیخته کرده و به سختی می توانید به او اعتماد کنید، از مشاور کمک بگیرید و درگیر راههای نادرستی چون جاسوسی کردن و خیانت و ... نشوید.

همدل و همراه باشید

همسر شما فقط همسرتان نیست بلکه دوست شما نیز هست. برای اینکه همچنان بعد از گذشت سالهای اول ازدواج دوست هم باقی بمانید باید راههایی پیدا کنید که اوقات خوب و باکیفیتی را با هم بگذرانید و تجربیات جدیدی با هم خلق کنید. بهترین دوست هم بودن یعنی اینکه بدانید چه زمانی با هم حرف بزنید، چه زمانی از هم گله کنید، همدیگر را نادیده نگیرید، برای هم فداکاری کنید و حال هم را خوب کنید.

یاد بگیرید از کلمات قشنگ برای هم استفاده کنید، قدردانی خود را نشان دهید و گاهی به جای اینکه به علاقه ی خودتان بپردازید، گذشت کنید و با هم سرگرمی مورد علاقه ی همسرتان را انجام دهید.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

311 دیدگاه
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
بازدیدکننده
2 سال پیش

امیدوارم ناراحت نشید ولی من آدم رکی هستم میخوام که حتما به مشکلتون فکر کنید دختر خوب شما مریض هستید و باید به روان کاو یا روانشناس جنسی مراجعه کنید
بازدیدکننده
2 سال پیش

لایییییییییییککککککککککککک دااااااااررررریبببی جیگرررررررر
بازدیدکننده
2 سال پیش

راست میگین احسنت
بازدیدکننده
2 سال پیش

در پاسخ به: پس حقته طلاقت بده
ارههههههههههه
نفس
2 سال پیش

عالی بود واقعا من تونستم باهمسرم رابطه ی عاطفیم رو دوچندان کنم
بازدیدکننده
2 سال پیش

هر کس جای خود هم مادر و هم همسر اگه خیلی زحمتش رو کشیده بمونه بقیه عمرش زحمت مادرش رو بکشه نه ازدواج کنه یکی دیگه روهم بد بخت کنه مثلامن خودم مادرم اگه واقعا دلسوز باشم خوشبختی و زندگی بچم مهمتراز دل خودمه
بازدیدکننده
2 سال پیش

عزیز جان از اول زندگی بد عادتش دادی و این باعث شد توقع همسرتون بره بالا سعی کنید از الان شروع کنید روی رفتار هاتون کار کنید تا بیشتر از این تحت فشار نباشین و برای یک بار هم که شد کوتاه نیاید اما با ملایمت ری اکشن نشون ندیدن همون طور که خانوم ها خیلی احساساتی هستن آقایون منطقی هستن و بیشتر از هر چیزی احترام براشون مهمه و احترام خط قرمز آقایون هستن با تشکر
بازدیدکننده
2 سال پیش

بله واقعا هم همینطور درست مرد هستن اما احساس که دارند سر هر حرفی که پیش میاد از آقایون بد می گویند و اما خانم ها مقصر هستند امیدوارم همیشه لبخند روی لباتون نقش ببند و شاد و موفق و پیروز باشید
بازدیدکننده
2 سال پیش

بله کاملا حق با شماست زندگیتون رو سر هیچ و پوچ خراب نکنید و دنبال راه حل باشید تا اینکه کار های خال زنک بازی انجام بدید ی بار حق زندگی کردن داریم و بیاید سعی کنیم به خوبی و خوشی از تک تک لحظه های زندگیمون لذت ببریم زندگی رو سخت نگیرید و با مشکلاتتون کنار بیاید و مثبت فکر کنید موفق و پیروز باشید
بازدیدکننده
2 سال پیش

شوخی میکنی. از کجا معلومه
بازدیدکننده
3 سال پیش

چه بد اینجوری که خوب نیس
میر ای
3 سال پیش

میر ای ازگیم هستم لیسانس روانشناسی خانواده و زناشویی در ۷ سالگی مادر و پدر ا ز هم جدا شدند به همین دلیل من این رشته را انتخاب کردم ظاهر در زندگی زوجین از هر دو طرف بسیار کارآمد است و از خیانت و میل کم جنسی جلو گیری میکند آقایان و خانم ها از نظر ظاهر به خود برسید و خوش پوش و تمیز باشید
میر ای
3 سال پیش

بهترین کار صحبت کردن و حل مشکلات است
میر ای
3 سال پیش

به جای تحمل یکم تفکر کن من انسان چند بار زندگی میکند بچه ها همه زندگی نیست فقط بخشی از زندگی اند شما باید از سعی کنید به او بفهمانید که رفتارش با شما اشتباه است اگر غیر قابل تغیر بود از زندگی با او دست بکشید اگر عمری بخاطر بچه هایت رنج و عذاب ببینی به خودت ظلم کرده ای
میر ای
3 سال پیش

دوست عزیر در زندگی مشترک هم زن وهم مرد باید یک سرس چیز هارو رعایت کنند نمیشه که همش زن هارو در نظر داشت من خدوم یک زنم و میخوام حق و حقوقم رعایت شه اما نمیتونم به خاطر زن بودنم حق همسرم رو پایمال کنم همه انسان های آزاد آفریده شدن لطفا کمی روشن فکر باشید
تینا افشار
3 سال پیش

همسر من پزشک هست . اصلا برای خودش و من وقت نمیزاره فقط یه شغلش میرسه اصلا ما همو نمیبینیم که بخایم از این کارا بکنیم . اصلا برنامه ریزی سرش نمیشه تا الان هم فقط به خاطر پسرم موندم وگرنه که دیگه بهش هییییچ حسی ندارم
بهار
3 سال پیش

من از رابطه جنسی نفرت دارم ‌. اوقم می‌گیره وقتی کثافت‌کاری ها یادم میفته . نمی‌تونم خودم و با ازدواج تحقیر کنم . من رهایی‌مو هیچ‌وقت با چیز دیگه‌ای عوض نمیکنم . واژه‌ی ازدواج و از ذهنم پاک می‌کنم تا : آزادیم و از دس ندم ،استقلالم و از دست ندم ، تحقیر نشم با اون چندش کاری که اون موقع میشه وضیفم ، رنج نکشم ، به عشق‌واقعیم ( شغل مورد علاقم برسم ) . آره میشه عاشق شغلم بود اما ازدواج نفرت انگیزه .
بهار
3 سال پیش

من همیشه عشق رو مقدس می‌دونستم و می‌دونم . اما از ازدواج نفرت دارم . وقتی واژه‌ی ازدواج رو می‌شنوم تو ذهنم کلمه‌ی وقاحت جلون می‌ده . هیچ‌وقت قصد ندارم ازدواج کنم . حاضرم تموم عمرم تنها باشم ولی زندگیمو به پای کسی که لیاقت نداره حروم نکنم . من به خودم ارزش قاعلم . تحمل اینو ندارم که تحقیر بشم تو زندگی مشترک . نمی‌تونم اینو بپذیرم که هرشب خودم و برای به اصطلاح شوهر آماده کنم که ایشون لذتشون و ببرن از رابطه‌ی جنسی ، زمانی که شاید من خستم اما نمی‌تونم حرفی بزنم چون اون‌وقت نیازشون رفع نمیشه .
۰
3 سال پیش

شما برو ب اقاتون برس
🇮🇷
3 سال پیش

وای وای واای شوهراتون میدونن اینجا چیکارا میکنید خانومهای نسبتا محترم!!؟
Alizgn
3 سال پیش

پس حقته طلاقت بده
سلام
3 سال پیش

انشالله سلامت باشد. لااقل می نوشته اید بعضی نه همه بخدا 35 ساله من و همسرم آنقدر به هم محبت کردیم که همه فامیل ما را الگو کرده اند. البته زندگی گل و بلبل بسیار کم است ولی می شود درست کرد. از سر اعصابا نیت به‌ بقیه اهانت نکنید. گاهی مشکل خانواده به بقیه ارتباطی ندارد. باید خودمان محترمانه حال کنیم. منکر مشکلات نیستم. ولی می شود با فهم درک بهتر عمل کرد. آرزوی بنده برای شما گرامی آینده ای پر از خیر و سعادت است. ببخشید. شاعر و نویسنده. دبیر
بازدیدکننده
3 سال پیش

برا مرد نباید دلسوخت
بازدیدکننده
3 سال پیش

مردمن کل زندگیش روصرف خانوادش وفامیل میکنه من و بچه هام هم بیست ساله در حاشیه زندگیش قرار داریم سوگلی کل فامیله چون همه کار براشون میکنه از حق من وبچه ام به اونا میده عوض هم نمیشه میگه همینه که هست میخوای بمون میخوای برو با این کارش باعث شده از لحاظ مالی از همه فامیل ضعیف تر باشیم اصلا هم نمیشه باهاش حرف زد هر وقت میگم فلان چیز رو میخوام میگه ندارم ولی همون ساعت برا بقیه خرج میکنه
sanay
3 سال پیش

آره بخدا زنهای قدیم زن بودن الان تقی به توقی میخوره خانم مهریه اشو میذاره اجرا .
مینا
3 سال پیش

ما سرور و ارباب شما آقایون هستیم ، افتاددددددد
مریم
3 سال پیش

به طور کلی ، ما خانمها خیلی مظلومیم ، به خاطر فرزندمون و به خاطر نداشتن پشتوانه مالی ،ویک سری محدودیت ها و مشکلاتی که در جامعه داریم ، مجبوریم خفه بشیم و دم نزنیم و بسازیم وبسوزیم ، همیشه به چشم برده به ما نگاه شده ، یک مرد هر کاری دلش میخواد می‌کنه و ما باید سکوت کنیم
بازدیدکننده
3 سال پیش

در پاسخ به: دمت گرم ایول داری
خدا بهتون تن سالم و دل خوش بده همیشه انشالله
بازدیدکننده
3 سال پیش

باید ب هرکسی مث خودش رفتار کنی خوب یابد که بدونه قدرمحبتو
بازدیدکننده
3 سال پیش

👍لایک داری
Soltani
3 سال پیش

ولی درست نیست تو تنهایی خب سرما بخوری کی ازت نگهداری کنه یا تب کنی کی ازت مراقبت کنه یا نمیدونم قلبت بشکنه کی درمون قلبت بشه خودت علت و معلول می‌کنی زندگی رو ب درس دین و زندگی تشبیه می‌کنم بعد میگم هر علتی ی معلولی دارع خب علت بودن هر پسری ی دختری وعکس اون .تو باید یکیو شریک خودت کنی تا ی نفر دیگ کنارت باشه و پشتت ب بودنش گرم باشع و عزمتو جزم می‌کنی تا علاوه بر خودت برای ی نفر دیگ هم تلاش میکن دوتا عقل بهتر از ی عقل کار میکنه چون اون موقع میشن ذهن خلاق درباره منطق هم چیزی نمیدونم ...
Soltani
3 سال پیش

عقیدتون ی مقدار ایراد داره چرا نباید زندگیتو با ی نفر شریک بشی یا فرزندی نداشته باشی یا وقتی تنهایی پشت و پناهی نداشته باشی یا .. تو خودت دلیل عشقشی خب تو باش اون هست علت عشق هم از بین نمیرع ..چون عشقو تجربه نکردید ب این نظریه رسیدید هرکس وقتی ب دنیا اومدع تنها بودع حالا همه ی آدمای دور و برتو دیلیت کن میتونی زندگی کنی من تنها تنها تنها بدون هیچ آدمی یعنی نیازی پیدا نمیکنم والا حیوانات هم زندگیشونو ب دلیل ادامه نسل باهم شریک میشن هر کس خوشبختی و تو چیزی میبینی شماهم تو تنهایی ....
Soltani
3 سال پیش

کردن و همیشه هم گفته شده تو کمد هر دختری هم هرچی پیدا میشه حتی سر بریده شده هیچ کس ب اون دختر نمیگه لباس مکانیکی نپوش یا شلوار زاپدار نپوش یا نیم تنه استفاده نکن یا شورتک هاتو نپوش ولی درسته ی دختر بیاد با نیم تنه تو خیابون پرسه بزنه خیر...اون لباس تهیه شده برا این بوده ک اون کمبود نداشته باشه نگه اینو اون اینطوری میگردن و خودشو کمتر از دیگران ببینه. حالا اون ی دختره کارش اشتباه اندراشتباهه ولی تو ی زنی و همسر داری با بد گشتنت فقط آرامش خودتو از دست میدی درست نیست بگم خودتون متوجه شدید چی میگم
Soltani
3 سال پیش

ولی اگ بیرون هم اونطوری ک جلو همسرم دارم میگردم بگردم ی کلمه نامناسب و نامتعارف برازندم میشه ...من ی دخترم من باید وقتی ی پسر دارع ب گناه آلوده میشع جلوشو بگیرم و نذارم اشتباه کنه.من ی دخترم همون دختری ک زود تر از ی آقاپسر فهمیده میشم ته ته بد گردی های من میشه خراب شدن زندگی خودم و ی آدم دیگه..تو با ی میکاپ متوسط هم جذابی تو بای پوشش برازنده هم زیباترینی لازم هم نیست خیابون های ایران رو با لاس واگاس اشتباه بگیری ..خودتم می‌دونی هرچیزی حدی دارع تو کمد هر دختری پر از لباسع اینو همه ی باباها اعتراف
Soltani
3 سال پیش

ولی انسانه پاش میلرزه ودلیل اون لرزش تویی .خانوم محترم تو تو خونه ی خودت واس همسر خودت باید خوشگل کنی این گناهه ک برای جلب توجه از دیگران و پر کردن کمبودای خودت بیرون بد میگردی تو طوری باید بگردی ک حیا و عفتت لگد مال نشه تو واس ی نفر باید تیپ بزنی از ی‌نفرلایک بگیری از ی نفر کامنت خوب باید بگیری برای ی نفر نازو عشوه بیای زندگی خودته هر طور دوسداری رفتار کن فقط تو واس عشقت زندگی نمیکنی تو برای دیگران داری خوشگل می‌کنی من اگ بخوام نظر همسرم جلب شع تو چارچوبی ک خودش آقاشه هرطور دوسدارم میگردم ولی
Soltani
3 سال پیش

جلوتر هم پیش رفتید ازش محبت را بخواید (مثل اینک از مامانتون جایزه رتبه برتر شدن کنکورو لبتاب میخواید ) اینم ب همسر آیندتون بگید بگو من ی دختر ب عنوان ی ملکه تو زندگیت ازت این چیزا رو می‌خوام ک حتی از نون شبم برام اهمیتش بیشترع بهش بگید ب من تو تک تک لحظات زندگیمون محبت کن عشق بورز هرجاهم کمکاری کرد شما بهش محبت کنید یا لوس بازی دربیارید تا بفهمه سر این واس چند ثانیه هم قهر کن.بهش بگید تو ظرف شستن همیشه مشارکت داشته باش بگید ظرفارو تو بشور من خشک کنم البته اونم میگه ماشین ظرفشویی با خانواده داماد
آقامون محمده
3 سال پیش

درک یه زن واقعا سخته
Soltani
3 سال پیش

شما واقعا لایک داری با این وضعیت شما ب عنوان بزرگتر ماجرا باید اینو همسر گرامی متذکر میشدید ی دختر قبل ازدواجش مگ با چند نفر رابطه داشته ک اینو باید بدونه هاااااااا بعدشم کلا هی بگید زنتون بدع اون یکی ها هم بگم آقامون بده بعد شما آنقدر راحت دارید کمبوداشو تو اجتماع ب زبون میارید حالا خوبه تو مطلب بالا نوشته شده بود آقا کمبوداشو نکوب تو سرش. اون بنده خدا هم ک میگه بدم میاد چون همسرش فقط یاد گرفته نیاز خودشو برطرف کنه اصلا آدم مقابلشو نمی‌بینه ک اونم ی سهمی از این لذت داره ما هچیو درستشو هیچ وقت ن
بازدیدکننده
3 سال پیش

دوست عزیز شاید همسرتون درون گراست که احساساتش بروز نمیده مگه میشه مرد احساس نداشته باشه ،هیچ کس بی عیب نیس شما باید جنبه مثبت زندگی رو هم ببینید هر کس یه قلقی داره از راهش وارد شو ان شاءالله نتیجه بخش خواهد بود
رها
3 سال پیش

دمت گرم ایول داری
بازدیدکننده
3 سال پیش

من همه این راه ها رو رفتم‌۱۵ سال مهر و محبت حتی از نظر مالی کمکش کردم نخوردم و نپوشیدم که زیاد تو خرج نیافته ولی چه فایده اینطور عادت کرده فقط چشمش به دنبال زنهای دیگه هست همه راه ها رو رفتم فقط یک کلام ختم کلام به این نتیجه رسیدم که نباید به مردها دی بسوزونیم ای کاش از اول نیخورم و میپوشیدم و مثل زن هایی که اون دوست داشت میشدم شاید هم بکی از نردهای غریبه عاشق من میشد افسوسسسسسسیی
Soltani
3 سال پیش

دلیل خیانت بی توجهی از سمت یکی از طرفین درسته مرد احمق نیست مثل خر کار کنه ولی اون داره با ی دختر با شخصیت متفاوت با مراحل اجتماعی شدن متفاوت تر زندگی می‌کنه یا درکل(دوتا موجود دارن عشقشونو باهم تقسیم میکنن )مرداد ی وقتا یادشون میرع این جوجه ای ک تو خونشه ی محبت کوچولو میخواد حتی اینم از اون ملکه خونشون دریغ میکنن واقعا ما یاد گرفتیم بگیم همش این مقصر اون مقصرع بهمون یاد ندادن خودمون اصلاح کنیم اینجا ایران است تمامی کم کاری هااز خونه هامون شروع میشع کاشکی ب جای روغن اصلاح شده آدم تراریخته شده دا
لیلی
3 سال پیش

هرچی محبت کردیم،هرچی توجه کردیم ک خودمون کنارگذاشته شدیم و محوشدیم. هی دنیا، من همیشه یه همسری میخاستم باادب و دو از بددهنی و بداخلاقی و دود و ... ولی متاسفانه هرچقدر باهاش بهتر میشم سواستفاده میکنه از اخلاقم. اگه باهاش بشینم حرف بزنم با درستی، زود بهش برمیخوره و داد میزنه و اینقدر مختو با حرف و‌حرافی پر میکنه ک به غلط کردم وادارت میکنه. طوری شده ک نه اعتمادب نفس برام‌مونده نه حسی و نه عشقی، حضورش برام از روی عشق نیست شده برام یه عادت بودنش.خسته ام از این رویه دلم‌میخاد پر بکشم،
لیلی
3 سال پیش

نمیدونم‌ کی باید کمبود مردها جبران بشه. هرچقدر محبت میکنی نسبت بهت بی تفاوت تر میشن، اعتماد به نفس بهشون میدی،تورو کنارمیزارن.
رها
3 سال پیش

مجبور نیستی باهاش زندگی کنی جداشو
رها
3 سال پیش

لایییییییک👍👍👍👍
رها
3 سال پیش

دمت گرم ،اینو خوب گفتی
بازدیدکننده
3 سال پیش

شاید معجزه شد و اهمیت دادند.در ناامیدی بسی امید است....
Reza
3 سال پیش

شما اگه به جای غر زدن به شوهر ،از لحاظ جنسی کم نذاری برا شوهر و همه جوره تمکینش کنی هیچ موقع خیانتی رخ نمیده
Reza
3 سال پیش

مگه تو چشاتو باز کردی باباتون دیدی؟؟؟ خوبه به این فکر کنید که در آینده شما هم بچه دار می‌شید و مثلاً مادر می‌شید ،دوست دارید همین رفتار که شما مجبور می‌کنید باهاتون انجام بده پسرتون ،کسی که حداقل 20سال بی منت تر خشکتون کرده و هر چی خواستی فراهم کرده و بهتون عشق ورزیده ،یهو همه چیو فراموش کنه و عشق مادریش به خاطر حسادت زنش قطع کنه ،واقعا دخترهای این دوره خیلی حسوووود و پر توقع اند ،هر کاری که می‌کنید در آینده بچه تون با شما همین کار خواهد کرد حسود ها
بازدیدکننده
3 سال پیش

😂😂😂😂
بازدیدکننده
3 سال پیش

واقعاااااا حرفتون قبول دارم و کاملا درست فرمایش میکنید ولی زن خوب و اصیل هم هست همه مثل هم نیستن ما بجای اکثریت باید اقلیتها رو هم در نظر بگیریم☺
بازدیدکننده
3 سال پیش

همین طوره
بازدیدکننده
3 سال پیش

ممنون از مطلبتون واقعا حقیقت گفت من دقیقا همین کارا رو واسه همسرم همیشه انجام میدم من و همسرم عاشقانه زندگی میکنیم خدا رو شکر خیلی از شوهرم راضی ام ی مرد کامل انشالله مشکل های زندگی همه حل شه
بازدیدکننده
3 سال پیش

خانم ها روراست نیستند
بازدیدکننده
3 سال پیش

موافقم
بازدیدکننده
3 سال پیش

ن عزیزم من جوابم ۲ چون دوست دارم همسرم و تو بغلم بگیرم
تهمینه قنبرزاده
3 سال پیش

بسیار مفید و ارزشمند بود .( چشم )
آنی
3 سال پیش

کلا من چیزی در مورد مرد جماعت نگم خیلی بهتره......
آنی
3 سال پیش

فکر کن مرد ایرانی بره اروپا چی میشه
آرش
3 سال پیش

قسم به زجرهای پدر دختر وفا ندارد
بازدیدکننده
3 سال پیش

درواقع زنها پرتوقع نشدن بلکه این آقایون هستن که باکمال تاسف واحترام ..خیلی بی عرضه شدن وچون زنها مجبور شدن کارهای مردها رو هم انجام بدن تحملشون کمتر شده
بازدیدکننده
3 سال پیش

خخخخخخخخخخخخخخخ...خوب کاری کرد بزار خوش باشه میگذره
الهام
3 سال پیش

اگ برعکس بود شما خودتون حاضر بودین از گناهش هر چند تلفنی بگذرین...شما دست روی قرآنم بذاری ک‌ در حد تلفنی بوده اون ب ی درصد خودش ک احتمال میده شاید رابطه جنسی اون وسط بوده بیشتر اعتماد میکنه برا همون نمیتونه ببخشه...کاش شما همون اول مخاطب درد دل کردنتون رو عوض میکردین با ی مشاور ...کاملا بهش حق بدین ولی بازم برین پیش مشاور شاید خدا دل همسرتون رو از شما صاف کرد..الهی آمین
تکتم بانو
3 سال پیش

کاملا درسته
محمود حسینی
3 سال پیش

زنها مانند گل می‌مونن بیشتربارزندگی هم روی دوش زنهاست زن رابایدمثل گل مواظبت کنی
محمود حسینی
3 سال پیش

عالی بود
بازدیدکننده
3 سال پیش

شوهر من از بچه هام خیلی طرفداری بی جا می کنه منم با این رفتارش خیلی مخالفم وهمیشه باهم جر وبحث داریم طوری شده که بچه ها حرف منو گوش نمی کنن به نظر شما من باید چه رفتاری داشته باشم
Javad
3 سال پیش

خانم بنده یکسال نامزدیمون حتی بزور زوسریشوبرمیداشتم....بعداینکه اومدخونم کتابهای مختلف بهش دادم وسایتهای زیادی درموردروابط زناشویی بازمیکردم مطالعه میکرد ولی همچنان نسبت بمن سرد سرده.خیلی بی محبته ادعاشم کره مریخوجابجامیکنه..بخاطر سردبودنش((البته سردمزاج نیست))برای رابطه وسکس قانونهای خودشو داره هیچوقت هم ازقانونهای سردش کوتاه نیامده.هم جوانیه خودشوهم جوانیه منو به فنا داد..الان 20ساله برای یک رابطه خوب لحظه شماری میکنم اماهنوز نتیجه نگرفتم..تازه مطمئن شدم خانم عاشقم نیست ومن 20سال عشقووقت وامید
بازدیدکننده
3 سال پیش

بسیااااااارعالی.
بازدیدکننده
3 سال پیش

احسنت به شما.واقعاباهاشما موافق هستم.پدربنده بسیارانسان نجیب وفهمیده ای است وبارهااین حرف روبه بنده زده اند
ناشناس
3 سال پیش

جچوری تحمل میکنی توهم برو خیانت کن چیزی که عوض داره گله نداره
رحمتی
3 سال پیش

دقیقا کاملا صیحیح حرف حق حساب نداره
Nasrin
3 سال پیش

احسنت این شد یه حرف حساب شوهر من اصلا نمیدونه محبت یعنی چی 🥴
Nasrin
3 سال پیش

والا مرد من خیلی خود خواه وبداخلاقه
بازدیدکننده
3 سال پیش

سلام مردمن ازروزاول باحرف مادروخواهرش است وحالا فقط چشمش به دنبال زنهای دیگر
بازدیدکننده
3 سال پیش

محبت معجزه می کنه زن با هوش با محبت به همسر اساس خوشبختیش رو پایه گذاری میکنه
بازدیدکننده
3 سال پیش

آره درسته نباید زن و مرد بهم خیانت کنن
شکست
3 سال پیش

خواهرم مردی گه درک نداشت شما خودت بکشی بازم درست نمیشه
بازدیدکننده
3 سال پیش

خود بدبخت بعضی از مردها گفتن ارتباط جنسی مهمتره. پس این مقاله به درد نمیخوره.
بازدیدکننده
3 سال پیش

منم دارم همین کاری انجام میدم باید چی کار کنم
شکست
3 سال پیش

عزیزم مرد بد دهن درست نمیشه من ۱۸ سال هستم نامزدم اول بد دهن بود الان ممو میزنه
بازدیدکننده
3 سال پیش

چون نقص از مانیست. بعضی از مرد ها احساس تهی بودن درون دارن. و میخوان یکم توسط ما خانم ها احساس ارزشمند بودن کنن
بازدیدکننده
3 سال پیش

ما ملکه برآورده کننده آرزو هاییم. واگه به شوهر محل نذاریم اعتماد به نفسشو از دست میده چون ما در ذهنش یه ملکه هستیم که آرزو داره یکمی با محبت و نزدیک شدن بهش عزت نفش بدیم تا یه وقت احساس خفت و خواری نکنه. مگنه خانوما
بازدیدکننده
3 سال پیش

سلام همیشه میگن حق همسر کسی نیست بگه ما زن هستیم من تو عقدم فهمیدم نامزدم شیشه میکشه کارم نمیکنه بعد دل منو میزته کسی نیست به این مرد بگه تو که نمیدونی خرج بدی چرا دختر مردم بدبخت میکنی شما از ربط میکی 😔😔😔💔💔دلم خونه
بازدیدکننده
3 سال پیش

سلام. ما زنها به موقع محبت کنیم. به موقع گاهی به حال خودشون بذاریم. تحسین کنیم. واقعا فکر نمی‌کنید این ها نیازهای یه بچه هستن😁. یه طور دیگه هم میتونیم فکر کنیم و اون هم این هست که مردها اعتماد به نفس ندارن و عین نیاز هستن و ما زن ها بر آورنده نیاز😆
شکوه
3 سال پیش

با اقایی که بدون مشورت زن و بچش خونشو میفروشه و بعد دو سال زنش میفهمه چجوری باید همدل بود
zzzzzzz
3 سال پیش

چرا اینقدر غلط املایی دارین؟؟😑
بازدیدکننده
3 سال پیش

خدا صبرت بده
ناشناس
3 سال پیش

انتطار ما از مردا اینه که به زناشون عشق بورزن و محبت کنن بچه کمکشون بگیرن طرفارو مرتب بشورن 😂😁البته اینا رو تو خواب باید دید
بازدیدکننده
3 سال پیش

بیخیل بابا
Milad
3 سال پیش

تشت شیر هم بهش اضافه کن
M
3 سال پیش

آفرین لایک داری 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍🥰❤
نفس
3 سال پیش

اخی عزیزم 😔
نفس
3 سال پیش

این حرفتو قبول دارم من خودم یه زنم ولی شایدم پیدا بشه کمو بیش من همسرمو دوستدارم اون خیلی خوبه به حرفاش خیلی اهمیت میدم
M
3 سال پیش

چی میگی تو؟!😡آره کم بهتون خوش میگذره سرکارم نرین زنا بچه که میارن تربیتشم که به عهده اون زن بدبخته تازه اگه خوب از کار دربیاد میشه بچه باباش و اگه بد دربیاد و ناخلف میشه نتیجه تربیت مامانش!با خودتون میگین سرکارم برن دیگه 🤨معلومه گشادیاااااا😂😂😊🤣😏
بازدیدکننده
3 سال پیش

چرا از هر صد تا مقاله نود و نه تاش راجع به اینه که مردا چی میخوان پس زنا کجای قضیه اند خودشیفتگان پر مدعا
نفس
3 سال پیش

اره درسته باید هر دوطرف بخان ک خوب باشن
.کبمکبککبگبکبوبکبک....ک...
3 سال پیش

زن هم زن های قدیم الان همشون ننر بی خاصیت پر رو خود خواه بسیار بی حیا وبی حجاب رل باز و اکثرا توی اینستاگرام عکسهایی از اندام های خودشون میگذارند من نمی دانم چه کسی را برای آینده ام انتخاب کنم که با وقار با حیا و درک و فهم داشته باشه واهل خیانت نباشه باور کنید من هر چی طلاق دیدم خیانت زن بوده وگرنه مرد دیوانه نیست که بره هی مثل هر کار کنه بده زن بگیر و این بسیار نادر هست
.کبمکبککبگبکبوبکبک....ک...
3 سال پیش

از قدیم گفتن پشت هر مرد موفق یه زن خوب هست ولی زن های الان زن نیست زن هم زن های قدیم که شیر زن بودن زمان قدیم هیچ زنی دلش نمی خواست از مرد جداشه زن ها هم کل مشکلات رو تحمل میکردن گرچه بعضی مردها به اونها ظلم میکردن طلاق خیلی کم بود من الان هر چی دختر میبینم دور وبرم لوس بی حجاب بی حیا نفرت انگیز از خود راضی و کم کار هستن ماشالله مهریه هم بخوای ۴۱ سکه هم کنی باید ۴ تا ۵ سال کار کنی این یعنی اینکه زنت خیانت کنه بد بخت میشی
ح
3 سال پیش

این همه برا زنا نوشتن ی متنم برا مردها نوشتن چرا چشم دیدن ندارین؟؟؟
بازدیدکننده
3 سال پیش

اعتماد داشته باشیم که برن خیانت کنن؟
زهرا
3 سال پیش

خب همین که هیچ توقعی نداشتی وکوتاه اومدی کار رو خراب کردی خواهر عزیزم همیشه هرچیزی باید اعتدال داشته باشه
بازدیدکننده
3 سال پیش

مرده شور مردا رو ببرن ک باید انقد رعایت کنی برای رفتار غر و لند؟ دقیقا راهکارهایی ک برای مردا دادین راهکارهای مراقبت و ساختن با یه احمق عقب موندست
زهرا
3 سال پیش

بااین حرفتان مخالفم بستگی به خیلی چیزها داره
زهرا
3 سال پیش

ای دمت گرم گل گفتی
........
3 سال پیش

میشناسمتون اسم شوهرتون اولش ر.. هست درست میشه ایشالله
........
3 سال پیش

معلومه جلوی کولر لم میدین میرین اینستاگرام عکسای بی حجابیتون رو به این و اون نشون میدی لایو و از این کارا میکنید بیچاره مردا از صبح تا شب کار میکنن معلومه این حرفو میزنی
ربابه
3 سال پیش

خیلی کوتاه نیایید. همینطوریشم مردا پر رو ان
بازدیدکننده
3 سال پیش

لایک داری
The fiend
3 سال پیش

هم مرد و هم زن باید همو درک کنن
The fiend
3 سال پیش

شما زنا فکر کردین کی هستین
گیسو
3 سال پیش

هر دم از این باغ بری میرسد
The fiend
3 سال پیش

اگه راست میگی جوابشون هم نده
The fiend
3 سال پیش

به نظر من مرد ها خیلی حساس هستن و نباید زن ها به آن ها فشار بیاورند من که 13 سال دارم خیلی تجربه هارا بدست آوردم اولش برام اتفاق های مختلف افتاده که همش شده تجربه زن ها فقط به خودشان احترام می زارند و مردان را زجر می دهن اون زنایی که سرتون نما دی کردن و خیلی کارای دیگه انجام دادن که بزارید گمشن برن تا آرامش بگیریم. اما زن هم داریم دلسوز انسان شریف پس دم مرد و زنان خوب گرم
بازدیدکننده
3 سال پیش

همه‌ی مردها اینجور نیستن.من آرزومه دوست دخترم این چیز ها رو رعایت کنه ولی وقتی میبینم صبح تا شب با رفیقاشه منو هفته‌ای یک بار هم نمیبینه باهاش تموم کردم.با اینکه تنهایی داغونم کرده ولی بازیچه نباشیم بهتره.امیدوارم زندگیتون پر از عشق و شادی بشه از همین لحظه
نیلو
3 سال پیش

آخی ناز شی عزیزم تو رو چه به این حرف ها.بزار بوی شیر دهنت بره بعد دنبال این چیز ها باش ....
بازدیدکننده
3 سال پیش

چرا همه ی شما خصوصیات بد مردهایتان رو میگویید؟ چرا خوبی ها رو نمیبینین و اون ها رو نمیگید؟
بازدیدکننده
3 سال پیش

راست میگی مردها اکثرا پر توقع وپرو هستن میگن زنها زود رنج وناز نازین ولی مردها از زنها بدترن شوهر منم اونجوریه پرتوقع و مغرور درحالی که دیپلم هم نداره اما من تا پای دانشگاه رفتم‌ولی خیلی منو خرد میکنه تحقیر میکنه اصلا محبت نمیکنه فقط توقع داره من یه محبت کنم بهش دلم خیلی ازش پره چند دفعه گفتم حرف حق هم میزنم قهر میکنه خیلی عذاب میکشم
مریم هدایتی
3 سال پیش

دقیقا همین انتظارات رو ما زنها هم از مرداهمون داریم۰ چرا فقط یک طرفه مطرح میکنید، احترام، محبت، تحسین، درک کردن و۰۰۰ همه اینها باید متقابل باشه تا اختلاف پیش نیاد و هر دو طرف راضی باشن
بازدیدکننده
3 سال پیش

چراگلم شما میتونی هرچی دوست داری بپوشی اما تو خونه ی خودت پیش شوهر خودت هرزن مسلمانی باید بهترین لباسشو پیش شوهرش بپوشه نه اینکه خودشو برا مردای دیگه بزک کنه اینجوری دیگه محتاج نگاه مردان هرزه نیست وشوهرشم به او اعتماد داره وبیشتر دوستش داره وقتی ببینه که زنش به خاطر اون آرایش می کنه و.....
Zahra
3 سال پیش

البته همه اقایون اینطوری تو دار نیستند ... اخه این بدبخت کجا گفت خانما نباید توقع داشته باشن .
Zahra
3 سال پیش

مقاله در مورد خواسته های زن و شوهر نبوده ها در مورد خواسته مرد ها از همسرشون بوده . همونطوری ک خانما از شوهراشون انتظار عشق و محبت و غیره دارند ، مرد ها هم دارن.
مینا
3 سال پیش

اینم شانس گند ما بود شلغم قسمتمون شد .
بازدیدکننده
3 سال پیش

آفرین ایوال
جیمی
3 سال پیش

سرکار خانم محترم ستون اصلی زندگی رابطه جنسی هست و متاسفانه بیشتر اختلافات و طلاق ها مربوط میشود به همین رابطه جنسی. ببینید من خودم ۲۰ ساله که متاهلم.متاسفانه در ۱۰ سال اول زندگی ام خانمم نمی فهمید که اون هم باید در رابطه جنسی به ارگاسم به معنی اوج لذت جنسی برسه. البته لذت می برد ولی به ارگاسم اصلیه نمی رسید تا اینکه بعد از ۱۰ سال تازه متوجه شدیم که ارگاسم اصلیه برای هردونفره .یعنی می خوام بگم که به احتمالِ زیاد شما هم به ارگاسم اصلیه نرسیدی که ذهنیت شما این جوریه و متنفر هستی.
بازدیدکننده
3 سال پیش

شما کار خودتو انجام بده ب حرف اطرافیانم توجه نکن
سیما
3 سال پیش

خوش بحالت من همیشه باید التماسشو بکنم خودش هم خیلی راضیه از رابطه، اما کلا سرده و دوماه یکبار اونم با پیشقدم شدن من😔😞
بازدیدکننده
3 سال پیش

خیلی خوب بود ممنون
محمدرضا
3 سال پیش

سلام مردحساسه قرآن هم می فرمایددربرابرمردان عشوه نیایید پا به زمین نکوبیدو.......
Hasti
3 سال پیش

والا من ۱۷ساله دارم زندگی میکنم باهمه شرایطش کنار اومدم .از بیکاری تا هرچی فکر کنید.همیشه هم طلبکاره طوری شده ک باید همش کوتاه بیام.حالا ی نوع عادت شده براش ک من همیشه باید تحت هر شرایطی ساکت باشم.توی بدترین وبهترین شرایط رفیقاشو بهتر ترجیح میده.اینطوری فقط سطح توقعشون میره بالا
بازدیدکننده
3 سال پیش

سلام همه اش راجب مردها شد پس زنها چی
بازدیدکننده
3 سال پیش

خوبه
بازدیدکننده
3 سال پیش

جالب بود از دیدگاه اسلام هم به همان گونه است
بازدیدکننده
3 سال پیش

همشون فقط چشم وا کردن مامانشونو دیدن و بس
بازدیدکننده
3 سال پیش

لایک داری فراوان👌👌👌👌
بازدیدکننده
3 سال پیش

شوهر برتر از شوهرای شماس🤣🤣
بازدیدکننده
3 سال پیش

درسته اگر زنها هم وظ یقه خودشان را انجام بدن
دقیقا
3 سال پیش

مرد من خیلی خودخواه
بازدیدکننده
3 سال پیش

دقیقا
ع
3 سال پیش

نگفتین که با مرد عصبی و بد دهن چه کنیم،؟؟؟؟؟
Kosar
3 سال پیش

بد نبود
حسین
3 سال پیش

خواهر من شما درست میگی ولی شما خودتون رو با کار مرد ها یکی میدونید شما داخل خونه زیر کولر کار میکنید ولی مردا بدبخت تو گرمای بیرون خودتون هم باید یکم مرد هارو درک کنید نه اینکه میاد خونه باید کارا شمارو انجام بده از نظر من این مطالب بالا بسیار درسته
بازدیدکننده
3 سال پیش

هر چی بدبختی که تو زندگی ها هست از غرررر زدن و گیر دادنایه الکیه زنهاست تو رو خدا خودتونو عوض کنید آگه زنهایه ایرانی اروپا زندگی میکردن می‌فهمیدن که مردهایه ایرانی سالاران
سوینج
3 سال پیش

تو این دوران نه میشه به زن اعتماد کرد نه به مرد چون هیچ وقت نمیشه گفت که تمام مرد ها خوبن یا تمام زنا بدن اگر مردی زنشو دوست داره هرچقدر هم زن های زیبا و خوش اندام جلوش رژه برن نخ که هیچ واسش تنابم بندازن مرد نباید بهش اهمیتی بده وبلعکس اگر زنی واقعا همسرشو دوست داره هیچ وقت نباید با دیدن کسی که از همسرش بهتره از همسرش سرد بشه یا بهش خیانت کنه
سوینج
3 سال پیش

ینی من نباید اون جوری که دلم میخواد لباس بپوشم تا خدایی نکرده مردی با دیدن من اغفال نشه و به زنش خیانت نکنه؟؟ مرد اگه مرد باشه و واقعا دوست داشته باشه اگه زیبا ترین خوش اندام ترین زن دنیا هم بیاد جلوش وایسه باید تورو انتخاب کنه
بازدیدکننده
3 سال پیش

واقعا مرسی
بازدیدکننده
3 سال پیش

لطفا شعار ندهزد و راهکار ارائه بدهید.انسان بودن نعمت و هرکسی از این برخوردار باشد قطعا همسر خوبی خواهد بود.زن و مردم فرق ندارد،هشتاد درصد کارای مملکت ما وظیفه ی خانماست و وظیفه ی مردها هم هم بخور و بخواب.
بازدیدکننده
3 سال پیش

دقیقا با نظرتون موافقم منم همین رویه رو پیش گرفتم هرچی کمکش کردم و محبت کردم برعکسشو دیدم بعدش بکاری دست زدم که نباید میکردم الانم با یه دنیا پشیمونی دارم زیر یه سقف باهاش زندگی میکنم البته مثل خواهر و برادر ، حاضر نیست ببخشه و قبول نداره بخاطر کارای خودش من به طرف کار خطا رفتم هرچند خداشاهده تو این کار خطا فقط تلفنی حرف زدم ولی اون قبول نمیکنه میگه ذاتت خرابه نمیدونم باید چیکار کنم یه دختر دوساله دارم که خطای تلفنی من فقط چهارماه بوده اونم نه ابراز علاقه به طرف مقابل بلکه فقط درد دل بوده که ای.
ماری
3 سال پیش

همیشه تو زندگی اگه به حریم شخصی هم احترام بزاریم مشکلات کمتر پیش میاد. رابطه سالم ، رابطه ای که تو طرف راضی باشن از همدیگه. من ۹ ساله ازدواج کردم و همیشه سعی کردم حریم بینمون از بین نره. تمام مشکلات از اونجایی شروع میشه که خواسته هامون از شریک زندگیمون زیاد میشه همه ادمها نقص دارن نمیشه ذات یه ادم و تغییر داد . وقتی به اعتقاد های هم احترام بزاریم به نظر من راحتر میشه زندگی کرد. هیچوقت برای دوست داشته شدن به اندازه خودتون دست نزنید همون که هستید و دوست داشته باشن.
راضیه
3 سال پیش

ب نظر من خیلی از مردا و زنا تنوع طلب شدن برای محبت کردن اول منتظرن طرف مقابل محبت کنه.من خودم محبت ک میکنم ب همسرم بعد مدتی ک میگم تو هم باید محبت کنی میگه مگه کمبود محبت داری ؟!!!میگه حتما مجرد بودی خانوادت بهت محبت نمی‌کردن الان از منه بد بخت توقع داری!!من دیگه حرفی ندارم.
بازدیدکننده
3 سال پیش

یه تست روانشناسی طرفتونو اگر قرار باشه نصف کنن کدوم نصفو برمیدارید؟ ۱.گردنش ب بالا ۲.گردنش به پایین . . . . .اگر ۱ شما واقعن شما طرفو بخاطر خودش دوست دارید اگر ۲ شما یه تن پرستین
نامی
3 سال پیش

من و شوهرم تقریبا تمام این موارد را رعایت میکنیم و خداراشکر مشکل خاصی از نظر اخلاقی و رفتاری باهم نداریم ولی مشکلات مالی نمیذاره از زندگی لذتی ببریم
بازدیدکننده
3 سال پیش

موافقم
بازدیدکننده
3 سال پیش

عزیزم شما رعایت کن خدا بخواد طرفت انسان باشه ایشونم رعابت میکنه ....مردا مثل بچه ها میمونن بتید بهشون توجه و محبت کرد
بازدیدکننده
3 سال پیش

واقعا براتون متاسفم با این دیدگاهتون ،، برا خواهر خودتونم نظرتون همینه؟
یوسف
3 سال پیش

اگریه زن خاین به مردمتاهل غریبه پانده .چرخه خیانت قطع میشه .متاسفانه درچندسال اخیردرصدکمی ازخانمهادرفضای مجازی وواقعی اقدام به دلبری ازمردان می کنندوبرخی ازمردان ناخواسته واردفضای خیاتت شدندوراه برگشتی هم ندارندیاهنوزبه خودنیامدند.البته منظورتبرئه مردان نیست ولی اثرزنان درخیانت بیشتراست
بازدیدکننده
3 سال پیش

قضیه
کرونا
3 سال پیش

خوبه اما نه
بازدیدکننده
3 سال پیش

اون طلا و پول قراره تو زندگی مشترک صرف شه مث یه پشتیوانه مالی مث پس انداز برای روزای سخت. البته اگه مرد زندگی کنار آدم باشه نه نامرد های این دوره. بعدشم به شما مردها نباید اعتماد کرد یه روز میزنه زیر دلتون آدم و طلاق میدین بعد ما می‌مونیم و حوضمون. آدم عاشق باید منطقم داشته باشه یه ذره
بازدیدکننده
3 سال پیش

اینقد دیگران مقصر ندونید دیگه همتون معمار زندگی خودتون هستی نگاه کنید کجای کارتون اشتباهه اصلاح کنید چه زن مرد بخدا درست میشه خودمون لین ماییم خوشبختی برای خود میسازیم نه همسر نه هیچ کس دیگه
مری
3 سال پیش

وقتی عشق دوطرفه باشه همه چی حله
بازدیدکننده
3 سال پیش

عزیزم من خودم ۱۰ساله ازدواج کردم همین حرفاهارو به منم میزدن ولی الان صاحب ۲تا بچه هستیم و عشق وعلاقمون به هم بیشتر از قبل شده .تو فقط هوای همسرتو داشته باش بیخیال حرف مردم
بازدیدکننده
3 سال پیش

سلام من خانم هستم بله درسته این مطالبی که شما گذاشتی بخشی از وظایف زنا هست اما این مورد باید دو َطرف باشه وگرنه نمیشه اسمشو گذاشت زندگی
بازدیدکننده
3 سال پیش

آخه زنها کمبود محبت رو با پول جبران میکنن محبت نیست نیست که نیست وگرنه زنها بهترین آفریده خدان
بازدیدکننده
3 سال پیش

زن مثلاً مامانت خواهرت والا
بازدیدکننده
3 سال پیش

دمت گرم
بازدیدکننده
3 سال پیش

همه پسرا میگن به قصد ازدواج ولی خدا خودش می‌دونه که ...
بازدیدکننده
3 سال پیش

اینکارارو گفتن برا مرد انجام بدید نه نَر ها 😏😏😏
بازدیدکننده
3 سال پیش

خسته نباشی
بازدیدکننده
3 سال پیش

حق دارن بخوان باید به زنت محبت کنی زنها ربات نیستند که نیاز به محبت دارند
بازدیدکننده
3 سال پیش

همینطور است
یک خانم
3 سال پیش

شما فکر میکنی اگر خواسته های خانمها مطرح بشه مردی به خواسته ها اهمیت میده
یک ایرانی
3 سال پیش

چقدر اشتهاوتوقع آقایون کمه طفلکی ها
آرمین
3 سال پیش

خواسته اصلی که بصورت فطری در انسانها وجود دارد رو ذکر نکرده! مهمترین خواسته آقایون رفع نیاز های جنسی از طرف همسر خود می باشد گرچه این نیاز دوطرفه است ولی این کشش بصورت ذاتی در مردها بیشتر بوده و زن باید درک داشته باشد که این نیاز اصلی همسر خود را به موقع برطرف کند حالا کسی نیاد بگه مگه خانم ها فقط باید برای تمکین خواسته های شوهر ازدواج کنند و غیره. در کل بسیاری از مردها تا زمانی که همسرشان تمکین جنسی نکند یا در روابط زناشویی سرد برخورد کنند موارد بالا برایشان در هیچ اولویتی قرار ندارند.
آرمین
3 سال پیش

خواسته اصلی که بصورت فطری در انسانها وجود دارد رو ذکر نکرده! مهمترین خواسته آقایون رفع نیاز های جنسی از طرف همسر خود می باشد گرچه این نیاز دوطرفه است ولی این کشش بصورت ذاتی در مردها بیشتر بوده و زن باید درک داشته باشد که این نیاز اصلی همسر خود را به موقع برطرف کند حالا کسی نیاد بگه مگه خانم ها فقط باید برای تمکین خواسته های شوهر ازدواج کنند و غیره. در کل بسیاری از مردها تا زمانی که همسرشان تمکین جنسی نکند یا در روابط زناشویی سرد برخورد کنند موارد بالا برایشان در هیچ اولویتی قرار ندارند.
شکوه
3 سال پیش

از شما یه سوال دارم برای اون اقایی که بدون مشورت زن و بچه هاش خونه و زندگی رو فروخته و معلوم نیست چیکارش کرده وزنش بعد دو سال فهمیده چی باید گفت چجوری باید همدمش بود الان با این گرونی چطور میتونم صاحب خونه بشم تا کی مستاجری
فاطمه
3 سال پیش

دقیقا . حیف عمر ک ب پای اینا طلف بشه
بازدیدکننده
3 سال پیش

دقیقا کاری که با زندگی من کرد
فاطمه
3 سال پیش

من همه ی راه هارو امتحان کردم هیچکدوم روی شوهر من اثر نداره.
ریتا
3 سال پیش

من با همسرم مشکل داشتم بابام بهش گفت زن مثه ی مشت زنجیر ک تا تکونش ندی صداش در نمیاد اقای محترم اول نگاه اخلاق خودت کن بعد ب خانمت گیر بده اینم داشته باش ک همه چی ب تو بستگی داره تو ریس خونه ای اداره کن
گلی
3 سال پیش

اگه‌خانوما‌حجاب‌درستی‌داشته‌باشن‌هیچ‌وقت‌اقایون‌خیانت‌نمیکنن‌چون‌مرداباچشم‌عاشق‌میشن‌پس‌هرخانومی‌فقط‌حق‌داره‌واسه‌شوهر‌خودش‌ارایش‌داشته‌باشه‌ولباس‌ازاد‌بپوشه‌نه‌تو‌کوچه‌وخیابون‌اگه‌این نکته‌رعایت‌بشه‌زندگیا‌مثل‌بهشت‌میشه‌انشاالله
خدا
3 سال پیش

ای بابا حیف این تنتون فکرتوت که برای هم میزارین ، انسان به تنهای اومده به تنهای هم از دنیا میره ، باید بدون هیچی زندگی کرد و دوس داشت ، وقتی عشق یا دوستی علتی داشته باشه روزی که اون چیز یا علت نباشه ، معلوم که عشق یا دوستی از بین میره ، پس هیچوقت برای عقلت و زندگیت ،منطقت شریک قرار نده بی وقفه زندگی کنه شاید ی لحظه دیگه نباشی
بهنام
3 سال پیش

تجربه شما چیه که نظر میدید؟؟؟؟جوجه ای هنوز بزار مرغ شدی اونوقتو نظر بده
بازدیدکننده
3 سال پیش

این موضوع در مورد مردهایی است که زحمت می کشند ولی خانم آن را نادیده گرفته و آن را وظیفه میداند .نه هر مردی در کل هر زنی که در وجودش همسرش را قبول نداشته باشه محبتش مصنوعی و بی هدف است
بازدیدکننده
3 سال پیش

همه یک جور نیستن عزیزم
بهنام
3 سال پیش

و بلعکس...
بازدیدکننده
3 سال پیش

100در100
بازدیدکننده
3 سال پیش

خوب اصلا حرف شما هم درست،واسه چی به این موضوع اینطور نگاه نکنیم که ،چون مردهای هوس باز زیادن ،زن ها خیانت میکنن،شاید خیلی از خانوم ها مشکلاتی داشته باشن که از جانب شوهر وخانوادشون حل نشه ،دقیقا ما مرد ها دست میزاریم روی نقطه ضعف هاشون و ازشون سو استفاده میکنیم
F
3 سال پیش

نیازجنسی برای مردها مثل توجه و محبت برای زنهاست.براشون مهمه خب.هیچ کس بی عییب نیست
بازدیدکننده
3 سال پیش

این حرف اسلامه😐😐😐
مهدیه
3 سال پیش

شما اونو میگی بخدا من هرچقدرمحبت میکنم برمیگرده به خودم بدی میکنه نمیدونم محبت میکنم خ دوسش دارم ولی فک میکنه باید بیاد سوارم شه به کسی محبت میکنی دوم درمیاره
بازدیدکننده
3 سال پیش

مردوزن هردو به همه این روشها نیازمند هستند که برای دیگری انجام بدن البته که مردها درمورد روابط جنسی بطوره عریزی وفطری زیاده خواه وظاهرا داری ضغف میشن به همین دلیل خودشون رو محق به خیانت وداشتنه بغل خوابهای بیشتری باشن ولی ازحق نگذریم زبونه محبت هم هستن وبخصوص زبونه خوش وتعریف حتی اگر واقعی هم نباشه اسیره خونه میشن ولی متاسفانه اکثرن بغیراز همسربا دیگران هم رابطه جنسی برقرارمیکنن ولی اگر همسرش درزابطه جنسی گرم رفتارکند معمولا به همسره خود اکتفا میکنن
مهدیه
3 سال پیش

شوهر من که بردار نداره اونم انجوری خصلت مردا انجوریه فدات شم ول کن زندگیتو بکن بگو اره برادر تو خ خوبه ازش تعریف کن ببین چطور خوب میشه
مجتبی
3 سال پیش

شما الان باید تو برنامه شاد باشی دخترم
بازدیدکننده
3 سال پیش

درود بر تو صد در صد با شما موافقم
بازدیدکننده
3 سال پیش

من عاشق زنم هستم واقعا یه فرشته س من تو زندگی عاشقش شدن نه اول رابطمون ذره ذره وجود زن محبته فقط کافیه تو درکش کنی عاشق زندگیتون باشید تا عشق هروز سراغتون بیاد
بی خیال
3 سال پیش

ازهردستی هرچی بدی ازهمون دست پس میگیری اگه محبت بدی محبت میبینی اگه فحش بدی فحش میخوری
بازدیدکننده
3 سال پیش

چقدر دلت پره🤷‍♂️🤷‍♂️
Leila Nik
3 سال پیش

شوهرمنم همینطور
بازدیدکننده
3 سال پیش

اون مامان شماست که اینجوری رفتار میکنه
بازدیدکننده
3 سال پیش

البته مرد ها هم کم از این قزیه ندارن چه مرد هایی هستن که کلمه دوست دارمو هم زمان به چند زن میگن و به راحتی خیانت میکنن
مانلی
3 سال پیش

منم مامانم اینطوری هست نمیخوام پشت سرش حرف بزنم ولی به پدرم خیلی سخت اعتماد میکنه همش سر خونواده بابام دعوا میکنن
بازدیدکننده
3 سال پیش

شما از اینایی هستی : از اینکه تو اتوبوس جای نشستن مردا بیشتره راضی ای ، از اینکه تو مترو کل واگنها عملا برا مردای و زنها فقط دو تا واگن در اختیار دارن راضی ای ، از اینکه حق طلاق دست مرد راضی ای ، از اینایی هستی که اگه تو خیابون ببینی یه زن و مرد دعواشون شده ، به زنه میگشته
بازدیدکننده
3 سال پیش

مرد ایرانی قصدن به زن کرمک میریزه
مریم
3 سال پیش

خخخخخ ، میدونید من خودم چون از طلا متنفرم ، دیگه اونو نگفتم
بازدیدکننده
3 سال پیش

لطفاً در مقاله ی بعدیتون خواسته‌های زنان روهم درج کنید تا بعضی از مردانی که نمیدانند،بدانند!!
پریا
3 سال پیش

هع گیر مرد بیشعور ولگرد رفیقباز نیوفتادید،تا اینهمه داستان رمانتیک و باورنکردنی تعریف نکنید. اینایی ک گفتید برای ادمهاست، ن حیوونایی که ما باهاشون زندگی میکنیم.
بازدیدکننده
3 سال پیش

شوهر من برای همه مادره برای من زن بابا.
نگین
3 سال پیش

وا چه ربطی داره برادر من. ): اصلا این چیزی که شما می‌فرمائید نادرست . زن‌اگه شوهرش دوست داشته باشه ،اصلا به حرف این و اون گوش نمیکنه .اول اینکه یه زن هیچ وقت به شوهرش نمیپره این لفظ شما کاملا غلط .دوم اینکه محبت زنا بیشتر از شما مردا هست.
بازدیدکننده
3 سال پیش

چرا فکر میکنید فقط مردا کار میکنن هزاران زن دیگه هستن که شوهرشون کار نمیکنه نشسته خونه زنه وسایل خونه رو با پول خودش میخره زنا هم خودشون هزاران کار و بدبختی دارن شما هم اگر یه زره مهربون شین میتونین با بقیه مردا دعوا نکینن ⁦
بازدیدکننده
3 سال پیش

طلا و پولو یادتون رفت
بازدیدکننده
3 سال پیش

اشکال نداره بزار خوش باشه
بازدیدکننده
3 سال پیش

افرین زدی تو خال الان جامعه به گند کشیده شده ناراحت نشین بیشتر زن ها خیانت میکنن چون شیطان درون شون ۹برابر مردهاس
بازدیدکننده
3 سال پیش

چرته دوتا زن بگیرین زنها خودشون اینارو انجام میدن
بازدیدکننده
3 سال پیش

بد دلی مثل سرطان میمونه ولی اینم بگم چه آقایونی هستن ک ب زنش احترام میذاره و آزاد میکنه اونم با خیال راحت با همسایه ساخت و پاخت میکنه وقتی ک شوهر بدبخت سرکاره، شما بگید با این زن باید چطور برخورد کنی؟؟؟
بازدیدکننده
3 سال پیش

پیشنهاد میکنم با یک سکسولوژی مشورت کنید
ندا
3 سال پیش

اگه برادر شوهرم بزاره شوهرم بهترین شوهر دنیاست اگه چیزی بگم شوهرم داد و بیداد می‌کنه میگه برادرمه
زهره
3 سال پیش

سلام به عنوان یک زن شوهردار و مادر یک فرزند کاملاً این مطلب رو تایید میکنم و به خانم ها پیشنهاد میدم.
بازدیدکننده
3 سال پیش

من یک خانمم وبابیشتر مطالب مقاله موافقم..اما اگه بخواهیم به مصداق های اون تو جامعه اشاره کنیم باید بگیم... از حرف تا عمل... راه بسیاره...اکثرماموقع ازدواج ازنظرفکری وعقلی به بلوغ کامل نرسیریم فقط به سن ازدواج رسیدیم... برای یک زنگی مشترک چندین ساله حتی چند تا کتاب نخوندیم که آگاهی هامون رو بروز کنیم..یهویی پریدیم وسط یه زندگی بدون برنامه ریزی وفکر ومطالعه و.... نتیجه میشه اینی که الان تو بخشی ازجامعه میبینیم.
بازدیدکننده
3 سال پیش

بهتر است بدانید اعمال همسر شما چیزی از شما کم نمیکند هر کسی با اعمال خود شخصیت خودش را میسازد شما محکم باشید و راه خودتان روبرویت آنقدر مقتدر باشید که برای همسرتان آرزو باشید کافیست خودتان را باور کنید
بازدیدکننده
3 سال پیش

من یک زنم ولی باشما مخالفم..دور وبرم رو که نگاه میکنم میبینم زنها حکومت میکنند البته باظاهری زنانه ومظلومانه.. بیشتر امور زندگی مطابق خواسته اوناست نهایتا مردها بتونن کمی نظر بدن... وعموما خانومها تو زندگی کار خودشون رو میکنند ۹۰ درصدشون وکاری به شوهرشون ونظرات او ندارند... همیشه هم مثل زمان بچگیشون که تو بازی ها دختر بچه ها صداشون به اعتراض بلند بود وپسربچه ها کوتاه میومدن ....همون کار رو میکنند. اگه انصاف داشته باشیم ... بیشتر سختی ومشکل زندگی رودوش مرده... اونم تو شرایط الان...با این تورم...
بازدیدکننده
3 سال پیش

چرا فک میکنی عمده خیانتا واسه مرداست.. من با یه دختر دو سال بودم به قصد ازدواج.. بعد از یه سال و نیم بهم خیانت کرد در عین حالی که بودم
بازدیدکننده
3 سال پیش

بهتره بدانید همسر شما هم بهشما همینطوری نگاه میکند یادیدگاهتان راعوضکنید یا همین است وقتی شما هنر عوض شدن داشته باشید ان وقت توقع عوض شدن داشته باشید این یک هنر است هر وقت هنرمند شدید توقع هنرمند بودن داشته باشید
بازدیدکننده
3 سال پیش

من هم یک زن هستم و این مقاله را قبول میکنم بالاخره باید در زندگی هم گذشت وهم صبر داشت و همینطور توکل مقاله خوبی است اما اجرایش نیاز به راهنما دارد زیرا اجرای آن در زندگی به یکباره امکان پذیر نیست هم صبروهم راهنمایی نخواهد
مبینا
3 سال پیش

من خودم یک زن هستم ویک ماهی میشود که متاهل شده ام خیلی میترسم که عشق وعلاقه بینمون کمرنگ بشه روز به روز داره بیشتر میشه اما با توجه به حرف مردم که میگویند هنوز اولشه یه ترس عجیبی دارم
بازدیدکننده
3 سال پیش

خخخخ😂😂😂😂😂😂😂
بازدیدکننده
3 سال پیش

عزیزم تو زندگی برای خودت زندگی کن از همسرت اثر نکیر چون تو از اون مهم تری آنقدر قوی باش که حسرت با تو بودن داشته باشه چنان روی پایت بایست که بی نیازی خودتو به اون احساس کنی اون وقت تازه یک قدرتمند میشی به خدا توکل کن واز خدا یاری بطلب
بازدیدکننده
3 سال پیش

شما پس چرا ازدواج کردی؟
بازدیدکننده
3 سال پیش

شما که وفا ندارید
زهرا
3 سال پیش

تجربه ی من میگه که اگر اقایون زن زندگیشونو عاشق کنن خودبخود تمام اینهارو دریافت میکنند.میفهمم که فشار اقتصادی رو مردا زیاده،اما اگر به زنشون توجه کلامی و نگاهی داشته باشن،سرشونو بندازن پایین و چه درفضای واقعی و چه مجازی تماما به همسرشون وفادار باشن،درکنار احترام به خانواده شون متوجه باشن که اولویت زندگیشون همسرشونه،خیلی از مشکلات و سردی ها حل میشه. زنی که عاشق واقعی ببینه و اعتماد کنه،عاشق میشه،اونموقع است که شما اقایون سکس گرم خواهید داشت،احترامو توجه خواهید داشت،غذای خوشمزه و خانه ی مرتب خواهی
بازدیدکننده
3 سال پیش

ایناهمش رویاست... فعلا که همه ایناروخانم هاازما می خوان..
غلامرضا کلی فروش هستم از شهرکرد
3 سال پیش

با سلام ودعا محضر امت اسلامی فلواقع کلیات این موارد خاصه اگر بصورت امتهانی از طرف خانمها برای یکمرتبه.انجام پذیردبه این باور خواهند رسیدزندگی مشترکشان معجزه گرخواهدبودالبته این مهم درآقایان متعهد ومعتقداخلاقی به خانواده مسمرثمرخواهدبود،،،،،
بازدیدکننده
3 سال پیش

شما راست مگو ئید اما چون منتظر جواب از همسرتان بودید جواب نگرفتید بهتره کمی فکر کنید ما هرکاری کردیم به خاطر خودمان بود که به خواسته هایمان برسیم به خاطر اینکه دیده شویم ما خالصانه واز روی درک همسرمان این زحمت هارا نکشیدیم
رومینا
3 سال پیش

دقیقا ۲ تا چیز میخوایم اونم مهربونی و محبته اونم انجام نمیدن بعد کلی توقع دارن من یه دختر ۱۲ ساله ام ولی اینا رو خوب میدونم
بازدیدکننده
3 سال پیش

کاملا درست میفرمایید ولی همه خانم ها این درایت و تفکر را ندارند هر چیزی را از دیدگاه خود تفسیر وتحلیل میکنن
ارکیده
3 سال پیش

باآگاهی اینومیگم که درحال حاظرموضوع خیانت اولین دلیل طلاق هست و تقریبامساوی هستن..یعنی ۵۰درصدخانماو۵۰درصداقایون خیانت میکنن متاسفانه.
فرح
3 سال پیش

خیلی محبت کردم به خودش به خانوادش همه دوسم دارند. یه مرد بد اخلاق وکم حوصله است چن بارم متوجه خیانتاش شدم ولی گفتم که تحمل میکنم آبروتو حفظ میکنم الان دگه لال شرمنده شده چه فایده دلم شکسته
ارکیده
3 سال پیش

دقیقاهمینطوره.
حشمت
3 سال پیش

عالی
مریم
3 سال پیش

بیشتر خانم‌ها به جز مورد توجه واقع شدن و محبت و مهربانی چیزی نمیخوان ، مگه این چیز زیادی است
بازدیدکننده
3 سال پیش

طوری نی .بذار به حال خودش باشه.
مینا
3 سال پیش

باز خوبه همسر شما با سیب زمینی فرقی نداره ، شوهر من که خود شلغم
مینا
3 سال پیش

همیشه زنها مورد ظلم وبی مهری همسرهاشون قرار گرفتن. ، بیشتر زنها فقط نفس می‌کشند ولی زندگی نمیکنن ،و از تمام خواسته هاشون میگذرند
فری
3 سال پیش

این مرده ک اینو نوشته😃
بازدیدکننده
3 سال پیش

حالت خوبه بابا جان
MASOUD
3 سال پیش

چون ما مرد ها خیلی بد بختیم وقتی بهم میرسیم همش میخواهیم بهم بپریم واصلا خیلی کم بهم محبت و احترام میزاریم ولی شما زن ها با هم خوبین و هوای هم دیگر رو دارین ما هم بخاطر شرایط کاری و هزاران چیز دیگه که نمیشه
بازدیدکننده
3 سال پیش

متاسفم برای آقایون که هیچوقت باخانمهاروراست نیستند وهمیشه درخفاوعیان بارهاخیانت کردن ووقتی حرف اززندگی وپایبندی به اصول اخلاقی زندگی میشه یکی ازهمین آقایون یه همچین مطالبی رومیزاره که خانمهاشماخوب باشید آقایون رادرک کنیدو...ولی هییییچ توقعی هم نداشته باشید عمرگرانبهای خودتون رابه راحتی درزندگی اقایان هدربدیدوظیفه همسری ومادری رابه نحواحسنت انجام بدیدوخودتون راشهید درراه زندگی کنید. فیلمنامه نویسهامون هم مردهایی هستن که باعقده درموردزنان فیلمنامه مینویسند وهمیشه درهمه فیلمهاوسریالها زنان عاااشقن!
شهروند
3 سال پیش

این حرف ها همه اش چرت و پرت است. شخصیت و شاکله وجودی هر کس را با حرف نمیشه تغییر داد، مخصوصا در سنین بالاتر. حس تعهد و وفا هم جز ‌شخصیت افراد است. مردی که بد باشه اگه زنشم فرشته باشه با خودش میگه چرا از این فرشته ها یکی داشته باشم و در مورد زنان بد هم همین طور. افرادی در کنار هم احساس آرامش می کنند که سرشت وجودشان مانند هم باشد. شر با شر و خوب با خوب. ولی اگرم این نشد انسان نباید خودش اذیت کند. زیرا آنچه در زندگی ارزش بسیار دارد وقت انسان است. با کار و مطالعه وقت برای فکر کردن به نداشته ها نداری
بازدیدکننده
3 سال پیش

واقعا که....
م.پ
3 سال پیش

خیلی وقته دیگه مرد نمیبینم
بازدیدکننده
3 سال پیش

اما من نظرم اینه اگه زنا زرنگ و سیاستمدار باشن ،بدونن باید چه وقت چه کاری انجام بدن .مردا هم بمرور شیفته اون میشن و اینکه همه مردا از زن نجیب و باوقار خوششون میاد.شاید خیلیاشون برو نیارن و بظاهر با سرو تیپ امروزی شما کنار بیان ،اما در عمق وجودشون نفرت شما رو بدل میگیرن ،اگه قبول ندارید برای یه مدت کوتاه امتحان کنید.
بازدیدکننده
3 سال پیش

پیشنهاد
ساراجون
3 سال پیش

بستگی به طرف مقابل داره اخه بعضی مردها جنبه محبت ندارن محبت زیاد کنی فکر میکنن همه زنها فرشته هستن بعد سرمون هووووو میارن مثل شوهر من خوشی به دلش زد سرم هوووووو اورد
بازدیدکننده
3 سال پیش

اگر رابطه جنسی باشه حال شوهرم خوبه اگر رابطه نباشه منو خر هم حساب نمیکنه
بازدیدکننده
3 سال پیش

محبت زیاد کردن به مرد ...باعث میشه مردها فکر کنن همه زنها فرشته هستن بعد سر ما هووووووو میارن..من بیشترین محبت کردم از محبتم سواستفاده کردم سرم هووووو اورد
بازدیدکننده
3 سال پیش

به نظر من خوبی بیش از حد ادمو نابود میکنه .هر خوبتر باشی توقعش ازت بیشتر میشه.میشه وظیفه.من خودم الان از بس مراعاتشو کردم من خوب بودمو اون نمی فهمه ازش سیرم دیگه دوسش ندارم هیچی نمفهمه .فقط به خاطر دخترم ادامه میدم.خسته ام از زندگیم..😔😔😔😔
بازدیدکننده
3 سال پیش

شوهر من از زندگی فقط رابطه جنسی را میشناسه که منم به شدت متنفرم
بازدیدکننده
3 سال پیش

کتاب «ازدواج بدون شکست» نوشته ویلیام گلاسر رو مطالعه کنید گ، إن شاء الله که مشکلتون حل بشه
سارا
3 سال پیش

سلام... من همه ی این راه هارو رفتم وقتی مردی بخواد خیانت کنه ب هر صورتی ک محبت کنی اخر خیانت میبینی ب هیچ مردی نمیشه اعتماد کرد دیگه این دوره زمونه مرد کجا بوده فقط اسم مرد رو میشنوی
ستاره
3 سال پیش

من همیشه به همسرم عشق می‌ورزید و همیشه تحسینش میکردم، با همه کم و کاستی هاش کنتر اومدم، اصلا هیچ توقعی ازش نداشتم، ولی اون به من خیانت کرد، و از کارشم پشیمون نیست،
Rayhan
3 سال پیش

کاملا صحیح است .زن و مرد باید الگوی هم باشند همانجور که خانم ها برای آقایون باید سنگ تمام بزارند آقایون هم باید همانگونه باشند .خانم ها لطفا برای خود تصورات غلط نسازید .با این افکار غلط نصف خانواده های کشور ما به طلاق کشیده شده اند .لطفا در این میان تصورات نابجا به فکر ما فرزند ها تون باشید
بازدیدکننده
3 سال پیش

اکثرا نامردشدن تواین دوره زمونه مردنیستن
رضا
3 سال پیش

واقعا شما زن ها جدیدا خیلی پر توقع و خود پسند شدید... البته هنوزم زن هایی خیلی زیادی هستند ک رندگیشون رو با چنگ دندون نگه میدارن.... همه این مطالبی که نویسنده گفته کاملا صحیح هست اما همه چیز باید دوطرفه باشه
بازدیدکننده
3 سال پیش

ممنون عزیزم راستشو گفتی خدا حافظت باشه
بازدیدکننده
3 سال پیش

یه جور حرف میزنید انگار خانمها کاری نمیکنند و همگی مریم مقدسند، نه خیر خانم محترم کمی چشمتون را باز کنید بد نیست، اتفاقا آمار خیانت خانمها همچین جالتر از اقایون نیست
بازدیدکننده
3 سال پیش

ای کاش جنگ بین زن و مردها تمام میشد در این کشور، آخر خانم های گرامی در 20 سال گذشته کاملا زن سالاری باب شده، البته منظور من این نیست که شما حقی ندارید، نه، ولی مردها هم انسانند، روح دارند جسم دارند و نیازهایی که شمای بانو دارید را نیاز دارند، هر وقت صحبت از تضیع حق است این خانمها هستند که فکر میکنند حقشان ضایع شده در صورتی که اصلا این گونه نیست، کافی است یک سر به دادگاههای خانواده بزنید تا متوجه شوید چگونه پوست مردها را میکنند،فققققط این را در نظر بگیرید تمام این مردها یا برادر و یا پدر شمایند
مهدیه
3 سال پیش

چقدر ما زن ها بدبختیم. همیشه همه چی باید اول ازطرف ما باشه. همیشه ازما توقع داشتند و دارند ما هیچوقت نباید توقع داشته باشیم. ببخشیم، فداکارباشیم، عصبانی نباشیم، خرده نگیریم، محبت کنیم، همه چی رو بریزیم تو خودمون و دم نزنیم... من از زن بودنم دلگیرم...
بازدیدکننده
3 سال پیش

برو بابا جان......دلت خوشه!
سایان
3 سال پیش

این مقاله اصلا به درد نمیخوره مقاله ایی خوبه که از محبت مرد به همسرشم باشه دو طرفه باشه نه جانبداری.... من ۹۰ درصد مقاله هارو خوندم گفته زن محبت کنه هههه جالبه مگه میشه یه طرفه باشه خب مقالتون ناقصه که طلاقم زیاد شده دیگه
ولی به نظر من احترام و دوست داشتن باید دو طرفه باش
3 سال پیش

ولی به نظر من احترام و دوست داشتن باید دو طرفه باش نه این که آقا خانه به خانمش خیانت کن و انتظار دوست داشتن هم از خانمش داشته باشه
Tina
3 سال پیش

خیلی عالی بود من تجربه ۱۴ سال زندگی مشترک دارم شوشوی من اگه بهش محبت ،توجه ، و علاقه نشون ندم با بچه ها هم سرسنگین میشه خانومای نازنین انقد هوای همسراتونو داشته باشین که بیرون دنبال عشق نباشن خوشبخت باشید الهی
بازدیدکننده
3 سال پیش

من خودم یه زنم چه اشکال داره اینجا وظایف زنو گفتن تو یه مقاله دیگه فقط وظایف مردو میگن مطمئن باشید هرکس به وظایفش درست عمل کنه نتیجه شو می بینه مگر اینکه از حق انتخابش درست استفاده نکرده باشه و یه شوهر عتیقه انتخاب کرده باشه
مجید
3 سال پیش

سلام انرژی مثبت شما باید بدهید ، اگر به حیوان محبت کنید جواب می گیرید انسان که جای خود دارد
وروجک
3 سال پیش

واقعا توی این جامعه جای این حرفها نیست زن همیشه فداکارو ازخودگذشته بوده...به نظرم زیادی به آقایون اهمیت داده شده
بازدیدکننده
3 سال پیش

اینها نکاتی بود که دررفتاربا تمام انسان ها باید به کار بره از کوچک تا بزرگ اززن تا مرد
کامران
3 سال پیش

زندگی بالا و پایین دارد خواهر عزیزم هر چقدر هم بد یا به قول شما سیب زمینی پدر بچه هاتون است به دیگران که عشق های ساعتی و عزیزم های دروغین و موقتی دارند نگاه نکنید زندگی خودتان را تلخ نکنید از لحظه لحظه زندگی خود لذت ببرید و خوشحال باشید مثل بعضی ها دستمال کاغذی کسی نیستید آرزوی بهترین روزها را برایتان دارم
♡Mobina♡
3 سال پیش

دوست عزیزیی که میگه شوهرم با سیب زمینی هیچ فرقی نداره اره راست میگه بعضی وقتا این شوهر خائن نمی فهمه که زن ابرو براش مهمه شوهر منم از خیانت گرفته تاهر چی دلت بخواد انشالله این زنای خیانت کار خدا از ز مین برداره تا زندگی خیلی خراب نشه
Ha3an
3 سال پیش

از صمیم قلب دوستدارم و آرزو میکنم که خدا عشقه دوباره به زندگیتون بده و خوشبخت بشین . یکمم همت دو طرفه داشته باشید و باور کنید خوبی پایداره .و کوتاه بیاید .در پناه خدا
بازدیدکننده
3 سال پیش

باید خدمت شما عرض کنم، شوهر داری یه هنره که متاسفانه کمتر خانم ایرانی از این هنر بهره منده...
بازدیدکننده
3 سال پیش

خدایاااااا😯دیگه چه خواسته ای دارند ؟؟؟؟؟؟
بازدیدکننده
3 سال پیش

اشتباه می کنی از مشاور خوب کمک بخواه تا رابطت درست بشه یا در یوتیوب صحبتهای روانشناس دکتر هولاکویی را گوش بده تا بفهمی باید چه کنی ، البته تا دیرنشده
مرتضی
3 سال پیش

از شما خواهش میکنم خواهر که این مساله رو جدی بگیرید در این زمانه مردها خیلی بیشتر از زنها آسیب می‌بینند و احتیاج به محبت زن دارند
بازدیدکننده
3 سال پیش

موافقم 👍
بازدیدکننده
3 سال پیش

این ده خواسته ای ک نوشتین واسه آقایون، واسه خانم ها هم هست به نظر من متقابله مگه خانم ها درک نمیخوان توجه نمیخوان احترام نمیخوان محبت نمیخوان اعتماد نمیخوان همدل و همراه نمیخوان.................
بازدیدکننده
3 سال پیش

ای بابا همش میگین اقایون، پس حق و حقوق خانم ها چی. کی میشه که خانم ها مورد توجه قرار بگیرن
بازدیدکننده
3 سال پیش

واقعا هم. حتما اقایون خیلی کاملن و فقط خانوما هستن که باید بهشون درس اخلاق داد... مطمینا نویسنده اقا بوده
لیذا
3 سال پیش

اوکی ولی آقایون هم باید رعایت کنن دیگه😊😊😊
بازدیدکننده
3 سال پیش

سلام من خانم هستم و به نظرم اکثر مشکلات از توقع زیاد خانومهاست، خیلی خوبه که خانومها بدون چشم داشت با همسرشون مهربون باشند بعد از یه مدت ا تاثیر آشکاری که روی رفتار همسرشون داره شگفت زده میشن
بازدیدکننده
3 سال پیش

برای خانما درایران یکپله مانده تا الاهه شدن چی میخای خواهرم کمبود محبت داری لابد کم محبت میکنی
بازدیدکننده
3 سال پیش

دقيقا هر کاری براشون کنی مثل گربه بی چشم ورو هستن یه کلام ختم کلان😂😂😂😂😂😂😂
بازدیدکننده
3 سال پیش

چه طور میشه به مردی اعتماد کرد که پشت پرده کارهایی می کند
بازدیدکننده
3 سال پیش

درسته منم بعد از خواندن این مقاله داشتم به همین موضوع فکرمیکردم. حتما نویسنده آقا هستند چون اینطور که اینجا نوشته همیشه زن ها باید به دنبال مردشان باشند وانگار که زن جایی برای محبت دیدن در زندگی ندارد وهمیشه زن باید مرد را از عشق و محبت سیراب کند
بازدیدکننده
3 سال پیش

دقیقا
ا اج
3 سال پیش

خخخخ اگه مردا بددل نباشن به پروپای ما نپیچن ما که کاریشون نداریم
دیگری
3 سال پیش

این چیزایی که می گین نسبیه. شاید در مورد بعضی ها جواب بده . اما عمومیت نداره. من همه این مواردو رعایت کردم.اما نتیجه بخش نیست.
سها
3 سال پیش

👌👌👌👌درسته حتما مرده
بازدیدکننده
3 سال پیش

چقدر جالب همش خانمها باید درک و رعایت کنند
بازدیدکننده
3 سال پیش

ان چه که من دیدم مرد الان بیشتر شبیه برده است تا مرد کسی که هیچ وقت حق انتخاب نداشته چون قانون. چیز دیگری میگوید وقتی مادرم میگفت زن اخلاق خوشکل داشته باشه نمیفهمیدم
ز ب
3 سال پیش

عالی بود مرسی از گذاشتن این مطالب
بازدیدکننده
3 سال پیش

من خیلی وقته فاتحه زندگیم وخوندم شوهرم باسیب زمینی هیچ فرقی نداره احساس نداره مافقط زیریک سقف زندگی میکنیم مادربچه هام هیتم
آشنا
3 سال پیش

در شگفتم!!!!! همه اینارو به آقایون گوشزد کنید!! نه خانمها مقاله باید جای همسران رو عوض کنه! تابوده وهست بیشتر خانما نادیده گرفته شدن!! نه آقایون! روچه حسابی گفته این نظریه پرداز .. آها شاید باز خودش مرده واونو نوشته!!
پربحث های هفته   
تصاویری از عیادت جواد عزتی و هنرمندان از رهبر معظم انقلاب و استقبال گرم ایشان (707 نظر) (تصاویر) منزل پدری رهبر ساده زیست انقلاب با حیاط دلباز در محله ای باصفا (633 نظر) بازسازی چهره شگفت انگیز زلیخای یوسف در موزه مصر توسط هوش مصنوعی+عکس /چقدر زیباست.. (615 نظر) بازسازی چهره شگفت انگیز یوزارسیف عزیز مصر(یوسف) در موزه مصر توسط هوش مصنوعی+عکس /چه چهره منحصربفردی.. (587 نظر) گرد و خاک افغانی ها در مترو تهران تاریخ ساز شد/ یه همینو کم داشتیم... (403 نظر) کشف تابوت ارزشمند آخناتون با چشم طلا متعلق به مصر باستان+عکس (312 نظر) (فیلم) لحظه هشدار قایق ماهیگیری ایرانی به ناوشکن آمریکایی در خلیج فارس و ورود سپاه به این ماجرا (264 نظر) پیرزنی که مثل زلیخا زیبا شد/ واقعا معجزه نیست؟+ویدیو (246 نظر) عکس گریه دار از مجموعه آمپول هایی که یک مادر برای به دنیا آوردن نوزادش زده/ این عشق مادرانه چیه اصلا😢 (228 نظر) کشف شگفت انگیز یک کوه واقعی پر از طلا و گنج از دنیای باستان/ گنجینه هایی که قیمت ندارند+ویدیو (194 نظر) خبر عجیب و بی سابقه از بزی که بچه انسان زایید/ نوزاد انسان نما حاصل یک جانور در روستا+تصاویر (177 نظر) مومیایی شگفت انگیز چشمهای واقعی زلیخای یوسف پیامبر در داخل تندیس +عکس/چه چشمان رنگی دلربایی! (176 نظر) کشف مجسمه فیروزه ای و فوق العاده زیبای دختر کوروش در اطراف تخت جمشید+عکس (168 نظر) (عکس) کشف مومیایی سالم زلیخا، همسر عزیز مصر برای اولین بار/ اگه راس میگی الان خوشگل شو😂 (166 نظر) بازسازی چهره همسران پادشاهان هخامنشی توسط هوش مصنوعی +عکس /یکی از یکی زیباتر و جذاب تر (150 نظر)
دیگران می‌خوانند   
غوغای کادوی خنده دار آقای داماد برای عروس خانوم تو روز عروسی/ با این وضعیت عروس خانوم تشنج نکنه خوبه+عکس شاهکار بی نظیر یک مادر برای نجات فرزندش از چاه فاضلاب/ واقعا بهشت زیر پای مادراست+ویدیو (فیلم) مرد پاکستانی با تبدیل خودش به روباه و ایجاد یک زیارتگاه برای خودش کسب درآمد می‌کند! / دُمم تکون میده! کشف یک گنجینه عظیم دریایی 350 ساله از عمق دریا/ آدم از دیدنش حیرت میکنه+عکس (فیلم) مرد هندی که روی سر خودش برنج می کارد! / شالیزار سیار، تحویل در محل! (فیلم) سورپرایز تولد معلم باحال توسط دانش آموزها سر کلاس درس / چقدر خوبه که تو ذوق کسایی که دوسمون دارن نزنیم ... کنسرت ویژه یک بیمار برای پزشکش موقع عمل جراحی/ حال دل همه رو خوب کرد+عکس (فیلم) قهقهه احسان علیخانی و داورها از جواب جالب پسر چوپان در برنامه عصر جدید / تا حالا تلویزیون ندیده بوده! بچه داری باحال و خنده دار یک استاد دانشگاه وسط تدریس در کلاس/ دمش گرم واقعا چقدر پایه است+ویدیو وضعیت ماشین له شده مربی تیم ملی بعد تصادف وحشتناکش+عکس اصرار امین حیایی به همبازی بودن با ژاله صامتی در نقش همسر صیغه ای او در یک فیلم / چرا اصرار داری بگی صیغه ای؟!😂 حال خوب پیرزنی 70 ساله بعد به دنیا آوردن یک جفت دوقلو/ شیرزنیه برای خودش+ویدیو سونوگرافی عجیب الخلقه ترین جنین دنیا که با پرنده اشتباه گرفته شد/ مامانش تا دنیا بیاد چندتا سکته ناقص رد کرده+عکس تولد یک بزغاله عجیب الخلقه انسان نما/ جل الخالق این دیگه چیه؟+عکس فریب در ازدواج چیست؟ و چه عواقبی برای طرفین در پی دارد! با اختلاف خنده دارترین اجرای حامد آهنگی در برنامه جوکر+فیلم/ این و ببینی نمیتونی نخندی... غوغای آواز محلی پیرمرد عاشق برای همسرش در برنامه زنده +فیلم /ای جانم من بنازم به این عشق و صدای بهشتی😍 خنده دارترین سکانس پایتخت 6: پشکل بیار بترکونیم +فیلم🤣 چرا بک آپ گرفتن در نرم افزار های حسابداری و قرض الحسنه مهم است؟ (ویدئو) ویدیویی جالب از مقایسه غذاهای ملل مختلف/فقط آخرش، قرمه سبزی رو عشق است😍 (ویدئو) رونمایی از زباله گردی با تویوتا!/ این مملکت سر و تهش به هم نمیخوره😆 ویدئویی خنده دار از پیوند موتور به پراید!/دست به دست کنین برسه بدست اونی که میخواد مارو تحریم کنه😂 استعلام بیمه شخص ثالث از طریق آیتول لاک پشت عجیبی که با مراقبت 27 ساله یک پیرمرد الان 70 کیلو شده+فیلم /همه جا باهم میرن😍 آموزش کشت هیدروپونیک در گلخانه خانگی صفر تا صد ایده خلاقانه برای آب کردن یخ‌های شیشه خودرو + فیلم فیلم زیبای زنده شدن کلاغ مرده با تنفس مصنوعی مرد ایرانی ! / خدای من... اشک آدم درمیاد😢 افشای ماجرای فساد چای دبش و تلاش بی وقفه مسئولین برای مبارزه با اختلاس در سریال طنز مهران مدیری+فیلم اختلاس عجیب یک مدیر بانکی در قم/ پرداخت 244 وام ازدواج به 122 زوج سالمند ایده تحسین برانگیز شاطر برای افزایش آگاهی مردم در نانوایی حماسه آفرین شد+فیلم/ آدم حَظ میکنه واقعا... (ویدئو) بزرگترین فرودگاه مینیاتوری جهان!/خیلی جالبه ساختنش 6 سال طول کشیده😮 نحوه ی ثبت نام و ورود به سامانه گلستان دانشگاه صنعتی کرمانشاه+ آموزش تصویری زمان برگزاری آزمون آزمایشی دروس عمومی دانشگاه پیام نور اعلام شد (ویدئو) پسر نوجوان بختیاری با اجرای آهنگ بختیاری و با صدای محشر و بهشتی همه رو به وجد آورد/ هزار ماشالله به این اجرای بی نظیر نحوه ی پرداخت شهریه در سامانه گلستان دانشگاه تربیت مدرس! نحوه ی مشاهده کارنامه در سامانه گلستان دانشگاه تربیت مدرس تبلیغات خنده دار پدر ایرانی برای رای گیری شورای مدرسه دخترش +فیلم /من یک دقیقه به احترام بابا کاکا گولی سکوت می کنم🤣 ویدئوی خنده دار به کسانی که سر شماری میکنن چه میگویند؟ نفوس و مسکن د/ هر چی جلوتر میره من از خنده میمیرم🤣 پای سارا بهرامی به پرونده قتل و جنایت باز شد+فیلم نحوه ی انتخاب واحد سامانه گلستان دانشگاه تربیت مدرس+ آموزش تصویری
تیتر امروز   
غوغای کادوی خنده دار آقای داماد برای عروس خانوم تو روز عروسی/ با این وضعیت عروس خانوم تشنج نکنه خوبه+عکس کشف یک گنجینه عظیم دریایی 350 ساله از عمق دریا/ آدم از دیدنش حیرت میکنه+عکس کنسرت ویژه یک بیمار برای پزشکش موقع عمل جراحی/ حال دل همه رو خوب کرد+عکس سونوگرافی عجیب الخلقه ترین جنین دنیا که با پرنده اشتباه گرفته شد/ مامانش تا دنیا بیاد چندتا سکته ناقص رد کرده+عکس تولد یک بزغاله عجیب الخلقه انسان نما/ جل الخالق این دیگه چیه؟+عکس اختلاس عجیب یک مدیر بانکی در قم/ پرداخت 244 وام ازدواج به 122 زوج سالمند ایده تحسین برانگیز شاطر برای افزایش آگاهی مردم در نانوایی حماسه آفرین شد+فیلم/ آدم حَظ میکنه واقعا... زمان برگزاری آزمون آزمایشی دروس عمومی دانشگاه پیام نور اعلام شد کناره‌گیری «خداداد عزیزی» از کادر فنی تیم ملی بی‌توجهی به احضار قضایی دلیل بازداشت مدیرعامل پیام‌رسان سروش/ با قرار وثیقه آزاد است کشف جسد بدون سر و سوخته راننده تاکسی 46 ساله در کنار لاشه سگ ولگرد در یک باغ چیز عجیبی که فضانوردان روی کره ماه جا گذاشتند کارگران امسال چقدر عیدی می‌گیرند؟