ساعدنیوز
ساعدنیوز

راهنمای انتخاب استایل با کت های پشمی شیک و لاکچری مناسب استایل پاییزی و زمستانه

  دوشنبه، 02 آبان 1401   زمان مطالعه 13 دقیقه
راهنمای انتخاب استایل با کت های پشمی شیک و لاکچری مناسب استایل پاییزی و زمستانه
ساعدنیوز: کت های پشمی از لباس ها یا بهتر بگوییم ملزومات کمد لباس هر خانم شیک پوشی می باشد. در ادامه با نحوه ست کردن این لباس گرم آشنا خواهید شد. همراه ساعدنیوز باشید.

کت زمستانی، یکی از لباس های واجب برای ماه های سرد است، به ویژه اگر در ناحیه ای زندگی می کنید که آب و هوای بسیار سردی دارد. امکان پیدا کردن کت زمستانی ای که هم جذاب و هم کاربردی باشد وجود دارد. در ابتدا، باید به دنبال پیدا کردن جنس مناسب باشید. در هوای سرد، به کتی نیاز دارید که شما را گرم نگه داشته و دارای ویژگی هایی مانند زیپ های ضد آب و بادگیر باشد. پس از آن، استایل و جنسی که برایتان مناسب است را انتخاب کنید.

کت پشمی یکی از انتخاب های جذاب برای خانم ها در فصل های پاییز و زمستان به شمار می رود. کمربند کت های پشمی کمربنددار از همان جنس و رنگ خود کت است. فقط کافی است کمربند را دور کمر خود پیچیده و در وسط یگ گره بزنید. بهترین نکته درباره ی این کت ها این است که می توانید آن ها را با هر استایلی که خواستید ست کنید. در این مطلب ۱۹ مدل جذاب ست کردن کت پشمی کمربنددار برای داشتن استایل جذاب پاییزی و زمستانی را معرفی می کنیم.

فرقی نمی کند که به دنبال ایجاد استایل غیررسمی یا رسمی هستید در هر حال این کت های پاییزی بهترین انتخاب هستند زیرا می توانند زیبایی هر لباسی که پوشیده اید را دوچندان کنند. یک کت کمربنددار پشمی ساده ظاهر بسیار زیبایی ای را برای ایجاد استایل سنتی یا شیک ایجاد می کند. برای تکمیل استایل می توانید یک جفت کفش پاشنه دار را به استایل خود اضافه کنید. احتمالا تاکنون دقت کرده اید که کت های کمربنددار پشمی در رویدادها و مراسم های سلطنتی کاربرد دارند.

با کت های پشمی چه چیزی بپوشیم؟

با وجود اینکه کت های پشمی کمربنددار جزو لباس های قدیمی و کلاسیک هستند اما همچنان مانند گذشته شیک و زیبا به شمار می روند. طرفداران دنیای مد این کت ها را در اولویت بالایی برای خود قرار می دهند. کت های پشمی کمربنددار را می توان در موقعیت های رسمی استفاده کرد و جزو لباس هایی هستند که هیچگاه دمده نمی شوند. علاوه بر موقعیت های رسمی این کت ها برای استایل های روزمره ی عادی مانند پوشیدن آن ها برای محل کار هم کاربرد دارند.

کت پشمی کمربنددار شتری رنگ در ترکیب با رنگ مشکی استایل دخترانه ی شیکی را ایجاد می کند. این کت ها به سادگی بهترین انتخاب برای خانم ها در فصول سرد به شمار می روند زیرا علاوه بر ایجاد گرما، حجیم هم نیستند. بهترین نکته در رابطه با این کت ها این است که به مدل های بسیار متنوعی می توانند پوشیده شوند. فرقی نمی کند که کت بلند پشمی کمربنددار خود را با شال بپوشید یا به صورت لایه لایه در استایل خود استفاده کنید در هر حال این کت هیچگاه دمده نمی شود و همیشه استایل زیبایی را ایجاد می کند.

کت پشمی کوتاه

بایدها و نبایدهای کت های پشمی کمربنددار

  • در صورتی که به دنبال کت پشمی با بلندی تا مچ هستید، از پوشیدن شلوار جاگر به همراه آن اجتناب کنید زیرا ترکیب آن ها زشت و نامنظم به نظر می رسد.
  • رنگ های خنثی مانند رنگ پوست و رنگ شتری رنگ های کلاسیکی هستند. این رنگ ها را با رنگ مشکی بپوشید.
  • کت کمربنددار خود را نیمه باز گذاشته و استایل شیکی داشته باشید.
  • استایل های لایه لایه شیک به نظر می رسند اما لایه های زیادی را در استایل خود به کار نبرید زیرا این کار موجب می شود استایلتان بیش از حد حجیم شود.
  • افزودن جزییاتی مانند دکمه های برنزی به کت پشمی کمربنددار باعث می شود استایلتان ظاهر مرتبی داشته باشد.

استایل های کت پشمی کمربنددار

برای پاییز و زمستان امسال می خواهیم به استایل قدیمی تمام مشکی بازگردیم. این استایل زیبایی و درخشش خاصی را به استایل اضافه می کند. یک اورکت پشمی در رنگ دلخواه را با شلوار مشکی ترکیب کرده و آن را با بوت و کیف مشکی ست کنید. برای تاثیرگذاری بیشتر می توانید عینک مشکی را هم به استایل خود اضافه کنید.

تیپ شیک

ست کردن کت های پشمی با شلوار جین

آیا می خواهید به خرید بروید یا در حال برنامه ریزی برای ایجاد استایل غیررسمی در فصل سرما هستید؟ کت پشمی یک انتخاب عالی در ترکیب با شلوار جین های متناسب است زیرا هر دوی آن ها شیک و راحت هستند. ترکیب اورکت مشکی و شلوار جین بگ یک ترکیب زیبا است که همیشه راحت و مرتب به نظر می رسد.

استایل خیابانی

کت پشمی کرمی کوتاه با شلوار طوسی

شلوارهای طوسی با رنگ های متنوعی زیبا به نظر می رسند. امکان ترکیب کت پشمی کمربنددار آبی با شلوار پشمی طوسی برای ایجاد استایل راحت و ترکیب کردن آن ها با کفش های چرم مشکی وجود دارد. کت پشمی طوسی را با شلوارهای رنگی ست کنید و استایل جذابی ایجاد کنید.

یک سویشرت گرم را با این استایل پوشیده و با اضافه کردن کفش کتانی به استایل خود ظاهر راحت تری داشته باشید. کت پشمی کوتاه رنگ پوست با کمربند بلند و طوسی هم ظاهر جذاب و زیبایی ایجاد می کند

اورکت پشمی و کفش های قهوه ای

کت پشمی بلند قهوه ای خود را روی پیراهن سفید ساده پوشیده و کمربند آن را یک گره ی ساده بزنید. سپس این استایل را با کفش های قهوه ای مخمل پاشنه دار ست کرده و استایلی داشته باشید که هیچگاه دمده نمی شود و همیشه شیک است. می توانید زیر این کت پلیور و یقه اسکی بپوشید.

کت پشمی کمربنددار روی پیراهن و لگ

امکان ترکیب کردن لگ مشکی با پیراهن رسمی و سپس ارتقای استایل با پوشیدن کت پشمی روی آن وجود دارد. برای داشتن ظاهر شیک تر کمربند کت خود را باز بگذارید. برای اینکه قد بلند دیده شوید از تکنیک مونوکروم استفاده کنید برای مثال شلوار مشکی را با بلوز مشکی ست کنید.

کت پشمی چهارخانه با تیشرت مشکی ساده

طرح چهارخانه یکی از طرح های سنتی است که کلاسیک بوده و همیشه ترند است. فرقی نمی کند که مدل کت دکمه دار باشد یا بخواهید یک کت اورسایز بپوشید در هر صورت شیک به نظر می رسد. این کت را می توان با تیشرت ساده یا سویشرت پوشید. اگرچه ترکیب یک تیشرت ساده ی مشکی و شلوار جین آبی روشن با کت پشمی مشکی چهارخانه هم می توانند زیبایی خاص خود را داشته باشند.

استایل با کت

کت پشمی بلند با شلوار گشاد و کفش کتانی

استایل های مخصوص فصل سرد اغلب شامل انتخاب نوع مناسب کت و کفش است. ترکیب شلوار گشاد سفید و تیشرت مشکی ای که داخل شلوار قرار داده شده با کت پشمی کمربنددار بلند عالی به نظر می رسد. این کار در صورتی که کت را باز بگذارید استایل شیک و به روزی را ایجاد می کند.

استایل زمستانه

کت پشمی بلند باز با شلوار گشاد

در صورتی که به دنبال داشتن استایل شیک دخترانه هستید کت پشمی کمربنددار باز را با شلوار گشاد بپوشید. سپس این ترکیب را با کفش پاشنه بلند و کیف ست کرده و استایل منحصر به فردی ایجاد کنید. می نوانید از کفش های لژ دار استفاده کنید تا قد شما را بالا ببرد.

کت پشمی با دامن

ترکیب کت پشمی کمربنددار با دامن متوسط و بوت هایی که بلندی آن ها تا زانو است بسیار زیبا به نظر می رسد. برای داشتن استایل شیک می توان اورکت پشمی سفید بلند را با دامن و تیشرت سفید ترکیب کرد.دامن های نیم کلوش پهارخانه با کت پالتو های اورسایز تیپ وینتج زیبایی را برای شما می سازند.

استایل پاییزی

کت پشمی با پیراهن رسمی

آیا به این فکر کرده اید که برای یک رویداد رسمی در زمستان چه لباسی باید بپوشید؟ برای این موقعیت باید سعی کنید لباسی انتخاب کنید که پارچه ی سنگینی داشته باشد و آستین هایش بلند باشد. یک پیراهن سفید ساده ی کوتاه انتخاب بسیار مناسبی است.

یک کت ساده ی پشمی کرم رنگ یا به رنگ پوست را پوشیده و فراموش نکنید که حتما کمربند آن را باز بگذارید تا زیبایی پیراهن زیر آن را پنهان نکند.

استایل غیررسمی با کت های پشمی

برای داشتن این استایل می توان از استایل تمام مشکی استفاده کرد. سعی کنید رنگ کت پشمی خود را به یکی از رنگ های خنثی مانند طوسی یا رنگ پوست انتخاب کرده و آن را با یک کفش راحت مانند کفش تخت ست کنید. یا از کتونی های مختلف نیز می توانید بهره بگیرید.

استایل شیک

کت کمربنددار با شال

در صورتی که می خواهید در روزهای سرد زمستانی گرم بمانید استایلی را پیشنهاد می کنیم که هیچگاه دمده نمی شود. به این منظور کت پشمی کمربنددار قهوه ای شتری را با شالی از جنس کشمیر یا پشم که رنگ آن با کت همخوانی داشته باشد ست کنید. شلوار جین آبی و کفش پاشنه بلند نوک تیز رنگ پوست هم درخشش بیشتری به این استایل می دهند.

کت پشمی و سویشرت

روش ساده تر و محبوب تر پوشیدن کت پشمی کمربنددار پوشیدن آن روی سویشرت است. به این منظور می توان سویشرت یقه اسکی سفید را با شلوار جین مشکی و کت پشمی صورتی ای که بلندی آن تا روی زانو است ست کرده و استایل شیکی را برای خود ایجاد کرد. با پوشیدن هودی زیر این نوع کت ها تیپ مدرن تری خواهید داشت.

کت پشمی سفید با شلوار جین زاپ دار مشکی

یک کت پشمی کمربنددار سفید را می توان با شلوار جین زاپ دار و کلاه شیک ست کرد و استایل زیبایی را به وجود آورد. در صورتی که به این استایل عینک آفتابی و پیراهن مورد علاقه ی خود را هم اضافه کنید یکی از افراد تاثیرگذار در حوزه ی مد بر اطرافیان خود می شوید.

کت پشمی رنگ پوست و کفش های چرم بلند قهوه ای

یک کت رنگ پوست یا شتری رنگ انتخاب مناسبی برای مهمانی یا استایل های غیررسمی به شمار می رود. این کت ها همچنین هنگامی که آن ها را با بوت های چرم بلند بپوشید هم کاربرد بیشتری پیدا می کنند. در صورتی که هوا سرد است این بوت ها بهترین انتخاب به شمار می روند.

کت پشمی کمربنددار با شلوار چرمی

در صورتی که به دنبال استایل مرتب و به روزی هستید شلوارهای چرم را با کت های پشمی کمربنددار ست کنید. این کت ها همچنین حتی در ترکیب با بوت های چرم استایل درخشان تر و زیباتری را هم به وجود می آورند. همچین می توانید با اکسسوری هی چرمی استایل خود را تکمیل کنید.

کت پشمی خزدار با بوت بلند

یک کت پشمی کمربنددار با یقه ی خز لباسی است که هر فردی دوست دارد در کمد لباس هایش داشته باشد. این کت ها هنگام ترکیب شدن با شلوار جین های اندامی و کفش های پاشنه بلند بسیار زیبا به نظر می رسند. یک کت پشمی زرد مایل به سفید با یقه ی خزدار همچنین با بوت های مشکی استایل بسیار درخشانی را به وجود می آورد.

خز مصنوعی یا خز خرگوش هم یک انتخاب مناسب برای بسیاری از افراد در زمان کاهش دما است زیرا اغلب گرم بوده و ظاهر شیکی را هم ایجاد می کند.

کت قهوه ای بلند با شلوار سفید

یک کت بلند قهوه ای تیره استایل بسیار درخشان و خیره کننده ای را با تیشرت سفید ساده و شلوار سفید ساده ایجاد می کند. ترکیب قهوه ای و سفید ترکیبی است که همیشه تحسین شده و در هر استایلی جذاب به نظر می رسد. به علاوه رنگ قهوه ای رنگ مناسبی برای گرم نگه داشتن شما در برابر سرما می باشد.

کت پشمی سفید

ت پشمی رنگ سفید در عین سادگی اسپرت ترین و شیک ترین انتخاب ممکن است. به خصوص زمانی که با کتانی های سفید رنگ پوشیده شود. امسال در تابستان مانتو های سفید رنگ پرطرفدار و ترند بودند. ممکن است در پاییز و زمستان هم شاهد ترند شدن پالتو ها و کت های پشمی سفید رنگ باشیم. افراد اسپرت پوش بهتر است خرید پالتو های سفید رنگ و بلند را در نظر داشته باشند.

استایل با کت پشمی

چگونه می توانیم با کت پشمی استایل جذابی داشته باشیم؟

کت های پشمی هنگام پوشیده شدن روی پیراهن های بافت استایل جذابی را ایجاد می کنند. این ساده ترین و شیک ترین روشی است که می توانید انتخاب کنید. علاوه بر این همچنین می توانید کت پشمی بلند را روی تیشرت ساده پوشیده و یک شال را هم به استایل خود اضافه کنید.

این کت ها با بستن کمربند یا اضافه کردن کمربند چرمی بهتر هم به نظر می رسند زیرا شکل بهتری به اندام داده و استایل زنانه تری را ایجاد می کنند. البته چیزهایی که تیپ را کامل می کنند مدل های مختلف شلوارهایی هستند که با آن ها می پوشید. بوت های براق مچی و اندامی بسیار شیک بوده ظاهر کلی استایل را تکمیل می کنند.

استایل با کت پشمی

چگونه به صورت لایه ای از کت پشمی در استایل استفاده کنیم؟

در صورتی که به صورت لایه ی بالایی از کت پشمی خود در فصل سرما استفاده می کنید حتما این نکته ی مهم را به خاطر داشته باشید که به بافت پارچه ی لباس های خود دقت زیادی داشته باشید. به عنوان مثال یک سویشرت اورسایز زیر کت بدون آستین نخ پنبه زیبا به نظر می رسد.

به جای کت بدون آستین، کت آستین دار را انتخاب نکنید زیرا حجیم شدن آن باعث می شود ظاهر کلی نامرتب و شلخته به نظر برسد. علاوه بر این می توانید به پوشیدن بافت های نازک روی هم یا فقط پوشیدن یک تیشرت ساده و ست کردن آن با یک شال پشمی زیبا فکر کنید. این اکسسوری کوچک زیبا باعث بهبود کلی استایل می شود.

استایل زمستانه

آیا امکان پوشیدن کت پشمی در هوای برفی وجود دارد؟

خوشبختانه می توان کت های پشمی را در هوای برفی پوشید زیرا بافت آن ها به گونه ای است که به صورت طبیعی در برابر آب مقاوم بوده و لانولین موجود در آن ها منجر به ایجاد گرما در هوای بسیار سرد می شود.

آیا می دانستید که پشم همچنین یک عایق برجسته است؟ بنابراین در صورتی که کتی که از پشم تهیه شده است را بپوشید گرم خواهید ماند اما پارچه های دیگر این امکان را فراهم نمی کنند.

در صورتی که محل زندگیتان به گونه ای است که در فصل زمستان بارش برف بسیار زیادی دارد خرید کت پشمی یک انتخاب عاقلانه به شمار می رود.

مگان مارکل چگونه کمربند کت پشمی خود را گره می زند؟

احتمالا توجه کرده اید که افراد خانواده های سلطنتی به سادگی دوست دارند از انواع مختلف کت هایی که کمربند دارند استفاده کنند. مگان مرکل هم یکی از اعضای خانواده ی سلطنتی است که بسیاری از افراد استایل او را دنبال می کنند.

ممکن است این موضوع را دوست نداشته باشید اما تنها مرکل دوست دارد کمربند خود را فقط یک گره بزند. تکنیک گره زدن کمربند او شامل یک گره ی پاپیونی ساده و گره ی کراواتی شل است که یک دور اضافه برای امنیت بیشتر دور کمربند بسته شده گره می خورد.

دنبال کردن استایل افراد مشهور همواره ترند بوده است. افراد دوست دارند بدانند افراد مشهور چگونه ظاهر و استایلشان را شیک و برجسته نگه می دارند.

پرنس هری و مگان

بخش فرهنگ و هنر ساعد نیوز یک پلتفرم برای افزایش آگاهی و اطلاعات شما در زمینه مد و فشن است ما در کنار شما هستیم تا بهترین ها را با یکدیگر تجربه کنیم. برای پیگیری جدید ترین اخبار، ترند های مد و فشن و تحلیل استایل سلبریتی ها با بخش فرهنگ و هنر ساعد نیوز همراه باشید.

پایگاه خبری ساعدنیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

دیدگاه ها
  دیدگاه ها
نظر خود را به اشتراک بگذارید
پربحث های هفته   
(ویدئو) دانش آموز پسر ایرانی که در اولین روز مدرسه از آقای گزارشگر پس گردنی خورد😐😂/ عاقبت پررو بودن همینه (581 نظر) (فیلم) خودروی BMW لوکس و سوپرلاکچری لو رفته رهبری (342 نظر) آبروریزی ابی وسط کنسرت زنده و خوانندگی به حالت درازکِش +فیلم (224 نظر) رقص حرفه‌ای دانش آموز پسر در مقابل چشمان باحال ترین معلم دنیا / این کمره یا فنره؟ (164 نظر) رقص قر و قاطی دانش آموزان پسر برای شاد کردن دل خانوم معلم/ بیچاره معلمی که قراره یک سال به اینا درس بده😂 (145 نظر) استوری جدید محمد صادقی از بند رخت خونه دلبازِ مادربزرگش فضای مجازی رو ترکوند! (131 نظر) آمریکا قیمتی برای احیای برجام تعیین کرده است که ایران توان پرداخت آن را ندارد (123 نظر) بنر جالب شهرداری برای دانش‌آموزان در سطح شهر/ بهتر از این نمیشه به دانش آموز انگیز داد (109 نظر) توبیخ رئیس دانشگاه شریف توسط معاون اول رئیس جمهور در پی اخراج پروفسور مسعود نیلی (99 نظر) استقبال از رونالدو بالاخره کار دست دختر درویش داد/ همکاری با پرسپولیس برای همیشه تمام شد! (96 نظر) (ویدئو) رقص شمالی هادی چوپان با صدای تنبک/ چه میکنه قهرمان جهان😁 (96 نظر) غوغای رقص شمالی دسته جمعی با آهنگ شاد+فیلم (90 نظر) فیلم کودکی تا بزرگسالی تتلو ! /چه بچه ساده ای بود و چه هیولایی شد ! (77 نظر) غوغای رقص شاد آقای بلال فروش سر خیابون با آهنگ تو چشمام نگاه کن و دستتو بذار تو دستم/ به به این بلال خوردن داره😍 (68 نظر) رقص خفن هادی چوپان با آهنگ شاد بندری +فیلم/ بهش میخوره رقاص باشه نه بدنساز! (63 نظر)
منتخب روز   
2 تصویر ناراحت کننده و غم انگیز از عروسی معروف عراق / عجب صبری خدا دارد ... کنایه مجری صدا و سیما به سخنان همسر رئیسی در خصوص موضوع بانوی اول / پس لرزه‌های اظهارات جمیله علم الهدی ادامه دارد! فیلم رقص دلبرانه عروس و داماد عراقی که تبدیل به بزرگترین غم عالم شد/زبانه کشیدن آرزوها در شعله های آتش... (ویدئو) جمیله علم الهدی: من بانوی اول نیستم... ( ویدیو) رکورد عبور یک خلبان از داخل تونل با هواپیما (فیلم) حمله هولناک پدر یک دانش آموز با قمه به معلم پسرش و ایجاد رعب و وحشت شدید در مدرسه ! 😳 (ویدئو) این روحانی سرشناس، سر شوخی را با اجنه باز کرد! (عکس) تیپ برازنده شاه پهلوی با دمپایی پلاستیکی وقتی فرح میفرستتش که آشغالا رو بزاره دم در😂 شاه مملکت سر کوچه رویت شد پخش آهنگ دافی در مدرسه دخترانه و تشویق کودکان توسط کادر مدرسه به مصرف مواد مخدر و فاحشه‌گری +فیلم غوغای رقص شاد آقای بلال فروش سر خیابون با آهنگ تو چشمام نگاه کن و دستتو بذار تو دستم/ به به این بلال خوردن داره😍 خراشیدن تابلوی خیابان استاد شجریان توسط افراد ناشناس +عکس (ویدئو) حضور اتفاقی رونالدو، ابی و اندی در هتل معروف تهران/ یک معجزه اتفاق افتاد😂
تیتر امروز   
قتل پر رمز و راز نورچشمی رضاخان در زندان قصر / از اول خلقت، چنین آدم خائنی وجود نداشته است! کنایه مجری صدا و سیما به سخنان همسر رئیسی در خصوص موضوع بانوی اول / پس لرزه‌های اظهارات جمیله علم الهدی ادامه دارد! لو رفتن پرسپولیسی بودن علیرضا دبیر و حاج محمود / دو پرسپولیسی دو استقلالی را آشتی دادند؟ بانوان مازندرانی برای دیدن نیمار آماده باشند / رخ به رخ با نیمار در ورزشگاه آزادی! سرنوشت عامل تهیه فیلم های غیر اخلاقی از زنان تهرانی نیمار به تهران نمی آید؟ هشدار روزنامه جمهوری اسلامی : طالبان می‌گوید دو روزه اصفهان را فتح می‌کنیم / علی‌رغم امتیازات بیجایی که از ما گرفته‌اند، طلبکار هستند! پسر 15 ساله عامل قتل فجیع در تبریز عملیات انتحاری نزدیک وزارت کشور ترکیه در آنکارا حمله بی‌سابقه و شدید پناهیان به دولت رئیسی؛ با بی‌عرضگی مسئولین مواجه هستیم، چرا باید یک بی‌عرضه مسئول شود؟ انتقاد روزنامه اصولگرا از بانوی دوم!! / لفظ بانوی اول ربطی به آداب سیاسی ایران ندارد واکنش معصومه ابتکار به سخنان همسر رئیسی: نسل جوان این اظهارات را برنمی‌تابد لهجه ترکی، گیلکی، قمی و افغانی الناز شاکردوست در فیلم هایش / خانم همه فن حریف سینما! پرونده بازیگری ترانه علیدوستی در ایران بسته شد؟ حذف مهران مدیری، رامبد جوان و احسان علیخانی از آثار تلویزیونی! / چرا نادیده گرفته شدند؟